Jump to content


Photo
* * * * * 2 votes

Sailebao EGO-V V2 - ЗАПИСВАНЕ


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#1 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 30.12.12 г. в 13:12

http://www.slbsmokin...view.php?id=266

Дистрибуторите на SLB за България ми потвърдиха че цената за нас, желаещите тук на EGO V V2 MEGA ще е 50лв закупена от тях с гаранция и прочие. Договорил съм 10 батерии да са на тази цена е ако са повече записали се надявам се да не е проблем, НО МЕ ПРЕДУПРЕДИХА ЧЕ БРОЙКИТЕ който ще пристигнат сега са ОГРАНИЧЕНИ, продуктът е НОВ, SLB са заляти от поръчки.. така че СЕГА Е МОМЕНТЪТ това е Цената.
В официалния магазин ще е друга!

Батериите вече са поръчани и пътуват, ще са налични максимум след 15-16 дена от днес 07.01.2013

Желаещите да се запишат да си оставят (Nicka) След като батериите са тук всеки един ще си я получи с наложен платеж чрез някоя куриерска фирма.

за сега записалите са:

1. KoLeTo = 1 брой
2. BranniKKK = 1 брой
3. Set = 1 брой
4. Em1l = 1 брой
5. dochev = 1 брой
6. Fero = 1 брой
7. Hristo Dimitrov = 1 брой
8. Addicted = 1 брой
9. вальо = 1 брой
10.Душевадеца = 1 брой

Записването приключи, който изявил желание изявил. Всеки от горепосочените, ще получи по една батерия, с кутия кабел както си е комплекта и минимум 6 месеца гаранция в България.
В случай че има още желаещи да ми пишат Л.С когато пристигнат АКО има повече бройки ще бъдете уведомен и получат Батерия ако не ще бъдат уведомени и няма да получат такава :)

Edited by cuban, На 14.01.13 г. в 21:10.


#2 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 30.12.12 г. в 14:14

Аз поне не видях цена в линка, който си пуснал, но затова пък пише MOQ: 50 pcs.

Кажи колко ще струва с транспорта, при положение, че няма да се обмитява, което не е много ясно. Напиши и откъде си, за да може всеки да си калкулира евентуални, допълнителни разходи за куриер в рамките на страната.

#3 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 30.12.12 г. в 14:22

Да,добре ще е да уточниш тези всичките неща и да каклулираш крайна цена +/- 20лв г/д.

#4 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 30.12.12 г. в 14:45

Аз поне не видях цена в линка, който си пуснал, но затова пък пише MOQ: 50 pcs.

Кажи колко ще струва с транспорта, при положение, че няма да се обмитява, което не е много ясно. Напиши и откъде си, за да може всеки да си калкулира евентуални, допълнителни разходи за куриер в рамките на страната.


Цената варира, намерих един китаец който дава 1 бройка за 15.80 USD само че иска 30 доставка и му пратих много поздрави. При него минимум ордера е 10 и пак ще е с тая доставка.

Аз съм от Русе.

#5 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 30.12.12 г. в 15:06

Значи калкулацията е следната (за една бройка при курс от 1.5 лв за USD):

Батерия: 15.8 USD = 23.7 лв
Доставка: (при поръчани 10 броя): 3 USD = 4.5 лв
Куриер от Русе до всяко друго населено място: около 5 лв

Общо: 33.20 лв.

Това е при положение, че минеш между капките и не се наложи плащане на ДДС и мито. В противен случай, цената скача на около 40 лв.

Гаранция на практика нямаш, защото ако се наложи да я ползваш, ще трябва да си платиш пътните разходи поне в едната посока т.е.-забрави.

За сравнение, една 1000 мАч Twist от магазина е 39.90 лв, с 1 година гаранция. Знам, че в момента нямат на склад, но предполагам след празниците се очаква зареждане, а и вероятно някой от другите, изпитани търговци я има на същата цена.

