Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Нов електронен пушач - ПОМОГНЕТЕ


  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#1 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 15:31

Здравейте, от доста време искам да си взема електрона цигара EGO но не знам какво да избера, тъй като чета в интернет всички най-различни компоненти. и тотално се обърках.

Моля за помощ с избора.

Пуша по една кутия на ден Dunhil Fine cut Blue,

Искам хубава цигара качествена с аромат на цигарите, който пуша.

Предпочитам да дам малко повече пари но цигарата да си струва.

Също така искам да взема 2 броя цигари за мен и приятелката ми абсолютно същата.

До колкото прочетох, някой от новите комплекти са със по 2 броя цигари но с едно зарядно и в тоя случай не ми вършат работа.

Мисълта ми е следната искам да купя да кажем 2 пълни комплекта цигари плюс всичките им аксесоари говорим за качествен хубав модел.

Моля кажете какво бихте вие си купили и от къде мога да си закупя тези цигари, също ме интересува за никотиновата течност с аромат на Dunhil fine cut blue.

Благодаря предварително.

#2 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:10

Вземи си направо лава тюб(2бр) с 2-3 яки батерии, изпарители виви нова и си готов.

Ако държиш на его - 2 батерии по 1100ма(VV за предпочитане) и 4 изпарителя Vision Ego 2.0 или v.2

#3 extext

extext

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:17

Аз бих ти препоръчал моята(еgo-c) но няма да съм обективен тъй като от 4 дни изпарявам.

Само от любопитство крайната цел - отказване ли е ?
eGo-C

#4 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:25

Искам да престана да пуша тия Dunhil че колкото повече ги пуша имам чувството че толкова повече ми се пуши, и започнах да се замислям преди една кутия я пушех 2-3 дни сега 1 ден кутия.

Искам да си пуша само електрона поне за сега а по нататък тотално да ги спра.

Приятели тези Батерии и прочие нищо не ми говори

ако може пуснете ми някакъв линк на магазин?! от къде и какво да си купя готово направо целия комплект, който ми е нужен да си пуша и от къде мога да си взема течност с аромат на Dunhil Blue fin cut видях в интернет че има подобни аромати.

#5 extext

extext

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:32

Най добре вземи 2 броя старт комплекта. Защото ако вземеш един брой с две цигари + 2 зарядни ще ви трудно за двама ви.

Тук в сайта има eGo-C стартов пакет за 144,99лв, купаваш два комплекта, купуваш малка расфасофка течност 18мг никотин 10мл от няколко тютюна и започваш с тест коя течност най ти харесва.

Пий много течности в началото.
eGo-C

#6 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:32

Не държа да е EGO като марка просто ми допада как изглежда форма дизайн и прочие.

Искам да си взема качествена цигара.

Имам възможност да я зареждам всеки ден да кажем вечер докато спя.

трябва ми да издържа цял ден да си пафкам, да е качествена изработка, бих предпочел да е с бутон когато го натиснеш тогава да може да се дърпа да не е включена нон стоп...

Не съм пушил до сега такава цигара един познат си взе EGO дръпнах си от неговата и ми хареса беше много ароматна плътен дим приятна миризма и все едно си пуших, истиснка.

Той също не разбира взел си я е от някъде

Като се разрових в интернет видях Ego T ego C Ego незнам си кво... клас изпарител А клас Б и прочие съвсем се обърках...

идея си нямам каква е разликата и защо има толкова различни.

За това и пуснах тази тема, някой да ми обясни просто и да ми каже от къде да закупя

трябва ти тва тва и тва.. искам да си взема целия комплект, както писах и по горе видях че някой комплекти имат 2 цигари

предпочитам два отделни комплекта за да може всеки комплект да си е със зарядните му и всичките му неща.

#7 extext

extext

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:39

не мога да разбера с първите 2-3 изречения какво искаш да кажеш, затова оставям опитните да те насочат
eGo-C

#8 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:43

не мога да разбера с първите 2-3 изречения какво искаш да кажеш, затова оставям опитните да те насочат



Сега погледнах EGO C пише че е нов модел и още няма консумативи за нея и подръжка пълна мисля че не е добър вариант за мен още повече че съм непознат.

