Jump to content


Photo
- - - - -

Модове


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 8.12.12 г. в 11:58

Здравйте, момчета видях че има и други подобни теми но не точно за тия модове.
Мисълта ми е че до сега пушех с Его Т Батерия и с Виви Нова на Висион карт.

Зарибен съм яко и искам да си взема, нещо баж баж но понеже не съм много в час с добрите модове, реших да питам за мнение да не се набутам.

Интересува ме кой според вас е Най добрия мод за в момента?

Хвърлил съм око на Zmax и Vmax но ако ще вземам на Смоктеч то по добре Zmax

Но за лава..... то има много производители всякакви модове с името лаватуб и съвсем се обърках, кой си струва парите и кои не.

ей този мод ми харесва : http://www.volcanoec...rsion2-kit.html

Ще се радвам ако ми препоръчате марка/модел в този ценови клас, мисля че само за мода мога да се бръкна да кажем 120 130 USD картове и прочие не ги броя в цената.

Мерси предварително

Edited by cuban, На 8.12.12 г. в 11:58.


#2 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 8.12.12 г. в 12:31

защо не си вземеш репликата на Змакс

#3 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 8.12.12 г. в 15:17

Ако ползваш стандартни изпарители,взимай "Лава" и не се притеснявай ! Всичко друго/VMax,ZMax е по–добре да се ползва с Genesis модове ! Това е според мен,и моят вкус !!!

Всъщност впечатленията са ми от,VMax SMOK & Lavatube. ВиМакса не се сработва с всички изпарители,за разлика от Лавата. Не казвам,че е лош Мод ! Просто си иска неговото,а то е : изпарител тип "Мод",поне според мен !


chelsea f.c.


#4 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 8.12.12 г. в 16:21

Наскоро се коментираше, че в timeeast са пуснали smok zmax за 108 долара. Аз го ползвам от няколко дни и съм много доволен. Ако питаш мен си вземи оригинален zmax, тия копия нещо не ми вдъхват доверие, а още повече щом ти влиза в бюджета не се чуди.

1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#5 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 8.12.12 г. в 17:03

Да и аз щях подкрепя тезата за за оригинален Zmax ,но 108$ е само началото за мен,понеделник ще трябва да ходя на митница да си освобождавам пратката :cursing:

#6 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:08

От първа ръка - Сигелейчо е идеален! Не че не съм ползвал модове...
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#7 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:11

Какво значи оригинален Zmax? аз този който гледах беше на Smoktech Zmax

аз понеже не им разбирам много на модовете гледам и визуално малко на нещата.

никой не коментира Lavatube V2 na Vulcano която съм дал в линкът, изглежда ми доста качествена изработка с голям бутон.


Дайте съвет според вас от къде е хубаво да се купува? директно от източника с доставка, знам че ако е от Китай или Щатите ще трябва да ходя до митниците за над 100 Долара не е проблем редовен абонат съм им :)

С какво мисля да го ползвам ми на първо време с Виви Нова на Висион, сега съм с малкото виви защото съм с батерия ЕгоТ и да не ми стой като подарен. тоя голям карт Но при един мод, Виви нова 3.5мл ще си е супер.

Когато започнах да изпарявам, много гледах външният вид на устройството, как изглежда батерията голяма ли е тежка ли е изпарителя и прочие, с времето това отмина и в момента не ме бърка големия размер, искам да си пуша на макс да ми е вкусно и сладко и да ми е кеф. Не ме притеснява че мод и голям карт ще заприлича на извънземно устройство.

#8 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:38

Наскоро се коментираше, че в timeeast са пуснали smok zmax за 108 долара. Аз го ползвам от няколко дни и съм много доволен. Ако питаш мен си вземи оригинален zmax, тия копия нещо не ми вдъхват доверие, а още повече щом ти влиза в бюджета не се чуди.

