Jump to content


Photo
- - - - -

Разменям


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 14:00

Здравейте!

Имам аромат Shade на FA, 7мл, който обаче изобщо не ми хареса.
Поръчах го, защото четох тук много хвалебствия, но нещо не си допаднахме. Изразходвала съм точно 4 капки от него.
Искам да го разменя за друг аромат или готова течност. Единствените ми "изисквания" са, предложението да не е ментол и или капучино и да е макс 6мг/мл никотин.
Ако има желаещи, моля, пишете ми ЛС :)
:give_rose:

Добавям към предложението същото количество Virginia и Desert Ship отново на FA. Явно тютюневите им аромати не ми понасят.

Edited by mioki, На 16.07.12 г. в 21:24.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#2 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 11.07.12 г. в 14:17

Не искам да ти спамя темата,просто искам да кажа че shade е вечен кеф първите 15 минути,след това...задушливо-кисел вкус независимо дали се почива от аромата или не,това според моите рецептори разбира се. :)
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#3 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 15:08

Ами на мен не ми хареса още като го помирисах в шишенцето, ама реших да пробвам, през изпарителя как е - пак не ми хареса. :)
Но пък тук четох, че има доста почитатели и за да не стои така, и накрая да го изхвърля реших, че някой може да го поиска и същевременно да се оттърве от друг аромат който не го кефи :smoking-8570:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#4 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.07.12 г. в 18:30

Ами на мен не ми хареса още като го помирисах в шишенцето, ама реших да пробвам, през изпарителя как е - пак не ми хареса. :)
Но пък тук четох, че има доста почитатели и за да не стои така, и накрая да го изхвърля реших, че някой може да го поиска и същевременно да се оттърве от друг аромат който не го кефи :smoking-8570:




Ти ако си накапал директно върху намотката този овкусител ще се отровиш бре човек.
То ако така ги пробваш ароматите никой няма да ти хареса.
Слагаш в едно шише 10мл никотинова база капваш 6 капки шаде и чакаш минимум две седмици за да стане както трябва аромата. Отлежаване му е майката при абсолютно всички овкусители

Иначе на момента да го разбъркаш и да го пробваш не е същия хубав аромат .

Пробвай както ти казвам да отлежи и тогава друга песен ще запееш.

#5 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 18:42

Еее, споко бе :) мисля, че имам малко акъл в главата и не съм изпарявала чист аромат - разредила съм го в heaven juice. Горе-долу мисля че успях да нацеля 6мг концентрация на разтвора. Получи се около 5мл, в които капнах 4 капки от аромата.

Ама наистина самия аромат не ми харесва /да не кажа че ми е противен/, дори и да отлежи не мисля, че ще ми хареса, за това искам да "менкам" ако има ентусиасти. Иначе четох, че трябва да престоят, да отлежат докато достигнат оптимално състояние за изпаряване. :)
Взех си заедно с него и един Irish Cream - еми и непрестоял е съвсем различно нещо :tongue4:

Edited by mioki, На 11.07.12 г. в 18:44.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#6 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.07.12 г. в 20:21

Еее, споко бе :) мисля, че имам малко акъл в главата и не съм изпарявала чист аромат - разредила съм го в heaven juice. Горе-долу мисля че успях да нацеля 6мг концентрация на разтвора. Получи се около 5мл, в които капнах 4 капки от аромата.

Ама наистина самия аромат не ми харесва /да не кажа че ми е противен/, дори и да отлежи не мисля, че ще ми хареса, за това искам да "менкам" ако има ентусиасти. Иначе четох, че трябва да престоят, да отлежат докато достигнат оптимално състояние за изпаряване. :)
Взех си заедно с него и един Irish Cream - еми и непрестоял е съвсем различно нещо :tongue4:


Ами омръзна ми да пиша всеки път като стане дума за ароматизиране на база с овкусител.

Четете бе хора

За всеки един овкусител завода производител дава информация колко % е самия овкусител като концентрат.
В слуачая ако си бе направил труда да провериш за Шадето в сайта на ФА щеше да видиш, че му дават 1% или казано 1мл овкусител на 100мл база, и трябва да преседи минимум 1 месец.
Дропъра на този овкусител- Шаде пуска около 35 капки за 1мл. е в случая за 10мл база се капят 3-4 капки а ти на 5мл си капнал 4 и го пробваш веднага .
Е как тогава ще ти хареса?
Вкуса е коренно различен ако базата е разбъркана днес или я опиташ след месец.

#7 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 20:55

Аз не разбирам защо ми четеш конско?!

Казах, че НЕ ми харесва аромата и искам да го разменя, ако има желаещи.
Благодаря за съветите, наставленията и вниманието, но съм 99% сигурна, че няма да ми хареса както и да се промени аромата!

/Четох в сайта на FA, не е там работата/
Принципно харесвам течности с по-наситен аромат, защото през Его С-то ароматите ми се губят значително в сравнение с аромата който имат в шишето.

