Jump to content


Photo

eGo-C


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 OptimusS

OptimusS

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 5.01.12 г. в 03:36

Това дали ще го има скоро и в нашето магазинче ? :)

http://www.joyetech....roduct/eGoC.php

Posted Image

#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 5.01.12 г. в 10:11

Дай боже :) :smiley_emoticons_joint:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 5.01.12 г. в 10:29

Аз като му гледам цената из международните магазини тука ще е сигурно 200лв+ , перформънса му е 1 към 1 его-т.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#4 OptimusS

OptimusS

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 5.01.12 г. в 14:18

Е то това е eGo с различни атомайзери и си е 100% съвместимо със текущите батерии. Единствения недостатък е, че има тяло само за Type A

#5 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 7.01.12 г. в 14:39

Ще го има, май вчера са дошли. Цената обаче няма да е гот - към 160 лева.

#6 OptimusS

OptimusS

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 8.01.12 г. в 03:14

Е то това е за комплект предполагам. Мене по-скоро ме интересуват атомайзерите

#7 Paskal

Paskal

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 5.02.12 г. в 03:38

Здравейте,
решил съм в кратки срокове да си взема продукт на Joyetech, но все още не съм се ориентирал към конкретен.
Има ли вече отзиви от Joyetech eGo-C. Заслужава ли си цената. Основното, което ме интересува е дали поне отчасти е решен проблем с течовете.
Порових в сайта на производителя и установих, че цената на главата на атомайзерът е около 50лв. Това ежемесечен разход ли е или по-скоро подмяната е по изключение?

Също така, бих искал да знам дали в магазина посочен в този сайт има консултанти, към които да отправя конкретни въпроси.

#8 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 5.02.12 г. в 09:18

Пробвах го вече и мога с чиста съвест да кажа - 100% ego-t перформънс.Няма никаква разлика.Единственото по хубаво е по лесното обслужване.Цената също е 1 към едно с ego-t поради простата причина ,че в стартер кита има на 2 ,а 5 атомайзера.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#9 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 5.02.12 г. в 11:04

Пробвах го вече и мога с чиста съвест да кажа - 100% ego-t перформънс.Няма никаква разлика.Единственото по хубаво е по лесното обслужване.Цената също е 1 към едно с ego-t поради простата причина ,че в стартер кита има на 2 ,а 5 атомайзера.

Всъщност има известна разлика, главите (когато се появят, искрено се надявам да е все някога), ще са около 40 лева за 5 глави. Но като цяло няма особена разлика.

#10 Paskal

Paskal

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 5.02.12 г. в 14:56

А някакви наблюдения относно течовете и продължителността на живот на главите?

Благодаря предварително!

#11 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 5.02.12 г. в 21:12

Всичко си е същото като Ego-T.Ако не знаеш или не искаш да се научиш да го обслужваш по добре не си го взимай.Фитилите се сменят по същият начин,dry burn по същият начин.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#12 Paskal

Paskal

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 5.02.12 г. в 21:32

Благодаря!

#13 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 6.02.12 г. в 08:57

Хм сетих се за една разлика ,която не е малка.Стандарно омните атомайзери са страхотни,нямат нищо общо със стандартните на ego-t.Работят като LR на Ego-T.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#14 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 24.03.12 г. в 11:43

Вече се предлага и тип Б,в чужбина ! http://joyetech.com/...view.php?no=380

Edited by pepisuni, На 24.03.12 г. в 11:48.


chelsea f.c.


#15 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 30.03.12 г. в 11:40

Поръчали сме ;)

#16 rijaka

rijaka

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 30.03.12 г. в 12:03

Здравейте.Искам да попитам дали мога да си поръчам отделни части,а не цял комплект,защото ми идва скъпичко и ако може какво трябва да си купя.P.S. Аз имам комплекти eGo-Т и eGo,но много текат.Благодаря предварително.

#17 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 30.03.12 г. в 13:57

Здравейте.Искам да попитам дали мога да си поръчам отделни части,а не цял комплект,защото ми идва скъпичко и ако може какво трябва да си купя.P.S. Аз имам комплекти eGo-Т и eGo,но много текат.Благодаря предварително.

Става ми все по-странно, отдавам го на незнание или нещо подобно. От доста време имам его-Т (дефакто 3-тата ми електронна цигара) и освен първите 1-2 дни, никога след това не ми е протичало? Дори си купих силиконови капачки, но само за да мога да ги отварям танкчетата по-лесно когато пълня някъде "на коляно". Но и стандартните си танкове си се държат прекрасно, лично за мен.
Правили ли сте някакви модификации и най-вече - как изпарявате? Питам защото техниката на изпаряване е коренно различна от пафкането на цигара.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#18 rijaka

rijaka

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 30.03.12 г. в 15:30

Не съм правил никакви модификации.При мен е обратното-първите няколко дена няма проблем и после протичат.Не мисля,че е от начина на дърпане.Имам и с ниско и с високо съпротивление.Тези с високо не тека,но много-трудно се дърпа.Пробвал съм да ги мия със спирт,но след няколко дръпвания и пак същото.

#19 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 30.03.12 г. в 15:47

Може и на части да си го закупиш и да си ползваш твоите батерии –виж в магазина !


chelsea f.c.


#20 OptimusS

OptimusS

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 40 posts

Posted На 9.04.12 г. в 23:38

Здравейте.Искам да попитам дали мога да си поръчам отделни части,а не цял комплект,защото ми идва скъпичко и ако може какво трябва да си купя.P.S. Аз имам комплекти eGo-Т и eGo,но много текат.Благодаря предварително.


Как да не тече? Дръж пълнителя над 50% ... под това ниво не прави вакум и тече. Също така под това ниво температурката в пълнителя е доста по-висока и топиш пластмаси (които хич не са здравословни) демек пак тече ама повече :). Също така можеш да пробваш да ги зареждаш със спринцовка (1лв от магазина) което ще помогне да не си сгънеш капачето по погрешка.

А по темата ... 40 лв. атомайзери ама 5 и се сменят лесно ... сега остана само да дойдат Type B :)