Jump to content


Photo
- - - - -

Новите Деканг - имам няколко въпроса


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

Poll: Ползвате ли течности от Silver/Gold серии на Dekang? (89 member(s) have cast votes)

Купувате ли редовно Silver/Gold серии течности на Dekang?

  1. Да, постоянно купувам (15 votes [16.85%])

    Percentage of vote: 16.85%

  2. Купих за проба (16 votes [17.98%])

    Percentage of vote: 17.98%

  3. Не, опитах, не ми харесват (19 votes [21.35%])

    Percentage of vote: 21.35%

  4. Не, не съм купувал(а) никога (21 votes [23.60%])

    Percentage of vote: 23.60%

  5. Китайски течности - не ме интересуват (10 votes [11.24%])

    Percentage of vote: 11.24%

  6. Купувам понякога (8 votes [8.99%])

    Percentage of vote: 8.99%

Откъде основно купувате течности Dekang (от новите серии)

  1. pu6com.com (16 votes [17.98%])

    Percentage of vote: 17.98%

  2. dekang.bg (1 votes [1.12%])

    Percentage of vote: 1.12%

  3. ecigari.eu (2 votes [2.25%])

    Percentage of vote: 2.25%

  4. e-cigara.bg (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. ecozoneonline.com (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  6. друго място, ще споделя в отговор (20 votes [22.47%])

    Percentage of vote: 22.47%

  7. От никъде, искам да купувам от pv-bg.com (9 votes [10.11%])

    Percentage of vote: 10.11%

  8. Нямам намерение да ползвам Dekang (41 votes [46.07%])

    Percentage of vote: 46.07%

Vote Guests cannot vote

#21 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 16.11.12 г. в 10:43

Имат 4-5 дилъра, от които само един е по-голям, останалите са като квартални бакалии, т.е. подобен обем е направо нелеп.

Това е и причината цените на Деканг в момента да са по-ниски от цените на Хангсен, което по прицнип е много странно. Така са се обвързали, че сега се чудят, как да се развързват и ествествено логиката е да се бутат цени...

#22 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 16.11.12 г. в 10:48

Ако търсенете е наистина малко няма смисал да се запасявате с огромно количество течности ,от които голяма част ще събират прах.Аз бих ви препоръчал да си зареждате както до сега,а ако някой закъса за Деканг :lol: може да намери.Не е като да няма :smiley_emoticons_joint:
ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!

#23 Швабата

Швабата

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 18 posts

Posted На 16.11.12 г. в 10:52

И в Пловдив има на много места Деканг,за пушком срещу военна болница има само Декангски в огромни количества,но и аз мисля че е по-добре да се заложи на ФА и Инавара.
От Деканг силвър серията съм доволен от аромата мед и пъпеш 18мг.никотиново съдържание VG

#24 justreg

justreg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 1 posts

Posted На 16.11.12 г. в 18:23

Начинаещ съм в ползването на е-цигара и имам един въпрос. Взех си VG -ванилия на Dekang и продавачката 100% ме убеждаваше, че няма пропиленгликол, само глицерин, но на кутийката си пише, че има. Сега на кого да вярвам ?

#25 lex

lex

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 38 posts

Posted На 16.11.12 г. в 20:26

Деканг ползвах веднъж - много ми хареса като аромат, но имах проблеми с гърлото. Минах на база Инавера+аромат и съм добре. В Бургас, Деканг има вече навсякъде. Залят е пазара, при това със съмнително качество и на висока цена.

#26 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 16.11.12 г. в 20:33

на Деканг цената в момента в Бургас масово е 7.50 лв. за 10 мл., нооо... след поста с празните опаковки може да се окаже, че няма нищо общо с Деканг и затова аз ще се въздържа да гласувам а анкетата, защото е много вероятно да се окажа един от балъците купували някакви бъркочи наляти в оригинална опаковка.

Edited by Mitazi, На 16.11.12 г. в 20:36.

Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#27 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 16.11.12 г. в 21:05

