Jump to content


Photo
- - - - -

Kanger T2 срещу Vision CE4 V3 срещу Smok Redux


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

Poll: Kanger T2 vs Vision CE4 V3 vs Smok Redux (119 member(s) have cast votes)

Кой от трите картомайзера харесвате най-много

  1. Kanger T2 (52 votes [43.70%] - View)

    Percentage of vote: 43.70%

  2. Vision CE4 V3 (22 votes [18.49%] - View)

    Percentage of vote: 18.49%

  3. Smok Redux (45 votes [37.82%] - View)

    Percentage of vote: 37.82%

Vote Guests cannot vote

#41 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 2.12.12 г. в 12:52

Мисля че се случи когато реших да му сменя главата с такава на 1.8 Ома. Резбата отдолу е толкова "тегава" че едвам я отвиевам. Въпреки че се постарах да държа само металните части, може и да съм го поусукал. Така или иначе, ако резбите бяха проектирани/изпълнени правилно и пластмасата беше малко по-дебела, нямаше да има проблеми.
ПП: Ако и тяхната ViviNova е с такова качество на материалите и изработката...

#42 BaPHa

BaPHa

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 3.12.12 г. в 21:46

Аз залагам на VISION CE4 поради простата причина че това беше първия картомайзер който не ми протичаше от към батерията а само правеше конденз нареден от микроскопични капчици по плочката на батерията и взлизаше доста приятно в момента съм с Кангер Т2 и съм ужасен вярно главите и капачките са евтини но течовете от към батерията са ужасяващи... Парата е топла блудкава ударът е супер но променя и самия вкус на течностите имал съм и изпарител оригинален на Его-Т с него пък редовния проблем беше изгорелия вкус...Моят глас е за ВИЖЪН ЦЕ4 :) Поздрави от ВаРНа!

#43 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 3.12.12 г. в 21:55

Колега, щом не ти е протекъл значи със сигурност не е Vision,специално СЕ4-ката.Пише ли някъде по него кой му е майстора?

Edited by last_hope, На 3.12.12 г. в 21:55.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#44 nasko pv

nasko pv

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 18.12.12 г. в 14:20

Здравей те колеги от месец ползвам електронна цигара ЕGO T закупена от гигадринск вчера си смених картомайзера като си купих пак от тях Redux значи въпроса ми е следния понеже гечности те си ги взимам от пушкома гледам че при тях се продава vision v3 който е абсолютно същия като redux имали някаква разлика между двата картомайзера и евентуално кой е по- добър да знам дали да си взимам vision v3 благодаря на всички предварително за мненията .

#45 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 18.12.12 г. в 16:35

Vision V3 според мен е по добър от редукса. (Лично мнение) може да съм си го изградил от това, че съм оцелил кофти бройка.
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#46 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 18.12.12 г. в 22:44

И аз смятам, че Vision V3 е по-добрия карт. Имам 3 вижъна и един редукс. И трите вижъна си ми работят както трябва (единя се разлепи леко и сълзи от там), но редукса колкото и да го чаках да се разработи - не се получи.

Въпреки всичко, което мисля за тези два карта, това не променя мнението ми, че човек трябва да има малко уважението към хората, от които очаква съвет. Да приемем, че не знаеш къде в изреченията трябва да има запетайки, то поне не може да не знаеш кога ти свършват изреченията и да сложиш поне там точки.

#47 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 19.12.12 г. в 00:16

Vision CE4 V3 не съм ползвала. Отказах се от всички CE4/5/6... след като CE4+ протече на 10-тата минута :thumbdown:
Kanger T2 също не съм ползвала. Взех такива за майка ми и баща ми, но те не искат да спрат с хартийките и ползват електронните отвреме-навреме, та не съм ги питала за впечатления.
Redux ми харесва. След като свикнах с DCT на WOO-то, всичко на Еговска батерия ми се струваше... недостатъчно - никакъв удар, никаква пара, нищо. Redux обаче се представя много добре :thumbup1:

Еdit: Пробвах и T2. Вече с чиста съвест мога да гласувам за Redux.

