Jump to content


Photo
- - - - -

Lavatube VV Mod илиEGO V6 VV


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 15.06.13 г. в 09:53

Lavatube VV Mod или EGO V6 VV Mod кое е по добре да си купя , че малко слаби ми идват ел цигари с его батериите а искам да спра аналоговите

#2 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 15.06.13 г. в 11:07

Нито едно от двете.
Ако ще си вземаш МОД се ориентирай според финансовите си възможности и личните предпочитания към нещо от сорта на ProVari, ZMax или e-Vic :smiley_emoticons_joint:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#3 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 15.06.13 г. в 12:15

Нито едно от двете.
Ако ще си вземаш МОД се ориентирай според финансовите си възможности и личните предпочитания към нещо от сорта на ProVari, ZMax или e-Vic :smiley_emoticons_joint:

От тези за които питаш,аз залагам на Лавата.

Ако все пак се решиш на такава покупка/ZMax. По възможност гледай Zmax–а да е на Smok Posted Image

Edited by PepiSuni, На 16.06.13 г. в 10:53.


chelsea f.c.


#4 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 15.06.13 г. в 12:46

Нито едно от двете.
Ако ще си вземаш МОД се ориентирай според финансовите си възможности и личните предпочитания към нещо от сорта на ProVari, ZMax или e-Vic :smiley_emoticons_joint:

От Лава до Провари разликата е в пъти!
Защо не му предложиш Дарвин направо, с Кайфун в комплект...
Един глас за Лава и от мен.

Edited by Topper, На 15.06.13 г. в 12:46.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#5 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 15.06.13 г. в 14:00

Доста неща изчетох тук и затова реших да попитам като вмъкна едно допълнение мисля да карам с виви нова поне смятам че ще ме устройва от изчетеното тук и има ли смисъл да наливам пари за нещо което си мисля че няма да използвам на 50% дори.Работя много често по 24 часови смени затова сметнах да се ориентирам към мод

Edited by hamardin, На 15.06.13 г. в 14:06.


#6 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 15.06.13 г. в 15:06

Работя много често по 24 часови смени затова сметнах да се ориентирам към мод

Малии представям си какво е да пушиш в продължение на 24ч :smoking-8570:

Edited by vakill, На 15.06.13 г. в 15:06.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#7 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 15.06.13 г. в 16:27

аз ги докарвам 10мл.

#8 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 15.06.13 г. в 16:44

Lavatube VV Mod или EGO V6 VV Mod кое е по добре да си купя , че малко слаби ми идват ел цигари с его батериите а искам да спра аналоговите


Какво знчи "малко слаби"?
Това звучи ... "купих си ЕДНА циагра, с ЕДИН карт, с ЕДНА течност..."
В този контекст - абсолютно съм сигурен, че ако Ви предложа ЕДНА циагра, с ЕДИН карт, с ЕДНА течност" - 99% ще Ви "СПЪНЕ"

(не се сърдете, но постът ви е много UNlimited)

#9 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 15.06.13 г. в 17:29

Какво знчи "малко слаби"?
Това звучи ... "купих си ЕДНА циагра, с ЕДИН карт, с ЕДНА течност..."
В този контекст - абсолютно съм сигурен, че ако Ви предложа ЕДНА циагра, с ЕДИН карт, с ЕДНА течност" - 99% ще Ви "СПЪНЕ"

(не се сърдете, но постът ви е много UNlimited)
[/quote]

Съмнявам се че с 24 смяна и 10мл поне изпаряване ще успея да устискам без ток.

#10 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 15.06.13 г. в 19:40

Друже,
Дали сте на смяна или не - все тая ...
Исках да "кажа", че при неправилна "конфигурация" и неподходяща (за ВАС) течност - ако ще и СОВАЛКА да имате - пак няма да сте ЗАдоволен.
"...да устискам без ток" - нима има режим?
Вгледайте се ВНИМАТЕЛНО в това, с което разполагате и РАЗСЪЖДАВАЙТЕ!!!
(сигурен съм, че ще намерите "къде е заровено кучето")

Здраве и късмет!!!
(И не се отказвайте!!!)

#11 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 15.06.13 г. в 20:29

От Лава до Провари разликата е в пъти!
Защо не му предложиш Дарвин направо, с Кайфун в комплект...
Един глас за Лава и от мен.

