Jump to content


Photo
- - - - -

eGo/1300mah!?


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 sarik

sarik

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 21 posts

Posted На 17.01.11 г. в 16:15

Здравейте.
Ровейки навсякъде в нета за всевъзможна информация относно електронните цигари - попаднах на това:

http://www.ecigsejui...dCig-Elite.html

ПОПРАВКА: Линкът вече работи...

Нека, ако някой е срещал информация, не само за електр.цигара, но и за БЛАГОНАДЕЖНОСТТА на сайта да сподели мнение.
Надявам се, няма да разсърдя модераторите, но ако преценят, че това е реклама, да изтрият поста.

Edited by sarik, На 22.01.11 г. в 16:25.


#2 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 17.01.11 г. в 17:43

Бе да се разсърдят няма, ама линка нещо не работи...

Има 1100 милиампера, но... то тези нещо не ми се вярва да ги правят JoyeTech.

#3 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 17.01.11 г. в 19:26

Освен това тази батерия като я гледам на сайта не е по- дебела, със сигурност ще е по-дълга и съответно по-тежка . С 1300 милиамперова батерия, eGo-то става 183 мм . Не се знае на какво ще прилича този модел вече и едва ли ще е удобно ....

Edited by adel, На 17.01.11 г. в 21:27.


#4 VAKO vas

VAKO vas

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 41 posts

Posted На 12.02.11 г. в 18:57

Освен това тази батерия като я гледам на сайта не е по- дебела, със сигурност ще е по-дълга и съответно по-тежка . С 1300 милиамперова батерия, eGo-то става 183 мм . Не се знае на какво ще прилича този модел вече и едва ли ще е удобно ....


Аз съм с 650 в момента а и не ми дреме ,важното е да върши работа .

#5 windnfog

windnfog

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 39 posts

Posted На 12.02.11 г. в 23:02

Аз съм с 650 в момента а и не ми дреме ,важното е да върши работа .

Нали знаеш, че човек е алчно животно и винаги иска повече. Все пак това е основа и за техническия прогрес. Ако знаеш, че със сигурност ще изкараш цял ден с една батерия и не ти пука от размерите защо да не си вземеш по-голяма. Освен това зависи и от начина на употреба. Някои хора изкарват с 180мА-те батерии на минитата по цял ден, а аз една 650мА я убивам за една вечер вкъщи за има няма 4-5 часа с LR type B атомайзера.

Edited by Bai Petko, На 12.02.11 г. в 23:03.


#6 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 12.02.11 г. в 23:42

Аз купих за един приятел едно е-Го Рива от Варненския сайт.
Една 650 и една от тия-1300мАч.
КОето си е истина-истина си е. Дългичка е тая пущина, ама пък 1300мАч.
Като искаш да си представителен-650. Като искаш ток и да не мислиш кога ще свърши вземаш тоягата за подпиране и всичко е ток и жица, като викат младежите :smiley_emoticons_joint:

#7 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 5.02.12 г. в 18:13

аз съм с 1300 mah и не се притеснявам,че ще закъсам а цялата цигара с карта излиза 16см

Edited by pepisuni, На 5.02.12 г. в 20:22.


chelsea f.c.


#8 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 5.02.12 г. в 21:24

Няма батерия 1300mAh за eGo® на JoyeTech, това е сигурно.
Имаха по едно време преди година 1100, но ги няма отдавна.
Това е или някаква имитация, или просто батерия с 510 фланец на друга фирма.
Кофтито е, че я представят като чужда, което не е хубаво.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#9 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 6.02.12 г. в 14:23

не съм казал ,че е EGO а е ECHO кара два а може и три дни зависи от употребата, може да се комбинира с изпарители на EGO.А тази от линка е BOGE LEO

Edited by pepisuni, На 8.02.12 г. в 21:06.


chelsea f.c.


#10 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 6.02.12 г. в 17:01

Пеписъни, моите уважения, но това се нарича "кражба на темата" - виж заглавието от автора й, обсъжда се дали 1300mAh батерия е от eGo серията на JoyeTech.
Никой не обсъжда твоята батерия :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#11 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 6.02.12 г. в 17:18

колега и от мен имаш уважение но на линка на паказаната батерия никаде непише EGO,сажалявам за намесата тогава а за батерийте на EGO мисля,че са макс. 1000mah


chelsea f.c.


#12 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 6.02.12 г. в 17:57

Нали това пита човек - това от линка дали е еГо!
А заглавието на темата е

eGo/1300mah!?

Айде стига с този спам.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#13 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 6.02.12 г. в 18:20

целта е да не се излъже някой,че това е производство на JoyeTech,и после да съжалява мисля,че затова е форума за да си помагаме при нужда

Edited by pepisuni, На 6.02.12 г. в 18:22.


chelsea f.c.


#14 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 6.02.12 г. в 18:25

Joyetech в момента са 650/1000 mAh, пуснаха и разглобяемите (и далеч по-дебели) с повечко милиампери - от тях не сме зареждали, защото... имаме крив опит с такива разглобяеми модели - след време спират батериите, оказват се дефектни, огромни са, пътят им за връщане за ремонти струва много, въобще - едно време подарихме на държавата цяла пратка с 905 модове, хич не искам пак да се занимаваме с големите батерии.

1300 mAh са от "копията" на joyetech, за добро или лошо сме се обвързали да не продаваме ментета и копия, така че няма да предлагаме подобни. Лично аз предпочитам USB батериите, ако не пречи размера, защото се зареждат удобно по всяко време и навсякъде, а 300 mAh отгоре няма да ми дадат това. От известно време смених едната си 650 mAh USBi 1000 mAh - онзи ден за пръв път ми премига бутона на изхабено.

#15 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 10.02.12 г. в 18:37

Днес видях нещо много красиво EGO-W батерия 1100мач поне за мен е уникална тази цигарка.Оп сори и това не е производство на Joyetech

Edited by pepisuni, На 10.02.12 г. в 21:26.


chelsea f.c.


#16 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 28.02.12 г. в 09:31

eGo-W е "двойно копие" - първо - на батериите на Joyetech, второ - на картомайзерите на Smoketech (или както там се казват сега, понеже имат вече 6 сайта). Въпросните картомайзери им се чудихме, но са обемисти и повечето хора ги гледат странно, а цената им не е чак толкова добра, че да си струва да ги зареждаме масово.

Аз лично бих се притеснявал само от едно нещо с копията - гаранцията. Joyetech батериите изрично си идват с гаранция - предполагам сте се убедили, че почти не сме отказвали замяна на батерия (изключвам един случай, в който си крещях с някой, но накрая пак му ги смених). Така че първо се убедете, че на мястото, откъдето ги купувате, ще ви ги заменят при дефект.

#17 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.02.12 г. в 15:36

Значи се предполага,че само на вид са я докарали пичовете?Мерси за инфото!

Edited by pepisuni, На 28.02.12 г. в 16:09.


chelsea f.c.


#18 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 28.02.12 г. в 18:58

Е, ако ти дадът гаранция, какъв е проблема? Вие изкарахте, че Джойтек е "вся и всьо". Имам приятел, който сменя Джойтек Его-Т изпарителите всеки месец, докато аз си карам с моя, който е "но-нейм" вече втори месец. Отделно, момчетата от ПВ сами си казват, че е въпрос на късмет с изпарителите на Джойтек... В крайна сметка, с какво Джойтек са повече от другите производители, които дават гаранция? Все едно някой да ми каже, че като карам Мерцедес, а не БМВ съм си купил менте...

#19 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 28.02.12 г. в 21:53

Е, ако ти дадът гаранция, какъв е проблема? Вие изкарахте, че Джойтек е "вся и всьо". Имам приятел, който сменя Джойтек Его-Т изпарителите всеки месец, докато аз си карам с моя, който е "но-нейм" вече втори месец. Отделно, момчетата от ПВ сами си казват, че е въпрос на късмет с изпарителите на Джойтек... В крайна сметка, с какво Джойтек са повече от другите производители, които дават гаранция? Все едно някой да ми каже, че като карам Мерцедес, а не БМВ съм си купил менте...


Твоя приятел може да дънка по 150мл/месечно, ти ако пушиш по 40-50 мл месечно може с твоя изпарител NO NAME да изкараш 5 месеца.
До тук съм имал над 10-12 изпарителя джой теч и ако броя и тези на жената стават над 18 и от тия 18 14 от тях са били ЛР и нито един не е карал по малко от 1,5-2 месеца като аз дънкам около 150мл месечно
Ти ако още не си разбрал Джой теч батериите имат стабилизация на напрежението доколкото повечето други нямат(не казвам всички). А точно това е разковничето.

#20 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 28.02.12 г. в 22:25

Ами да ти кажа, от началото на месеца до сега съм изпарил над 100мл, като имаш предвид, че едната 30ка е Капучино... Но ти като по-запознат, кажи с какво е по-добър Джойтек изпарителя в сравнение с един Смоктек, примерно? Всъщност, ти трудно ще направиш такова, защото не си имал друго освен Джойтек... Или греша? Искрено се надявам да греша, защото иначе ще се получи, че "моето е най-доброто"...