Jump to content


Photo
- - - - -

Цигари тип "на ваш риск":


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 герито

герито

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 7.06.12 г. в 16:24

Zdraveite na vsi4ki koito imame elektronni tsigari. iskam da vi kaja 4e predi niakolko dena v nashiat grad otvori magazin za elektronni tsigari i si kypix ot tam EGO-EASY AIR.Tova e neshto neveroqtno,ne te4e ot nikade.Tova koeto sam vidiala do momenta,takova neshto ne e imalo na pazara,vsi4ko drygo te4e i mirishe na izgorialo
Namerete go vav fasebook.....kato ----- da vidite za kakvo stava vapros

Mod. Edit. (geniusloci) - ще помоля да си спестите рекламите или поне да ги пишете на български език, както е прието в този форум. Оставям темата, защото напук на рекламите, това само допринася за обогатяване на характеристиките ни при търсене в Google, и така повече хора ще могат да видят колко го бива въпросният продукт. който между другото е стар модел, копие, и май се продава от фирма, за която Google не знае нищо...

Attached Files



#2 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.06.12 г. в 16:34

eGO W е това ! И може да се радваш само ако батерията е на Smoketech !


chelsea f.c.


#3 герито

герито

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 7.06.12 г. в 16:42

eGO W е това ! И може да се радваш само ако батерията е на Smoketech !

ne!
iznam ego-w
toba e drugo model

#4 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 7.06.12 г. в 16:59

Zdraveite na vsi4ki koito imame elektronni tsigari.Az sam ot STARA ZAGORA i iskam da vi kaja 4e predi niakolko dena v nashiat grad otvori magazin za elektronni tsigari i si kypix ot tam EGO-EASY AIR.Tova e neshto neveroqtno,ne te4e ot nikade.Tova koeto sam vidiala do momenta,takova neshto ne e imalo na pazara,vsi4ko drygo te4e i mirishe na izgorialo
Namerete go vav fasebook.....kato vapor power eood da vidite za kakvo stava vapros

Тази снимка вие ли я направихте?

#5 герито

герито

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 7.06.12 г. в 18:44

tova e EGO-EASY AIR
ne e EGO-W

Това е много нов модел

Това е много нов модел

Attached Files



#6 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.06.12 г. в 18:57

Със здраве да си го ползвате ! Моля пишете на Кирилица–за в бъдеще !


chelsea f.c.


#7 герито

герито

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 7.06.12 г. в 19:21

благодаря

#8 74@gmail.com

74@gmail.com

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 7.06.12 г. в 20:30

tova e EGO-EASY AIR
ne e EGO-W

Това е много нов модел

Това е много нов модел



ОК!
Но няма такава цигара... Излъгали са те!

Ето официалния сайт на фирмата:

http://www.joyetech.com/product/

EGO-C е последния нов продукт, това го казва производителя . Ние трябва да му вярваме първо на него (понеже той ги произвежда), а не наякакъв Ст.Загорски магазин.


П.С.
Моята е тотална сглобка от всякакви неща, на тези Joytech ползвам само батериите ...а батерията ти определено не е тяхна (поне на снимката това не е батерия на joyetech)
т.е. искам да ти кажа, че не името е важно, а това дали те кефи теб самата.
Забрави марките- всичките са китайски!

Edited by falcon, На 7.06.12 г. в 20:51.


#9 герито

герито

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 7.06.12 г. в 21:10

това не е EGO-C

истинското му име е EGO-808

Attached Files



#10 74@gmail.com

74@gmail.com

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 7.06.12 г. в 21:11

това не е EGO-C



е! не е ! искай си парите от тези , зависи ако са 20-30 лева за този комплект - Цената е прилична.


или се опитваш нещо да ни гъбаркаш първо беше easyair, сега пък 808... :) тук има хора които са доста по-напред с "материала" ;)

аз се занимавам от 2009 с това хоби . но досега не съм писал... както и да е...

Edited by falcon, На 7.06.12 г. в 21:15.


#11 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 7.06.12 г. в 21:20

Защо се палите толкова,самият модел на този вид е–цигара се нарича "eGO"–производители дал господ ! Всеки гараж в Шенжен произвежда копия на Джойтек !


chelsea f.c.


#12 74@gmail.com

74@gmail.com

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 7.06.12 г. в 21:31

Прав си
И аз така и писах на момичето (жената?), че не е важна марката всички са made in china.
Но пък от друга страна самия бранд си е запазена марка на joytech.... не че съм им фен , цените им са ненормални само заради бранда

Ego дори китайските търговци не го публикуват в названието модела - просто пишат елактронна цигара и прикачват снимка .
Понеже си пазарувам от tinydeal течности и има там много копия на тези ego ( не си купувайте течности от там- развалиха ги !!!А бяха добри... ех... и на добра цена... , но последната ми доставка ще ми съсипе гърлото. е! по добри са от тия където тук ги продават health e-cig liquid, но нестават!). М/у другото пазара ни тук се е напълнил с копия на EGO T. По 60 кинта (уж на примоция, а всъщност като го погледнеш си е копие и то много добро) , а струват 20 в чайна...

Edited by falcon, На 7.06.12 г. в 21:45.


#13 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 8.06.12 г. в 11:07

Всъщност въпросната цигара е копие, при това като гледам мяза да е на MiT, което значи, че не бих разчитал да я бива особено, и дори не е от новите им модели, които все пак са малко по-пипнати. Всъщност пардон, като гледам бутона - и това може би не е, т.е. може да е копие на MiT/Smoketek, та всъщност е копие на копие :D

Хайде стига с тези "много добри" и т.н. - ясно е, че на една батерия няма какво толкова да и сбъркат, сбърканото обикновено е в гаранцията на продуктите. eGo-T текат заради самата система на пълнене, всички на същия принцип, включително атомайзери, които струват колкото комплекта, текат в една или друга степен. Даже картомайзери, които на практика почти няма как да протекат, могат да протекат (този на GS VV).

Като говорите, че всичко е "made in China", имате ли информация за качеството? За нас, естествено, би било най-изгодно да продаваме всичко, никой не може да ни спре на практика с толкова дистрибутори, но няма друга марка с процент на дефектни батерии и зарядни, колкото на Joyetech - на база нашият собствен опит и доста продадени батерии - говорим за под 0.5% брак на зарядни и под 1% на батерии в гаранционния срок - което вероятно могат да потвърдят много колеги, ползващи батерии на Joyetech. Аз лично съм имал една развалена и то една година, след като съм я купил и ползвал. Контролът над качеството на атомайзерите се е дънил, но те на повечето места ги дават консуматив и без гаранция, нали?


20 лева в Китай струват само копия с картомайзер. Ако си ги купуваш като краен клиент, т.е. по една-две с поща - сигурно ще е много евтино. За търговия обаче се искат количества, печалба, данъци, и най-вече - път с цена около 15~30% (в зависимост какво внасяш) от стойността на продукта. Така че у нас 60 лева е нормална цена за 15-доларови копия, ако се разнася по веригата.

Понеже хората държат да имаме евтино - поръчали сме "копия", които в никакъв случай не бих нарекъл със запазената марка eGo-.. Това са си модели с непознато качество и с пределно ниска за пазара ни цена (поне при нас) за хора, които са склонни да си сложат качеството в крачола, за да не дават много пари.

#14 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 9.06.12 г. в 05:57

Аз нещо не я разбирам тази система "за да не дават много пари" :shok: Значи ефтино е да даваш по 5лв на ден че и повече,ама е скъпо един път в годината да си вземеш качествен стартер пакет за 150лв ?? Българска му работа ...

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#15 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 10.06.12 г. в 15:41

Аз нещо не я разбирам тази система "за да не дават много пари" :shok: Значи ефтино е да даваш по 5лв на ден че и повече,ама е скъпо един път в годината да си вземеш качествен стартер пакет за 150лв ?? Българска му работа ...


