Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

По колко и какво пушите?


  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#21 ninorion

ninorion

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 9.02.10 г. в 19:23

Аз пушех около една кутия на ден (МъМъ стандартни), после минах на тютюнец и самосвиване на цигарите, при което ми отнемаше 6-7 дена да изпуша пакет от 50гр.
В момента съм с DSE901 - от три седмици не ща и да видя или опитам "аналогова". По първи изчисления за около месец 20ml/18mg. Все още пробвам различните течности. Засега Ruyan4 най ми допада, Борката нещо ми дращи.

#22 Parkinson

Parkinson

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 10.02.10 г. в 14:22

Пуша от над 15г.Последните 10г. почти по 2 кутии на ден, понякога и 3.Само тежки цигари - червено Малборо или Камел.От 01.02.2010 пуша DSE 901, като от 03.02 не съм палил "аналогова" цигара.Идеята е да ги откажа нацяло, но това не се знае дали ще се случи на този етап.Досега съм изпарил 3 пълнителя и около 5мл течност за 10 дни.Значи около 30-35 мл. на месец.Основно пуша Камел който съм подсилил със TAB 40 капки.Много харесвам и Малборото.
Дилян Петров

#23 viachy

viachy

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 30 posts

Posted На 13.02.10 г. в 13:04

Здравейте,

Чудесен БГ е-циг форум! Поздрави! :wub:

По темата:

В продължение на 10 години пушех аналогови цигари (20-30бр/ден) без никога да направя опит да ги отказвам.

От Април 2009 съм на Ry4 + Menthol 18mg / a от няколко месеца насам съм на Ry4 + Menthol + Cuba Cigar 18mg. Пуша по около 1.5 - 2 мл на ден.

В момента използвам само Joye 510 Manual и Joye 510 3.6V Box Mod, но сериозно се замислям да се върна към м401 или да премина на друг модел.

Около 5-10 пъти съм опитвал да запаля аналогова цигара от тогава, но не мога да изпуша повечре от 1/2 - ужасни са...

Понеже "пуша" е-цигарата постоянно, мисля да започна да намалям и нея...но още нямам желание да се разделям с нея...

Поздрави ^_^

Edited by viachy, На 13.02.10 г. в 13:46.

Ruyan #4 + Menthol + Cuba Cigar = Yum!

#24 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 21.02.10 г. в 12:26

Малка промяна при мен - DSE-905 Mod плюс DSE-801 атомайзер и една 801 батерия - и двете стоманени. Най-хубавото? Имам преходници, които ми позволяват да пуша DSE-905 батерия с DSE-801 атомайзер и обратно! Ще пусна статийка със снимки по-късно или утре, но идеята с преходниците е култова. Най-хубавото е, че си имам две отделни цигари, които ще допълня с атомайзери и още една батерия за 801, но винаги мога да купя само атомайзер за коя да е друга (е, почти, все още нямам преходник, с който да ползвам изпарителя на M401) електронна цигара с коя да е от батериите, които имам. А батериите на 905 са :huh: :wub:

Edited by geniusloci, На 21.02.10 г. в 12:28.


#25 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 21.02.10 г. в 12:34

(Не)Мога да си представя каква пара и удар вади атомизатора на 801 закачен към отвертката :wacko: Това вече е комбинация за сериозни е-пушачи.
В тази връзка, качени ли са преходниците в магазина, че нещо не ги видях.

#26 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 21.02.10 г. в 15:46

geniusloci,колко изкара с тази батерия на DSE-905,която започна вчера в офиса?

По темата:Пушех 1 година по почти 2 кутии зелена Карелия дневно.
Преди това по 1.5-2 кутии Виктори ултра.
В края на 2008 си купих DSE 701,но поради различни причини я ползвах 1-2 месеца и я захвърлих.
Сега съм с DSE 901 и съм предоволен.
Изпарявам Ry4 18мг., Карамел 18мг. и Ментол 18мг.
Леко съм разочарован от Ментола,но другите две са перфектни/особено Ry4/.

П.С. Пазя си и ментето,копие на М401.
Една от батериите работи криво-ляво.

Edited by locoo, На 21.02.10 г. в 16:05.

Biohazard

#27 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 21.02.10 г. в 22:22

Здравейте 13год. пуша средно по 30 цигари на ден. Бях ги спрял за 6 месеца преди няколко години колкото да си тествам волята. Въпреки негативните отзиви около мен за Е-цигарките аз си подозирах че трябва да си ги тествам и повече няма да се върна на аналог.
Така от 2 дена се кефя на едно Joye 510, големи благодарности на точните хора че ми отворихте очите :)) малко предозирам, но открих да пуша направо от атомайзера ефекта е съвсем друг. Напоявам добре пълнителчето и преди всяка цигари си капвам да е влажно отгоре малко. Не капя на атомайзера засега щото нали е вредно за него. И тротъла е як и вече няма фкус на изгоряла пластмаса щот просто няма такава. Като си направя няколко дръпки слагам пълнителчето изпаритела си се зарежда и тека. Сега го открих още не съм тествал колко дръпки се правят с едно зареждане от пълнитела. Голяма зарибявка е това.. :))

#28 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 21.02.10 г. в 22:31

Здравейте 13год. пуша средно по 30 цигари на ден. Бях ги спрял за 6 месеца преди няколко години колкото да си тествам волята. Въпреки негативните отзиви около мен за Е-цигарките аз си подозирах че трябва да си ги тествам и повече няма да се върна на аналог.
Така от 2 дена се кефя на едно Joye 510, големи благодарности на точните хора че ми отворихте очите :)) малко предозирам, но открих да пуша направо от атомайзера ефекта е съвсем друг. Напоявам добре пълнителчето и преди всяка цигари си капвам да е влажно отгоре малко. Не капя на атомайзера засега щото нали е вредно за него. И тротъла е як и вече няма фкус на изгоряла пластмаса щот просто няма такава. Като си направя няколко дръпки слагам пълнителчето изпаритела си се зарежда и тека. Сега го открих още не съм тествал колко дръпки се правят с едно зареждане от пълнитела. Голяма зарибявка е това.. :))


Добре дошъл в клуба (на е-пушачите).
Както те посъветвахме и в събота, вземи си поне още една батерия и атомизатор при първа възможност.

#29 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 21.02.10 г. в 22:34

dragi4 а за "сокчето" какво ти е мнението?
Biohazard

#30 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 21.02.10 г. в 22:41

dragi4 а за "сокчето" какво ти е мнението?


Супер е сокчето както някой беше писал с лек вкус на желирани мечета екстра е. дано издържа с тази батерийка още 1 седмица ипосле ще си купя от тези новите мегапаци и изпарители- пачва тюнинга. мисля да си взема и по-слабо никотинова течност поне две-три шишенца по 10мг. за проба и още райън4.

#31 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 21.02.10 г. в 22:51

(Не)Мога да си представя каква пара и удар вади атомизатора на 801 закачен към отвертката :wacko: Това вече е комбинация за сериозни е-пушачи.
В тази връзка, качени ли са преходниците в магазина, че нещо не ги видях.

Да си призная, батерията я свалих и пуснах да се зарежда от скука, понеже мих изпарителите (имам яко снимков материал, сега ке спретна една статийка). От сутринта съм със заредената, ще видя докога ще изкара.

Странното е, че аз си карам с 901 атомайзера от комплекта и да си кажа - макар да е по-шумен и далеч, далеч по-малък, ми харесва повече. every me пуши 801-цата, като е добре напоен пълнителя вади страхотен вкус, пара и малко по-слаб удар от 901 с нейната батерия. Разлика при нормално дърпане няма, но е факт, че с 905 може да попечеш атомайзера повече и тогава да дръпнеш.

Така като гледам ще взема втори 901 атомайзер, още един 801 комплект (или поне още един атомайзер и някаква сребриста батерия, която да му отива :D) и един мега атомайзер за 510 - всичко в стоманен цвят. Така ще имам практически... всичко интересно за мен.

Преходниците вече ги има в магазина, засега ми изглежда да сме пропуснали само един продукт и ми се струва, че един не е качен, но не мога да се сетя кой. Т.е. вече всичко, което имаме (или имахме, вие направо разграбихте!) към днешна дата, трябва да е на сайта.

