Jump to content


Photo
- - - - -

ProVari


  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#61 madonata

madonata

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 26.01.13 г. в 17:30

И въпреки цената на това БИЖУ ProVari
имали от къде в БЪЛГАРИЯ да се закупи?

#62 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 26.01.13 г. в 19:01

Аз май ще трябва да купувам такава играчка на жената но имам някои въпроси който не можах много много да разбера до сега.
Мога ли да те помоля да ми кажеш дали има опциа за настройка на мощноста. Например слагам го на 5.5 вата и след като сложа изпарител с различно съпротивление да си ми изчислява за това съпротивление колко волта му трябват и да си бъде все 5.5 вата например.

И другото което искам да попитам е от къде онлайн мога да си закупя мини варианта?
С две думи най малкичкото щото ще го ползва жена.

#63 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 26.01.13 г. в 19:23

ProVari е само ВариВолт...Мощност не можеш да настройваш.
А у нас все още никой не го е вкарал поради високата цена... :)
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#64 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 26.01.13 г. в 20:19

ProVari е само ВариВолт...Мощност не можеш да настройваш.
А у нас все още никой не го е вкарал поради високата цена... :)

Аз живея във Великобритания затова предпочитам онлайн пазаруване защото ще ми го донесат пред враата в рамките на 2 дни ако е купено от острова или максимум 6 дни ако го купя от другият край на света.

Значи с провари трябва всеки път да си настроивам волтажа спрямо изпарителя. Малко сложно ще доиде за жена тез настройки но ще опитам да ги обясня. Дано се справи ... Ако до тогава не съм намерил друго решение разбира се.

Edited by MERLIN, На 26.01.13 г. в 20:19.


#65 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 26.01.13 г. в 20:33

http://ukvapers.org/...i-Now-Available
Това може да ти помогне в случая .


chelsea f.c.


#66 MERLIN

MERLIN

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 111 posts

Posted На 26.01.13 г. в 21:02

http://ukvapers.org/Thread-Zmax-Mini-Now-Available
Това може да ти помогне в случая .

това като го чета маи е по добро от проварито.
Интересно изглежда и е 94 паунда с 30% по евтино от проварито. Ще го помисля още малко.

#67 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 26.01.13 г. в 22:01

Хич не го мисли ако не са проблем "фунтовете" ;). Това си е идеално , само съвета ми е да вземеш и 4 "батареЙки" - да има. Ако се върти около 2-3 милилитра консумация дневно и се кара на не особено форсирани мощности може да изкара 2 батерии на ден. Тук по подразбиране е само на "бустерен" режим , който не е особено пестелив на батерии.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#68 dr.tgti

dr.tgti

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 25.03.13 г. в 23:52

Прочетох внимателно всяка страница от темата и мога да споделя мнението си на лаик.Благодарение на вашия форум от човек пушещ 25 години лула реших да опитам нещо друго.И съответно взех мини Лава последна версия и щастливо си изпарявах докато след 9 дена на ферибота се запознах с един холандец с Prowari.Даде ми тялото и отиде да спи.Имах цяла нощ да сравнявам!Всичко свършва след като докоснеш Prowari.Разликите са убийствени! :smoking-8570: Първо е настина мини!!!!!!При 4.7 на Лава 4.3 на Провари вади изгоряло.Качеството и изработката те кара да разбереш защо всички сравняват всеки нов продукт с него.Пълен сервиз с 2 год. гаранция.сменяш това което ти се развали.По гръцките форуми никой не се е възползвал! :thumbup: Лавата е вече собственост на колежка от форума!Ако иска да сподели впечатления.Видя ги и двата мода.Като човек уважаваш форума и благодарен на всички вас,че ме вкарахте в правия път няма да правя реклама но в братска Византия може вече да се купи Провари на нормални цени.Търсете ако ви интересува.С две думи като обикновен софийски дришлйо прехода ми беше безболезнен.Най евтината ми лула за колата е на една цена с Проварито.Усещане,вкус,изработка,сервис неам думи.Най доброто е че има толкова много имитации че си назабележим!!!Поздрав на всички.Просто мое мнение! 8P

Edited by dr.tgti, На 26.03.13 г. в 00:16.


