Jump to content


Photo
- - - - -

Размяна на "сокчета"


  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#21 Fireinthesky

Fireinthesky

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 5.01.13 г. в 00:31

Аз имам около 25-30мл 18мг Cowboy Blend FA, закупен от тук. Според мен е отвратителен - мирише на сушен червен пипер... Сменям за каквото и да е друго.

Добавям към горното и аромат Tobacco Cam blend FA - не е по моя вкус.

Edited by Fireinthesky, На 25.01.13 г. в 03:35.


#22 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 8.01.13 г. в 01:51

Разменям Сокчета на Vaping Zone USA 18мг никотин.
За хора от Русе, защото няма да е рентабилно да изпращам с куриер, Но ако има желание може да измислим нещо.

Вземам винаги различни, защото искам да тествам ароматите.

Но за сега от 10 пробвани аромата на Vaping Zone фаворита и най доброто което съм пафкал е French Pipe от техните течности.

От другите не съм доволен, качествени са много соковете но не са мой вкус.


Vaping Zone USA - Real Cig пълно шишенце ( Най коментирания тютюнев аромат ЦЪК)

Island Tobacco - Никак не е лош но не е моя аромат за всеки ден пафкане ( капнато е от него около 2-3 капки)

Mild Seven - Доста по различен е от този на FA, ароматен е но лично на мен повече ми допада версията на FA ( Капнато от него е около 10 капки има няма вижте шишенцето. )

Cigar - от него съм пафкал най много ( Вкусът му е като на истинска пура, леко съвсем леко може да се усетят нещо като череша/вишна никак не е зле - не знам колко съм изразходвал от него да приемем че е на половина пълно )


Интересува ме MAXX BLEND на FA той ми е за всеки ден пушене.

И разбира се други предложения, на интересни аромати/марки Без ДЕКАНГ, Хангсен и прочие

ето и снимка

Posted Image
photo sharing websites

#23 zafirovp

zafirovp

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 32 posts

Posted На 14.01.13 г. в 21:10

Разменям Череша 10мл 11мг на Хансен. От София съм, ако има желаещи да пишат.

#24 jordan

jordan

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 14 posts

Posted На 19.01.13 г. в 09:32

Имам Shade 50ml / 18mg на Flavour art останало около 30ml.
Разменям за аромати на Inawera-Maxx-Blend на Tino D'Milano
или други аромати(тютюневи).
За предпочитане Пловдив.
Posted Image

#25 gsi_killer

gsi_killer

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 19.01.13 г. в 19:34

Kiwi Mix 10ml/18mg за друго плодово. Точно веднъж съм си сипал и то много малко , пълна си е тубичката. гр.Варна :give_rose:

#26 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 20.01.13 г. в 14:06

Заменям аромат на FA Black Cherry, 10 мл, от които липсват 3-4 капки. Търся FA Bitter Wizard. Дори и да е използвано по-голямо количество, не е проблем.

За контакти, тук на ЛС.

#27 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.01.13 г. в 18:19

Заменям аромат на FA Black Cherry, 10 мл, от които липсват 3-4 капки. Търся FA Bitter Wizard. Дори и да е използвано по-голямо количество, не е проблем.

За контакти, тук на ЛС.

Sharp Taste на Inawera имам, ако ти трябва.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#28 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 20.01.13 г. в 20:09

Ако някой има нещо плодово и не го харесва може да направим бартер. Ето какво предлагам аз :
Black Fire - 10ml.
Reggae Night - 12ml.
Cuban Supreme - 11ml.
Cowboy Blend - 11ml.

Всичките аромати са на ФА,но нещо не си допадаме. Предпочитам ако има желаещи да са от София,струва ми се доста не рентабилно да правим бартери чрез куриерски фирми.

Edited by PepiSuni, На 10.02.13 г. в 16:24.


chelsea f.c.


#29 ndyakov

ndyakov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 25.01.13 г. в 01:21

Ако някой има нещо плодово и не го харесва може да направим бартер. Ето какво предлагам аз :
Black Fire - 10ml.
Reggae Night - 12ml.
Cuban Supreme - 11ml.
Cowboy Blend - 11ml.
7 Leaves - 9ml.
Всичките аромати са на ФА,но нещо не си допадаме. Предпочитам ако има желаещи да са от София,струва ми се доста не рентабилно да правим бартери чрез куриерски фирми.


Здравей, имам нещо плодово... "Нещо" е точната дума, използвал съм не-повече от 2мл от него, опаковката е 10. Ябълка,пъпеш... не мога да преценя, от 3 дена изпарявам и нямам опит, но това не ми хареса въобще. Продадено ми е за Dekang, но се съмнявам в произхода му. Доста ми е силен аромата, така че ако имаш някаква база да го разредиш, може да стане по-добре. От София съм, не бих отказал нещо тютюнево, каквото и да ми предложиш. Пък и нищо да не ми предложиш, пак с удоволствие ще го споделя, тъй като аз надали ще го използвам, макар и да и хареса на жената.
Posted Image


#30 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 25.01.13 г. в 01:28

...пак с удоволствие ще го споделя, тъй като аз надали ще го използвам, макар и да и хареса на жената.