Като казвам качествена цигара имам в предвид следното.

Всички цигари имат някакви предимства и недостатъци...

То е ясно появи на конденз разливане на течност и прочие..

Искам цигарата да може да се носи в джоба вертикално, хоризонтално както и да е да няма проблем.

да е по възможност черна не ми харесват металните

#9 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:44

Чувствам се малко неудобно да давам съвети, при положение, че имам електронна цигара от 2 седмици, но пък за разлика от по-опитните, много добре си спомням какво е да искаш да си вземеш, но нищо да не разбираш. Като цяло форумът е много полезен, но забелязвам, че всеки път, когато някой каже, че абсолютно нищо не разбира от електронни цигари и пита за съвет какво да си вземе, следват отговори, от които човекът нищо не би разбрал. Пример: "По-добре си вземи картомайзер, вместо атомайзер"... Как се очаква от някой, който казва, че нищо не разбира, да знае какво е атомайзер и какво е картомайзер?
Както и да е...

Съветвам те да не взимаш готови комплекти, а да отидеш на място в магазина и да си избереш всяка част по отделно.

Ето я темата, която аз пуснах преди да си напазарувам: http://www.pv-bg.com...p?showtopic=556 Ако имаш търпение, я изчети цялата. Там някъде съм написала ние с приятеля ми какво си взихме (много сме доволни), а на последната страница съм изредила горе-долу същите неща, но с линкове към магазина, като съвет към друг начинаещ потребител.

Успех!

#10 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 16:49

Чувствам се малко неудобно да давам съвети, при положение, че имам електронна цигара от 2 седмици, но пък за разлика от по-опитните, много добре си спомням какво е да искаш да си вземеш, но нищо да не разбираш. Като цяло форумът е много полезен, но забелязвам, че всеки път, когато някой каже, че абсолютно нищо не разбира от електронни цигари и пита за съвет какво да си вземе, следват отговори, от които човекът нищо не би разбрал. Пример: "По-добре си вземи картомайзер, вместо атомайзер"... Как се очаква от някой, който казва, че нищо не разбира, да знае какво е атомайзер и какво е картомайзер?
Както и да е...

Съветвам те да не взимаш готови комплекти, а да отидеш на място в магазина и да си избереш всяка част по отделно.

Ето я темата, която аз пуснах преди да си напазарувам: http://www.pv-bg.com...p?showtopic=556 Ако имаш търпение, я изчети цялата. Там някъде съм написала ние с приятеля ми какво си взихме (много сме доволни), а на последната страница съм изредила горе-долу същите неща, но с линкове към магазина, като съвет към друг начинаещ потребител.

Успех!


Супер е това което казваш но идея нямам къде има магазини не съм виждал магазин да предлагат EGO цигари в Русе.


Да и на мен ми казват вземи си.... и аз не мога да разбера Атомизер нито знам каква е разликата кое е по добро и прочие..

Видях че в сайтът има конфигуратор може ли да ми помогнеш с избора да с взема една от тук?! да си конфигурирам една. Ще съм ти много благодарен.
Аз а на конфигуратора ако знам кое какво е и за какво служи мога да кажа на мен тва ми върши работа или ще ми е по удобно и готово.

Edited by cuban, На 14.06.12 г. в 16:51.


#11 Tsvetik

Tsvetik

    Ентусиаст vaper

  • Участници
  • PipPipPip
  • 90 posts

Posted На 14.06.12 г. в 17:03

Аз съм с eGo-C, от 1 месец съм вейпър, цигари не пипвам. Много съм доволна, пък и всеобщото мнение е, че е една от най-добрите за масово ползване в момента. На мен големите модове са ми странни за ползване, сигурно усещането от тях е страхотно, но eGo-C-то абсолютно отвсякъде може да ти свърши работа и да ти замести нуждата от обикновени цигари, без да ти умира батерията и да се налага да я пълниш нон-стоп. Като почнеш с него и се запалиш, тогава да ти дойде и желанието да експериментираш с разни нови разработки и комбинации.