#32 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 21.02.10 г. в 22:58

вече всичко, което имаме (или имахме, вие направо разграбихте!

и тепърва ще го разграбиме, аз имам поръчка от сега още за следващата седмица поне за 100лв. :))

#33 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 22.02.10 г. в 00:45

:lol: ти само така ме плаши.
Ама споко, аз ги реинвестирам в "хардуер". Пък както видя - хубаво е да има повече такъв около теб ^_^

P.S. Горното да се чете - "ти си ега ти късметлията да улучиш едновременно M401, Joye 510, DSE-901 (905) и DSE-801 в един час на едно и също място съвсем случайно!"

#34 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 22.02.10 г. в 01:42

:lol: ти само така ме плаши.
Ама споко, аз ги реинвестирам в "хардуер". Пък както видя - хубаво е да има повече такъв около теб ^_^

P.S. Горното да се чете - "ти си ега ти късметлията да улучиш едновременно M401, Joye 510, DSE-901 (905) и DSE-801 в един час на едно и също място съвсем случайно!"


Късметът на начинаещия споходи dragi4 в събота :rolleyes:
Biohazard

#35 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 22.02.10 г. в 07:58


:lol: ти само така ме плаши.
Ама споко, аз ги реинвестирам в "хардуер". Пък както видя - хубаво е да има повече такъв около теб ^_^

P.S. Горното да се чете - "ти си ега ти късметлията да улучиш едновременно M401, Joye 510, DSE-901 (905) и DSE-801 в един час на едно и също място съвсем случайно!"


Късметът на начинаещия споходи dragi4 в събота :rolleyes:


Хубава, импровизирана сбирка стана в офиса. Яд ме е само, че още тогава не взех атомайзера за 302, но и днес е ден...

#36 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 23.02.10 г. в 01:31

То като гледам и днес се заформи нещо подобно. Абе друго си е да има с кой да поклюкариш :lol:

#37 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 23.02.10 г. в 01:53

То като гледам и днес се заформи нещо подобно. Абе друго си е да има с кой да поклюкариш :lol:

Отборът се разраства с всеки изминал ден.
Ще трябва в скоро време да се организира официална среща,както предложи NiOOH.

Edited by locoo, На 23.02.10 г. в 01:54.

Biohazard

#38 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 23.02.10 г. в 07:56


То като гледам и днес се заформи нещо подобно. Абе друго си е да има с кой да поклюкариш :lol:

Отборът се разраства с всеки изминал ден.
Ще трябва в скоро време да се организира официална среща,както предложи NiOOH.


Ами хайде де! Цяла тема съм пуснал по въпроса. Прегледана много пъти, но без нито един отговор.

#39 djagi

djagi

    Bronze потребител

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 1.03.10 г. в 01:30

Здравейте!

От 20 години съм пушач. Последно бях на син Pall Mall и тютюн. Пуша по около кутия, кутия и половина когато съм в нас, пред компютъра. Ако съм в компания и пия, се е случвало да изпуша по над 2-3 кутии само за вечерта. Случвало се е, ако по случайност остана вечерта без цигари, да си свивам от останалия по угарките тютюн. От събота, от когато си взех от офиса Joye510-ръчна, съм изпушил 2-3 конвенционални цигари и то само за да видя какво ще е усещането след електронната. Единствено ме безпокои, че до сега, за няма два дена, съм изпушил 3 пълнителя MLB HIG и почвам след малко четвърти, а мислех, че за около десет дена ще ми стигнат десет пълнителя... Нямам усещане да съм препушил, нито ме боли глава... От това което чета, явно ще се ориентирам към 555 и Ruyan#4.

#40 duronman

duronman

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 27 posts

Posted На 2.03.10 г. в 00:39

Не се тревожи, на фона на това, което си пушил преди пълнител и половина на ден е нищо. Като гледам някои колеги за по 3-4 пълнителя на ден говоря, че и нагоре. То и аз по толкова пафкам, но не съм критерии, защото съм на много слаби течности.