Jump to content


Photo
- - - - -

Помощ при избор :)


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 9.11.12 г. в 15:42

Привет на всички.
От доста време чета по форума,и ето ,че и аз пускам 1 тема защото ми е нужна помощ от по-знаещите от мен.
От известно време пуша електронна цигара и мисля че вече е време да си купя МОД ;) та въпроса ми е кои от предлаганите на бг пазара са най-добри дали lavatube,gripper,telescope,woo ? Супер много ми харесва грипера на смоктек,този по-малкият които е имах възможност да си поиграя малко с него (не че разбирам какво съм държал) но ми хареса как изглежда,малък не много тежък в сравнение с лава и с provari.Та въпроса ми е кое е най-добро в съотношение качество-цена,и ако се спра на грипера (малкият) с какъв карт ще е най-добре да го ползвам,съответно и големият грипер с какъв карт се държи най-добре,искам само да добавя че не смятам да правя драй бърн или да си меня фитила и разни такива неща защото нямам желание а и нямам време за това.

Благодаря предварително на всички.
Поздрави

Е.... никой ли няма да удари 1 рамо на начинаещият O_o :(:(:(

#2 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 9.11.12 г. в 16:03

та въпроса ми е кои от предлаганите на бг пазара са най-добри дали lavatube,gripper,telescope,woo ?

Много зависи с какъв танк/картомайзер ще изпаряваш. Условно можеш да сложиш Lava-та (и по-скъпите Vmax/Zmax) от едната страна и gripper,telescope,woo от другата. От всичките, които си изброил, най-много възможности има Lavatube и ще покрие (ще работи с) най-голямо разнообразие от картомайзери. Ако си взимаш Lava, гледай да е оригинал на L Rider.
Ако имаш възможност за по-сериозна и дългосрочна инвестиция, си вземи Zmax. Не че ще ти трябва мод с чак толкова възможности, но пък винаги ще си с отвързани ръце за експерименти, ако решиш да задълбаеш в изпаряването.
Надявам се да получиш по-качествен съвет от гуротата на форума. Определено има хора, които разбират много от модове!

#3 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 24.11.12 г. в 19:13

Здравейте колеги,да не отварям нова тема защото става досадно тази ми се вижда уместна да питам и аз нещо,от 1 седмица ровя ли ровя всякакви сайтове ,да си избирам някакъв мод,но винаги удрям на греда,или нямат доставка за България или стоката е свършила,при положение че все още не съм решил какво още търся,задачата ми става особено трудна,бях се на вил на Provari ,но после се захласнах по Zmax v2 Stainless ,и ето ме в омагьосан кръг,немога да го намеря никъде ,освен в тъпите английски сайтове,(цените там са все едно купувам Provari), вече започвам да се побърквам (май се пристрастих) :smiley_emoticons_joint:

#4 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.11.12 г. в 01:13

Здравей колега.
А защо си се навил на толкова скъпи модове като за начало?Не мислиш ли,че ще бъде по-добре да си вземеш нещо по евтино и качествено същевременно,защото рискът да не ти хареса изпаряването и да хвърлиш мода след 1 2 седмици е напълно реален (поне за мен беше) и ще си с около 320 330$ назад,което за мен не са никак малко пари.Вземи си като за начало една лава с хубав карт,изпарявай с нея 1,2 месеца,това ще задоволи всичките ти нужди в началото,а ако пък вече твърдо си решил да е З макс в другият форум очакват доставка на реплики, за предната поръчка гледам хвалят се доста хората,че били много качествени,по предварителна информация ще има няколко бройки за непоръчали.Та... моят съвет е сглоби си 1 лава,тяло с 2 батерии и зарядно около 120 130 лева + хубав карт Vision vivi nova примерно около 150 160 лева връзв,но според мен това е дори повече от доволно като за начало.
Поздрави,ако имаш още въпроси питай пък дано и някои от по-знаещите да се включи в темата.

Edited by BranniKKK, На 25.11.12 г. в 01:17.


#5 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 25.11.12 г. в 01:27

Здравейте колеги,да не отварям нова тема защото става досадно тази ми се вижда уместна да питам и аз нещо,от 1 седмица ровя ли ровя всякакви сайтове ,да си избирам някакъв мод,но винаги удрям на греда,или нямат доставка за България или стоката е свършила,при положение че все още не съм решил какво още търся,задачата ми става особено трудна,бях се на вил на Provari ,но после се захласнах по Zmax v2 Stainless ,и ето ме в омагьосан кръг,немога да го намеря никъде ,освен в тъпите английски сайтове,(цените там са все едно купувам Provari), вече започвам да се побърквам (май се пристрастих) :smiley_emoticons_joint:

timeeast.net В момента е на 108$ там. Тея дни мисля да бодна и аз един от там

#6 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 25.11.12 г. в 02:01

Ако си докараш кошницата над 120$ с код total12 имаш 10% отстъпка. :spiteful:

Edited by Sisq0, На 25.11.12 г. в 02:02.


#7 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 25.11.12 г. в 04:41

Благодаря на всички които се включиха в темата :drinks: ,поръчката е направена остана само да чакам,ами то било много лесно да питаш,а аз все чета ли чета :google:, като дойде стоката ще пиша,на колегата BranniKKK ще кажа ,че по принцип е прав,но ако ме познаваше лично щеше да знае,мене като ме хване крастата не ме лови сън докато не взема да не кажа най-доброто,но в топ 5 на всяка една джаджа която реша да си купя.Остана батерии да си купя само, в сайта нямаше нещо да ми препоръчате ,че те хиляди марки! :smiley:

#8 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 25.11.12 г. в 12:04

За 18350 или Efest IMR или AW IMR, за 18650 Panasonic или AW IMR