Jump to content


Photo
- - - - -

Его Т изгорял вкус


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#41 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 15.06.12 г. в 17:52

.. я вкус на изгоряло,я трудно щеше да се дърпа.Такава си му е съдбата на Т серията просто :).

Не употребявам Т серия..всъщност не употребявам нищо заводско...ама това не е честно. Начи, такава е съдбата на всички изпаряващи устройства. Няма такова жУвотно, което да изпари повече от 30мл без да си влоши драстично показателите.При мен времето за обслужване настъпва точно всяка неделя. Естествено от незнание има и доста по-бързо съсипани изпарители, но уроците със загуби се помнят най-лесно и най-дълго. Реално съм попадал на свършил изпарител точно след един ден..оставен сухичък, упорито настъпване на батерията...и готово

#42 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 15.06.12 г. в 20:24

направих си експеримент и без това го бях отписал ,стигнах до частта да извадя фитила ,отдоло беше нагоряло ,ужас,може би ще кажа глупост ,но това е което видях аз според мен -а то е -намотката или там както му се вика (реотанче) беше увито около фитила ,шанс за изваждане на фитила -нулев

Като се казва "смяна на фитила на ego-T" значи смяна на фитила, завит в меш (стоманена мрежичка) в "иглата", която влиза в танка и захранва онази там намотка/реотанче.
Самото реотанче с фитила в него се чисти с метода dry burn, т.е. гориш го докато пресъхне/счупи нагара/избели фитила. Както си свалил "иглата" завиваш на батерията, ако е високоволтова още по-лесно, натискаш за по 10-15 секунди и след това 5 секунди почивка и така, докато реотана не "светне" и фитила поне малко от малко си възвърне цвета. Зависи от течността и количеството й, която си изпарявал, това може да продължи от 5-6 пъти до 20-30, така че спокойно. Е, не толкова спокойно, защото прегряването на намотката може да доведе до едно кратко "пук" и атомайзера е до там, намотката прекъсва, но...рискове на самообслужването.
Тези атомайзери по принцип не са обслужваеми, а са консуматив :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#43 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 15.06.12 г. в 21:28

Еми не са обслужваеми,ама изобщо са и най-лошото нещо,което може да направи човек,да си купи Т серията.Ама хората ги купуват/купувах се опитват/опитвах да ги обслужват,и се получава ефекта мяу.
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#44 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 15.06.12 г. в 22:22

не съжалявам ,пушех по кутия,кутия и половина а сега щом его-то ми е в ръката не се сещам за тях,което за мен е доста странно .... благодаря за съветите ,единственото което ми остава сега е да си ползвам батерията и да направя някаква комбинация предполагам .вайпър само от 2 седмици съм с надеждата да не се връщам към аналоговите цигари и мисля че с ваша помощ ще успея ,форума е прекрасен и мерси на всички които помагат



Edit: Днес ми пристигнаха kanger-ите ,доставката няма да коментирам ,излезна ми като колкото тях самите :D ,друга ми е мисълта .. Искам да попитам колко често да ги накапвам ,за да не ги пресуша (или как да разбера ) ,за да не ги разсипя и тях още първите 1-2 дена :)

Edited by pitbulapln, На 16.06.12 г. в 13:52.


#45 piffacota

piffacota

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 19.06.12 г. в 13:15

[quote name='Topper' date='На 15.06.12 г. в 20:24' timestamp='1339784682' post='6462']
[quote name='pitbulapln' date='На 15.06.12 г. в 15:26' timestamp='1339763198' post='6428']
Тези атомайзери по принцип не са обслужваеми, а са консуматив :)
[/quote]

Аз точно това гледам.Половината теми у форумО са как да се грижим за тях.След като са консуматив,какъв е проблема?От чисто финансова гледна точка ли?

#46 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 19.06.12 г. в 14:08

Ами ако се прецакват на няколко дена ,било то поради незнание ,грешно използване или просто че му е дошло времето ,си е проблем да (или поне за мен) .

В Плевен няма или аз незнам да има специализиран магазин ,което довежда до пазаруване онлайн,чакане ,допълнително средства за доставка и така :)

#47 piffacota

piffacota

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 19.06.12 г. в 14:41

От e-cig където поръчах моята,го подменят ако е показал дефект до 1 месец.Препоръчват смяната му между 3-6 месеца.
А това как се ползва си го пише във всяко упътване.И аз прочетох много теми тук във форума,но няма да му правя никакви интервенции като миене,чистене и т.н.Ще го тествам колко може да изържи.Имам резервен все пак.Вече е на 6 дни сстабилно изпаряване..Са некой ше ме нападнат..но подчертавам,че е само заради експеримента.Като се скапе ще пиша ;)

#48 pitbulapln

pitbulapln

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 19.06.12 г. в 20:18

аз съм новобранец вайпър ,ще си позволя един коментар

Доколкото разбрах аз живота на атомайзера зависи от количеството и вида течност,която използваш и ако стане така че намотката ти хване загар и вкуса е на изгоряла гума ,то това не влиза в гаранцията ,за която говориш ти

наздраве

#49 piffacota

piffacota

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 20.06.12 г. в 07:39

аз съм новобранец вайпър ,ще си позволя един коментар

Доколкото разбрах аз живота на атомайзера зависи от количеството и вида течност,която използваш и ако стане така че намотката ти хване загар и вкуса е на изгоряла гума ,то това не влиза в гаранцията ,за която говориш ти

наздраве


Течността ще е само тяхната на intellicig Eco Pure.Да видим колко ще изтрае :D Toчно преди седмица ми дойде целия комплект заедно с течностите.Общо имам 75мл течност.Любопитен съм дали ще издържи на всичкото това количество!!

#50 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.06.12 г. в 10:36


аз съм новобранец вайпър ,ще си позволя един коментар

Доколкото разбрах аз живота на атомайзера зависи от количеството и вида течност,която използваш и ако стане така че намотката ти хване загар и вкуса е на изгоряла гума ,то това не влиза в гаранцията ,за която говориш ти

наздраве


Течността ще е само тяхната на intellicig Eco Pure.Да видим колко ще изтрае :D Toчно преди седмица ми дойде целия комплект заедно с течностите.Общо имам 75мл течност.Любопитен съм дали ще издържи на всичкото това количество!!


Е то излиза най-накрая, че не купуваш е-цигара с консуматив течности, ами че купуваш течност, с аксесоар е-цигара. Свършваш течността, "сламката" вече не работи и със следващата покупка на течност ще трябва да си вземеш нова сламка ???
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#51 boby

boby

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted На 20.06.12 г. в 22:36

Тая течност на intellicig Eco Pure я пробвах преди 2 години и има вкус на мента и някаква...шума,даже и шибнах една ванилия на Деканг да се облагороди малко,абе става ама за тая цена :thumbdown:.
Death Metal Fan

#52 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 21.06.12 г. в 09:30

Преди беше хубава, но мисля, че е на глицеринова основа, т.е. с някои атомайзери няма да работи добре, понеже не ги мокри и обтича добре.