Jump to content


Photo
- - - - -

Новак търси съвета Ви


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 king1

king1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 7.06.16 г. в 20:49

Здравейте.

Тъй като вече ми писна да давам 6.50 за цигари на ден, искам да мина на нещо по-софт и съм се зарибил да пробвам нещо ново.

Разглеждах, но не разбирам грам, гледах Shisha Pen, с вкусове за  500 дръпки, но не знам дали си струват.

Ако не е добър вариант, ще съм благодарен да ме посъветвате какъв сет да си закупя, също така и сайт за купуване на каквито консумативи трябват - течности и тем подобни. Попринцип пуша парламент аква и давидоф голд, но вече взех да се погнусявам от тия вкусове и миризми, та искам да опитам нещо простичко като наргиле, да видим дали ще мога да ги оставя.
За такъв сет нещо от сорта на 50-60лв. Малък е бюджета, но трябва да се пробва.

Благодаря на всички за отделеното внимание. :)



#2 Vladoeee

Vladoeee

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 8.06.16 г. в 11:54

С тея ментаци шиша не се занимавай

Ето този комплект е идеален и се вписва в ценовия ти диапазон

http://pv-bg.com/kom...ml#.V1frIuR3Fdg



#3 king1

king1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 8.06.16 г. в 14:38

Благодаря ти.
Друго какво ми трябва като консумативи? От къде мога да си купя качествени разтвори, никотин-фрее?



#4 Hooligan

Hooligan

    Участник

  • Администратори
  • 33 posts

Posted На 8.06.16 г. в 15:04

никотин-фрее  :smoking-8570:  

разгледай на сайта http://pv-bg.com/ но по добре иди на място и се посъветвай. 



#5 king1

king1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 27.09.16 г. в 17:33

След дълго отлагане, си взех Joyetech eGo AIO, с готова течност на Flavour Art 50/40 9mg никотин.

Първоначалните ми впечатления не са добри и мисля, че нещо най-вероятно аз не правя както трябва.

Четох опътването и клипове гледах, уж всичко ток, обаче бълбука здраво направо си пука кат пуканки и ми гори на гърлото. Ако опъвам едва едва няма ядове, но кат си опъна както трябва си загаря/задира и мисля, че тва не е нормално.

Може ли да е от течността? Съмнявам се някоя част да съм прецакал, но все пак.

Благодаря.



#6 pakata_pz1

pakata_pz1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 27.09.16 г. в 20:57

Първо Честито! Аз не съм чак толкова опитен но ще ти го обясня така (ако някой не е съгласен да ме поправи) 
1-во е нормално да "бълбука" все пак се нагрява и започва да се изпарява
2-ро когато, човек премине към изпаряване винаги кашля и се дави (1те няколко дни)

3-тото е, че течностите имат 4 основни съставки - Аромат, Никотин, VG-растителен глицерин PG-пропилен гликол (тези 2 съставки ти образуват базата с която са смесени аромата и никотина) Като цяло базата има различни съотношения например 60% PG - 40% VG, 100% VG или 100 PG и разни такива, особеното и разликата при 2те съставки е, че VG-то служи за количество пара и НЕ ДРАЗНИ ГЪРЛОТО, PG-то пък прави по-малко пара, но прави точно това дразнене в гърлото (в началото е все едно гълташ бръснарски ножчета), след това си е просто леко дразнене с което да си спомняш за цигарите. Ако това те притеснява избери си течност с много VG, или 100% VG

4-то ако се съобразиш с написаното по-горе, и проявиш търпение (2-3 дни до седмица) ще свикнеш и ще усетиш преимуществата и недостатъците на течностите и различните съотношения между PG и VG



#7 king1

king1

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 15.10.16 г. в 23:11

Това с бълбукането го оправям, като го изтръсквам силно няколко пъти и го избърсвам, явно от някъде минават капчици и ако не го направя тва пръска, бълбука и ми гори езика здраво.
Иначе от както минах на VG течност с 11мг нямам никакви проблеми.
Като цяло си е супер его-то, ама вече искам да го сменям, пуша си стабилно и това постоянно горене ме изнервя, ако забравя да го изтръскам в няколко серии след като съм заредил се горя.
Четох, че тва е проблем за модела, но си е перфектна джаджата ако не си много активен.

Мисля си вече за Joyetech eVic EGO-тата или ако някой може да ми препоръча нещо, а и на тия eVic формата им е по-добра за мен.


Пак искам да е нещо лесно, като eGo-то, ама по-добро и да ги нямам тия проблеми.

Благодаря на всеки за отделеното време.