Jump to content


Photo
- - - - -

Купувам Gripper VV > SMOK


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#21 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:00


И каква ти е идеята за 4 кутии цигари да жертваш гаранция от минимум 6 месеца?

По-коректен е въпросът - защо да плащам 10 кутии цигари повече от американеца за същата стока :)А за някои стоки това си е двойна цена :)
Ще потърпим все пак , ще почакаме , дано се нормализират и тукашните цени :)

Защото да кажем, че САЩ са около 35х по-голям пазар и сигурно тукашните магазини ако взимат по 100бр, значи там взимат 3 500. Цената ще им е различна, нали ;)
А, и за Елвис - може и сто минуса да ми праснеш, но се надявам да видя фактурата, все пак нали :smiley_emoticons_joint:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#22 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:11

Чакай фактура - от умрял писмо...

#23 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:11

Сигурно е различна (макар че едва ли само един доставчик поема целия пазар и цялата разлика от 35 пъти ) , но не вярвам производителите да предлагат двойно по-ниски цени за количества от 200 до 500 бройки .
Спорът е излишен - търговците имат право да определят цените си , а купувачите да търсят по-изгодни такива :google:

#24 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:11

Аз дадох едни цени по-горе, които всеки може да провери - за под 500бр. (петстотин) цената, която Смоктек ще даде е 30$. Докато дойде стока от Китай до България, след пътя, таксите и курса на долара се оскъпява средно с около 2.3 пъти, т.е. цената ще стане около 65-69лв. Айде вие ми кажете, ако бяхте вносител, колко пари щяхте да го пуснете? Даже според мен, това е ниска цена. Не знам, как американците са го пуснали на 40$, но това според мен е нулата и идеята им е да ги изчистят.


Може би си един от вносителите щом така ревностно защитаваш цената.
Цената е ОТ 18$ ДО 26$ зависимо от бройката.
Незабравяи че щом пишем тук и ние имаме интернет! :closed:
Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#25 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:14

Не знащитавам никой, просто съм информиран, а много мразя да се говорят глупости.

Колко бройки трябва да се вземат за 18$? Аз съм съгласен да вземеш една, а останалите аз ще ги платя.

#26 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:24

Аз дадох едни цени по-горе, които всеки може да провери - за под 500бр. (петстотин) цената, която Смоктек ще даде е 30$. Докато дойде стока от Китай до България, след пътя, таксите и курса на долара се оскъпява средно с около 2.3 пъти, т.е. цената ще стане около 65-69лв.

Къде е 69 и къде е 96 :) Ето това опитват да избегнат доста потребители

#27 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:29

Аз ти казвам за едрови цени, т.е. това са цените, на които купуват вносителите. Ти на каква цена би го продавал, ако си го купил на 69лв?

Разбира се, ако се направи кооп, може също да се постигнат подобни цени. Даже аз би се включил в такъв, ако колегата elvisd68 успее да намери цена от 18$!

#28 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:29

Само незнам какво има в тази празна кутийка за 100лв.?
Вътре има по малко "чаркове" от колкото в един илиянски часовник за 3лв.
Който иска да дава и по 200лв. Аз небих дал повече от 30,40лв. за 37гр. зле направена и сглобена пластмаса!

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   26.6KB   72 downloads
  • Attached File  2.jpg   27.6KB   65 downloads
  • Attached File  4.jpg   113.01KB   59 downloads

Edited by elvisd68, На 25.01.13 г. в 23:13.

Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#29 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 22:39

Аз ти казвам за едрови цени, т.е. това са цените, на които купуват вносителите. Ти на каква цена би го продавал, ако си го купил на 69лв?

Право на търговеца е да си определя цената според пазара и собствените разбирания :)
Също така е допустимо и да се задържа стока на склад , непродаваема поради неприемлива цена :uups:

#30 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.01.13 г. в 23:02

Само незнам какво има в тази празна кутийка за 100лв.?
Вътре има по малко "чаркове" от колкото в един илиянски часовник за 3лв.
Който иска да дава и по 200лв. Аз небих дал повече от 30,40лв. за 37гр. зле направена и сглобена пластмаса!

Че разглоби си еВица, за да видиш какво има вътре ?
Или да ти покажа в Лава, хМакс (без значение V, M, Z, G) или Провари да видиш какво е?
Една кирлива платка.
Пък в Дарвин дори не можеш да си смениш батерията, егаси, а струва .... 500лв.

ПП. И аз искам СвоеМесто или Нивел, ама защо продават парче желязо за 250лв и някаква платка с цифрички за 200, не знам направо, изедници.

Edited by Topper, На 25.01.13 г. в 23:03.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#31 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 23:08


Аз ти казвам за едрови цени, т.е. това са цените, на които купуват вносителите. Ти на каква цена би го продавал, ако си го купил на 69лв?

