Jump to content


Photo
- - - - -

Урината ми мирише на деканг кокос/пъпеш


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 Audrey

Audrey

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 20.12.12 г. в 19:54

Днес разказвах на една колежка, тя предложи да провериш с каква миризма е освежителя за тоалетната чиния :Koshechka_08:

Сори, ама не се стърпях :)

Edited by Audrey, На 20.12.12 г. в 19:54.


#22 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 20.12.12 г. в 22:22

Променям си мнението, като си позволявам да цитирам подписа на last_hope (без неговото изрично съгласие):

Save the future from degenerates, chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

Edited by Mitazi, На 22.12.12 г. в 20:26.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#23 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 21.12.12 г. в 07:06

Нивото в тоя форум продължава да се срива главоломно... :bottom:

#24 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 21.12.12 г. в 23:20

Автора на темата да си пие редовно хапчетата и да остави тревата на мира. :sSig_censored:
Ракията е за големи хора.От цигарите на какво точно му мирише урината ??? На бял прах ????
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#25 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 22.12.12 г. в 16:29

Автора на темата да си пие редовно хапчетата и да остави тревата на мира. :sSig_censored:
Ракията е за големи хора.От цигарите на какво точно му мирише урината ??? На бял прах ????

еи лиохман некадърен недеи спами темата, ако нямаш какво да добавиш просто недеи пиши нищо тука в тоя форум маи само някви кухи лейки сте се събрали.

#26 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 22.12.12 г. в 17:09

Като гледам правописа ти, явно Батко е улучил с диагнозата за подрастващ тийнейджър, ползващ опасни субстанции?
Или просто чувам прелитането ти, ритнат от тук :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#27 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 22.12.12 г. в 18:13

в тоя форум няма ли модератори да трият постовете на бастуните който спамят ?

Като гледам правописа ти, явно Батко е улучил с диагнозата за подрастващ тийнейджър, ползващ опасни субстанции?
Или просто чувам прелитането ти, ритнат от тук :)


ти да не си учител по български език , от нямане на работа проверяваш правописа на потребителите в форума ли

ако няма какво да напишеш в темата защо пишеш малумник трупаш ценни брои постове ли не мога да ви разбера такива тъпи копеленце и хейтари

#28 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 22.12.12 г. в 18:33

ти да не си учител по български език

Не просто е образован . Колкото до твоят проблем,при мен съществува само след запой ! От "сокчето",за сега не съм усетил сутрин–сещаш се ! Да не би да прекаляваш с изпаряването,в смисъл повечко милилитри да изразходваш на ден ? И не на последно място – НЕКА СПАЗВАМЕ ДОБРИЯТ ТОН ! Posted Image


chelsea f.c.


#29 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 22.12.12 г. в 18:37

ти да не си учител по български език

Не просто е образован . Колкото до твоят проблем,при мен съществува само след запой ! От "сокчето",за сега не съм усетил сутрин–сещаш се ! Да не би да прекаляваш с изпаряването,в смисъл повечко милилитри да изразходваш на ден ? И не на последно място – НЕКА СПАЗВАМЕ ДОБРИЯТ ТОН ! Posted Image



мерси за отговора , нека да е образован ако иска и професор да е само да не ми спами темата.

по 3-4 милилитра на ден изпарявам

#30 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 22.12.12 г. в 18:44

по 3-4 милилитра на ден изпарявам

Изпарявам повечко от теб,не съм усетил до сега нищо ! Но пък и другата консумация/алкохол ми е сериозна,може и да се припокриват – не знам . Късмет и Здраве !

  • пп : Както и да го гледаш,все е по–добре от Цигарите ! Та дори и по–ароматно ! Ако изпаряваш от новата серия на "Деканг", по–добре я смени с друга течност,примерно : Инавера или Флайвър Арт.

Edited by PepiSuni, На 22.12.12 г. в 19:33.


chelsea f.c.


#31 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 22.12.12 г. в 19:00

в тоя форум няма ли модератори да трият постовете на бастуните който спамят ?


Като гледам правописа ти, явно Батко е улучил с диагнозата за подрастващ тийнейджър, ползващ опасни субстанции?
Или просто чувам прелитането ти, ритнат от тук :)


ти да не си учител по български език , от нямане на работа проверяваш правописа на потребителите в форума ли

ако няма какво да напишеш в темата защо пишеш малумник трупаш ценни брои постове ли не мога да ви разбера такива тъпи копеленце и хейтари

:angry: !
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#32 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 22.12.12 г. в 19:40

в тоя форум няма ли модератори да трият постовете на бастуните който спамят ?