Не искам да те разколебавам, не ме разбирай грешно, но подобни сметки често излизат криви.
Sailebao, навремето бяха име в електронните цигари, аз не знаех, че съществуват още. Какво е качеството на тези батерии е трудно да се каже по картинка. предполагам, че клетката им е що-годе читава, за електрониката...

Edited by NiOOH, На 30.12.12 г. в 15:14.


#6 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 30.12.12 г. в 15:17

Значи калкулацията е следната (за една бройка при курс от 1.5 лв за USD):

Батерия: 15.8 USD = 23.7 лв
Доставка: (при поръчани 10 броя): 3 USD = 4.5 лв
Куриер от Русе до всяко друго населено място: около 5 лв

Общо: 33.20 лв.

Това е при положение, че минеш между капките и не се наложи плащане на ДДС и мито. В противен случай, цената скача на около 40 лв.

Гаранция на практика нямаш, защото ако се наложи да я ползваш, ще трябва да си платиш пътните разходи поне в едната посока т.е. 30 USD-забрави.

За сравнение, една 1000 мАч Twist от магазина е 39.90 лв, с 1 година гаранция. Знам, че в момента нямат на склад, но предполагам след празниците се очаква зареждане, а и вероятно някой от другите, изпитани търговци я има на същата цена.

Не искам да те разколебавам, не ме разбирай грешно, но подобни сметки често излизат криви.
Sailebao, навремето бяха име в електронните цигари, аз не знаех, че съществуват още. Какво е качеството на тези батерии е трудно да се каже по картинка. предполагам, че клетката им е що-годе читава, за електрониката...

ОООО да гаранцията не я броя, дават 6 месеца ама ходи изпращай обратно.
Но мисля че тази батерия въобще не може да се сравнява със Twist или Spinner.
Като капацитет, тук има от 3 до 6 през 0.1 което е +
USB Passtrought, което е +
Дисплей което е +

Така че мисля за тези пари си струва. освен това цената на Twist е без доставка като сложиш още 7 лв еконт :)

аз съм намерил вече 1 бройка да ми изпратят след празниците. Пуснах темата, защото ми се видя оферта. Ако не се съберат хора аз така или инъче ще купя една.

Edited by cuban, На 30.12.12 г. в 15:23.


#7 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 30.12.12 г. в 15:19

ако има желаещи аз съм навит
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#8 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 30.12.12 г. в 15:35

След като вече си поръчал една, изчакай я и виж как изглежда и се държи на живо. Ако е читава и аз бих се включил за експеримента при следваща, групова поръчка.

#9 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 30.12.12 г. в 15:58

След като вече си поръчал една, изчакай я и виж как изглежда и се държи на живо. Ако е читава и аз бих се включил за експеримента при следваща, групова поръчка.


Ок аз ще разбера след около месец дали е читава и как се държи :)

#10 Fero

Fero

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 30.12.12 г. в 18:29

Колега, ако не е късно може ли да ме включиш и мен. Благодаря.
Хвалу и клевету приемли равнодушно, И не оспоривай глупца.
А.С. Пушкин (Exegi monumentum 1836)

#11 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 30.12.12 г. в 18:54

http://www.alibaba.c...inless.html?s=p

Това си заслужава парите, поне според мен :smiley_emoticons_joint:

#12 d-f0rmati0n

d-f0rmati0n

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 69 posts

Posted На 30.12.12 г. в 20:32

До колкото съм гледал клипчета за първата версия на батерията - само добри отзиви като изкючим това че на V1 бутона за активация е цял ринг и се къса много лесно, но виждам че това е оправено във V2. Така че със двете ръце давам "Thumbs up" за батерията. И аз съм в кооп-а :)

Edited by dfrmtn, На 31.12.12 г. в 01:33.