Edited by Destiny, На 3.01.13 г. в 23:29.


#48 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 19.12.12 г. в 02:46

Спокойно мога да кажа, че за мен Редукс е най-добрия карт в класа си! Такава плътна пара до сега не съм виждал от нищо друго, дори от пренавито Виви. След него нареждам Т2. Честно казано, не мога да разбера, какво му харесвате на това ЦЕ4 В3.

nasko pv, силвър серията на Деканг ли пушиш? Ако е така, силно те съветвам да пробваш нещо друго. Към момента Силвъра е най-лошия избор на пазара, разбира се, като изключим течностите, които се продават на Руския пазар. :)

#49 nasko pv

nasko pv

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 19.12.12 г. в 13:36

Значи от 1 ноември съм с електрона цигара ,купих си я от гигандринкс ego t дадоха ми една течност деганг която ми се стори пълно менте и я хвърлих .Казаха ми за пушком, че тяхните течности деганг били оригинални и почнах да си купувам от тях. Пробвах малборо,парламент,камел,карелия,дънхил,давидов,всичко от silver серията, но нищо досега не ми допада.Незнам за картомайзера взех от гигадринска от редукса но ми прави номера, батерията ми е пълна ами премигва а и като чета ,че прецаквал батерии силно се чудя дали да взема от пушкома Vision v3 ,все пак батерията ми е на месец и нещо ами се иска да изкара поне дакато ми изтече гаранцията от 6 месеца и тогава да купувам ако нещо нова

Edited by nasko pv, На 19.12.12 г. в 14:13.


#50 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.12.12 г. в 15:01

Значи от 1 ноември съм с електрона цигара ,купих си я от гигандринкс ego t дадоха ми една течност деганг която ми се стори пълно менте и я хвърлих .Казаха ми за пушком, че тяхните течности деганг били оригинални и почнах да си купувам от тях. Пробвах малборо,парламент,камел,карелия,дънхил,давидов,всичко от silver серията, но нищо досега не ми допада.Незнам за картомайзера взех от гигадринска от редукса но ми прави номера, батерията ми е пълна ами премигва а и като чета ,че прецаквал батерии силно се чудя дали да взема от пушкома Vision v3 ,все пак батерията ми е на месец и нещо ами се иска да изкара поне дакато ми изтече гаранцията от 6 месеца и тогава да купувам ако нещо нова

Наско, да не правиш скрита реклама на Пу6ком, м/у другото само ?
Купил си от Гигата, идваш в ПВ и правиш критики, на два пъти "ще си вземеш" от пушкома.
Ами вземи си, там са всичката оригиналност, най-вече течностите им :)
Тук, в Гигата и в е-Пушком Варна са оригинални течности директно от производителите и не са с контейнери контрабанда вкарвани.
Като пробва 1/2 Силвър серия и не ти допада, смени марката, не хвърляй такива епитети в пространството.

Та ако имаш проблеми се обади на момчетата, ще се отзоват.

Едит:Но никой не може да ти помогне срещу пренавиване на карта.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#51 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 19.12.12 г. в 15:19

Redux-а трябва да го охлабиш леко, затова примигва.

#52 nasko pv

nasko pv

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 19.12.12 г. в 15:32

Извинявам се ако съм правил реклама на пушком не съм го искал просто тяхни течности са запечата ни и са със кутийки докато тeзи който ми дадоха за деган в гигадринкс нямаха нито кутийки нищо с надписи на англиски нито партида нито срок на годност имаше на тях.За течности ще видя и тук какво се предлага картомайзери те също ще ги прегледам просто съм от Пловдив и само тези магазини знам затова писах за тях,чудя дали reduxa да си го ползвам или да си взема vision v3

Edited by nasko pv, На 19.12.12 г. в 15:49.


#53 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.12.12 г. в 16:53

Както и да е, нали виждаш анкетата горе, прави си изводите.
Казах също, че от пренавиване няма кой да те спре - Редукса тогава създава проблеми, като се затегне много на батерията. От което ще пострада и батерията, и карта.

