Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Mountain Oak Vapors - Страхотни Течности


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 19.01.13 г. в 23:28

Колеги за тези от вас който не са пушили, това е нещо което трябва да опитате.
Колегата dfrmtn ми ги препоръча.
И аз бях скептично настроен от начало... сега не знам какво ще правя трябва да ги пробвам и тютюневите им всичките.

Още като вземеш течността ти прави впечатление, хубаво стъклено шише.. с хубава капачка с вграден стъклен капкомер, професионална работа.

Аз взех за проба Легендари, въпреки че си падам само по тютюневи аромати.... НЯМАМ думи за тоя аромат на Банан, Лешник. Шоколад и прочие. Пристрастен съм 15 мл ги издумках за около 4 дена. И искам още и още.

Течностите им са 70 ПГ 30 ВГ и си личи че не са шегаджии тия от MOV, вярно излизат малко скъпи тук НО кефа няма цена.

До сега съм изпарявал FA, VZ USA, Alien Vision, Atmos, JOHNSON CREEK За Деканг и прочие въобще няма да ги коментирам

От горните махам само Атмос, защото са с отвратителен привкус може би от базата.

Ароматът който пуших по скоро качеството на течността в случая Легендари ги слага в малкия си джоб познатите ни консистенции... пара аромати и прочие.

Имат Страхотен Асортимент много много аромати готови течности, ще е чудесно ако някой започне сериозно да ги внася и продава тук на БГ пазара. И със сигурност няма да има проблеми/магарии като със FlavourArt.
Мисля че е добре да има Качествени течности Винаги налични, и избор да знаеш че може да си закупиш винаги а не като Италиянците едва ли не да им се молим и чакаме месеци.
А тия са в пъти по добри от тях.



Любимия ми за всеки ден е Макс Бленд на ФА от както опитах тоя на МОВ не ми се беше случвало такова нещо да не искам да пусна цигарата като биберон, колкото повече пушиш искаш още и още и все едно току що съм изял шоколад с лешници.
:super: :smoking-8570: :smiley_emoticons_joint: :Koshechka_08:


П.С Сега някой да не си помисли че имам връзки с МОВ САЩ :) НЕ просто споделям мнения и бих желал тия течности да ги има на БГ пазара да може всеки включително и аз да си ги купува лесно и свободно.

Mountain Oak Vapors

Edited by cuban, На 20.01.13 г. в 01:37.


#2 bajchoni

bajchoni

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 19.01.13 г. в 23:41

Има ли ги някъде и България?

#3 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 20.01.13 г. в 02:51

Не..
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#4 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 20.01.13 г. в 02:52

...От горните махам само Атмос, защото са с отвратителен привкус може би от базата. ...

Може би не, щото базата, най-общо казано, е просто нещо. Ароматите са интересни... И съвсем неизследвани.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#5 anonim4o

anonim4o

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 20.01.13 г. в 08:23

Намерих това ама незнам колко е читав тоя сайт
Моята връзка

#6 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 20.01.13 г. в 11:35

Mountain Oak Vapors

А как стои въпроса с доставката? Имам мерак да пробвам някоя от хамериканските марки принципно

#7 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 20.01.13 г. в 21:22

Аз ще се жертвам за благото на народа,поръчах няколко течности

#8 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 20.01.13 г. в 22:48

Аз ще се жертвам за благото на народа,поръчах няколко течности


То не е жертва със сигурност.. идеята беше че ако някой иска може да си направим кооп да ни излезне по евтино аз например искам най малко 100мл от тях.

Плюс някой други работи.

#9 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 20.01.13 г. в 22:54


Аз ще се жертвам за благото на народа,поръчах няколко течности


То не е жертва със сигурност.. идеята беше че ако някой иска може да си направим кооп да ни излезне по евтино аз например искам най малко 100мл от тях.

Плюс някой други работи.


има ги в българия:Koshechka_08:

#10 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 21.01.13 г. в 02:08



Аз ще се жертвам за благото на народа,поръчах няколко течности


То не е жертва със сигурност.. идеята беше че ако някой иска може да си направим кооп да ни излезне по евтино аз например искам най малко 100мл от тях.

Плюс някой други работи.


има ги в българия:Koshechka_08:


Разбира се че ги има :)

Аз нали от тук съм я взел, но темата не е с цел правена на реклама на даден сайт/магазин от къде да се купуват а като цяло за тази марка течности и че може да се направи Кооп или нещо за се вземат тютюневи аромати, защото там където ги има не разполагат с такива НИТО ЕДИН!!!

#11 d-f0rmati0n

d-f0rmati0n

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted На 24.01.13 г. в 14:48

Малко ъпдейт да направим на темата тъй като пробвах няколко от сокчетата и да си изкажа мнението. Всички течности с изкючение на Blueberry Pancakes-а са 9мг. никотин.