Edited by mioki, На 11.07.12 г. в 20:58.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#8 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 11.07.12 г. в 21:10

За Атомайзерите ,си трябва малко по–висок процент аромат,около 3% някъде ! Ако имаш Прасковка аромат може да капнеш малко , изчакай седмица и пробвай ! :smiley_emoticons_joint:


chelsea f.c.


#9 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 21:18

Явно му се кефите на този аромат, щом така упорито ме убеждавате да го запазя 8P
Имам Праскова, да, но е на Деканг.
Ако никой не го поиска, може и да си направя разни експерименти, но наистина предпочитам да го сменя за нещо друго :)

Edited by mioki, На 11.07.12 г. в 21:19.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#10 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.07.12 г. в 21:24

Явно му се кефите на този аромат, щом така упорито ме убеждавате да го запазя 8P
Имам Праскова, да, но е на Деканг.
Ако никой не го поиска, може и да си направя разни експерименти, но наистина предпочитам да го сменя за нещо друго :)


Ами дори и да го смениш остави си това което си разбъркала да преседи 2-3 седмици и го пробвай после :good:

#11 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 21:38

А, да, естествено :) свиди ми да го изхвърля все още, а и след съветите тук, със сигурност ще го оставя да престои.
Само че никъде не откривам в сайта на FA да пише, че бъркоча трябва да престои еди колко си време /признавам, не съм изчела още всичко/.

Тая тема май трябва да отиде в друг под-форум вече :laugh:
Не знам вие с колко шишенца различни течности разполагате, но аз разполагам с 17 парчета и всичките различни :blink: трябва и място да им търся, че на бюрото ми започна да им отеснява, да не говорим за останалите джунджурии покрай е-цигарите.

/Предложението за Шейд-а е все още валидно

Edited by mioki, На 11.07.12 г. в 21:40.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#12 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 11.07.12 г. в 22:37

А, да, естествено :) свиди ми да го изхвърля все още, а и след съветите тук, със сигурност ще го оставя да престои.
Само че никъде не откривам в сайта на FA да пише, че бъркоча трябва да престои еди колко си време /признавам, не съм изчела още всичко/.

Тая тема май трябва да отиде в друг под-форум вече :laugh:
Не знам вие с колко шишенца различни течности разполагате, но аз разполагам с 17 парчета и всичките различни :blink: трябва и място да им търся, че на бюрото ми започна да им отеснява, да не говорим за останалите джунджурии покрай е-цигарите.

/Предложението за Шейд-а е все още валидно

Например, като идея, нещо такова :)
Posted Image
Posted Image
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#13 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 22:45

О! Тази кутия на втората снимка е много добра, нещо такова, че да ми е под ръка. В шкафче, ако са, ще трябва да вися доста често пред него :laugh:
Само че, ако можеха да стоят и изправни шишЯта вътре ехеее 8)
Маллиий ква съм нахална :D ама и на легнали ще съм доволна де.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#14 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.07.12 г. в 22:49

О! Тази кутия на втората снимка е много добра, нещо такова, че да ми е под ръка. В шкафче, ако са, ще трябва да вися доста често пред него :laugh:
Само че, ако можеха да стоят и изправни шишЯта вътре ехеее 8)
Маллиий ква съм нахална :D ама и на легнали ще съм доволна де.



Ами взимаш една такава кутия и подреждаш шишетата така, че капачките им да са в една посока и после я слагаш в някой шкаф така, че да седят изправени :smiley_emoticons_joint:

#15 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 22:58

Аааа, лесно е да се каже "взимаш такава кутия", ама от къде да я взема е въпросът :rolleyes:
Сега съм ги наредила в една метална без капак, но вече не се събират всички вътре и няма място за останалите такъми.
Това с кутиите сложна работа се оказа.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#16 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:04

Аааа, лесно е да се каже "взимаш такава кутия", ама от къде да я взема е въпросът :rolleyes:
Сега съм ги наредила в една метална без капак, но вече не се събират всички вътре и няма място за останалите такъми.
Това с кутиите сложна работа се оказа.



Ами тук в Пловдив има JYSK-та
В Софето не може да няма из големите магазини като Практикер, Бриколаж, Метро и т.н.
по 6-7 лв са
Даже със сигурност в Метро имат мисля че ги водеха органайзери или нещо от сорта
В магазините за рибарски пособия не може да няма

Edited by pioneer 306c, На 11.07.12 г. в 23:05.


#17 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 11.07.12 г. в 23:09

Благодаря за идеята! Ще потърся :give_rose:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#18 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 12.07.12 г. в 00:13

Най-хубавото от цялата работа е,че никой не разбра че си жена,даже след този пост пак ще има неразбрали,пайнере,не е той а е тя бате . :)
Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#19 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 12.07.12 г. в 00:23

Най-хубавото от цялата работа е,че никой не разбра че си жена,даже след този пост пак ще има неразбрали,пайнере,не е той а е тя бате . :)


:offtopic: Дали е хубаво?...

#20 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 12.07.12 г. в 00:28

Неразбрали винаги ще има, ама аз не се обиждам, даже често е забавно :thumbup:

тая тема стана мама си джеймс :crazy:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.