Jump to content


Photo
- - - - -

Проблем с батерията на CE5/1100MAH


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 danail90

danail90

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 8.02.13 г. в 19:31

Здравейте хора... Аз съм нов във форума има няма от 15 минути, ноооооо много ви моля да ми помогнете. Купих 2 цигарки eGO-CE5/1100MAH и едната си работи перфектно, а другата точно преди работа (сега) ми отказа. Пускам я да се зарежда и само мига. Направо ме подлудява тази светлинка, малкото зарядно свети зелено, цигарата мига и никакъв ефект. Махам я от зарядно цъкам копчето и си свети нормално, навивам котомайзера (или там каквото и да е ) и ейййййй пак тази светлинка почва да ми мига пред очите и няма дим, няма Господ. Деактивирам батерията, пускам я на зарядно и пак става като коледна лампичка и няма зареждане, няма дим, нямам нерви и така... Какво ще ме посъветвате преди да я нарежа с ножовката... Благодаря :rolleyes:

#2 RoSS

RoSS

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 167 posts

Posted На 8.02.13 г. в 20:20

Оригинална батерия да си купиш :smiley_emoticons_joint:

#3 danail90

danail90

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 8.02.13 г. в 20:29

Ммммммм :( кач пара е ? Ииииии има ли възможност някъде нещо да дава на късо амммм :) ...

#4 Krasi_T

Krasi_T

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 49 posts

Posted На 8.02.13 г. в 20:41

Отнеси я там от където си я взел и на място действай според ситуацията и реакцията на продавача :diablo:
После сподели резулата , освен ако не сме го научили от медиите предварително :)

#5 nCuXaPa

nCuXaPa

    Летящият холандец

  • Участници
  • PipPipPip
  • 84 posts

Posted На 8.02.13 г. в 21:03

Ето, че не е трудно да намериш форума, да се регистрираш, да влезеш и да пуснеш тема, ама защо чак сега? Можеше да го направиш преди да си купиш "EGO-Й", незнайно от къде и да нямаш последвалите проблеми. Пробвай да завиеш картомайзера от другата цигара(която работи) на проблемната батерия - може той да е окъсил нещо (въпреки, че не ми се вярва). Най-вероятно е заминала батерията, така че тичай за гаранцията ако са ти дали такава (пък и да не са) и се разправяй с тези от които си я взел. Иначе на въпроса за оригиналните батерии - ами това е форум на онлайн магазин. Цъкаш горе вляво дето пише "МАГАЗИН" и си избираш батерия (всички са оригинални с по 1 година гаранция), като за предпочитане е да е 1000 mAh, просто за разликата в парите не си струва да се взема 650. Отново за предпочитане е да е USB - спестяваш зарядно и си пушиш дори докато се зарежда. Ами това е от мен. Все пак успех с рекламацията на дефектната батерия и дано ти я сменят (парите няма да ти върнат 100%). Ако я сменят стискаш палци новата да изкара по-дълго и това е. :smiley_emoticons_joint:

Edited by nCuXaPa, На 8.02.13 г. в 21:04.


#6 danail90

danail90

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 9.02.13 г. в 15:38

Мерси много за съвета. Относно рекламацията :D :D :D Поръчах я от нета, та чееее няма шанс. Поне другата работи за сега. За батерията си прав, защото пробвах другия начин иии нищо не стана. Поне ще си имам коледна украса :)

#7 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 9.02.13 г. в 16:31

To и другата ще замига може би зарядното ти не зарежда .аз така 2 батерии захвърлих дето се мигат докато се усетя че може би зарядното не ги зарежда .Ако си от София може да измислим нещо да минеш да я видя може да я спасим

#8 danail90

danail90

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 9.02.13 г. в 16:34

Тъкмо я разглобих на съставни части... батерията беше изхвърлила "водата" ама направо гняс... При домашно модифициране мога да я пуша с батериите от дистанционното :D Има си бутонче, малка интеграла, + и - за батерията тока към котомайзера и бълбук бълбук :)

#9 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 9.02.13 г. в 16:43

Батерията вътре от кой вид беше (1-2-3)аз имам една зелена може да ти я подаря да си сглобиш пак цигарата

Attached Files

  • Attached File  batt.jpg   144.66KB   25 downloads

Edited by Seomancer, На 9.02.13 г. в 16:43.