А иначе за "кутийки" и "надписи на български" моля, ето ти от "магазин":
Posted Image
Кутия от Фийл Лайф, с шише от Деканг (както вече коментира Васко - смъртни врагове) надлежни надписи на български според закона на офисния мастиленоструен принтер и съдържание....течно.

ПП:Да не говорим за указанията им за употреба на е-цигари, цитирам:

За да използвате пълния капацитет на батерията първоначалното зареждане трябва да е не по-малко от 8 часа. При нормална употреба зареждането на батерията отнема около 5 часа. За да достигнете максималния експлоатационен период на батерията зареждайте напълно при всяко пълно разреждане.

Пълни глупости.

Не дръжте бутона натиснат повече от 5 секунди, за да предпазите от прегряване атомайзера! Ако прегреете атомайзера, изчакайте достигането му на нормална температура преди следващо използване.

Още глупости.

При моделите, които са с резервоарче за течност като EGO-D, EGO-S или EGO-T, течноста се налива в резервоарчето чрез предвидените за това едно или две малки отворчета на резервоарчето.

Тотални глупости, няма такива модели EGO-D/S/X/Z/Y

При моделите с картомайзер като EGO-CE4, EGO-CE5, EGO-CE6 е необходимо да развъртите чения мундщук и много внимателно да налеете течноста,

И такива модели няма, има батерии eGo и картомайзери CE4/CE5 (за СЕ6 още не знам, но там стана пълна каша), да не говорим, че се пише "течността"
И да не споменавам, че случайно минах през този магазин в Пазарджик, днес разбрах, че става дума за същия, та собственика и продавчаката не знаеха нито какво е това Виви, нито Лава, нито VMax, но това е друга тема.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#54 nasko pv

nasko pv

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 19.12.12 г. в 17:44

ок мерси за мненията от тях излиза че reduxa е по добре от visionV3 незнам ще спра да го пренавивам толкова пък дано се оправи въпреки че сега ми изкача и проблема с ужасното виене като го използвам и вкуса на изгоряло а е само на 2 дена

#55 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 19.12.12 г. в 21:57

Тя темата стана за поразчистване, Ники да се понамеси....
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#56 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 20.12.12 г. в 11:43

nasko_pv, можеш да вижиш и тази тема по повод Деканг - http://www.pv-bg.com...яколко-въпроса/

#57 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 27.01.13 г. в 20:07

размотавам една це4-ка вече 10 дена и нищо и няма - перфектен вкус и пара, имах редукс както и 2ма приятели си купиха, всичко наред в началото а сега - пълна скръб, изгоряло, гъргори, малко пара.. тоя картомайзер ми харесваше много в началото - хубава, обилна пара ама след това - куца работа.. и това не само при мене а и при тях.. незнам как е възможно на 3 дефектни бройки една след друга да се падне но..
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#58 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 27.01.13 г. в 20:32

Макар и само след 2 месеца изпаряване, мога твърдя, че истината е dual coil с танк. DCT дава много по-добри, пара, удар и аромат, в сравнение с каквото и да било друго, предлагано в момента на пазара, но е по-икономично.

Друг е въпросът, че картовете, които се предлагат в момента у нас са 2:3 (два са ок, три са зле) поне според мен.

препоръчвам на всеки да си вземе едно DCT (v1,v2 няма значение) и да пробва

#59 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 27.01.13 г. в 20:49

Съгласен съм,но това важи само ако си намерил своята течност! Дуал танковете не стават за различни течности а за 10 течности 10 карта....... някак не ми се нрави.Още повече,че ако не ти хареса дадена течност трябва да хвърлиш целия карт.А и малко трудно с обикновена батерия се пушат тези танкове,трябва си сериозен мод за тях.

#60 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 27.01.13 г. в 21:27

аз това не разбрах защо при DCT немогат да се сменят течности ами целия картомайзер трябва да се сменя ? ако може да ми обясните
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova