Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Zmax-a от Sigelei


  • Please log in to reply
357 replies to this topic

#21 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.10.12 г. в 20:59

Кое е сбъркано ? Това от "кабинката",имам доста "Виви"–та,а и много чакам,не говоря за "Gs V-core",изобщо не съм в грешка !



Вземи си истинско Виви

От къде а ?

Това дето го имаш е сбъркано от конструктивна гледна точка и дори да го навиваш не става

С фитил 3мм. и 4 витки/намотки Нихром 0.15,добре се представя .Без "кербовки" и други гяволии,идва 2.2 Ома.Според VMax–са.

Edited by PepiSuni, На 30.10.12 г. в 17:35.


chelsea f.c.


#22 simeon

simeon

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 17 posts

Posted На 28.10.12 г. в 21:15

Какво ще кажат напредналите за това. добра е окомплектовката : две батерии 18650,карт (какъв е)две глави,зарядно.БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА.Всъщност съм поръчвал най - много до 15 долара и идва безплатно в пощата. за 63 дол. дали ще отиде на митница.иначе си пише безплатна доставка.всъщност от там си поръчват телефони и идват безплатно, така че ......

http://www.tinydeal....er-p-69288.html

Също и това.
http://www.tinydeal....ry-p-61868.html
Само на това не знам какъв е стандартът на батериите.

Edited by simeon, На 28.10.12 г. в 21:33.

Питали една мацка - след секс пушиш ли? А тя отговаря - не знам, не съм се поглеждала.

#23 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 28.10.12 г. в 21:21

PepiSuni, в БГ има на две места оригинално Виви и ти ги знаеш много добре кои са. Ако си вземеш оригинално Виви, задължително пробвай главата с 2.4 на ВМакса, особено ако си купул първата версия - дори и на минимума, пуска доста повече от 3в.

Симеоне, тва си е жива набутвация според мен. Още повече, че е малко подвеждащо съдържанието с тези два пълниятеля за изпарители 510, при положение, че има снимка и на менте Виви.

Edited by Туранага, На 28.10.12 г. в 21:24.


#24 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 28.10.12 г. в 21:57

Да знам Колега,от къде да пазарувам !
Туранага: пробвай 1.8 Ома глава и дай отзиви,ако може !

Edited by PepiSuni, На 30.10.12 г. в 20:33.


chelsea f.c.


#25 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 29.10.12 г. в 07:53

Кака китайка ме зарибява със снимки. Ако крайното изделие изглежда по същия начин, би било хубаво. На снимките изглежда доста добре, и като че ли наистина е от INOX.

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Edited by yass, На 29.10.12 г. в 07:54.


#26 Milton_R

Milton_R

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 2.11.12 г. в 22:02

Yass има ли нова информация от каката китайка?

#27 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 2.11.12 г. в 22:18

Ами извинявайте, от няколко дни мисля да пиша. Тя, китайката, няма какво да ни пише много-много. Проблема е, че още не са излезнали от производство тези модове. Очаква се към края на ноември (май) да излезнат първите бройки.

Отделно следя (отгоре-отгоре) колхоза на руснаците. Там по едно време го обърнаха на "за" и "против" китайските неща. За малко да се сбият :).

Отделно, както last_hope спомена, организира колхоз за желаещи да си го купим. В неговия форум е обявен колхоза. Така че, който има мерак за това китайско модче, нека се запише там или да пише тук - аз ще го добавя.

Така както се развиват нещата, вероятно ще изчакаме да се появят първите устройства и чак тогава ще се поръчват. Най-добре е да чуем и отзивите на руснаците (според мен). Но все пак, това ще го реши last_hope.

#28 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 2.11.12 г. в 22:26

...........
Отделно, както last_hope спомена, организира колхоз за желаещи да си го купим. В неговия форум е обявен колхоза. Така че, който има мерак за това китайско модче, нека се запише там или да пише тук - аз ще го добавя.

........................

Абе нещо не открих колхоз за модчето в неговия форум :(
ЕДИТ
Намерих го...ама в друга секция ;) :sSig_busted:

Edited by batko32, На 2.11.12 г. в 22:29.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#29 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 2.11.12 г. в 22:28


...........
Отделно, както last_hope спомена, организира колхоз за желаещи да си го купим. В неговия форум е обявен колхоза. Така че, който има мерак за това китайско модче, нека се запише там или да пише тук - аз ще го добавя.

........................

Абе нещо не открих колхоз за модчето в неговия форум :(



А ся де

#30 Milton_R

Milton_R

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 2.11.12 г. в 22:37

Има, има. :Koshechka_08:

#31 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 8.11.12 г. в 23:11

От два дни търкалям тестовите Lambo и Vmax от въпросния производител. За сега не откривам някаква очевидна разлика между Смоковския и този.Има някоя бройка овър от предварително заявените. За момента все още са свободни. Обявени са в темичката. Имат и фотографии.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#32 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 8.11.12 г. в 23:16

От два дни търкалям тестовите Lambo и Vmax от въпросния производител. За сега не откривам някаква очевидна разлика между Смоковския и този.Има някоя бройка овър от предварително заявените. За момента все още са свободни. Обявени са в темичката. Имат и фотографии.

Ако няма да идва Z-max....пращай един V-max към Пловдив. Ако не...да изчакам. Казваш адреса за да заредим книжни облигации :)
А пък може сега V....после Z да си добавя в колекцията.
Или както сподели един колега на който дължа много от щуротиите си:
"Ти и още малко дето се броите на пръсти си купувате ей така...за да си имате а не като вече е късно/критично и работата да върви на /изперингеч/"

Edited by batko32, На 8.11.12 г. в 23:19.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#33 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 8.11.12 г. в 23:20

Z-ще има в края на месеца, ако не се огънат китайците.Че имат навик да обявяват неща, които все още си мислят само че ще направят. Предвидил съм един V за вашата бригада за тестване.А от там на сетне каквото се разберете.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#34 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 8.11.12 г. в 23:25

Z-ще има в края на месеца, ако не се огънат китайците.Че имат навик да обявяват неща, които все още си мислят само че ще направят. Предвидил съм един V за вашата бригада за тестване.А от там на сетне каквото се разберете.

Освен ако и Пайнер или Топър са заявили......нямам идея. Ако трябва в другият форум да пиша...ама както видях баткоми искаше свободните.
Всъщност Пайнер да не се крие ами да каже как е Z-та...защото от обяд го смуче:) А аз няма да се разсърдя и на V серията :) За Z - отново ме имай в предвид. :)
Всъщност..мога да ти пратя като компенсация една е-лула за тестове "приемам всякакви критики и предложения за подобрения". Като опиша кое на мен самият не ми харесва :)И тя е като Генчо 1 в началото ....в бета серия за тестове.За сега се предлага само при Митко с предварителна заявка.

ЕДИТ
Извинявай Пайнер. От два дена го "смучеш" :smiley_emoticons_joint:
Знам , че не говорим за един и същ производител. Ама аз съм доволен и на реплика на Ферари :)А...и цената също е фактор в случая :)
Това е са две мнения по-долу :)

Edited by batko32, На 8.11.12 г. в 23:48.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#35 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 8.11.12 г. в 23:33

И аз бих искал една от двете ако има свободна VMax или Lambo. Не знам кое е по доброто, предполагам че VMax-a. Пиши ми лично да се доразберем и ако са останали бройки. A ако ZMax-a e по-добър от VMaxa ще поизчакам докато се съберем кооп.

Edited by LxD, На 8.11.12 г. в 23:37.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#36 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 8.11.12 г. в 23:40


Z-ще има в края на месеца, ако не се огънат китайците.Че имат навик да обявяват неща, които все още си мислят само че ще направят. Предвидил съм един V за вашата бригада за тестване.А от там на сетне каквото се разберете.

Освен ако и Пайнер или Топър са заявили......нямам идея. Ако трябва в другият форум да пиша...ама както видях баткоми искаше свободните.
Всъщност Пайнер да не се крие ами да каже как е Z-та...защото от обяд го смуче:) А аз няма да се разсърдя и на V серията :) За Z - отново ме имай в предвид. :)
Всъщност..мога да ти пратя като компенсация една е-лула за тестове "приемам всякакви критики и предложения за подобрения". Като опиша кое на мен самият не ми харесва :)И тя е като Генчо 1 в началото ....в бета серия за тестове.За сега се предлага само при Митко с предварителна заявка.


Е той тоя З-макс дето го смуча е Смок ... и едва ли ще помогна в темата с информация за това което сте намислиили.
... не го смуча от днешния обяд а от вчерашния :smoking-8570: :smoking-8570: :smoking-8570: :smoking-8570:

#37 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 9.11.12 г. в 01:37

Знам, че аз повдигнах темата за този Zmax сигелейски (колко готино звучи само), ама нямам нерви да чакам толкова и си заплюх един Vmax от тия, които е докарал ласт. Отзивите му не са лоши, така че се надявам да остана доволен, като за първи мод.

Отделно, следя руснаците какво си говорят за Zmax-а. Доколкото разбрах, първата партида ще излезне след средата на месеца (както казва и ласт). Та ако се задейства поръчка тогава, особено наближавайки нова година, сигурно първите бройки ще се появят чак догодина.

pioneer 306c, честита ти нова играчка. :thumbup:

#38 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 9.11.12 г. в 10:55

Last_hope пиши ме и мен за един VMax v2 репликата 100% я взимам, ние с yass ще поръчваме на една доставка един за него и един за мен.

Едит: VMaxa може да работи с 2 x 18350 батерий или 1 x 18650 батерия или се бъркам.

Edited by LxD, На 9.11.12 г. в 11:11.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#39 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 9.11.12 г. в 11:15

Не може да работи и с двете! Работи само с 2Х 18350( 2Х16340)! Z-ката е и с бустер и с понижаване!
Вземи си направи един акаунт че да не спамим на колегите форума с неспецифични неща ;).
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#40 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 9.11.12 г. в 11:17

Още онзи ден си направих акаунт, но уви още не е активиран а @-mail йок. Демек ми трбяват 2х такива. Благодаря!

Edited by LxD, На 9.11.12 г. в 11:21.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...