Jump to content


Photo
- - - - -

Я да видим колко сме :)

Споделете

  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 forever

forever

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 8.11.13 г. в 10:45

Здравейте 

 

 

На 19 години съм , от Варна. Отварям тази тема , за да видим колко човека все още изпаряваме.

Не виждам редовни потребители както едно време , не виждам по 10 теми на ден , не виждам похвали и впечетления..

Преди 7 месеца пушех само Електронна цигара. В един момент просто минах на аналоговите. Постоянно се разваляше механиката , картомайзерите течаха , течността свършваше бързо .... Хвърлих батерията в шкафа и забравих.

 

Вече четвърти ден не съм пипвал аналогова. Пуша от 4 години , по една кутия на ден. Много съм щастлив. 

Технологията е напреднала адски много. Удоволствието да я държиж в ръка , да виждаш обилно количество дим , да усещаш страхнотния плодов вкус и удър в гърлото си е просто ... невероятно усещане. 

Да четеш , да гледаш за нови неща , да пробваш нови течности .. абе всеки е- пушач знае за какво говоря. 

Преди време доходите ми бяха малко ,  мечтата ми беше да бъда като останалите - ъпгрейднат  вайпър , изпраряващ с удоволствие . ДА чета мнения , проблеми .. Да си модваме цигарките , да си чистим главите , да се хвалим за нови чарколаци хехех. 

 

Прави ми впечетление че форума е рязко намалял ? Просто хората нямат свободно време , или са минали на аналогови цигари - незнам. Затова и пускам тази тема , да видим колко сме ? Колко хора се чувстват по-добре , не кашлят рано сутрин , не дават по 5лв на ден .. ???? Много ще се радвам ако видя някой да пише ( но ме съмнява ) ...

 

Поздрави 



#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 8.11.13 г. в 11:02

Живи сме, изпараваме, добре сме, на пук на всеобщата пропаганда, че вече трябва да сме измрели от "антифриза" :)


eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 forever

forever

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 2 posts

Posted На 8.11.13 г. в 11:06

Важното е как се чувстваме . Лично мое мнение , не обърщам внимание на хората който ме плюят че било много вредно. Аз се чувствам добре , това е важното. 

Вече има някой лев да се поглезим , не е като преди. Въпреки че отскоро съм в кюпа. 

Искрено благодаря на Васко ( Last Hope ) за металното виви което купих. Друго нещо е вече. 

Следващата стъпка мисля да е механичен мод , за да не се чупи. Че с тази батерия ЕГО немога да усетя нещо вкуса на мангото :))



#4 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 8.11.13 г. в 11:12

 

или са минали на аналогови цигари

За съжаление си прав.Страшно много хора се върнаха към аналоговите.Миналата година през зимата идеята им беше да имат какво да пафкат по кръчмите и баровете.Когато се позатопли времето и се изнесоха маси навън,електронните цигари намериха пристан по чекмеджета и шкафове.Сега като падат температурите се забелязва известно раздвижване и завръщане към електричките,но е далеч от миналогодишния бум.


Biohazard

#5 Боби 61

Боби 61

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 8.11.13 г. в 16:28

 

 

За съжаление си прав.Страшно много хора се върнаха към аналоговите.

Радвам се, че не съм между тях  :drag:


...както и приятелите, на които съм помогнал да ги зарежат...



#6 ivokomandos

ivokomandos

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 8.11.13 г. в 23:47

Много сме, силни сме !!!  :thumbup:


1342224000_40_1_EUR_3_dark.png


#7 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 9.11.13 г. в 14:18

Тук сме си. Относно понамалелия "трафик" в този форум има и други причини, освен връщането към тютюневите цигари.



#8 Never Give Up

Never Give Up

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 10.11.13 г. в 00:39

Тези неща се явяват понякога във всички форуми, имам впредвид, че всеки форум понякога е на "гребена на вълната" и достига върховата си точка в даден момент и след това малко по малко (или в някои случаи рязко) активността спада, създават се все по-малко и по-малко нови теми, някои потребители поради някакви причини се махат, понякога на тяхно място идват нови и във форумите които съществуват много дълго време, този цикъл се повтаря дори по няколко пъти, този цикъл съм го срещал при всякакви форуми, без значение от тематиката на форумите .


Edited by Never Give Up, На 10.11.13 г. в 00:50.