Забрави обаче, че ще можеш да си намериш Dunhill аромат. Има тютюневи аромати, които доста наподобяват истинските цигари, но някак си не е същото. Просто трябва да си наложиш поне 3 дни да вейпиш и да се наградиш примерно вечер с 1 истинска. Така постепенно тютюневата цигара ще започне да ти мирише на гадно и ще ти се иска да си пушиш електронната. Ако си пушиш и двете ще ти е много трудно да направиш разликата.

За приятелката си вземи по-късата батерия 650 mAh, голямата е неудобна за жена, пък и ако пуши кутия на ден, една батерия е предостатъчна. Аз пушех по кутия, кутия и нещо и изкарвам с една батерия ден и половина, а ми е в устата почти непрекъснато.

Вариант е да вземеш големия стартов комплект 1000 mAh и да купиш 2 допълнителни батерии 650 mAh за приятелката си + едно допълнително зарядно. Конус и държач, както и атомайзерите с пълнителите можете да ползвате за начало от един комплект. Всичките части са консумативи и можеш да си правиш всевъзможни комплекти. Ако имаш конкретни въпроси, с удоволствие ще ти отговоря.

Купи си първо по едно шишенце от всички "сили" 6, 12, 18, 24 мг никотин, да си уцелиш твоите и на приятелката ти никотинови нужди и после почваш да експериментираш с аромати. Започни с тютюневи, ако приятелката харесва нещо по-сладичко може лешник, карамел, шоколад и тн. На мен примерно 6 ми е ок, на приятеля ми 12 му е силно и започна и той 6 да вейпи (а пуши Давидов Голд). 18 може и да ти е силно... трябва да пробваш. Избери аромат, който ти е приятен и започвате да пробвате :)

Относно качеството - качествено е, но избери такова, което да е на Joyetech защото има доста ментета със същата форма. Не искам да коментирам качеството им, сигурно е добро, но може би не е хубаво да се рискува, аз поне не исках да рискувам и исках да взема най-доброто масово.
eGo-C Twist + Bg-Gen III A :)

#12 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 17:32

Добре де

Нищо не мога да разбера на тоя Конфигуратор за електронна цигара!!!

Искам следното.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- USB Pass-through 650mAh Joyetech eGo-T батерия за eGo/eGo-T/eGo-C - черна
- Атомайзер за Joye eGo - конусовиден, Type A, черен
- LR aтомайзер за Joye eGo - конусовиден, Type A, черен
- 5 бр. черни пълнители за Joye eGo конусовиден "A" атомайзер
- Накрайник за директно накапване в Joye eGo (A атомайзер)
- Преходник от ел. мрежа към USB 1200 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo

10 мл/11 мг никотинова течност за електронни цигари - Cherry (Череша)
10 мл/11 мг никотинова течност за електронни цигари - Marlboro (MLB)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сега това пълен комплект ли е?

И как да го поръчам на конфигуратора добавям ги и ми дава на края в кошницата само 3 компонента че съм добавил и цената е нереална 30 лв примерно или нещо такова?

#13 extext

extext

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 33 posts

Posted На 14.06.12 г. в 17:45

http://www.pv-bg.com...o-c-cherni.html

ето директен линк - с този комплект почваш, аз имам това
eGo-C

#14 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 17:54

Видях че в сайтът има конфигуратор може ли да ми помогнеш с избора да с взема една от тук?! да си конфигурирам една. Ще съм ти много благодарен.

Ще помогна, разбира се.

Започваме от батерията. Задължително вземи USB Pass-through - те вървят с включено зарядно и могат да се използват докато се зареждат. За приятелката си вземи 650 mAh, защото 1000 mAh е много голяма и е почти сигурно, че няма да и хареса. За себе си можеш да вземеш и по-голямата, но не съм сигурна необходимо ли е. Аз съм с 650 mAh, почти не я пускам по цял ден, а я зареждам през ден.
Колкото до цвета - каза, че стоманените не ти харесват, но повечето хора твърдят, че черните започват да се белят с времето. Но все пак - както прецениш. Внимай само какъвто цвят батерия избереш, такъв да ти и изпарителят.

Така, стигнахме до втората категория - изпарител. Аз използвам обикновен (не LR) тип А. Разликата между А и B e, че А са конусовидни и по-симпатични, а B са цилиндрични и не придават толкова хубав вид на цигарата като цяло, но пък побират малко повече течност, т.е. пълнят се по-рядко. Отново за приятелката ти препоръчвам тип А, защото жените са по-капризни, а за теб си вземи който прецениш. Но внимавай какъвто тип атомайзер вземеш - А или B, и пълнителите да са същия тип. Колкото до LR атомайзерите, в описанието им можеш да прочетеш с какво се различават, но аз не съм използвала такъв и не мога да изразя мнение. Можеш да вземеш по 1 атомайзер на човек и 1 резервен - да си имате, ако случайно на някой му изгори.

Пълнители - вече казах, че трябва да са такъв тип (А или В), какъвто е и атомайзера. По 1 бр. на човек е малко, по 5 може и да е много. Първоначално можеш да вземеш по 2-3 броя за теб и 2-3 за нея.

Зарядно - както казах, USB Pass-through батериите си вървят заедно със зарядно, но то е към USB порт, така че от тази категория си вземи един преходник от ел. мрежа към USB. Ние също сме двама е-пушачи с USB Pass-through батерии и един преходник ни е достатъчен, дори почти не го използваме, а зареждаме директно от компютрите.

Друго, което препоръчвам да си вземете, извън конфигуратора са силиконови капачки - тип А или тип B (споед типа на пълнителите, които пък са според типа на атомайзерите).
Малко по-късно ще пиша да ти обясня за какво са ти тези капачки и да допълня, ако се сетя още нещо, защото сега трябва да ставам.


Еdit:

Сега да обясня за силиконовите капачки. Самите пълнители, в които се сипва течността са пластмасови и имат капаче с кръгла дупка, в която влиза фитила на изпарителя, когато поставиш пълнителя в него. Всяка еGo-T тече. Не "тече" в буквалния смисъл, но при вадене на пълнителя трябва да се позабърше вътре в атомайзера, защото има капчици. Силиконовите капачки заменят оригиналните пластмасови капачки с дупка. Преди да сложиш силиконовата пробиваш в центъра една дупчица с игла, за да не се разкъса при поставяне в атомайзера. Признавам си, никога не съм слагала пълнител с оригиналната капачка, но като гледам каква дупка имат, имам чувството, че много ще тече. По мое мнение силиконовите капачки намалят теча (капките вътре в атомайзера) до минимум.

Остана да си избереш течност - съдържание на никотин, производител, аромат, количество.
За начало препоръчвам средно съдържание на никотин, пък по-натам, ако желаете може постепенно да намалявате количеството никотин. Но ако в момента пушите по много от много тежки цигари, вземете си високо съдържание на никотин.
Колкото до производителя - аз първоначално си взех на Dekang (китайски) и не че не ми харесват, но реших вече да взимам на FlavourArt, защото са европейски и си мисля, че контрола на качество е по-голям.
Аромата никой не може да го избере вместо теб, но останах с впечатление, че най-популярни са Ruyan4, MLB, 555, Shade.
За количеството, повечето хора съветват първоначално да се взимат малки шишенца (10 ml), за да можеш да пробваш повече видове, докато откриеш "своя", но вие сте двама, така че спокойно можеш да вземеш и по-големи разфасовки (30-50 ml).

Edited by Destiny, На 14.06.12 г. в 19:27.


#15 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 14.06.12 г. в 18:47

Тук в сайта има eGo-C стартов пакет за 144,99лв, купаваш два комплекта, купуваш малка расфасофка течност 18мг никотин 10мл от няколко тютюна и започваш с тест коя течност най ти харесва.
Пий много течности в началото.


За същите пари, че и по ефтино, може да си вземеш Lava Tube от пушкома или GS Variable Voltage Mod от този сайт. Не искам да правя реклама на когото и да е, просто изразявам мнение. За мен Lava Tube е в пъти по добрия вариант от ЕГО

Edited by Vlad, На 14.06.12 г. в 18:51.


#16 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 14.06.12 г. в 19:15


Видях че в сайтът има конфигуратор може ли да ми помогнеш с избора да с взема една от тук?! да си конфигурирам една. Ще съм ти много благодарен.

Ще помогна, разбира се.

Започваме от батерията. Задължително вземи USB Pass-through - те вървят с включено зарядно и могат да се използват докато се зареждат. За приятелката си вземи 650 mAh, защото 1000 mAh е много голяма и е почти сигурно, че няма да и хареса. За себе си можеш да вземеш и по-голямата, но не съм сигурна необходимо ли е. Аз съм с 650 mAh, почти не я пускам по цял ден, а я зареждам през ден.
Колкото до цвета - каза, че стоманените не ти харесват, но повечето хора твърдят, че черните започват да се белят с времето. Но все пак - както прецениш. Внимай само какъвто цвят батерия избереш, такъв да ти и изпарителят.

Така, стигнахме до втората категория - изпарител. Аз използвам обикновен (не LR) тип А. Разликата между А и B e, че А са конусовидни и по-симпатични, а B са цилиндрични и не придават толкова хубав вид на цигарата като цяло, но пък побират малко повече течност, т.е. пълнят се по-рядко. Отново за приятелката ти препоръчвам тип А, защото жените са по-капризни, а за теб си вземи който прецениш. Но внимавай какъвто тип атомайзер вземеш - А или B, и пълнителите да са същия тип. Колкото до LR атомайзерите, в описанието им можеш да прочетеш с какво се различават, но аз не съм използвала такъв и не мога да изразя мнение. Можеш да вземеш по 1 атомайзер на човек и 1 резервен - да си имате, ако случайно на някой му изгори.

Пълнители - вече казах, че трябва да са такъв тип (А или B), какъвто е и атомайзера. По 1 бр. на човек е малко, по 5 може и да е много. Първоначално можеш да вземеш по 2-3 броя за теб и 2-3 за нея.

Зарядно - както казах, USB Pass-through батериите си вървят заедно със зарядно, но то е към USB порт, така че от тази категория си вземи един преходник от ел. мрежа към USB. Ние също сме двама е-пушачи с USB Pass-through батерии и един преходник ни е достатъчен, дори почти не го използваме, а зареждаме директно от компютрите.

Друго, което препоръчвам да си вземете, извън конфигуратора са силиконови капачки - тип А или тип B (споед типа на пълнителите, които пък са според типа на атомайзерите).
Малко по-късно ще пиша да ти обясня за какво са ти тези капачки и да допълня, ако се сетя още нещо, защото сега трябва да ставам.



Добре пробвам с тоя конфигоратор и пише ми накрая примерно 70 и няколко лева. като добавя в количката ми пише обща сума 22 лв примерно?!?!

Не мога да разбера какво става аз вече горе долу знам какво искам да купя НО незнам как

Избрах си тоя вариант :

- USB Pass-through 650mAh Joyetech eGo-T батерия за eGo/eGo-T/eGo-C - черна
- Атомайзер за Joye eGo - конусовиден, Type A, черен
- 2 бр. черни пълнители за Joye eGo конусовиден "A" атомайзер
- Накрайник за директно накапване в Joye eGo (A атомайзер)
- Преходник от ел. мрежа към USB 1200 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo
- 3 броя силиконови капачки - тип А

-10 мл/11 мг никотинова течност за електронни цигари - Cherry (Череша)
-10 мл/11 мг никотинова течност за електронни цигари - Marlboro (MLB)

Как да конфигурирам това?! или на кой да пиша в сайтът искам да закупя този комплект и колко ще ми струва?!