#69 AlexK

AlexK

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 23.10.13 г. в 22:38

Има ли някой идея ако поръчам ProVari директо от техният сайт ,дължа ли мита в БГ и ако да колко?

#70 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 24.10.13 г. в 07:47

Дължиш не само мито, но и 20% ДДС върху цената плюс митото.



#71 devilbo

devilbo

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 24.10.13 г. в 12:30

Ако стойността на пратката+доставката е под 150 евра, дължиш само ДДС, но ако е над тази сума се дължи и мито и май тогава се изисква и издаване на EORI номер.



#72 AlexK

AlexK

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 25.10.13 г. в 22:24

В понеделник Provari-то пристига :)
Благодаря ви за мненията и коментарите !

#73 Spok

Spok

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 26.10.13 г. в 15:42

Уеко си се набутал с тва дръвце, ама ти си знаеш. Жалко, че не се мисли преди да се направи нещо.
За два пъти по-малко пари, щеше да вземеш пет пъти по-добър мод. ;)


Edited by Spok, На 26.10.13 г. в 15:44.


#74 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 26.10.13 г. в 17:59

Не бих казал дръвце, но че можеше да се вземат два равностойни мода или дори по-добри за тези пари е факт.


eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#75 BatkoMi2

BatkoMi2

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 35 posts

Posted На 26.10.13 г. в 19:42

Има хора, за които е нужно да имат точно такива вещи, и обикновено това е избиване на комплекс. Не казвам, че винаги е така, но доста често. Да е жив и здрав поредния благодетел на бедната чичосамова икономика. И те са хора, нали трябва, рано или късно да върнат заемите на чинките. Е, ако не, ще решът че им е засегнат стратегическия интерес и ...

Със здраве да си го ползваш  AlexK  :yahoo: За гаранцията  :whistle2: не ми се разправя кое, как! Но поне се продава лесно с малка загуба  :drag: 



#76 AlexK

AlexK

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 27.10.13 г. в 21:42

Най-вероятно сте прави за всичко което казвате ,включително и Batko Mi2 :)
Нямам база за сравнение .Когато проимам и други модове ще се включа с коментар и сравнение.
Благодаря още веднъж за коментарите :)

#77 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.10.13 г. в 16:23

Най-вероятно сте прави за всичко което казвате ,включително и Batko Mi2 :)
Нямам база за сравнение .Когато проимам и други модове ще се включа с коментар и сравнение.
Благодаря още веднъж за коментарите :)

Да го ползваш дълго и без проблемно,днес го мерах за секунда ! Батериите са ти ОК,скъпи но Качествени !!!  :thumbup:  Желая ти приятно изпаряване  :good:



chelsea f.c.


#78 AlexK

AlexK

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 28.10.13 г. в 20:40

Благодаря ти :)
Зареди ли колекцията ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

#79 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 29.10.13 г. в 14:43

Благодаря ти :)
Зареди ли колекцията ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

OK  :good:



chelsea f.c.


#80 dr.tgti

dr.tgti

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 15.11.13 г. в 00:13

В понеделник Provari-то пристига :)
Благодаря ви за мненията и коментарите !

Честито.Всеки си е прав за себе си.Ще ти е скучен,не се разваля,няма да му падне хрома,нито ще сменяш поне 1 път в годината бутони.Мъка.Щади и батерийте.Абе както го коментират префърцунен мод за комплексари.Аз за това си взех втори да видя кой по бързо ще се развали! :thumbup1:  


Уеко си се набутал с тва дръвце, ама ти си знаеш. Жалко, че не се мисли преди да се направи нещо.
За два пъти по-малко пари, щеше да вземеш пет пъти по-добър мод. ;)

кой да си купим и ние!! :whistle2: