Jump to content


Photo
- - - - -

GS V-core/ViVi Nova Clearomizer


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#81 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 12.11.12 г. в 22:17

Колеги, я огледайте пластмасовия цилиндър, свален от Вивито и сложен на равна повърхност.
Освен да е криво челосан, друго просто няма как. Или някой ако може да снима средния пин как изглежда със свалена глава?
М/у другото, онзи ден "поправях" едно Мини, което уж се изкривило, а се оказа, че падало от високо. Долният му пръстен е НАБИТ върху петата с фланеца и там се бе извадил 1-2мм. Един удар за да се набие и карта беше нов. Ако става дума за Мини, че се изгубих из темата.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#82 nexus3

nexus3

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 12.11.12 г. в 22:36

:smoking-8570: Е дай му време,ако пак не става взимаш един "BG Gen" и си решаваш тотално проблемите !


От къде колега, моля за малко повече инфо, може и на ЛС.

Edit: Намерих инфо ... wow :smoking-8570: това чудо направо си върви с нещата за навиване на глави и тн. Не е за мен това нещо. :sSig_bump2:



Не помага, продължава да бълбука...

Сега ако си помислиш само ...и ще е лесно. От Пловдив си......може да потърсиш колеги от Пловдив съответно.
Ако не те домързи.....разходи се утре до Автосервиз Тракия. Потърси халето на Аудио Спирит...Хари ще търсиш. По този начин може да стигнеш до мен а пък аз ще помогна. Така става ли ?
Иначе си говорим празни приказки и мятаме боб да предположим къде е проблема :)


Колега, за съжаление, работното ми време наистина не ми позволява никакво мърдане между 8 и 18 ч, отзоваха се колеги и тук и в другия форум с предложение за помощ, просто ми е наистина трудно да отсъствам в активните часове. Ще се радвам при евентуална уикенд сбирка на вейпърите в Пловдив да се видим и да обсъдим.

Благодаря, колеги :drinks:

Edited by nexus3, На 12.11.12 г. в 22:49.


#83 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 12.11.12 г. в 23:07


:smoking-8570: Е дай му време,ако пак не става взимаш един "BG Gen" и си решаваш тотално проблемите !


От къде колега, моля за малко повече инфо, може и на ЛС.

Edit: Намерих инфо ... wow :smoking-8570: това чудо направо си върви с нещата за навиване на глави и тн. Не е за мен това нещо. :sSig_bump2:



Не помага, продължава да бълбука...

Сега ако си помислиш само ...и ще е лесно. От Пловдив си......може да потърсиш колеги от Пловдив съответно.
Ако не те домързи.....разходи се утре до Автосервиз Тракия. Потърси халето на Аудио Спирит...Хари ще търсиш. По този начин може да стигнеш до мен а пък аз ще помогна. Така става ли ?
Иначе си говорим празни приказки и мятаме боб да предположим къде е проблема :)


Колега, за съжаление, работното ми време наистина не ми позволява никакво мърдане между 8 и 18 ч, отзоваха се колеги и тук и в другия форум с предложение за помощ, просто ми е наистина трудно да отсъствам в активните часове. Ще се радвам при евентуална уикенд сбирка на вейпърите в Пловдив да се видим и да обсъдим.

Благодаря, колеги :drinks:


Отиди в магазина от където си го купил и кажи за проблема си ...
Сигурен съм че ще бъде отстранен за по малко от 10мин.
Момчетата разбират и са коректни в това отношение според мен

Edited by pioneer 306c, На 12.11.12 г. в 23:08.


#84 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 14.11.12 г. в 15:45

Привет и от мен.Тъй като гледам,че обсъждате вижън виви нова та... и аз от вчера съм с такъв карт.Проблема ми е следният с 2.4 ома глава съм (стандартната завита на карта) и с лава,на около 5 6 мл течност е и като че ли почна да има вкус на изгоряло,като сваля волтажа на 3.7,3.9 горе долу се пооправят нещата,но все пак след 3 4 поредни дръпки пак понамирисва на изгоряло,не мисля че течността ми е гъста или нещо от сорта,като сваля горната капачка нагревателя ми се вижда доста почернял.Какво ще ме посъветвате драй бърн ли да направя,да сменя главата и ако да коя да сложа 1.8 или 2.8 омова.Благодаря предварително

#85 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 14.11.12 г. в 22:05

Привет и от мен.Тъй като гледам,че обсъждате вижън виви нова та... и аз от вчера съм с такъв карт.Проблема ми е следният с 2.4 ома глава съм (стандартната завита на карта) и с лава,на около 5 6 мл течност е и като че ли почна да има вкус на изгоряло,като сваля волтажа на 3.7,3.9 горе долу се пооправят нещата,но все пак след 3 4 поредни дръпки пак понамирисва на изгоряло,не мисля че течността ми е гъста или нещо от сорта,като сваля горната капачка нагревателя ми се вижда доста почернял.Какво ще ме посъветвате драй бърн ли да направя,да сменя главата и ако да коя да сложа 1.8 или 2.8 омова.Благодаря предварително


Абе хора, каква е тази мания да си пържите картовете на 220волта? Аз 1.8 омовата я ползвам на 3-3.1в, а 2.4 на 3.3в и е перфектно - вкус и пара. То вярно, че от мод до мод има разлика, ама сигурно не е чак такава. Имай в предвид, че волтовете на мод нямат нищо общо с волтовете на Его-тип батериите. Според мен си намали още малко волтажа - никой няма да те набие, че не ползваш максималните 6 волта на мода. А иначе бърненето става перфектно на тези глави - аз прекарвам около 25мл. между бърненията.

Edited by Pana, На 14.11.12 г. в 22:07.


#86 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 14.11.12 г. в 23:37


Привет и от мен.Тъй като гледам,че обсъждате вижън виви нова та... и аз от вчера съм с такъв карт.Проблема ми е следният с 2.4 ома глава съм (стандартната завита на карта) и с лава,на около 5 6 мл течност е и като че ли почна да има вкус на изгоряло,като сваля волтажа на 3.7,3.9 горе долу се пооправят нещата,но все пак след 3 4 поредни дръпки пак понамирисва на изгоряло,не мисля че течността ми е гъста или нещо от сорта,като сваля горната капачка нагревателя ми се вижда доста почернял.Какво ще ме посъветвате драй бърн ли да направя,да сменя главата и ако да коя да сложа 1.8 или 2.8 омова.Благодаря предварително


Абе хора, каква е тази мания да си пържите картовете на 220волта? Аз 1.8 омовата я ползвам на 3-3.1в, а 2.4 на 3.3в и е перфектно - вкус и пара. То вярно, че от мод до мод има разлика, ама сигурно не е чак такава. Имай в предвид, че волтовете на мод нямат нищо общо с волтовете на Его-тип батериите. Според мен си намали още малко волтажа - никой няма да те набие, че не ползваш максималните 6 волта на мода. А иначе бърненето става перфектно на тези глави - аз прекарвам около 25мл. между бърненията.



Много благодаря колега за бързият отговор.Като цяло съм нов в изпаряването,преди бях с его т и сега се кефя много на лавата и новото виви,но явно малко по-полека трябва.Ще споделя дали са се оправили нещата.Бай Дъ уей,сега какво ще ме посъветваш да направя бърн или да изчакам и аз 25 30 мл?

#87 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 15.11.12 г. в 06:35

Ако ти е гаден вкуса - бърни, няма какво да го чакаш. Къде се вика - може течността ти по-бързо да го затлачва. Незнам дали и тези високи напрежения не са ти спекли по-бързо фитила и намотката - тук по-опитни трябва да се изкажат. Сега точно погледнах - с напълно заредена батерия и грипара показва 2.5ома на главата, аз павкам на 3.2волта и всичко е :thumbup: .

#88 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 16.11.12 г. в 15:07

Привет отново колеги.
току що попривърших последната течност "тютюн" на тия полските.... как бяха дропс ли или нещо такова,току що направих и драй бърн на главата 2.4ома и като че ли нещата си доидоха на място сега съм с течност Кент.Продавачката ме предупреди че има отенък на карамел в течността и сега се усеща невероятно с страхотно количество пара.
Благодаря на всички ви за съветите ;) Ако имате още някои полезен съвет ще съм още по-благодарен.
Поздрави