Jump to content


Photo
- - - - -

Какво да си купя?


  • Please log in to reply
265 replies to this topic

#261 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 12.04.16 г. в 10:03

Здравей,

Ще пасне този картомайзер,но личното ми мнение за него е доста негативно. В частност - нагревателите.Е такива течове не бях виждал от много време.Смених 6 различни глави и всички клокочеха,сълзяха,гъргореха и протичаха след няколко часа ползване.Може би съм попаднал на кофти партида,но това бе достатъчен повод да ме откаже от въпросното изделие.Поради тази причина не го и продаваме.

Бих ти препоръчал  KangerTech Genitank with Airflow Control Valve - 2.4ml.

Лично аз ползвам точно тази комбинация - мод 40 вата + Генитанк и оплаквания нямам.

 

Успех в намирането на подходящо устройство.


Biohazard

#262 Bezglavkon

Bezglavkon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 7.09.16 г. в 23:52

Здравейте. Търся си електронна цигара до 50-60 лева. Пробвал съм до сега единствено разни ментета за по 20 лева, и не ми хареса миризмата на изгоряло и дразнене в гърлото. Ако има варянт за цигара без тези неща със гъст дим и удар в гърлото ще е пеефектно. Мога леко да уввлича бюджета. В момента пуша синьо виктори дълго около 15 цигари на ден ако има значение. Мерди предваеително

#263 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 9.09.16 г. в 09:52

Здравей,

Мисля,че eGo AIO отговаря на изискванията ти:

http://pv-bg.com/kom...00mah-eren.html

Единствения минус според мен е,че стъклото на резервоара е доста крехко и трябва да се внимава да не пада на земята :)

Избираш някаква течност със девет милиграма никотин и започваш да изпаряваш.


Biohazard

#264 Bezglavkon

Bezglavkon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 10.09.16 г. в 13:12

Мерси са препоръката, разчетох се на разни мнения и хората се оплакват от това че след 2-3 дни от цигарата започвало да тече течност. Също трябва да и се сменят някакви глави доста редовно. Дали няма някаква алтарнатива на тази цигара?



#265 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 12.09.16 г. в 16:59

Нормално е да има някакво сълзене,макар че на тестовата ми бройка не съм забелязал такова.

Всички по-съвременни изпарители са със сменяеми нагреватели(глави).Те са консуматив и се сменят - няма друг начин :-)

Алтернативи има, но към момента AIO е доста по-добър вариант от всичко друго в този ценови сегмент.


Biohazard

#266 Bezglavkon

Bezglavkon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 16.09.16 г. в 21:27

Ок, благодаря скоро ще поръчам една.