9/10 Cool Berry - Фаворитът ми. Не мога да спра да го пуша( с повечето им сокчета е така). Според мен най-много се усеща ягодката като леката нотка на ментата я изостря. Много приятна течност за целодневно изпаряване. Това си ми стой в голямото виви и само се допълва още и още. 3то шишенце вече изпарявам.

3/10 Blueberry Pancakes - Това лично на мен не ми допадна. Хубави коментари съм чел за него но просто не е за мен. Усеща се леко тестян вкус, нещо соленичко леко + някакъв конфитюр( Имам почти пълно шишенце 18мг. и си търси нов собственик :) )

8/10 Shangri-La - Найстина много добро попъдение и тук. Праскова + личи. Доминантната е прасковата като личите добавят нещо сочно в сокчето.

10/10 Legendary - Това е течността която всеки мой приятел опита ли не иска да ми връща модчето направо хах. Всеки го оприличава на нещо различно. Кой тортичка, кой бисквитка. Аз като го изпарявам всеки път ми е различно, защото прекалено добре са смесени всички вкусове. Но за сега съм усетил лешник, банан, шоколад. Много ми напомня на един бананов хляб, с който ме черпеха приятели докато бях САЩ.

8/10 Heavenly 7 - Може да се каже че е близко до Legendary-то, но на усещане а не на вкус. Сметаново, шоколадово и кокосово удоволсвтие.

9/10 Devilish Delight - В сайта на MOV е дадено като карамелов чийзкейк. Аз чийзкейк нне усещам но найстина има нещо карамелено и млечно. Има леко нотката на Shade(FA) на горена захар и смятам че любителите на Shade доста ще им допадне това.

Намерих това ама незнам колко е читав тоя сайт
Моята връзка


От тук си поръчвам и аз за момента и съм доволен на фона на това че няма от къде другаде да се докопаш до тези течности. Скоро смятам да се свържа с приятелка в САЩ, та тя да ми ги праща от там че то инъче къде ще му излезе края :smoking-8570:

Edited by dfrmtn, На 24.01.13 г. в 16:43.

Sigelei Zmax Rev2 + (BgGen3, Vision Vivi Nova, Smoktech Vivi Nova, Vision Eternity)

#12 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 24.01.13 г. в 16:18

Ей, потекоха ми лигите :tongue4:
Само да обясниш това "Праскова + личи" що ще да значи ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#13 d-f0rmati0n

d-f0rmati0n

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted На 24.01.13 г. в 16:41

Те са си не само за потичане на лиги тези течности yum-yum. Еми личите са един китайски плод червен. Леко цитрусов вкус, но е много лек. Shangri-La ми напомня на Haribo желирани мечета и по конкретно оранжевите :) :Koshechka_08:

Edited by dfrmtn, На 24.01.13 г. в 16:46.

Sigelei Zmax Rev2 + (BgGen3, Vision Vivi Nova, Smoktech Vivi Nova, Vision Eternity)

#14 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 24.01.13 г. в 16:41

А комбинация Maxx Blend на FA със Legendaryto 3-4 капки става чудо на чудесата. :smoking-8570:

#15 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 24.01.13 г. в 17:42

Аз ли нещо не мога да се ориентирам, или наистина цената на 10мл е 21лв?

#16 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 24.01.13 г. в 19:54

Аз ли нещо не мога да се ориентирам, или наистина цената на 10мл е 21лв?


в Същност са 15 мл има правописна грешка в сайта :)

#17 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 25.01.13 г. в 10:43

Нещо ми мина апетита :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#18 d-f0rmati0n

d-f0rmati0n

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted На 30.01.13 г. в 19:10

Гледам са пуснали примоции 15мл-15лв. което е доста по-приемливо. Лапайте докато има :) :) :) Горещо препоръчвам Heavenly 7 - Това е което изпарявам последните 3-4 дни.
Sigelei Zmax Rev2 + (BgGen3, Vision Vivi Nova, Smoktech Vivi Nova, Vision Eternity)

#19 angel.donev

angel.donev

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 21.02.13 г. в 14:13

Взех си и аз да ги пробвам. След няколко дена ще пиша впечатления. Сега само бърз въпрос към колегите, които са по запознати. Датата на пакетиране и при вас ли е написана на ръка на етикета? Също така не видях никъде срок на годност.

#20 d-f0rmati0n

d-f0rmati0n

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted На 21.02.13 г. в 15:26

Какво си взе? И да на ръка са писани. Аз съм си взимал и от USA - по същият начин са. Няма да се притесняваш.
Sigelei Zmax Rev2 + (BgGen3, Vision Vivi Nova, Smoktech Vivi Nova, Vision Eternity)