Прехвърляне към съдържание


Снимка
- - - - -

Новите Деканг - имам няколко въпроса


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

Анкета: Ползвате ли течности от Silver/Gold серии на Dekang? (89 потребителя са гласували)

Купувате ли редовно Silver/Gold серии течности на Dekang?

  1. Да, постоянно купувам (15 гласа [16.85%])

    Процент от гласовете: 16.85%

  2. Купих за проба (16 гласа [17.98%])

    Процент от гласовете: 17.98%

  3. Не, опитах, не ми харесват (19 гласа [21.35%])

    Процент от гласовете: 21.35%

  4. Не, не съм купувал(а) никога (21 гласа [23.60%])

    Процент от гласовете: 23.60%

  5. Китайски течности - не ме интересуват (10 гласа [11.24%])

    Процент от гласовете: 11.24%

  6. Купувам понякога (8 гласа [8.99%])

    Процент от гласовете: 8.99%

Откъде основно купувате течности Dekang (от новите серии)

  1. pu6com.com (16 гласа [17.98%])

    Процент от гласовете: 17.98%

  2. dekang.bg (1 гласа [1.12%])

    Процент от гласовете: 1.12%

  3. ecigari.eu (2 гласа [2.25%])

    Процент от гласовете: 2.25%

  4. e-cigara.bg (0 гласа [0.00%])

    Процент от гласовете: 0.00%

  5. ecozoneonline.com (0 гласа [0.00%])

    Процент от гласовете: 0.00%

  6. друго място, ще споделя в отговор (20 гласа [22.47%])

    Процент от гласовете: 22.47%

  7. От никъде, искам да купувам от pv-bg.com (9 гласа [10.11%])

    Процент от гласовете: 10.11%

  8. Нямам намерение да ползвам Dekang (41 гласа [46.07%])

    Процент от гласовете: 46.07%

Гласуване Гостите не могат да гласуват

#121 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПип
  • 511 Мнения:

От: На 8.04.13 г. в 19:11

Според мен днес нещо не е била на ясно продавачката - във Варна са си по 1 лев от месец на сам, а тая седмица ги предлагаха и с пръскачка тип "за лозе" и подарък по избор - 1 кг Купроцин или 1 кг Син камък в магазините от веригите "Вулкан" и "Лозар". Наредих се на опашката ама пръскачките свършиха - очаквали пак един контейнер с 50 000 броя минимум, та тогава ще опитам да се добера ...до пръскачката.
Та на опашката някой разказваше че ако се ползват Хангсен се слагало по-малко Купроцин и по-вече Син камък, че по-силен удЪр имало.А Деканг зацапвал дюзата, щот бил за "пушЪк" ама нямало удЪр върху листните въшки,били навикнали вече. Само колорадските гинели от него.
Ба ли го...Аз му слагам по малко вода - около 10 % и не зацапва дюзата толкова;).

Редактирано от last_hope: На 8.04.13 г. в 19:14

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#122 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 147 Мнения:

От: На 9.04.13 г. в 00:18

И аз така помислих но е така. Разрових се разгледах и видях, че я има ако вземеш 200 бройки излизат около 2лв бройка , а в този магазин 1лев - 10мл по шишенцето няма разлика иначе в магазина попринцип няма глупости но явно трябва да говоря с управителя или собственика защо цената е такава ,че малко ме е страх да я ползвам.


Ей го и Пешо се изказа,разровил се в нета човека а те..... в онлайн магазините в БГ да ни дерат така за 10 мл :( НЕЧОВЕШКО,а и съм 19999999999% сигурен,че управителят на менте-магазинът ще ти обърне внимание за 1 лев оборот,особено в магазин за алкохол и цигари.

Според мен днес нещо не е била на ясно продавачката - във Варна са си по 1 лев от месец на сам, а тая седмица ги предлагаха и с пръскачка тип "за лозе" и подарък по избор - 1 кг Купроцин или 1 кг Син камък в магазините от веригите "Вулкан" и "Лозар". Наредих се на опашката ама пръскачките свършиха - очаквали пак един контейнер с 50 000 броя минимум, та тогава ще опитам да се добера ...до пръскачката.
Та на опашката някой разказваше че ако се ползват Хангсен се слагало по-малко Купроцин и по-вече Син камък, че по-силен удЪр имало.А Деканг зацапвал дюзата, щот бил за "пушЪк" ама нямало удЪр върху листните въшки,били навикнали вече. Само колорадските гинели от него.
Ба ли го...Аз му слагам по малко вода - около 10 % и не зацапва дюзата толкова;).


Амиии.... вие в Варна сте мноого назад,ние тук в софето сме къде-къде по напред в нещата,с 2х10мл получаваме пръскач + договор за 3 години ;) аз осигурих баща си за 6 години поне,за повече не посмях,страх ме е да не умре пръскащият :(

#123 zaet

zaet

    Нов участник

  • Участници
  • Пип
  • 2 Мнения:

От: На 19.05.13 г. в 15:03

Това FA/Inawera от къде мога да го купя

#124 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • ПипПипПипПип
  • 880 Мнения:

От: На 19.05.13 г. в 16:09

Примерно от тук : http://www.pv-bg.com/


chelsea f.c.


#125 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • ПипПипПип
  • 70 Мнения:

От: На 2.06.13 г. в 16:55

В денонощният магазин до нас продават деканг за 5лв 10 мл. едно към едно с оригинала е, чудя се каква е логиката да са по 5 лв, като навсякъде са по 7 лв.

Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#126 azz

azz

    Участник

  • Участници
  • ПипПип
  • 44 Мнения:

От: На 14.02.14 г. в 21:42

Намирал съм си силвър за по два кинта - разпродажба на пазара... На други места съм намирал и маалко по-скъпо, но като цяло не смятам че заслужават повече от 4 кинта на шишенце. В никакъв случай. Не съм изпарявал автентичен "някогашен" деканг, но не смятам че съм изпарявал и оригинален деканг от "новия", поне се надявам това да не е оригинала, доста класи надолу от ФА и Инавера. Иначе според мен въпросната течност по левче, е същата дето се продава в Каофланд по 7 лева, просто залежала (трудно продаваща се) стока, загуба на интерес към стоката в последно време или нещо такова.


Редактирано от azz: На 14.02.14 г. в 21:50

Тютюневия дим е гаден.

#127 RimmaDix

RimmaDix

    Нов участник

  • Баннати
  • Пип
  • 4 Мнения:

От: На 7.02.18 г. в 20:31

А пробвал ли си 10в60 или 10в50 да видиш как ще е лятото. Аз съм убеден, че ще има разлика и то положителна. Ако са реални километрите ти, 26 000 км, с каквото и масло да го караш ще се държи много добре Моя е на РЕАЛНИ 38 000 км, и каквото и масло да му налея ще си мърка, въпроса е, че в големите жеги най-добре работи, без да става по-шумен, без да щракат скоростите с 10в50. С 10в60 не съм го пробвал още но мисля да е скоро. Специално аз карах с Мотул доста време, смених го с Мидланд и останах много, много по-доволен. Мотула 10в40 е естерен и не става за продължителна употреба, не, че ще му стане нещо на мотора.