За назидание :bottom:

#31 karamarinov

karamarinov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 25.01.13 г. в 01:44

Кьм колегата ndyakov това чудо по добре го изхвьрли.То това нещо е сигурно от най големите ментаци.Дори не се знае кой го е произвел и какво има в него. :smiley_emoticons_joint:

#32 ndyakov

ndyakov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 25.01.13 г. в 07:05

Кьм колегата ndyakov това чудо по добре го изхвьрли.То това нещо е сигурно от най големите ментаци.Дори не се знае кой го е произвел и какво има в него. :smiley_emoticons_joint:


Принципно имаше етикет, но беше сложен на фолио около шишенцето, което без да се махне, нямаше как да се отвори шишето. Пишеше че е произведено от Деканг ..... СО ( супер ситни букви, не помня цялото име). И състава пишеше... просто е супер силно за вкуса ми, съгласен съм, че може да е менте, но с разреждане си мисля, че би ставало за пушене :)

#33 karamarinov

karamarinov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 25.01.13 г. в 08:46

Пьрво колега,Деканг нямат такива опаковки.Второ ако наистина е менте течност за което аз сьм 100% сигурен дали се знае какви сьставки сьдьржа и дали чрез разреждане тези сьставки ще се променят :thumbup: .Не искам да ти давам акьл но аз лично тази течност никога не бих си я купил а още повече да я изпарявам.Всеки си има мнение не искам да обидя никой с моето. :smiley_emoticons_joint:

Edited by karamarinov, На 25.01.13 г. в 08:49.


#34 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 25.01.13 г. в 10:11

Виждал съм подобно нещо с псевдо ментов аромат- означен с 24 мг усещането е като за нула с доста мазно-лоен привкус. Произхода му беше - Чайна Таун в Букурещ ( т.е. беше купено на голяма далавера от там). Вървеше заедно със сетче от най-яростните ментос батерии ( тези със зеления псевдоелемент вътре).Не съветвам да се употребява!
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#35 BranniKKK

BranniKKK

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 147 posts

Posted На 25.01.13 г. в 13:24

Аз в началото изпуках 2 3 мл от точно тези течности.Резултатът беше,че г/д месец след това нямах обуняние и вкус :( Аз също не бих опитал отново.

#36 ndyakov

ndyakov

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 25.01.13 г. в 14:36

Пьрво колега,Деканг нямат такива опаковки.Второ ако наистина е менте течност за което аз сьм 100% сигурен дали се знае какви сьставки сьдьржа и дали чрез разреждане тези сьставки ще се променят :thumbup: .Не искам да ти давам акьл но аз лично тази течност никога не бих си я купил а още повече да я изпарявам.Всеки си има мнение не искам да обидя никой с моето. :smiley_emoticons_joint:


За купуването съм си напълно виновен аз :) Иначе относно шишенцето, гледам и това което имам от pv-bg и е на dekang е същото, но с бяла капачка... разбира се и със стикер :) Както казах това имаше псевдо стикер но беше върху бяло фолио, което махнах, за да отворя шишето. Опаковката вече че е невероятна, невероятна е :D Толкова хубави цветове, такъв изтънчен дизайн... но се подлъгах. Ще я смеся 1:5 с Dekang Parliment ( понеже и него не мога да го трая самостоятелен ) в много малко количество и ще опитам утре дали ще се изпарява добре... ако не ще се запознае с новите ми торби за боклук от близо.

#37 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 1.02.13 г. в 20:03

Разменям maxx blend (10мл-18мг) на ФА
търся нещо деканг VG (без значение аромата)
или нещо плодово от рода на диня,манго и такива изг*зици без значение от базата
УСПЕШНО РАЗМЕНЕН

Edited by Seomancer, На 9.02.13 г. в 11:42.


#38 Fireinthesky

Fireinthesky

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 2.02.13 г. в 00:40

Разменям maxx blend (10мл-18мг) на ФА
търся нещо деканг VG (без значение аромата)
или нещо плодово от рода на диня,манго и такива изг*зици без значение от базата


Колега имам ~7мл Cherry VG на dekang silver 24мг закупуван от пушестком - използвал съм го за разреждане на други "гадни" течности. Разменям за каквото и да е - аз лично не ти го препоръчвам, най добре ако си от София да пием някъде по 1 бира и да го пробваш. :smiley_emoticons_joint:

#39 Em1l

Em1l

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 5.02.13 г. в 23:38

Feel Life concentrated. Cigar Cherry 10mg. Изхабени са около 0.4-0.6 милилитра.За Русе или от 8ми съм във Варна до 16ти :smiley_emoticons_joint:

#40 Seomancer

Seomancer

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 6.02.13 г. в 14:29

Отървавам се от 2 аромата :
Инавера Манго 10мл - ползвани са 5 капки от него
ФА Шаде 10мл - останал е на към 60%

сбогувам се с тях за каквото и да е аромати ,течности - без значение

УСПЕШНО РАЗМЕНЕНИ

Edited by Seomancer, На 9.02.13 г. в 11:43.