Jump to content


Photo
- - - - -

EGO-UFO (DIY Atomizer)


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 4.08.12 г. в 10:53

Някой запознат ли е с тези http://www.vaporbrea...eplaceable.html Много ми се иска да го пробвам, като гледам не е скъпо и може би ще си поръчам. Някой ако е чувал нещо за тези играчки - да сподели :drinks:

#2 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.08.12 г. в 11:30

Вземи и пробвай, аз лично бих го подложил на съмнение.
Като се почне от конструкцият и се стигне до цената.
Дори само материала е над 20лв, да не говорим за сложни детайли като шипа или носачите на намотката....
Не виждам как са го докарали до 6$ продажна цена. Или са го откраднали, или е тотален провал и искат да се оттърват от бройките на склад :D
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#3 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 4.08.12 г. в 11:43

И мен ме съмнява да е от Stainless Steel (или имат в предвид че само цвета е такъв) само за 6 долара. Сигурно е някакво копие на A2-T на Були.

Edited by J_O_I_N_T, На 4.08.12 г. в 11:48.


#4 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 7.08.12 г. в 13:34

Доста прилича на описания тук: обзор на руски

Колегата е посочил доста недостатъци и някои начини за поправянето им :)


Обслуживаемый атомайзер UFO. Обзор, идеи по доработке.

Edited by Массаракш, На 8.08.12 г. в 14:37.


#5 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 7.08.12 г. в 16:36

Мерси за линка, като ми пристигне ще видя за какво става дума. Дано да ми върши работа :)

#6 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 8.08.12 г. в 08:21

Най-много след него да поискате да имате и истински обслужваем :smiley_emoticons_joint:

Ще чакам отзиви като пристигне ;)

#7 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 8.08.12 г. в 11:16

А какъв бихте ми препоръчали като добър обслужваем?

#8 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 8.08.12 г. в 14:36

Аааа, много един такъв въпрос. Първо притежавам и имам опит от първа ръка с малко "маркови" ОА.
После цените - обикновено не-харесвани от българския потребител и също причина да се опасявам да давам препоръки. Аз следя предимно тези, които се продават по форуми. От сайтове на прима виста се сещам (на фитил и на меш) - скъпите Odysseus, Penelope, IAtti, Булитата, Mark-T Infinity, гръцките DID, новия Talos и Genesis NV/LV, Кайфун и Кайфуша, Steam Machine, BG-Gen от Пушкома. И всичките си имат фенове и противници, лични предпочитания разни.

Слагам още един линк от руснаците в горния си пост, специално за УФО-то.
Така като гледам става за запознаване с ОА, дори и да се наложи малко допълнителна намеса за да се подкара. В дългосрочен план не мисля, че ще устиска много време, но кой знае.

Скромната ми лична колекция в момента - Line v1/v2, GP SPHEROID - също изумителен обслужваем, имам го от малко повече от 2 седмици и не мога да му се нарадвам, Genisis LV на път да хване пътя за замяна/продажба, работи си супер, но е грамадански за моя вкус. А преди тях известно количество разпарчадосани и събрани егота, 510, майзери, опити за дженезис с подръчни материали и т.н.

#9 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 8.08.12 г. в 15:11

Мерси и за втория линк, изглежда доста полезен! Засега ще се мъча с този като пристигне, а за в бъдеще може да вдигна нивото :)