Ами не е питал за изпарител - не съм му предложил... :p

Иначе въпроса ми се стори много подходящ да проверя следи ли все още някой форума :D

Ако трябва да избирам между двете възможности, естествено бих избрал Лавата :thumbup1:
Но така и така, ако се купува МОД, защо пък да не прескочи Лавата и да качи едно ниво нагоре. Там вече вариантите са много :good:

:drinks:

Edited by Mitazi, На 15.06.13 г. в 20:33.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#12 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 15.06.13 г. в 22:21

Всичко започна преди 4 месеца когато ми подариха комплект ел.цигари които бях сигурен че ще подаря на друг и го бутнах в едно чекмедже.Сина ми го откри преди месец и ме накара да пробва ме.Аз категорично отказах ,но започнах да се интересувам как стоят нещата и се натъкнах на този форум които четах цяла седмица и се навих и аз да почна . Натъкнах се и аз на проблемите за които предполагах че ще имам от опита които натрупах благодарение на този форум. Последната седмица съм изпушил 5 цигари само а от 2 дни ни една.Преди 3 дни инсталирах лаптопа на един приятел с такава лава с виви и пробвах с моята чорба коренна разлика и пара и удар и аромат аз сам с Т2ка а за карта какво да питам по нагоре от лава за виви нова не виждам смисъл не си падам грандоман. За по евтин вариант като време на батерия и сила на пара и удар мисля че е това затова и писах за съвет.

Edited by hamardin, На 15.06.13 г. в 22:48.


#13 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 15.06.13 г. в 22:54

Всичко започна преди 4 месеца когато ми подариха комплект ел.цигари които бях сигурен че ще подаря на друг и го бутнах в едно чекмедже.Сина ми го откри преди месец и ме накара да пробва ме.Аз категорично отказах ,но започнах да се интересувам как стоят нещата и се натъкнах на този форум които четах цяла седмица и се навих и аз да почна . Натъкнах се и аз на проблемите за които предполагах че ще имам от опита които натрупах благодарение на този форум. Последната седмица съм изпушил 5 цигари само а от 2 дни ни една.Преди 3 дни инсталирах лаптопа на един приятел с такава лава с виви и пробвах с моята чорба коренна разлика и пара и удар и аромат аз сам с Т2ка а за карта какво да питам по нагоре от лава за виви нова не виждам смисъл не си падам грандоман. За по евтин вариант като време на батерия и сила на пара и удар мисля че е това затова и писах за съвет.

Вземай Лавата и Вивито (Вижънско!) и се наслаждавай :smiley_emoticons_joint:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#14 dimitar1914

dimitar1914

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 31 posts

Posted На 16.06.13 г. в 14:10

Лавата е надежден добитък, изпробван от много народ. В комплект с една батерия Панасоник от 3400 Mh (!!!) и Виви Нова на Вижън аналоговите ще останат лош спомен, над който ще се смеете с приятелите. :thumbup:

#15 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 27.06.13 г. в 08:18

С лавата нещата стоят коренно различно от егото.От 24 никотин минах на 18 ама маи на 12 ще мина , че и 18 ми идва леко силно сега.20 дена без аналогова цигара а как ми миреше в колата от тях дето съм пушил вътре не е истина,нещо тоя аромат не ми допада в момента и сега разбирам как е било на хората които не пушат

#16 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 27.06.13 г. в 08:38

Със здраве и безаварийно да си ползваш новата придобивка :thumbup:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#17 entusiast

entusiast

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 27.06.13 г. в 09:55

Честито!
Относно никотина - от 4месеца насам си поставих цел да намаля полека дозата.Купих си базов разтвор с 0 мг/мл и през 10-тина дена разреждах концентрацията.Сега съм на 6 мг/мл и ми е добре,просто адаптирах изпаряването към по-нискоомни намотки за да компенсирам по-слабия удар с по-гъста пара.С Лавата няма да има нужда от нискоомни намоти,защото се компенсира с напрежение,но аз съм с механичен мод.Милилитрите ми си остават същите - 2 до 3 на ден.
Успех в борбата с аналоговите!

#18 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 15.07.13 г. в 08:27

Взех си механичен мод като резерва ами то май основно с него карам,лавата стана резерата

#19 entusiast

entusiast

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 15.07.13 г. в 13:17

С механиката опитай дрип атомайзер,по възможност дуал койл със съпротивление около 0,5-0,6 Ома(2х1-1,2 Ома).Ако в момента я използваш с нещо над 1-1,2 Ома,просто не знаеш истинските възможности.Тогава милиграмите ще слязат под 9,гаранция!

#20 hamardin

hamardin

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 16.07.13 г. в 18:14

Чакам новата партида на BGGen с нетърпение

Някаква препоръка за такъв дрип атомайзер