I believe in miracles, they happen every day...

#9 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 10.11.13 г. в 19:56

Тук сме, тук сме, ама изпаряваме тихичко :)


Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#10 Dinsf

Dinsf

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 10.11.13 г. в 23:17

Айде и аз да се отбележа-тук съм!

Edited by Dinsf, На 10.11.13 г. в 23:18.


#11 big boy

big boy

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 4 posts

Posted На 11.11.13 г. в 21:34

И аз съм тук.Не съм се отказал.Но се надявам, че не е далеч денят в който ще откажа и електронната.



#12 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 12.11.13 г. в 22:14

А, живи сме както дума Топър! Даже и сме много добре физически! А защо не сме активни във форума? Ми поизморихме се, а новите не поемат отговорите на новите-стари въпроси. Форумът се поразсъхна, но трябва да му се отдаде заслуженото като истински пионер в тази област у нас.

Странното е това дето шефа locoo казва. В момента има техника от най-високо качество за изпаряване. Проблемите не са такива каквито бяха преди 4 години. Всъщност тогава имаше проблеми, ама ПРОБЛЕМИ, но пък и имаше истински ентусиазъм. Не знам какво става..или парите са се умножили в популацията, или нещо друго...нямам идея. Още по-интересното е, че в момента неимоверно по-високото качество  сумарно излиза много по-евтино месечно от тогава.Така или иначе след 3,5 месеца правя 4 години в изпаряването и както неведнъж съм казвал-Това е най-смисленото нещо, дето съм правил в живота си относно удоволствията.

 

ПП От друга страна навестих електронния магазин и част от въпросите намериха своя отговор/поне за мен/. Едно време тук се намираха най-новите неща, в момента стоката е застинала все едно е преди година и половина-двое. ДА ме прощават собствениците


Edited by gogo63, На 12.11.13 г. в 22:21.


#13 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 12.11.13 г. в 23:25

...А защо не сме активни във форума? Ми поизморихме се...
...

 

Бих добавил и друго - доста си намерихме (може би ;) )  "G-точката"... или поне "не сядаме върху, гвоздейче, което ни боцка" ... приехме го като дадена БЛАГОДАТ... (с други думи... ВЕЧЕ липсват "Радините вълнения")



#14 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 13.11.13 г. в 08:05


 

ПП От друга страна навестих електронния магазин и част от въпросите намериха своя отговор/поне за мен/. Едно време тук се намираха най-новите неща, в момента стоката е застинала все едно е преди година и половина-двое. ДА ме прощават собствениците

Това е главната причина и според мен, за съжаление. Някак си не ми се искаше да го напиша, но трябва да си го признаем. 



#15 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 16.11.13 г. в 19:30

И аз съм в играта  :thumbup:



chelsea f.c.


#16 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 17.11.13 г. в 01:43

и аз и аз



#17 dimitrov

dimitrov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 6 posts

Posted На 19.11.13 г. в 11:44

Да се обадя, и аз съм тук, не пиша, но пък чета.
Форума го знам от 2010 г. - когато се запалих за пръв път.
Тогава бързо ми мина ентусиазма, отдавам го на лошия хардуер и голямото количество мързел.
Тази година започнах отново, а от 1-ви септември не съм палил въобще, карам предимно с т3 и не ща повече.
Много съм доволен за дето се справих с "аналоговите". Това до голяма степен се дължи и на вас, редовно пишещите тук - за което ви благодаря.
Жалко, че повечето пушачи не обръщат по-сериозно внимание на "електричките", сума народ опитах да зарибя, само един ми се върза и е щастлив.

Поздрави!



#18 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 11.01.14 г. в 16:26

И аз съм тук. Не пиша,но чета форумите!!Близо 4 години съм без аналогова.
В момента съм с Vamo и Kayfun v3.1 ES.



#19 RoOt4RuLeZ

RoOt4RuLeZ

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 12.01.14 г. в 19:10

Аз 7 месеца не съм пушил аналогова цигара.


Последната ми цигара
Ego C,Ego C Twist,Lavatud,-Ce4,-Redux,Kanger T2,-Kanger T3,-Mini Vivi Nova,Vivi Nova Tank ,Bagua Z-Max Telescope v5 - Poldiac -Kayfun Lite -RSST-Aqua


#20 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 12.01.14 г. в 20:36

40 месеца да не видя тютюнева :)


eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA