Jump to content


Photo
- - - - -

Избор на Мод


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#21 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.06.13 г. в 20:17

Съкън с тия ламбота,по-добре е лава обикновена !
А З-Макс купуваш и забравяш,всичко можеш да подкараш с него.

#22 kilara37

kilara37

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 43 posts

Posted На 26.06.13 г. в 10:44

Утре го чакам и да видим как е :smiley_emoticons_joint:

Ето го и мода ,разликата е огромна във всяко едно сравнение с другите ел цигари.А вивито друго говори .

Attached Files



#23 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 29.08.13 г. в 11:33

Аз палзвам туист и с какво тези модове го превъзхождат? Заслужава ли си да сменя туиста с мод? Благодаря предварително.

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#24 BaiHoi

BaiHoi

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 30 posts

Posted На 29.08.13 г. в 13:37

Най-общо казано, предимството на модовете пред туиста, са следните:

1. Повече дръпки с 18650 батерия. Възможност за смяна на батериите в движение.

2. По-голям контрол над изпаряването. Някои модели модове, имат възможност за регулиране освен на напрежението и за регулиране във ватове /мощността/. Визуализация на оставащия ток в батерията. Някои показват и броя на дръпките.

3. По-добре изглежда комплекта с големите обслужваеми картомайзери.

 

Минусите са ясни - по-тежки, по-големи и по-проблемни от стандартните батерии на eGo и Vision с регулиране на напрежението.

Лично аз, мод ползвам само в къщи.



#25 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 29.08.13 г. в 14:57

Благодаря ти. З МАКСА на сигелей ли е най-добрият мод за сега?

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#26 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 29.08.13 г. в 16:50

Най-добрият  е силно казано,но като съотношение цена качество определено ДА и то с 2 ръце.

А относно предимствата му пред Туиста.......това вече е друга класа.

Зависи колко изпаряваш като количество,но на мен лично ми беше писнало да ходя с по 2-3 батерии и зарядно в чантата.

 А относно размерът точно на 3-тия ден като хванеш ЕГО ще се чувстваш дискомфортно-гарантирам.



#27 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 29.08.13 г. в 20:27

Какво бяха казали за размера?... :D



#28 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 29.08.13 г. в 20:28

А този Lavatude mod - някой ако го е ползвал може ли да даде мнение за него? Блягодаря ви

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#29 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 30.08.13 г. в 15:05

Lavatube е възможно най-евтиния мод с променлив волтаж. Ограничението му по ток е 2,5А, което е напълно достатъчно за карт като Vivi Nova, Redux, T2 и всякакви такива от тоя сорт. Но за обслужваеми изпарители (RBA) с меш и DCT можеш да забравиш. Ясно е, че не ти се дават пари, но ако ще вземаш нещо - вземи това, което ще ти върши работа. Можеш да погледнеш Vamo-то. Цената му е доста ниска и предлага всичко необходимо - променливо напрежение и мощност при 5А лимит на тока, омметър, показва оставащия заряд на батерията. Може да се ползва с 1х18650, 1х18350, както и 2х18350 батерии, което също е голям плюс. Вярно доста колеги биха се изказали, че било грозно, приличало на точилка с голямата батерия и т.н., но просто за тези пари, според мен, това е най-доброто от към функционалност, което можеш да си вземеш.



#30 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 30.08.13 г. в 15:21

...
Вярно доста колеги биха се изказали, че било грозно, приличало на точилка с голямата батерия и т.н., но просто за тези пари, според мен, това е най-доброто от към функционалност, което можеш да си вземеш.

В подкрепа мога да кажа, че въпреки мнението на повечето потребители, за дизайн също се плаща. Който иска продукта да му радва окото, трябва да се бръкне по-дълбоко  :drinks:


Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#31 Stancho

Stancho

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 30.08.13 г. в 20:44

С две ръце препоръчвам вамо като най евтин и здрав мод който върши страхотна работа.