Е аз го чакам от 17–ти ноември,така или иначе ще стигаме до диспут в...!


chelsea f.c.


#9 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:49

... тия копия нещо не ми вдъхват доверие...


А защо не ти вдъхват доверие?

Аз лично си взех Vmax реплика и най-малко се притеснявах от работата на мода. По-скоро се притеснявах от външния вид, но се оказа че е с перфектен външен вид.

Вярно е, че не съм ползвал оригинален за да сравня, но ти ползвал ли си реплика за да "не ти вдъхват доверие"? Аз не съжалявам ни най-малко и съм супер доволен. Цената е на половината на смоктекския, а устройството изглежда (и според мен) работи като оригинално.

Всъщност излъгах - съжалявам малко, че го взех, защото ако бях изчакал един месец, щях да си взема Zmax.

#10 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:51

никой не коментира Lavatube V2 na Vulcano която съм дал в линкът, изглежда ми доста качествена изработка с голям бутон.

Как като я гледат само на картинка и ЮТюбе !?

Вярно е, че не съм ползвал оригинален за да сравня, но ти ползвал ли си реплика за да "не ти вдъхват доверие"? Аз не съжалявам ни най-малко и съм супер доволен. Цената е на половината на смоктекския, а устройството изглежда (и според мен) работи като оригинално.

Ще го видиш,не е нищо повече. Ще се въздържа от коментари,че иначе става интересно с минусите !

Edited by PepiSuni, На 8.12.12 г. в 19:54.


chelsea f.c.


#11 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:51

е моят е на митницата ,но странно защо на пощенската ми бележка пише имате пратка от Швеция :offtopic:

#12 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:52

Защото е минала през шведската поща. Коментира се из форума, че и други пратки минавали от там.

#13 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 8.12.12 г. в 19:56

остана да ми дойде и гръцкия танк от Ирландия и ще съм спокоен вече :smiley_emoticons_joint:

#14 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.12.12 г. в 20:05

остана да ми дойде и гръцкия танк от Ирландия и ще съм спокоен вече :smiley_emoticons_joint:


Кой е тоя танк? Я дай едно линкче да го видим.

#15 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 8.12.12 г. в 20:08

http://www.bargainvapour.com/-Prive_Tank_by_Kir_Fanis_in_stock!/p1274299_7603083.aspx ,но със дрип Zantos :super:

#16 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.12.12 г. в 20:15

Лелеее, много пари бе човек. Дано да ти хареса.

Аз пък си взех два подобни за няма и $20. Е, не са толкова лъскави, ама 100 лв за един карт ...

Взех си GS E9+ за $8,10 и Cobra за $11.

Edited by yass, На 8.12.12 г. в 20:19.


#17 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 8.12.12 г. в 20:24

не е проблема в парите ,дори по-евтин го намерих,но като ми се набие нещо в око и не ме хваща сън докато не се сдобия с него,дано се окаже толкова сполучлив ,колкото го изкарват във ревютата,глаcях го за Provari но и със Zmax ще е добра комбинация,като дойде и той ще има снимки, сравнения няма да мога да направя,тъй като това ще ми е първия мод :Koshechka_08:

#18 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 8.12.12 г. в 20:25

http://www.bargainva...99_7603083.aspx ,но със дрип Zantos

Това не е ли само танк за DCT ?


chelsea f.c.


#19 mileniak

mileniak

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 8.12.12 г. в 20:27

да танк е само, отделно съм поръчал и една дузина БОГЕ-та за него ,че нещо тук не се намират

#20 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 8.12.12 г. в 20:33

Лелеее, верно ли е само танк???

Колега, дано те радва толкова, колкото са му и парите. Иначе за чувството с липсата на сън ми е познато, ма нали сме момченца - все трябва да има с какво да си играем. Жена ми все ме гледа накриво като се прибера с някоя нова джаджа. Добре, че мога да ѝ запушвам устата с цената на нейните цигари.