Прехвърляне към съдържание


Снимка
- - - - -

Войната с/у Е-цигарите продължава :)


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#21 whispersound

whispersound

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 5 Мнения:

От: На 21.01.14 г. в 00:12

И на мен ми се нахвърлиха веднага.Ама това е по вредно от истинска цигара,не знаеш какво има в тая течност.Но пък аз не мисля да убеждавам никой в противното.Всеки човек с малко акъл в главата ,ще реши за себе си, дали иска такава цигара и ще се информира малко от малко за да прецени.Останалите са два вида според мен.Едните са толкова прости ,че дори не знаят какво се прави с тази цигара ,и им е по лесно "вадиш палиш".Другите са типичните грандомани ,дето няма как да тръгнат да се излагат с такива глупости а ще ударят Парламента на маста.Колкото до ефекта, че нямало задълбочени наблюдения и дългогодишни иследвания,защо като аналоговите е доказано че убиват ,не се забранят.Аз знам какво направиха 30 цигари на ден на здравето ми

(да аз съм си виновен,не обвинямвам други)затова и прецених ,че ако продължа така положението в близко бъдеще изобщо няма да е розово.Реших ,че щом нямам чак толкова силна воля да ги откажа ,то електронните са къде къде по добрата алтернатива.Вече 5-ти ден ,ефекта говори сам за себе си,въпреки че паля от време на време и тютюн ,но далеч по малко от преди ,и постоянно намалям.Няма задъхване ,гадната тютюнджийска кашлица ,дето като се закашляш един път и почваш да се давиш като куче ,дори и първото събиране мина успешно.В стаята беше супер свежо,алкохола не ме изкуши да запаля истинска ,а дори и изпаряването ми се стори излишно в един момент.Малко по малко ще спра тютюна и така...Колко ще изпарявам по нататък и дали някоя сутрин просто ,ще се замисля дали изобщо и това си заслужава ще видим.Но дали това е по вредно от истинските,аз си мисля че не.Дали да тръгна да убеждавам някой ,не мисля.Всеки трябва да си прецени сам ,но не и да се води по хорото,защото е смешно.