Jump to content


Photo
- - - - -

Joyetech Ego-T MOD или Smoktech Ego-T Mod - търся си по-евтин мод


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#21 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 24.09.12 г. в 19:34

Фактура с включен транспорт и най-вероятно пак си на митница.Калкулира се не само стойноста на пратката а и транспорта. ДДС е дължимо върху цялата стойност! Единственият вариант е да е платен транспорта от китайците ама не знам точно как ще ги убедиш ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#22 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 24.09.12 г. в 20:39

Фактура с включен транспорт и най-вероятно пак си на митница.Калкулира се не само стойноста на пратката а и транспорта. ДДС е дължимо върху цялата стойност! Единственият вариант е да е платен транспорта от китайците ама не знам точно как ще ги убедиш ;).

При всички положения ще отиде на митница с DHL, а после ще трябва да представи и докуемнт за плащането към Китай (суифт ако е банков превод или някакво извлечение, ако ползва ПейПал). Също така, няма как да ги убеди, че китайците са платили транспорта, тоест ще трябва да плати ДДС-то по него, като преди това DHL трябва да му начислят служебен транспорт към фактурата (това вече няма да го плаща реално, а само ДДС-то по него), дори и да е поето от китайците. Освен всички такси, има и 20лв за обработка на митническа декларация... :) И на всичко това ще трябва да си сложиш един ден - ако отидеш в 9.00 сутринта, има вероятност към 15-16 часа да си готов.

#23 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 24.09.12 г. в 20:52

Отказахте ме! Не подозирах, че е толкова енергоемко и скъпо. Няма ли някой по-лесен начин да си пазарувам от Китай това, което го няма тук?

#24 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 24.09.12 г. в 21:11

Какво точно си си харесал?

#25 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 24.09.12 г. в 21:24

Ми ползваш "China Registered Airmail" ,изчакваш от 5 до 25 дни и си Happy ! :drinks:


chelsea f.c.


#26 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 24.09.12 г. в 21:42

Абе пак е въпро на късмет дали няма да отиде на митница...

#27 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 25.09.12 г. в 06:14

Точно, "China Registered Airmail" и търговец, който ги ползва (кабинката, рая, wholesale сайтове с нисък лимит за минимална поръчка). Малко по-скъпо, но приемливо. Или поръчки от 50-100-1000 бройки :)

#28 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 25.09.12 г. в 14:03

В моя случай - стока за 65$, доставка 35$. Накрая платих около 30 и няколко лв. ДДС, 20лв. за документи и от DHL ми искаха 10 лв., незнам за какво. Добре че нямаше мито, защото щях да полудея :)

#29 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 25.09.12 г. в 19:12

За това избягвате DHL или TNT и поръчвате по пощата. Малко повечко чакане е ама риска да отиде на митница е минимален

#30 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 17.10.12 г. в 19:33

В крайна сметка се спрях на Ego-V6. Поръчах си го от Чайнабей на 27.09 и днес 17.10 колета ми пристигна. Справят се добре хората, за 20 дни от тоя натоварен магазин е прилично.
Зарибих се по тоя мод от това ревю.
Мода изглежда много солидно. Лъскав, стабилен мод с леко лабаво копче. Като цяло прави много добро впечатление за тия пари - около 57 лв. Идва в комплект с 2 броя атомайзери - 3.5 ml, 4 батерии 16340 750mAh и зарядно с адаптер за нашите контакти. Кутията също вдъхва доверие. Батериите идват заредени.
Първо го пробвах с Mini Vivi Nova с 1.8ohm глава обаче с моите навици да изпарявам леко започна да мирише леко на изгоряло. Свалих главата и му сложих 2.8 ohm. Е-еххехееее разкош! В момента изпарявам Camel 18mg на Dekang на най-ниската степен (пише че е 4V) и бълва пара та се къса. Усещането да кадиш от подобен мод е доста различно от това с EGO-батериите. Не знам как ще се държи с Kanger T2, но към мода си поръчах и адаптер 510-EGO и утре вероятно ще го пробвам. Чувствам се страхотно с това бижу! Лошото е само, че няма къде да му закача сиджумка, за да си го нося като прасе-със-звънче.
Ето една снимка, която показва сравнително размерите между EGO-батерия 1100mAh + Kanger T2 и EGO-V6 + Mini Vivi

Posted Image
Горещо препоръчвам мода на любители като мен, които искат да пробват нещо различно, но не са убедени, че трябва да дадат 130 кинта за комплект Lava.
Ако забележа проблеми, ще пиша.

