Jump to content


Rashi's Content

There have been 2 items by Rashi (Search limited from 17.04.2023)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#4269 Каква е-цигара?

Posted by Rashi on На 7.12.11 г. в 08:16 in Обща информация

Много ви благодаря на всички за изчерпателната информация. Днес ще калкулирам конфигуратора и до утре ще поръчвам, че вече миризмата от тези цигари направо ми бърка в мозъка :smoking-8570:



#4262 Каква е-цигара?

Posted by Rashi on На 6.12.11 г. в 16:53 in Обща информация

Знам, че има страшно много теми с този въпрос, но въпреки, че прочетох повечето отново се чудя какво да закупя. Преди 1година бях взел ел.цигара, но не останах доволен не помня модела, но цената и беше към 100лв. Сега искам да взема нещо качествено затова прочетох доста, но както се случва колкото повече четеш толкова повече се объркваш и се чудиш какво да вземеш. В общи линии искам цигара, която да ми държи достатъчно време като батерия и течност. А тези TYBE A,TYBE B,атомайзери, мимомайзери :) нещо не мога да ги разбера. Като цяло какво в момента е най-добро на пазара и какво трябва да си взема към комплекта, който ме препоръчате, като течност и т.н. Да поясна, че пуша 1кутия на ден понякога 2.

Мерси предварително :)

Този конфигуратор, който съм избрал добър ли е ?
1000 mAh батерия за Joye eGo/eGo-T - черна
Атомайзер за Joye eGo-T - цилиндричен, Type B, черен
LR aтомайзер за Joye eGo-T Type B - черен
1 бр. пълнител тип резервоар Type B за Joye eGo-T - прозрачен
5 бр. черни пълнители за Joye eGo цилиндричен "B" атомайзер
Зарядно устройство 420 mA за Joye eGo - USB (компютър)
50 мл Flash течност за електронни цигари без никотин - Shade (Сладък тютюн от Кънектикът)

Има ли нещо, което трябва да променям за 1-воначална поръчка? Или другият вариант, ако смятате, че има по-добър готов комплект... Съжалявам, ако въпросите ми са от графата "глупави", но парите не са малко и желая да съм сигурен.