Jump to content


Photo
- - - - -

Joyetech Ego Aio е отвратителен боклук не го купувайте.


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Bezglavkon

Bezglavkon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 30.12.16 г. в 02:21

Ако ви се иска устните и езика ви да са постоянно изгорени, ако харесвате вкуса на гореща никотинова течност в устата си, ако желаете да ви боли гърло, то тая прекрасна цигарка е за вас. Също дано да сте приготвили пари за изпарителни глави, защото животът им е горе долу по 1 час. Дано да обичате и вкуса на изгоряло, и да ви тече мазна течност по ръцете.

 

Не купувайте от този или който и да е друг магазин тоя боклук,. Да сега най вероятно ще се появят разни хора които ще кажат че аз съм неграмотен и не мога да се оправя с тази невероятна техника, и че това всъщност е най-доброто на пазара. Имайте едно на ум.

Тва са мойте 2 стинки.



#2 rbafan

rbafan

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 30.12.16 г. в 17:26

Има си линия до къде да се пълни, ако го пълниш до откат няма как да не прелее, a и не споменаваш каква течност си ползвал. 1.5 омовите глави наистина са зле ,но 0.6 и 0.5 работят много добре.

Много крайно мнение си постнал, аио-то не е боклук, а доста добър стартов кит на прилична цена.


Edited by rbafan, На 30.12.16 г. в 18:21.


#3 Bezglavkon

Bezglavkon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 30.12.16 г. в 22:19

Точно ми беше изхвърло 2-3 капки гореща течност и за това. Решението на проблема с връщането на течност е да се свали мундщука за да се види дупката на изпарителната глава, и със една клечка за уши с малко памук се бърка вътре да попие. Иначе все едно те пръска горещо олио по устата. 



#4 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 4.01.17 г. в 10:50

Както писах и в другата ти тема - купи си такъв:

http://pv-bg.com/pro...-nakapvane.html

или подобен, по дълъг и с по-тесен отвор мундщук и проблеми с гореща пара и пръски няма да имаш.


Biohazard