Няма много за разбиране. Изпаряването, pv-дивайсите, консумативите, поддръжката и т.н. са драстично "марсиански" за аналоговите пушачи и "геритата" се възползват да си пробутват евтините ментета. Стартер кита за 150 лв., аз лично, ще го изгоря няколко пъти през годината и даже няма да търся гаранции, щото разхода ми на аналогови е 250-270 лв./месец...:( Но разликата между 150 или 170 лв. имат значение за обикновения потребител/аналогов пушач и "геритата" се възползват от това.
Ако бях на мястото на админите щях да направя специална тема "PV-bg.com НЕ ПРЕПОРЪЧВА!" и щях да ги оставя да си постват (и да им местя постовете) комерса, без възможност за никакви коментари.

п.с. "Българска му работа"... Нищо общо няма! Излишно е - машинално плюем по огледалото и от лиги въобще не можем да се видим...

Edited by Jenevus, На 10.06.12 г. в 15:42.

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#16 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 10.06.12 г. в 16:40

Така е, до някъде си прав, но на колко хора си дал консултация?
Съобразил си се с тяхните навици, споделил си личния опит, направил си някаква комбинация от батерия/атом/карт/течности, защото стартовия пакет е както каза "марсианска" цена за тях. Вземаш им най-доброто за 1/2 от цената, например за 80-90-100-120лв могат да опитат и атомайзер, но ще имат и 5 Кангера, защото сигурно ще им е по-лесно и по-евтино в последствие бла-бла-бла...
И след два дни идват тези познати и ти казват с кисела усмивка: Е не биваше така да ме работиш, нали кума ми си е взел две цигари за 60лв, същите чернички са, ти ме натовари, направи пачката от мен.
Е това огорчава в поведението на тези търгаши. Обичайно питам за гаранцията, за да схванат разликата... но на такива хора, за които фактор е само "тънкото" гаранцията пък е най-малкия критерии.
ПП:Аз лично вече се отказвам да давам съвети, още повече че и видни специалисти тук ми скочиха няколко пъти да не "лъжа" горките потребители. Сигурно и тези недволни специалисти имат нещо от "геритата" знам ли, може и бизнеса да им обърках така ;)

Edited by Topper, На 10.06.12 г. в 16:41.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#17 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 11.06.12 г. в 19:03

"Така е, до някъде си прав, но на колко хора си дал консултация?
Съобразил си се с тяхните навици, споделил си личния опит..."


Ти пък не си донякъде, а напълно прав! Личен опит съм споделял, но да сглобявам кит за някого... Скоро не бих могъл да си позволя.
Всъщност ме издразни, направената от герито уж не-реклама, на не особено лицеприятна пръчка с неясен производител и гаранции.
Това с "PV-bg.com НЕ ПРЕПОРЪЧВА!" е крайно и... излишно - все пак всички продават "made in PRC". Нищо лошо. Но да се оставят подобни "не-рекламни" постове на продукти, произведени от ЕТ "На собствен риск", в общите теми, поне на мен не ми стои добре. Не претендирам за задълбоченост и изчерпателност, но съм с много добри впечатления както от форума, така и от магазина.

п.с. И все пак - Бих набутал всички безгаранционни "рекламки" в тема "На собствен риск" :)
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#18 mimonkaaa

mimonkaaa

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 8.11.12 г. в 12:30

Моля кажете ми модел е-цигара която според Вас е една от най-добрите...EGO-T...EGO-C....EGO C4...Помогнете!!!!!

#19 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 8.11.12 г. в 12:38

Моля кажете ми модел е-цигара която според Вас е една от най-добрите...EGO-T...EGO-C....EGO C4...Помогнете!!!!!


Няма спиране за теб и те това си е! Хората ти отговориха 100 пъти къде какво и ти пак и пак. Извинявай че ти го казвам, но вече ставаш досаден! :bottom: "-"
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...