Sigelei Zmax Rev2 + (BgGen3, Vision Vivi Nova, Smoktech Vivi Nova, Vision Eternity)

#13 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 30.12.12 г. в 23:50

Давай,кажи условията и да поръчваме,пиши ме и мен ;)

#14 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 31.12.12 г. в 11:23

Давай,кажи условията и да поръчваме,пиши ме и мен ;)


Няма условия, просто дадох идея до сега не съм правил кооп понеже съм нов във тоя форум, нека по запознат човек каже как се процедира в такъв случай.
За сега има 5 човека изразили желание да вземат по една батерия.

Аз вече направих ордер на една батерия след около 30 дена ще мога да кажа как е в действителност и дали е това, което изглежда.

Цената на батерията без доставка е 15.80 или 15.50 USD зависи от къде ще се вземе.

Edited by cuban, На 31.12.12 г. в 11:34.


#15 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 1.01.13 г. в 19:46

Както вече предложих, след като вече е поръчана, добре ще е да се изчака, докато пристигна тази "тестова" бройка. Така хем ще знаем какво се поръчва, хем ако се окаже боклук, cuban няма да се е набутал с две такива. Ако се окаже читава и аз ще се включа в груповата поръчка.

#16 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 1.01.13 г. в 22:54

Както вече предложих, след като вече е поръчана, добре ще е да се изчака, докато пристигна тази "тестова" бройка. Така хем ще знаем какво се поръчва, хем ако се окаже боклук, cuban няма да се е набутал с две такива. Ако се окаже читава и аз ще се включа в груповата поръчка.


ОК в момента в който ми е в ръцете, ще обновя темата, със снимки и кое как е.. как се представя, ще я замеря дали и реално какви показатели вади и прочие за да може да се знае дали е това, което е рекламирано или не е а може да съм приятно изненадан и да е по качествена от очакваното :)

#17 Em1l

Em1l

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 4.01.13 г. в 02:28

И аз искам една батерия. Просто обиколих нашия град и никаде немога да намеря нещо свясто за пушене бази пък камоли нещо от сорта на Vivi Nova .

#18 axander

axander

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 4.01.13 г. в 10:09

.Каде намери една бройка и за колко пари? Аз намирам само предния модел.

Edited by axander, На 4.01.13 г. в 10:12.


#19 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 5.01.13 г. в 14:10

.Каде намери една бройка и за колко пари? Аз намирам само предния модел.



От Китайците една бройка ми излезна 15.80$ + 12$ Доставка с Air Mail + 1.1$ (Пайпъл разноски)

Тотал за 1 Бройка = 28.90$

Най ниската цена на тая батерия и то за голям ордер, е между 14 и 15 Долара, писах със Sailebao директно от тях.
Относно доставката ако пък се вземат много бройки... няма да може с доставка 12 Долара а и ако примерно се направи Кооп за 10 бройки и нагоре или някой реши да вземе за магазин 50 то ще има и мито и по висока доставка... така че пак цената мисля че ще е доста по висока.

Тази батерия е НОВА като казвам НОВА вече в повечето Щатски сайтове я има на пре ордер и цената и е около 33-40 Долара.

Когато говорих с Китайците ми потвърдиха че батерията те първа ще се продава след нова година тоест вече са налични в Китай и предполагам някой Щатски магазини, който имат пре ордер може би я предлагат също.

Но ако си вземеш от Щатски сайт за 40 Долара и ти лепнат 10 за доставка.. става двойно.

Просто трябва да се внимава, защото забелязах че някой Щатски сайтове продават EGO V2 а под това име предлагат старата версия на тази батерия, която е 650mAh и прочие.

Тази точно се Води EGO-V V2 MEGA


П.С Намерих и една друга оферта като я проверя... ако е реална скоро ще може да се вземе за много по бързо време и изгодни пари.

Edited by cuban, На 5.01.13 г. в 15:08.


#20 KoLeTo

KoLeTo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted На 5.01.13 г. в 20:03

В един варненски сайт снощи видях V1 за 55 лева, но ми се струват малко множко пък е и 650mAh. В V2 съм се влюбил направо, особено ако е на приемлива цена. След тестването от страна на cuban, ако всичко е наред с нея, бих искал и аз една бройка. Posted Image
новак ...