П.С аз се чудя какво става пък то половината от нещата ги няма в наличност.

Примерно батерията която искам... и други неща?

То доста сложно ще излезе да си вземеш каквато цигара искаш че и незнам да има магазин в Русе.

Има ли някакъв магазин Онлайн от където мога да си закупя тази конфигурация?!

Защото сега не може да си купиш копче а после балтон, трябва всичко заедно, и ако чакам да дойде това което искам в наличност няма гаранция че след това нещо друго ще липсва.

Edited by cuban, На 14.06.12 г. в 19:27.


#17 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 19:48

Добре пробвам с тоя конфигоратор и пише ми накрая примерно 70 и няколко лева. като добавя в количката ми пише обща сума 22 лв примерно?!?!

Не мога да разбера какво става аз вече горе долу знам какво искам да купя НО незнам как

Избрах си тоя вариант :

- USB Pass-through 650mAh Joyetech eGo-T батерия за eGo/eGo-T/eGo-C - черна
- Атомайзер за Joye eGo - конусовиден, Type A, черен
- 2 бр. черни пълнители за Joye eGo конусовиден "A" атомайзер
- Накрайник за директно накапване в Joye eGo (A атомайзер)
- Преходник от ел. мрежа към USB 1200 mAh - подходящ за USB зарядни за Joye eGo
- 3 броя силиконови капачки - тип А

-10 мл/11 мг никотинова течност за електронни цигари - Cherry (Череша)
-10 мл/11 мг никотинова течност за електронни цигари - Marlboro (MLB)

Как да конфигурирам това?! или на кой да пиша в сайтът искам да закупя този комплект и колко ще ми струва?!

П.С аз се чудя какво става пък то половината от нещата ги няма в наличност.

Примерно батерията която искам... и други неща?

То доста сложно ще излезе да си вземеш каквато цигара искаш че и незнам да има магазин в Русе.

Има ли някакъв магазин Онлайн от където мога да си закупя тази конфигурация?!

Защото сега не може да си купиш копче а после балтон, трябва всичко заедно, и ако чакам да дойде това което искам в наличност няма гаранция че след това нещо друго ще липсва.


"Накрайник за директно накапване" не ти трябва. Пълнителите се пълнят без проблем и директно от шишенцето, но трябва да махаш капачките на пълнителите. Ако послушаш съвета ми за силиконовите капачки, така или иначе ще махаш оригиналните пластмасови капачки, за да слагаш после силиконови.

Единственият онлайн магазин за електронни цигари, от който можеш да си сигурен, че ще получиш оригинални продукти с гаранция и коректно обслужване е http://www.pv-bg.com/

Черна батерия USB Pass-through 650 mAh нямаше още преди 2 седмици, когато аз ходих в магазина, но си взех стоманена - харесва ми и съм спокойна, че няма да се обели.

Или се примири и се вземи стоманена батерия (освен, ако не липсват други важни незаменими части), или изчакай да заредят. Не си заслужава да рискуваш да поръчваш от друго място - нито знаеш дали ще получиш оригинални Joyetech продукти, нито дали ще имат реална гаранция.

Държа да отбележа, че не съм свързана с магазина по никакъв начин, освен като клиент, и нямам никаква изгода да му правя реклама. Просто това са фактите.

Edited by Destiny, На 14.06.12 г. в 19:52.


#18 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:01

:offtopic: За България,са два официалните дистрибутори на Joyetech,за другото-не споря !


chelsea f.c.


#19 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:03

:offtopic: За България,са два официалните дистрибутори на Joyetech,за другото-не споря !

Така ли? Не знаех, извинете ме :)
Би ли споделил кой е другият, защото ми е интересно :) А гаранции дава ли?

Edited by Destiny, На 14.06.12 г. в 20:07.


#20 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 14.06.12 г. в 20:08

PV-BG и ПУШКОМ. И двата магазина дават гаранция.

Edited by Sisq0, На 14.06.12 г. в 20:09.