Jump to content


Photo
- - - - -

Hangsen


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#61 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 15.02.13 г. в 14:56

Незнам какво не им харесвате лично за мен са си супер.Давидофф 18-ка това пуша в повечето случаи и го меся с карамел,шоколад,мед,малина или нещо друго сладичко.Самият Давидофф има леко сладникав вкус и дори без да се меси с нещо ароматно си е пак добър.Не ми хареса единствено Бейлис-има изразен аромат на алкохол,а бейлсът си е за пиене не за пушене все пак.Във Варна има специализирано магазинче в началото на Пискюлиев-там има голямо разнообразие винаги и на будката за цигари зад катедралата също имат голяма гама.

#62 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 15.02.13 г. в 15:05

На Илиянци има по-голяма гама, все пак от там се зареждат повече... :D

#63 ven40_

ven40_

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 20.02.13 г. в 13:58

Аз пуша е-цигара от март 2012 г. и започнах с Dekang,бяха наистина хубави течности,но след като промениха визията им и започнаха да ги правят в черни шишенца заедно с това им се промени и вкуса.Започна да ми дере на гърлото и всяка една от сладките течности като грозде,касис,боровинка и т.н. имаха абсолютно еднакъв и отвратителен вкус.Случайно попаднах тогава на една прошура на магазин за е-цигара където продават Hangsen и от септември до сега си пуша само Hangsen и съм много доволна.Имат голямо разнообразие и даже преминах и на тютюниевите.Покрай мене се зариби и мъжа ми,а той започна да пуши такава цигара 3 м. преди мене.Опита се да пробва от дугите марки течности,но въобще не му харесват,така си и стоят шишенцата в къщи.

Edited by ven40_, На 20.02.13 г. в 13:59.


#64 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 20.02.13 г. в 14:24

...Опита се да пробва от дугите марки течности,но въобще не му харесват,така си и стоят шишенцата в къщи.


Кои други?

#65 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 20.02.13 г. в 14:44

E-Health, Genetics...какво друго? Щом Хасан му харесва - смятай...

#66 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 27.02.13 г. в 18:38

днеска в магазина ми казаха че хангсен разделили PG и VG и си реших да дам още един шанс на хангсена и си взех боровинка VG - невероятен вкус, просто ме кара да не спирам да пуша, определено любимия ми вкус дотук (такъв послевкус и приятно изживяване няма просто) може би най-автентичния и приближаващ се до реалния вкус на плода

Edited by oborotniq, На 27.02.13 г. в 18:55.

Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#67 zapxod

zapxod

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 28.08.13 г. в 09:20

Уискито не е лошо, черешата също ми допадна много. Хангсен продават на Колохозния пазар, търси магазин на Green Cigar. Не мога да те опътя като хората, защото не съм от Варна. Около гаражите, които са в блокчетата преди пазарчето, там продават.



#68 Spok

Spok

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 28.08.13 г. в 10:33

Във Варна продават Хангсен през 3 метра. Ако това ви е критерия за качество и вкус - нищо чудно, че от ден на ден ел.пушачите ставаме все по-малко.



#69 princesata

princesata

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 28.08.13 г. в 22:35

Е де нали все от някъде се почва. Няма опция да видиш в разните будки и барачки,както и в супермаркетите нещо по-различно.Във Варна има един квалитетен магазин с доказани продукти-всичко останало е ширпотреба. Хангсен няма да те убие и определено е приемлив вариант,ако не стигнеш до етап дом-микс- компот,който за повечето потребители на електронни цигари е висш пилотаж.

 Рано или късно всеки сериозен вейпър стига до ФА ,а още по-сериозните до едни домашни супи с екзотични подправки....и няма спиране :Koshechka_08:



#70 loki

loki

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 2.02.15 г. в 04:54

От 5 години изпарявам и мога да се нарека сериозан вейпър но фа няма да пуша НИКОГА.Защо ли-пробвал съм 3-4 аромата и не ми допадат .И все пак ако си купувам някаква течност в родната България бих се доверил единствено на вашия магазин,защото имам чувството че тук всичко е 99% менте.Хансаген ,деканг ,да неизброявам са хубави теяности стига да са истински.Затова не се пазарува от кварталното магазинче.Има си утвардени онлайн магазини.Кои ли-има Ytub-не е трудно да видиш белите хора какво пушат и откаде пазаруват.Хайде със здраве.



#71 loki

loki

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 4.04.15 г. в 23:37

Малко след написването на горния пост разбрах за съществуването на гигадринкс,тай че мога да кажа че читавите магазини в България са два и pv-то го слагам на второ място вече,защото откъм зареждане на нови неща които са в крак с вайпинга мога да пиша една ГОЛЯМА нула.Достатъчно е да се щракне в раздел МОД и се вижда за какво иде реч.А и вече пазарувам от "кварталното"магазинче :)Хайде със здраве.


Edited by loki, На 5.04.15 г. в 00:07.