Като гледам правописа ти, явно Батко е улучил с диагнозата за подрастващ тийнейджър, ползващ опасни субстанции?
Или просто чувам прелитането ти, ритнат от тук :)


ти да не си учител по български език , от нямане на работа проверяваш правописа на потребителите в форума ли

ако няма какво да напишеш в темата защо пишеш малумник трупаш ценни брои постове ли не мога да ви разбера такива тъпи копеленце и хейтари

Трябва ли да съм учител, за да те разбера колко ти е ниско, та чак отрицателно интелектуалното ниво?
Но иначе се забавлявам, как в 2 изречения с 10 думи може да направиш 20 грешки :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#33 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 22.12.12 г. в 20:44


Автора на темата да си пие редовно хапчетата и да остави тревата на мира. :sSig_censored:
Ракията е за големи хора.От цигарите на какво точно му мирише урината ??? На бял прах ????

еи лиохман некадърен недеи спами темата, ако нямаш какво да добавиш просто недеи пиши нищо тука в тоя форум маи само някви кухи лейки сте се събрали.

Уважаеми потребителю на електронна цигара. А аз имам шум в ушите като чета такива мнения.

Някой да е имал подобен проблем ???

Ако продължиш да пушиш тази гадост "електрониката" може да добиеш ...коклюш, син вятър, червен език, пачи крак ...и все такива хубави работи. Пуши си аналоговите и няма да имаш проблеми. А ние също. И урината ти ще си мирише на урина.

Edited by batko32, На 22.12.12 г. в 20:45.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#34 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 22.12.12 г. в 21:33

И урината ти ще си мирише на урина.


Но цветът на Шаде ще си остане.

Edited by Pana, На 22.12.12 г. в 21:57.


#35 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 22.12.12 г. в 23:48

Колега @KolioZvqra с тази тема събра негативизма на форума: Репутация: -19 (Лоша). Поздравления, никои от потребителите не е събирал този рекорден резултат скоро време. Чувствай се шампион. :smiley_emoticons_joint: Както казаха хората от форума спри електричката и всичко ще си дойде по старо му. Даже ще станеш по богат като я ликвидираш, че то това да я зареждаш знаеш ли колко ток хаби, а и течностите са скъпи да не говорим за консумативите. :thumbdown: Поздрави и успех с аналоговите!

Edited by LxD, На 22.12.12 г. в 23:49.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#36 KolioZvqra

KolioZvqra

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 23.12.12 г. в 15:09

глупаци спамете още малко да съберете още малко постове

в този форум само комплексари и професори.

А за някои ако се интересува от темата смених течността с деканг PG серията и всичко е ок.

#37 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 23.12.12 г. в 15:53

Жив и здрав тогава.
(то нима Деканг Пъпеш е VG :) )
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#38 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 23.12.12 г. в 18:35


Автора на темата да си пие редовно хапчетата и да остави тревата на мира. :sSig_censored:
Ракията е за големи хора.От цигарите на какво точно му мирише урината ??? На бял прах ????

еи лиохман некадърен недеи спами темата, ако нямаш какво да добавиш просто недеи пиши нищо тука в тоя форум маи само някви кухи лейки сте се събрали.

Много си сербез пред клавиатурата нещо
Ела да си побъбрим така на четири очи да те видя колко си стока

Edited by pioneer 306c, На 23.12.12 г. в 18:37.


#39 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 23.12.12 г. в 19:04



Автора на темата да си пие редовно хапчетата и да остави тревата на мира. :sSig_censored:
Ракията е за големи хора.От цигарите на какво точно му мирише урината ??? На бял прах ????

еи лиохман некадърен недеи спами темата, ако нямаш какво да добавиш просто недеи пиши нищо тука в тоя форум маи само някви кухи лейки сте се събрали.

Много си сербез пред клавиатурата нещо
Ела да си побъбрим така на четири очи да те видя колко си стока

Недей, че като те препикае.... ще видиш тогава :sSig_censored:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#40 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 23.12.12 г. в 19:09

Недей, че като те препикае.... ще видиш тогава :sSig_censored:


Аз като пикая режа железопътна релса бе къде одиш ти.