#32 dimitar1914

dimitar1914

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 31 posts

Posted На 31.08.13 г. в 19:04

З-макс на Сигелей е добър мод, но с проблемно копче и го намирам за тежък и неестествен. Имам телескопа, който го ползвам за дълбока резерва на черен Smok SID. Последният е прекрасна и надежна машина, с която изпарявам у дома, в офиса и по заведения без проблем и притеснения с оглед компактния му размер с 18350 батерия. Бих го сменил единствено с Провари мини, за който също се облизвам все повече. Поствам снимка на Smok SID и закаченото за него голямо Виви. http://imageshack.us...1/1560/gogk.jpg



#33 365

365

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 1.09.13 г. в 14:46

С две ръце препоръчвам вамо като най евтин и здрав мод който върши страхотна работа.

 

От месец съм собственик на вамото и мнението ми съвпада с това на колегата :Koshechka_08:   Имал съм и зимакса на сигелеи, но той се спомина :skull:



#34 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 1.09.13 г. в 23:10

Lavatube е възможно най-евтиния мод с променлив волтаж. Ограничението му по ток е 2,5А, което е напълно достатъчно за карт като Vivi Nova, Redux, T2 и всякакви такива от тоя сорт. Но за обслужваеми изпарители (RBA) с меш и DCT можеш да забравиш. Ясно е, че не ти се дават пари, но ако ще вземаш нещо - вземи това, което ще ти върши работа. Можеш да погледнеш Vamo-то. Цената му е доста ниска и предлага всичко необходимо - променливо напрежение и мощност при 5А лимит на тока, омметър, показва оставащия заряд на батерията. Може да се ползва с 1х18650, 1х18350, както и 2х18350 батерии, което също е голям плюс. Вярно доста колеги биха се изказали, че било грозно, приличало на точилка с голямата батерия и т.н., но просто за тези пари, според мен, това е най-доброто от към функционалност, което можеш да си вземеш.

 

Благодаря ти за изчерпателният отговор


Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#35 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 3.09.13 г. в 17:46

Взех си

Sigelei ZMax Telescope Stainless Steel Kit v5

 

Изпарявам във ватове, очарован съм,преди съм се заблуждавал, че изпарявам.

Каква е разликата в режимите RMS & Mean ?

 

Благодаря предварително


Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#36 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 3.09.13 г. в 18:19

Взех си
Sigelei ZMax Telescope Stainless Steel Kit v5
 
Изпарявам във ватове, очарован съм,преди съм се заблуждавал, че изпарявам.
Каква е разликата в режимите RMS & Mean ?
 
Благодаря предварително

Честито  :thumbup:
Ето малко стартова информация за разликата в режимите RMS & Mean:
Легенда о "волшебных импульсах", что такое RMS и AVG, почему "овал жжет" и прочее развеивание мифов
(Mean и AVG са едно и също)

(За съжаление превод не предлагаме)
 
:drinks:


Edited by Mitazi, На 3.09.13 г. в 18:20.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#37 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 3.09.13 г. в 22:12

 

Взех си
Sigelei ZMax Telescope Stainless Steel Kit v5
 
Изпарявам във ватове, очарован съм,преди съм се заблуждавал, че изпарявам.
Каква е разликата в режимите RMS & Mean ?
 
Благодаря предварително

Честито  :thumbup:
Ето малко стартова информация за разликата в режимите RMS & Mean:
Легенда о "волшебных импульсах", что такое RMS и AVG, почему "овал жжет" и прочее развеивание мифов
(Mean и AVG са едно и също)

(За съжаление превод не предлагаме)
 
:drinks:

 

Благодаря


Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#38 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 2.10.13 г. в 00:46

С две ръце препоръчвам вамо като най евтин и здрав мод който върши страхотна работа.

За начало с МОДове, това е мода ! Върши чудесна работа - имам 3. И ВЪОБЩЕ не ме е срам да ходя навсякъде с тези точилки! Да се срамуват пушачите, че се тровят!

Другото са си глезотии, като последния който поръчах 

image.jpg

с този калъф

Catch.jpg

Но с нищо не е по от Вамото ! Само ми харесва повече! :bottom:



#39 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 3.10.13 г. в 18:34

Аз лично мисля за напред да карам само с механични модове. Знам, че не са абсолютно безопасни но въпреки това ги предпочитам.


chelsea f.c.


#40 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 3.10.13 г. в 19:07

Аз имам, смок змакс и механичен мод, всеки си има предимства и недостатъци. Всичко е въпрос на усещане, но без да се пробва не може да се разбере кое за кой е най-подходящо!


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png