От доста време ви разправям какво се случва , но никой не ме чува. Няколко ламера решиха че "далаверата" е безкрайна и излъгаха 2-3 ма безмозъчни паралии да налеят по един хотел парички в течности и хардуер. Резултата е тотална инфлация на 2-3 неща.
Пределно ясни са и няма защо да ги повтарям. Идиотите се нахакаха с глицеринови течности, които нямат нищо общо със старите Декангски неща. Хора които от години ползват добре известните стари опаковки ( които изглеждат силно като "но неймки"), отказват и под заплахата с разтрел на място да употребяват новите попълнения.
С цел вписване някъде си, се навнесоhа по 2-3 контейнера буклуци. А сега идва време за плащане...
Ако от ДК твърдят че някой си ( задължително от Варна) е внесъл 50 000 никуму не нужни чорбици, са прави!
Наистина са тук и в момента се правят опити да се задължат "търговчетата" с тях. Това се нарича - "споделена загуба"!
Като спасение се ползват "байпаси" - Хасан , като алтернатива на ДК и тотални "нонеймки"- с пиле, с телевизор, и с какво ли още не, като алтернатива на джойските щурутии, та белким го извадят.Стигна се до парадокса- хасански течности , които следва да са с около 25-30 % по-евтини от Декангските , като разлика в доставната цена , да се продват с около 20 % по скъпо от другите, защото няколко "специалиста " решиха че някой трябва някъде да ги впише и се самоубиха.
Обърнете внимание - колко "вписани" специалиста има в 100 милионна Англия и колко в 7 милионна България и колко от тях са родом от един и същи град и ще ви светне лампата за какво става дума.
На печелившите честито ;).
Та моя съвет е не си слагайте таралеж в гащите, иначе ще се борите с прасета, а борбата тепърва почва и ще има още доста изпълнения...

Edited by last_hope, На 16.11.12 г. в 21:15.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#28 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 16.11.12 г. в 21:24

Очаквах го Васко, но все се надявах, че ти си черноглед... Ама вече имам и информация, че в многомилионния ми град ще има магазин за е-цигари с размерите на мол :/
Като добавим и офанзивата в медийте, на практика си стана пак българска работа.
И пак ще излезеш прав, покрай домашно забърканите течности си никому неизвестни съставки, че ще сложат под контрол течностите внос. И тогава руския пазар ще ни се стори евтин, за съжаление :(
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#29 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 16.11.12 г. в 21:28

със сигурност някой е поръчал много
в Бургас преди месец се продаваха на 8.90
после в някакви магазинчета за цигари и тютюн примерно в мола в кауфланд се заредиха всичките
и с табели промоция 8лв после в магазините за ел цигари свалиха цената от 8.90 на 7.50
и взеха да излизат обяви из интернет над 10бр по 5лв
и навсякъде само dekang се продава че и заредени по много
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#30 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 16.11.12 г. в 23:11

т.е. подобен обем е направо нелеп.


Аз лично си мисля, че подобен обем не е нелеп. Мога да гарантирам, че у наше село в момента циркулират над 2000 опаковки от посочените от мен в линка от Алибаба. Онзи ден ходих да си купя тинол в едно микромагазинче за електричарски работи. Имаше специален рафт с над 100 опаковки от великите силвър серия и поне 6 вида е-цигари.А подобни неща се продават на всеки ъгъл и всеки щанд.
В тоя ред на мисли съм напълно съгласен с Васко, че някои наплатиха грешни чували с пари и в момента се опитват да избият стинките. Всъщност, дребните търговци в момента плащат контрата. За реконтрата-ще видим допълнително. И нещата миришат в направление изток-североизток. Това ми убеждение се дължи на това, че всички дефектирали батерии се носят за подмяна във Варна, но само с връзки. Далеч не всеки свещник може да се подмени. Селото ни не е голямо и всички сме роднини, дето се вика. Аз съм един от първите в изпаряването тук и имам поглед върху нещата и хората в бизнеса. Казвам това само за да подчертая, че може да ми вярвате в изводите

Edited by kuhara, На 16.11.12 г. в 23:17.


#31 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 17.11.12 г. в 00:00

Аз съм напълно съгласен че обема е нелеп, за това говоря, че ще се продава всичко,навсякъде и на нищожна цена само и само да се избие чивията. Ако все още има желаещи да се "заредят" търговци, са някъде към Трън. (В тая държава за съжаление всичко лошо идва от изток!). София ще остане като остров на потреблението още около месец ( все пак са почти 2 милиона БългарЕ там) Останалите дестинации са натъпкани до ушите с всевъзможни неща и за Коледа ще има горещи прИмоции две за лев!
П.П. не знам дали някой Китаец дръпна напред покрай нашенските златотърсачи, но "Фарнел" дръпна определено, тук вече се отварят сервизи за ремонт на пукнали транзистори.
Познавам двама жичкаджии , които вече са на щат към "официални вносители" - търсенето на можещи да запояват тук вече надвишава търсенето на Франчайзери;)

Edited by last_hope, На 17.11.12 г. в 00:04.

Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#32 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 17.11.12 г. в 09:31

...
П.П. не знам дали някой Китаец дръпна напред покрай нашенските златотърсачи, но "Фарнел" дръпна определено, тук вече се отварят сервизи за ремонт на пукнали транзистори.
Познавам двама жичкаджии , които вече са на щат към "официални вносители" - търсенето на можещи да запояват тук вече надвишава търсенето на Франчайзери;)

Ето къде се криел ключът за икономическия растеж... :Koshechka_08:

#33 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 19.11.12 г. в 16:36

В тази връзка, вчера се видях със сестра ми. Тя живее в Балчик и миналата седмица ходили до някакъв сервиз за касови апарати там. Като я видели тези от сервиза, че е с електронна цигари и предложили да си купи течност от тях, понеже и те продавали течности :smiley_emoticons_joint:

#34 Mitazi

Mitazi

    е-сталкерче

  • Участници
  • PipPipPip
  • 239 posts

Posted На 19.11.12 г. в 16:45

То както е тръгнало май-май ще останем малцинство тия дето НЕ продаваме течности а само купуваме :uups:
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина…

#35 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 19.11.12 г. в 18:05

:offtopic: или поне така си мисля :D
http://www.yndekang..../premium-series
Dekang се готвят за празниците . :laugh:
ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!

#36 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 20.11.12 г. в 01:09

България има 5 дистрибутора на Деканг, в Германия са 2... :D :D :D
И мани другото, ами повечето са някви, дето даже не съм ги и чувал. После китайците не 50 000, ами 500 000бр ще изискват... :D
Но най-лошото е българския народ, 99% от който е като коне с капаци.

#37 detencetooo

detencetooo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 70 posts

Posted На 20.11.12 г. в 16:35

Купувам си понякога от магазина на Ал. Стамболийски течности на Деканг, защото пробвах и други марки, но на мен тези ми харесват повече. Ето тези,
другите смятам да ги пробвам тези дни :)

Attached Files


Edited by detencetooo, На 20.11.12 г. в 16:36.


#38 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 20.11.12 г. в 16:47

Купувам си понякога от магазина на Ал. Стамболийски течности на Деканг, защото пробвах и други марки, но на мен тези ми харесват повече. Ето тези,
другите смятам да ги пробвам тези дни :)

Задължително пробвай старите опаковки. Новите нямат нищо общо като аромат. Да не говорим, че повечето са на ВГ основа...

#39 Lindt

Lindt

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 22.11.12 г. в 15:36

Аз ги пуша (харесвам ванилията, гроздето, ягодата и микса от плодове, цигарените всичките са ужасни и еднакви), а и продавам като топъл хляб(не е мит). В наша защита ще кажа, че всички новопоявили се магазини в София, които зареждаме, си ги търсят именно тях. Един от тези магазини не е специализиран, а продава над 2000 бройки на месец, което трябва да значи, че много хора ги харесват.
Да, имаме единици хора, които питат за захарен памук и бля бля течности, но наистина не са много. Така че аз пък съм останала с впечатлението, че полските течности не се търсят. Естествено, аз пък и не ги харесвам, така че това натежава.
Договарянето последните месеци с Деканг е наистина тегаво и абсурдно, но ако хванете някой от
представителите им за България, на официалната страница на китайците са изброени около шестима + кандидати :unsure:, всичките варненци, явно си е натоварено в този град, можете да се договорите за приемливи условия.
Иновейшън почнаха да внасят и хърватски течности, там пък съвсем не съм наясно какво се случва, освен че като потребител ги намирам за ужасни, а италианците пък за нас се оказват непреодолимо препятствие и сега се пробвам наново да осъществя контакт с надежда покрай промените и увеличените ни нужди да се получи резултат. Не че съм убедена, че ще се продават, ама да има разнообразие.

#40 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 22.11.12 г. в 15:54

Някои си натискат за EU прозиводство (не, че аз не ги намирам за супер FA - даже ги предпочитам ;) ), но пък повечето ги имат за критерий китайците.
Нито са им тютюневи, нито са нещо страшно.
ФА за сметка на това работят доста години във вкусовата промишленост, я какъв флаш са измайсторили, че и кисело мляко!
Поляците също, те имат и овкусители бира, бекон... вече се съмнявам като купувам нещо опаковано, като знам с 6 капки какво може да се направи!

Така че, като бяха зарибени преди години с е-хелт, сега качествени течности им се струват като сапун.

ПП:Винаги ми е било чудно, да не кажа дразнещо, разбирането на български търговци за асортимент. Това се търси, друго не доставям. Глупости, че аз от къде да знам напр. за ФийлЛайф или ЛибъртиФлайтс или ВермилиънРивър като не се доставят, защото "нямало да се търсят". А на споменатите фирми вкусовете са уникални! Е да, нямат нищо общо с китайските, това си е "минус" голям :smoking-8570:

Edited by Topper, На 22.11.12 г. в 15:56.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA