Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Колко съм похарчил за е.цигари


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 14.02.13 г. в 19:19

След като си разчиствах и подреждах малко чекмеджетата на бюрото установих, че електроната цигара май не е по евтиният вариант.
А това изобщо не е всичко само тези дето ми бяха под ръка

И защо ти е било всичко това, друже?

#42 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 15.02.13 г. в 01:26

За 3год. около 2700лв ,ако пушех аналогови 10800лв чисто финансово,без да отчитам ползата за здравето на мен и семейството ми и много други положителни фактори.

#43 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 16.02.13 г. в 00:09

Иначе ми давате идея да си вода по-точно счетоводство за тези неща... :)

Ще ти писне, онези цигари по-лесно се смятат - 30*X... :)

#44 AlexK

AlexK

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 22.09.13 г. в 13:58

Изпарявам от 22 дни .За хардуер и течности съм изхарчил до сега над 200 лева.Определено не съм да плюс но скоро и това ще стане.По-важното е че ми харесва да изпарявам и се чуствам по-добре от колкото с аналоговите.Определено се зарибих доста :) Започнах с EGO Cab ...след което почетох из форума и си взех батерии и Vivi Mini Nova на Vision,доста по- добро изживяване :) .

За тези които сега започват да изпаряват четете повече ,пробвате нови течности и намерете това което ви харесва.

Можете да си свалите и APP за телефона който да ви смята "счетоводството" :) има много такива ,аз ползвам VapeMate .



#45 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 24.09.13 г. в 21:59

Чак пък такива тънки сметки.......За година и отгоре НЕпушене на фъшкии определено съм на + и то много. Преди година като започнах ги смятах идваха горе долу по 100лв на месец за куци течности на деканг и калпави глави на V3 изкарващи по седмица.

Сега е скука....база имам за 2 години напред,хардуера са 2 Макса/единия подарък/ плюс няколко вивита . Почти всеки месец се сдобивам с някой нов аромат,че и по 2-3 ама това са мижави разходи на фона на 300лв.на месец за аналожки.



#46 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 24.09.13 г. в 23:21

Даже и годни глави взе да хвърляш...
 



#47 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 25.09.13 г. в 17:55

Да и да ги вадя от коша след конското.... :spam: :blush: