Jump to content


Photo
- - - - -

eGo V6 VV MoD 1500mah


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.02.13 г. в 11:27

Здравейте,
тъй като сам нов е-smoker :) и не намирам инфо за този модел eGo V6 VV MoD 1500mah, реших нова темичка да отворя.
Като двудневен е-пушач нямам идея какви консумативи да сменям и кога.

#2 bordon

bordon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 25.02.13 г. в 14:43

Здравейте :)

Малко инфо:

Моделът EGO V6 е със сменяем волтаж от 3.3V до 4.2 V.Волтажа се сменя с 5 последователни клика на бутона.Предлага се с два броя изпарители CE9 с вместимост 2ml.Фитила се намира в горната част.Съпротивление от 2.4ohm.Моделът работи с CE5 3.5ml и с F17 3.5ml.

Комплекта включва:

•Батерия: 4 броя x 750mah
•Метално тяло за батериите: 1 брой
•Атомайзер: 2 броя CE9 - 2.4ohm
•Зарядно устройство за батериите: 1 брой

#3 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.02.13 г. в 15:26

Здравейте :)

Малко инфо:

Моделът EGO V6 е със сменяем волтаж от 3.3V до 4.2 V.Волтажа се сменя с 5 последователни клика на бутона.Предлага се с два броя изпарители CE9 с вместимост 2ml.Фитила се намира в горната част.Съпротивление от 2.4ohm.Моделът работи с CE5 3.5ml и с F17 3.5ml.

Комплекта включва:

•Батерия: 4 броя x 750mah
•Метално тяло за батериите: 1 брой
•Атомайзер: 2 броя CE9 - 2.4ohm
•Зарядно устройство за батериите: 1 брой



Амиии, благодаря за инфото,това общо взето,но малко по-малко, го пише в user manual, но аз исках да попитам какво съветвате да купувам за него- CE9 не намирам. А пък искам и да е черен :)

#4 bordon

bordon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 25.02.13 г. в 16:19


Здравейте :)

Малко инфо:

Моделът EGO V6 е със сменяем волтаж от 3.3V до 4.2 V.Волтажа се сменя с 5 последователни клика на бутона.Предлага се с два броя изпарители CE9 с вместимост 2ml.Фитила се намира в горната част.Съпротивление от 2.4ohm.Моделът работи с CE5 3.5ml и с F17 3.5ml.

Комплекта включва:

•Батерия: 4 броя x 750mah
•Метално тяло за батериите: 1 брой
•Атомайзер: 2 броя CE9 - 2.4ohm
•Зарядно устройство за батериите: 1 брой



Амиии, благодаря за инфото,това общо взето,но малко по-малко, го пише в user manual, но аз исках да попитам какво съветвате да купувам за него- CE9 не намирам. А пък искам и да е черен :)


Намира се ИЗПАРИТЕЛ CE9 2.4ml(АТОМАЙЗЕР) :)

Цитат:

"ИМА ПРЕДИМСТВОТО,ЧЕ ТРЪБИЧКАТА В КОЯТО СЕ НАМИРА РЕОТАНА Е ВИСОКО НАД НИВОТО НА ОТВОРА НА ИЗПАРИТЕЛЯ И НЯМА КАК ДА ПОПАДНЕ В НЕЯ ТЕЧНОСТ ДОКАТО ПЪЛНИТЕ ИЗПАРИТЕЛЯ-ТОВА ЧЕСТО СЕ СЛУЧВА ПРИ ДРУГИТЕ ИЗПАРИТЕЛИ И ГИ ПОВРЕЖДА ИЛИ ЗАПОЧВАТ ДА "БЪЛБУКАТ" И НЕ РАБОТЯТ ДОБРЕ,А САСХТО ТАКА СЕ АМОРТИЗИРАТ МНОГО БЪРЗО.НАПРАКТИКА ТОЗИ ИЗПАРИТЕЛ ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ ПО ЕВТИН И Е НАЙ-УДОБЕН(ЛЕСЕН) ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ) .ПРЕПОРЪЧВАМ ГО ЗА НАЧИНАЕЩИ И ВЦЕКИ КОЙТО ДАРЖИ НА ЛЕСНОТО И УДОБНО ОБСЛУЖВАНЕ НА Е-ЦИГАРАТА."