Право на търговеца е да си определя цената според пазара и собствените разбирания :)
Също така е допустимо и да се задържа стока на склад , непродаваема поради неприемлива цена :uups:

Личи си, че нямаш досега със сферата на търговията. :)

#32 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 25.01.13 г. в 23:19


Само незнам какво има в тази празна кутийка за 100лв.?
Вътре има по малко "чаркове" от колкото в един илиянски часовник за 3лв.
Който иска да дава и по 200лв. Аз небих дал повече от 30,40лв. за 37гр. зле направена и сглобена пластмаса!

Че разглоби си еВица, за да видиш какво има вътре ?
Или да ти покажа в Лава, хМакс (без значение V, M, Z, G) или Провари да видиш какво е?
Една кирлива платка.
Пък в Дарвин дори не можеш да си смениш батерията, егаси, а струва .... 500лв.

ПП. И аз искам СвоеМесто или Нивел, ама защо продават парче желязо за 250лв и някаква платка с цифрички за 200, не знам направо, изедници.


Абе съгласен съм , поне за eVic-a за железо ще вземеш 10ст. това и толкова няма :D
Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#33 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 25.01.13 г. в 23:31

Абе съгласен съм , поне за eVic-a за железо ще вземеш 10ст. това и толкова няма :D

Поне за 5ст няма ли, че е два пъти по-евтино...

#34 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 25.01.13 г. в 23:32

Личи си, че нямаш досега със сферата на търговията. :)

И идея си нямаш колко голям "досег" си имам с търговията , вярно на едни малко по-други устройства , ама и те с ток се хранят и са доста по-интелигентни :)

#35 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 26.01.13 г. в 09:22


Личи си, че нямаш досега със сферата на търговията. :)

И идея си нямаш колко голям "досег" си имам с търговията , вярно на едни малко по-други устройства , ама и те с ток се хранят и са доста по-интелигентни :)

Хайде де, от кога чакаме такива търговци да навкарат модове по за 20лв :)
Тези изедници тук и в другите магазини направи ни съдират кожите ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#36 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 26.01.13 г. в 15:55

Новорегистриран, без едно мнение във форума и направо в десетката с награда за най-тъпа тема на месеца и най-много изписани глупости на едница мониторна площ-едно обещаващо начало. Правописът също е на подобаваща висота.

След такива умпопомрачителни разсъждения, създателят на тази тема-шедьовър дали се замисля над факта, че дори и някой да има такова изделие за продажба, надали ще се обади точно на него. С една дума-успех, който тук явно няма да бъде пожънат.

#37 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 26.01.13 г. в 16:13



Само незнам какво има в тази празна кутийка за 100лв.?
Вътре има по малко "чаркове" от колкото в един илиянски часовник за 3лв.
Който иска да дава и по 200лв. Аз небих дал повече от 30,40лв. за 37гр. зле направена и сглобена пластмаса!

Че разглоби си еВица, за да видиш какво има вътре ?
Или да ти покажа в Лава, хМакс (без значение V, M, Z, G) или Провари да видиш какво е?
Една кирлива платка.
Пък в Дарвин дори не можеш да си смениш батерията, егаси, а струва .... 500лв.

ПП. И аз искам СвоеМесто или Нивел, ама защо продават парче желязо за 250лв и някаква платка с цифрички за 200, не знам направо, изедници.


Абе съгласен съм , поне за eVic-a за железо ще вземеш 10ст. това и толкова няма :D



Пич що не продължиш да даваш по 5лв на ден за 20 хартийки с малко накълцан тютюн и да спреш да ни занимаваш с глупостите си

#38 elvisd68

elvisd68

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 26.01.13 г. в 20:53




Само незнам какво има в тази празна кутийка за 100лв.?
Вътре има по малко "чаркове" от колкото в един илиянски часовник за 3лв.
Който иска да дава и по 200лв. Аз небих дал повече от 30,40лв. за 37гр. зле направена и сглобена пластмаса!

Че разглоби си еВица, за да видиш какво има вътре ?
Или да ти покажа в Лава, хМакс (без значение V, M, Z, G) или Провари да видиш какво е?
Една кирлива платка.
Пък в Дарвин дори не можеш да си смениш батерията, егаси, а струва .... 500лв.

ПП. И аз искам СвоеМесто или Нивел, ама защо продават парче желязо за 250лв и някаква платка с цифрички за 200, не знам направо, изедници.


Абе съгласен съм , поне за eVic-a за железо ще вземеш 10ст. това и толкова няма :D



Пич що не продължиш да даваш по 5лв на ден за 20 хартийки с малко накълцан тютюн и да спреш да ни занимаваш с глупостите си


На сила никой не карам да пише и чете!
Joyetech eVic + Vision VIVI NOVA

#39 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 26.01.13 г. в 23:59

На сила никой не карам да пише и чете!


Така е. На мен лично, примитивно-неграмотните разъждения са ми симпатични, разсмиват ме.

Успех в търсенето, но все ми се струва, че тук няма да стане.