Jump to content


Photo
- - - - -

Нужда от съвет

Vision 1300mAh Spinner

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Niki.Bg

Niki.Bg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 13.10.15 г. в 14:19

Здравейте на всички  :thumbup1:  Нов съм във форума..надявам се че на правилното място пиша..та..от две седмици се опитвам да ползвам.. Vision 1300mAh Spinner..проблемите се състоят във това че ..почти винаги има течове..между батерията и горната част..която е част от комплекта..не знам как се казва..слагах и по малко течност...почиствах..дърпах по малко..и все започва едно бълбукане и в крайна сметка пак теч..накрая смених цялата горна част на сета и пак същото..не знам къде бъркам..ако имате някакви съвети или препоръки..ще съм ви много благодарен..извинявам се за не грамотното техническо описание на проблема...но като цяло ..теч..и все си опитвам от течноста..не е лоша//хахха но стига вече ..че и в преразход влизам стабилно :thumbup: След няколко такива магарий дето ми прави..най вече след зареждане с течност..и почистване...няколко пъти...горе долу се пооправя..но не е както трябва..и все конденс и течност се събира горе на мудщука..ако въобще така се казва..де..благодаря


Edited by Niki.Bg, На 13.10.15 г. в 14:25.


#2 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 14.10.15 г. в 09:52

Би ли дал някаква снимка на частите,които ползваш?

Че обясненията ти са малко,хм ....новобрански и трудно ти разбирам въпроса :D 

Но при всяко положение теча не е причинен от батерията.

Картомайзера не ти е читав вероятно.


Biohazard

#3 Niki.Bg

Niki.Bg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 14.10.15 г. в 17:02

Да извинявам се за новобранските ми не умения..картомайзера го смених..положението е същото..на моменти работи добре..днес си купих  Ego one mega..няма течове бълбукания тн..та така..все пак благодаря за вниманието.Успех на всички. :smiley_emoticons_joint:



#4 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 15.10.15 г. в 09:43

Няма страшно.С времето ще ти се изяснят нещата.


Biohazard