#31 74@gmail.com

74@gmail.com

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 17.10.12 г. в 21:46

.

Edited by falcon, На 18.10.12 г. в 13:27.


#32 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 17.10.12 г. в 21:58

В крайна сметка се спрях на Ego-V6. Поръчах си го от Чайнабей на 27.09 и днес 17.10 колета ми пристигна. Справят се добре хората, за 20 дни от тоя натоварен магазин е прилично.
Зарибих се по тоя мод от това ревю.
Мода изглежда много солидно. Лъскав, стабилен мод с леко лабаво копче. Като цяло прави много добро впечатление за тия пари - около 57 лв. Идва в комплект с 2 броя атомайзери - 3.5 ml, 4 батерии 16340 750mAh и зарядно с адаптер за нашите контакти. Кутията също вдъхва доверие. Батериите идват заредени.
Първо го пробвах с Mini Vivi Nova с 1.8ohm глава обаче с моите навици да изпарявам леко започна да мирише леко на изгоряло. Свалих главата и му сложих 2.8 ohm. Е-еххехееее разкош! В момента изпарявам Camel 18mg на Dekang на най-ниската степен (пише че е 4V) и бълва пара та се къса. Усещането да кадиш от подобен мод е доста различно от това с EGO-батериите. Не знам как ще се държи с Kanger T2, но към мода си поръчах и адаптер 510-EGO и утре вероятно ще го пробвам. Чувствам се страхотно с това бижу! Лошото е само, че няма къде да му закача сиджумка, за да си го нося като прасе-със-звънче.
Ето една снимка, която показва сравнително размерите между EGO-батерия 1100mAh + Kanger T2 и EGO-V6 + Mini Vivi

Posted Image
Горещо препоръчвам мода на любители като мен, които искат да пробват нещо различно, но не са убедени, че трябва да дадат 130 кинта за комплект Lava.
Ако забележа проблеми, ще пиша.


Дали ако ти бодна Вивито на лавата ще приказваш същото?
Освен това с този рамер батерии са далеч от 750 ма
Със здраве да си го ползваш най-вече

Edited by pioneer 306c, На 17.10.12 г. в 21:59.


#33 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:12

Дали ако ти бодна Вивито на лавата ще приказваш същото?
Освен това с този рамер батерии са далеч от 750 ма
Със здраве да си го ползваш най-вече

Благодаря! Бих пробвал Lava, но в предвид хардуера с който се запасих ще ми е излишна. Не знам защо, но напоследък все повече негативни коментари за Lava-та чета. Някак си хората не и се доверяват и предпочитат Smok Vmax/Zmax или направо скок едно ниво нагоре към ProVari.
Надявам се да прескоча момента със Vmax/Lava :smiley_emoticons_joint: , ам след нова година, че взех да прявя лошо впечатление.
А колко ще изкарат батериите на Ego-V6 вероятно до края на седмицата ще знам и задължително ще споделя. Ам поне са 4 броя, което беше изненада за мен. Мислех си, че са 2 в комплекта.

#34 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:16

..........................
Благодаря! Бих пробвал Lava, но в предвид хардуера с който се запасих ще ми е излишна. Не знам защо, но напоследък все повече негативни коментари за Lava-та чета. Някак си хората не и се доверяват и предпочитат Smok Vmax/Zmax или направо скок едно ниво нагоре към ProVari.
Надявам се да прескоча момента със Vmax/Lava :smiley_emoticons_joint: , ам след нова година, че взех да прявя лошо впечатление.
А колко ще изкарат батериите на Ego-V6 вероятно до края на седмицата ще знам и задължително ще споделя. Ам поне са 4 броя, което беше изненада за мен. Мислех си, че са 2 в комплекта.

