Jump to content


Photo
- - - - -

Най-добрата масова електронна цигара в момента


  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#81 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 19.10.12 г. в 18:19

От тук ще ги поръчвам просто трябва да отделя пари все пак.

http://www.pv-bg.com...-.-5-5-.-p.html ?

От тези не е задължително да са две. За тест и набиране на впечатления е достатъчна една - като свърши продължаваш изпаряването на кабел.

Edited by Jenevus, На 19.10.12 г. в 18:19.

Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#82 Иван Божков

Иван Божков

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 20.10.12 г. в 02:23

Днес изпробвах абсолютно същата ел. цигара като тази, която мислих да си правя!
Определено имаше разлика, но е някак странно.
Остава някакъв "ток" в устата все едно съм дъвкал някаква батерия. Някой знае ли какво може да причини подобен вкус?

#83 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 23.10.12 г. в 09:10

Единствено ми хрумва да е бил нов картомайзера/атомайзера. Почти всички атомайзери са "промазани", за да не ръждясват от конденз (при пътуването се очаква, че може да стоят и на студено) - смазката е някакъв PEG, може да се пуши, но има странен вкус. На доста хора не им прави впечатление, аз моментално познавам нови атомайзери и ми е гадно. Картовете пък просто трябва да се напоят добре, обикновено ги пълня и оставям някъде да си стоят, като дойде време да ги ползвам са ок.

#84 safet1313

safet1313

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 7 posts

Posted На 11.03.13 г. в 09:29

Здрасти , мерси за отговорa. Както казах цената не ми е пролблем , проблем ще ми е ако взема нещо и то се скапе. Бих дал повече пари за по-добро качество. Сега ще проверя какви са тези неща които си описал.

Отново благодаря !


http://www.pv-bg.com...-a-1000mah.html

http://www.pv-bg.com...o-c-cherni.html
това е с USB

наистина ще ми трябва помощ при избора понеже не разполагам с много време за четене какви са разликите ( положителни и отрицателни ) а и не искам да превръщам темата в тема за "личен съвет" моля пишете ми на лично който иска да ми помогне.
Мога ли да питам админа на сайта за съвет ?

Мерси предварително на всички които ще ми пишат :)

Най-добрата марка са Inovation ,аз съм с Ego T,но няма място за сравнение!!!Батерията на Его ми е 1300ампера и ми издържа 12 часа,а на моята приятелка на 110ампера й издърва 2 дни при едно и също пушене!!!Но има много голяма разлика в цената!!Его е 30лв най-силната батерия,а е 60лв,ако можеш да си позволиш си купи по-скъпата,по-добра е!!!!

#85 slavkov

slavkov

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 155 posts

Posted На 11.03.13 г. в 10:02

Най-добрата марка са Inovation bg,аз съм с Ego T,но няма място за сравнение!!!Батерията на Его ми е 1300ампера и ми издържа 12 часа,а на моята приятелка на иновейшън бг 110ампера й издърва 2 дни при едно и също пушене!!!Но има много голяма разлика в цената!!Его е 30лв най-силната батерия,а Иновейшън е 60лв,ако можеш да си позволиш си купи по-скъпата,по-добра е!!!!


ей агент, иновейшън продават най-боклучавите течности, които в момента могат да се намерят лесно на пазара. заради такива като иновейшън хората, които искат да минат на електронна цигара нямат никакъв шанс.

#86 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 11.03.13 г. в 10:05

Най-после се изплю камъчето - Иновейшън, та Иновейшън :Koshechka_08:

Батерията на Его ми е 1300ампера и ми издържа 12 часа,а на моята приятелка на иновейшън бг 110ампера й издърва 2 дни при едно и също пушене


Вие за електрожени ли ги ползвате? :skull:
Това ще да са някои технологии на военните сигурно... 1300 ампера... че и 110 ампера не е за пренебрегване :super: :crazy:

#87 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 11.03.13 г. в 10:08

Червеният цвят е от мен

Най-добрата марка са Inovation bg,аз съм с Ego T,но няма място за сравнение!!!Батерията на Его ми е 1300ампера и ми издържа 12 часа,а на моята приятелка на иновейшън бг 110ампера й издърва 2 дни при едно и също пушене!!!Но има много голяма разлика в цената!!Его е 30лв най-силната батерия,а Иновейшън е 60лв,ако можеш да си позволиш си купи по-скъпата,по-добра е!!!!

По-полека с амперите... :smoking-8570:
...а за рекламата платихте ли си? :whistle2:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#88 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 11.03.13 г. в 10:57

Тц,не са.
Biohazard

#89 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 11.03.13 г. в 12:52

Най-добрата марка са ,аз съм с Ego T,но няма място за сравнение!!!Батерията на Его ми е 1300ампера и ми издържа 12 часа,а на моята приятелка на 110ампера й издърва 2 дни при едно и също пушене!!!Но има много голяма разлика в цената!!Его е 30лв най-силната батерия,а е 60лв,ако можеш да си позволиш си купи по-скъпата,по-добра е!!!!

Батерия 1300mAh с марка Joyetech няма, т.е. твоето 1300 е менте, явно. Марка Иновейшън - също няма, има брандирани продукти на Иновейшън, какви са - бог знае (или поне аз не зная, не ме и интересува) - не са Joyetech, във всеки случай. Та като не разбираш и не знаеш - по-добре недей раздава и съвети, моля те.

#90 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 11.03.13 г. в 20:59

Най-добрата марка са Inovation ,аз съм с Ego T,но няма място за сравнение!!!Батерията на Его ми е 1300ампера и ми издържа 12 часа,а на моята приятелка на 110ампера й издърва 2 дни при едно и също пушене!!!Но има много голяма разлика в цената!!Его е 30лв най-силната батерия,а е 60лв,ако можеш да си позволиш си купи по-скъпата,по-добра е!!!!

Ооооо колега как само толкова? Аз моята електронна цигара я заредих преди 8 месеца.650 милиампера и още не е сдала багажа. Може да ми е бъгаво зарядното. Вече толкова време я имам и още има 3,9 волта в нея.
Дали да започна да изпарявам с нея , че така и така и пада волтажа от саморазряд.
Може ли да ме посъветвате как да я ползвам ?
Благодаря предварително.
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#91 windnfog

windnfog

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 39 posts

Posted На 11.03.13 г. в 22:07

Друго си е то "силната" батерия. Със 110 ампера и ток на голфу можех да давам зимата. Да не говорим за 1300 ампера.
@Batko32 някво менте е твойта. Иди в и*овейшън да видиш кви батерии има. Чудни!