#5 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.02.13 г. в 16:37



Здравейте :)

Малко инфо:

Моделът EGO V6 е със сменяем волтаж от 3.3V до 4.2 V.Волтажа се сменя с 5 последователни клика на бутона.Предлага се с два броя изпарители CE9 с вместимост 2ml.Фитила се намира в горната част.Съпротивление от 2.4ohm.Моделът работи с CE5 3.5ml и с F17 3.5ml.

Комплекта включва:

•Батерия: 4 броя x 750mah
•Метално тяло за батериите: 1 брой
•Атомайзер: 2 броя CE9 - 2.4ohm
•Зарядно устройство за батериите: 1 брой



Амиии, благодаря за инфото,това общо взето,но малко по-малко, го пише в user manual, но аз исках да попитам какво съветвате да купувам за него- CE9 не намирам. А пък искам и да е черен :)


Намира се ИЗПАРИТЕЛ CE9 2.4ml(АТОМАЙЗЕР) :)

Цитат:

"ИМА ПРЕДИМСТВОТО,ЧЕ ТРЪБИЧКАТА В КОЯТО СЕ НАМИРА РЕОТАНА Е ВИСОКО НАД НИВОТО НА ОТВОРА НА ИЗПАРИТЕЛЯ И НЯМА КАК ДА ПОПАДНЕ В НЕЯ ТЕЧНОСТ ДОКАТО ПЪЛНИТЕ ИЗПАРИТЕЛЯ-ТОВА ЧЕСТО СЕ СЛУЧВА ПРИ ДРУГИТЕ ИЗПАРИТЕЛИ И ГИ ПОВРЕЖДА ИЛИ ЗАПОЧВАТ ДА "БЪЛБУКАТ" И НЕ РАБОТЯТ ДОБРЕ,А САСХТО ТАКА СЕ АМОРТИЗИРАТ МНОГО БЪРЗО.НАПРАКТИКА ТОЗИ ИЗПАРИТЕЛ ЩЕ ВИ ИЗЛЕЗЕ ПО ЕВТИН И Е НАЙ-УДОБЕН(ЛЕСЕН) ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ) .ПРЕПОРЪЧВАМ ГО ЗА НАЧИНАЕЩИ И ВЦЕКИ КОЙТО ДАРЖИ НА ЛЕСНОТО И УДОБНО ОБСЛУЖВАНЕ НА Е-ЦИГАРАТА."






Oooo изпарители,глави,картомайзери, атомайзери...аз ли съм тъпа не знам, ама съвсем се обърках. Пуша вече трети ден и течността ми свършва. Повярвай ми,не знам какво трябва да си купя :))) извод: затъпях, дали да си не пуша аналогчета :p
или пък модела ми е скапан???

#6 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:01

Пуша вече трети ден и течността ми свършва. Повярвай ми,не знам какво трябва да си купя

Течност,като отидеш в магазина може да пробваш и какво може да завиеш на батерията ! Според мен ще работи с всичко предлагано на пазара.

дали да си не пуша аналогчета :p

Много бързо се отказвате,не така !

Edited by PepiSuni, На 25.02.13 г. в 17:04.


chelsea f.c.


#7 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:05

Модела е идеален за начинаещи.Купуваш си един REDUX и течност която ти харесва и си изпаряваш на спокойствие.

#8 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:06

Пуша вече трети ден и течността ми свършва. Повярвай ми,не знам какво трябва да си купя

Течност,като отидеш в магазина може да пробваш и какво може да завиеш на батерията ! Според мен ще работи с всичко предлагано на пазара.

дали да си не пуша аналогчета :p

Много бързо се отказвате,не така !





Благодаря,PepiSuni.
Да де,логиката е понеже е с резба 510 почти всичко да става, но кое е най-доброто? Понеже идеята ми е да си поръявам всичко онлайн...

#9 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:08

Ето малко инфо от един друг форум. Но може да те обърка още повече.

Edited by asiyaolo, На 25.02.13 г. в 17:09.


#10 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:18

но кое е най-доброто?

Доста може да се спори по въпроса. От прочетеното до сега и пробвано от мен ,това са : Vivi Nova Vision и Redux. Това го казвам при положение,че никога не съм пробвал Т2. Тези са ми фаворити от ширпотребата,но предпочитам/по–точно друго не ползвам освен BG Gen III !


chelsea f.c.


#11 bordon

bordon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:19

:rolleyes:

Всичко ще разбереш, само не се отказвай :thumbup:

#12 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:30

asiyaolo сега разбрах какво дръв-це съм си купила :fool: :)но нищо, важното е да свикна с е-цигарата, а пък после ще му мисля ....ако не се откажа тотално :) :brunette:

И само да питам ...досега съм пушила Давидоф голд по около половин кутия и малко повече. Взела съм си 24 мг, за да убия всякакво желание да запаля аналогова :smiley_emoticons_joint: усещам ,че малко ми е силничко. Не знам следващите какви трябва да бъдат :aggressive:

#13 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:38

Не знам следващите какви трябва да бъдат :aggressive:

http://www.pv-bg.com/nikotinova-technost-za-elektronna-cigara/nikotinova-technost-flavour-art-e-juice-elektronni-cigari/10-ml-nikotinova-technost-flavor-art-elektronni-cigari/traditional-1.8-bg.html
Тези заслужават да ги пробвате,според мен !


chelsea f.c.


#14 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 25.02.13 г. в 17:48

сега разбрах какво дръв-це съм си купила


По моему - много приличен старт :good:

#15 bordon

bordon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 26.02.13 г. в 01:50

asiyaolo сега разбрах какво дръв-це съм си купила :fool: :)но нищо, важното е да свикна с е-цигарата, а пък после ще му мисля ....ако не се откажа тотално :) :brunette:

И само да питам ...досега съм пушила Давидоф голд по около половин кутия и малко повече. Взела съм си 24 мг, за да убия всякакво желание да запаля аналогова :smiley_emoticons_joint: усещам ,че малко ми е силничко. Не знам следващите какви трябва да бъдат :aggressive:



Вземи и един "Давидофф" 12 и започни да разреждаш, т.е. да намалиш никотиновото съдържание/удара в гърлото.

#16 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.02.13 г. в 11:24

Бързайки за работа, влязох в един магазин на Innovation ( то всъщност друг магазин няма) и си взех течност 12 мг боровинка на innovation, за да я опитам. Общо взето ми е странно на гърлото и от двете, но 12 мг определно е това,което ми трябва. НЕ се за мислих само че кои са innovation читави ли са :wacko:

Най-важното са 4 дни без аналогова цигара и никакво желание за пушенето на такава :sSig_goodjob2:

Edited by Lucy, На 26.02.13 г. в 11:25.


#17 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 26.02.13 г. в 12:37

браво ама не е ли по добре да пробваш някой от другите течности

#18 Lucy

Lucy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 26.02.13 г. в 12:54

браво ама не е ли по добре да пробваш някой от другите течности

ами сега ще си поръчам още 2-3..на Flavour art и Dekang 12 mg. Просто без да искам видях магазина и спрях. Но за Innovation не прочетох добри отзиви.
Искам само да ви кажа за модела ...хора пуша цял ден и от петък вечер не съм зареждала батерии!!!! Ей това не съм го очаквала :thumbup1: Мислех,че е голяма и неудобна,но май се отказвам да я сменям за по-тъничка, по-лекичка и по-женска :)

#19 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 26.02.13 г. в 14:39


браво ама не е ли по добре да пробваш някой от другите течности

ами сега ще си поръчам още 2-3..на Flavour art и Dekang 12 mg. Просто без да искам видях магазина и спрях. Но за Innovation не прочетох добри отзиви.
Искам само да ви кажа за модела ...хора пуша цял ден и от петък вечер не съм зареждала батерии!!!! Ей това не съм го очаквала :thumbup1: Мислех,че е голяма и неудобна,но май се отказвам да я сменям за по-тъничка, по-лекичка и по-женска :)


много зависи и по колко мл на ден изпаряваш :smiley_emoticons_joint:

#20 cvet4o

cvet4o

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 26.02.13 г. в 18:52

Изобщо не си помисляй за по- малка батерия, ще трябва да я зареждаш по два пъти на ден. А за течностите на иновейшън е изписано достатъчно тук, достатъчно, че да не си купуваш повече от тях. Бъркат си ги сами, а ти взимат пари за уж оригинални,полски течности. И аз имах неблагоразумието да си взема веднъж - е няма такова дране на гърлото, ако не бях пробвала други по-добри течности, можеше спокойно да ме откажат от изпаряването. Така че поръчай си някоя 18ка на флейвърарт и се КЕФИ