Колега , то хубав скок се получава......около 3 броя Лава :lol: :laugh: .А за МОД-а...мерак ми е да го видя. Нали съм "пущянка"...знам ли вече какво ще ми легне на сърцето "вари-то в никакъв слъчай"

А до колкото си при помням нямаше ли и ти в наличност мини-Лава ????

Edited by batko32, На 17.10.12 г. в 22:18.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#35 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:34

Колега , то хубав скок се получава......около 3 броя Лава :lol: :laugh: .А за МОД-а...мерак ми е да го видя. Нали съм "пущянка"...знам ли вече какво ще ми легне на сърцето "вари-то в никакъв слъчай"

А до колкото си при помням нямаше ли и ти в наличност мини-Лава ????

Сребърното тяло в скъпите хамерикански магазини е $160, т.е. около 250 лв. Но мисля, че може да се намери и по-тънкана.
На малката Lava бая се назландисвах, но се отказах.
Кажи кога искаш да видиш V6, ще се постарая да съм в наличност, само да не е утре.

#36 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:41


Колега , то хубав скок се получава......около 3 броя Лава :lol: :laugh: .А за МОД-а...мерак ми е да го видя. Нали съм "пущянка"...знам ли вече какво ще ми легне на сърцето "вари-то в никакъв слъчай"

А до колкото си при помням нямаше ли и ти в наличност мини-Лава ????

Сребърното тяло в скъпите хамерикански магазини е $160, т.е. около 250 лв. Но мисля, че може да се намери и по-тънкана.
На малката Lava бая се назландисвах, но се отказах.
Кажи кога искаш да видиш V6, ще се постарая да съм в наличност, само да не е утре.

Мини-то да бъдем точни. Стандарт-а е 192$ от сайта им :)Май и без батерии :) И без зарядно и без нищо само тяло :) Сега проверих :)

Edited by batko32, На 17.10.12 г. в 22:44.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#37 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:55

Не знам кое е минито, но аз гледам ей това. Пише:
List Price:$199.95
Sale Price: $159.95
Без нищо е.

#38 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:59

Това от 6 месеца се опитват да ми го пробутат китайците и до сега все удържам на напъна да го тествам...Това което ме притеснява е че ми го предлагаха заедно с "Мара Двуцевката" и други изпълнения. Мисля че картовете в комплекта са DCT маскирани, но всъщност са СЕ2 с ниско долу разположен нагревател с дупка на тръбата.
Колега ако може само един тест за късо във фланеца на полза роду. Просто ми е любопитно. Ако случайно изпляска, ми го пращаш а аз ти възстановявам инвестицията.
В интерес на истината има над 80% шанс да удържи.Скоро изтествах един Vmax/Lava мелез, който за цената си работи прекрасно.
Не влагам нищо обидно в поста си , наистина съм любопитен за устройството.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#39 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:08

Айииии, недей! Тъкмо разбрах какво е да се давиш в пара и много ще ми е мъчно, ако го баталясам. Другата седмица, ако ми залепне шалтера в кутила, може да пробвам.
А тия атомайзери от комплекта още са си в найлончетата, но мисля, че не са нещо величествено. Някакви ментета ми изглеждат.
Вземи едно V6 и ще се убедиш, че е много яко изпълнение. Няма майтап, наистина се държи перфектно. За 2-3 часа издухах 2 милилитра и си пуши като Арда качак - пуши, праши и се е.е мамата. На 5V ти отвява перчема, на 6 не съм го пробвал още, че да не припляка главата на Vivi-то.

Edited by PhrozenCrew, На 17.10.12 г. в 23:11.


#40 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 17.10.12 г. в 23:11

мммм мислех го за тъп тоя мод ама като видях ревюто почна да ме привлича :D колебая се между тоя и Smok woo и той много ми харесва но не му се сменя волтажа което не ми дреме мн мн но тоя v6 много пасва на вивито (на woo ще е по калпаво) ще изчакам да видя какво ще кажеш за батериите иначе се намират тук там по 10лв парчето