Jump to content


Photo
- - - - -

Течност на ФА?Какво става с тях?


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 dada166

dada166

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 19.01.13 г. в 11:24

Здравейте,
На скоро си купих (голяма глупост) 50 мл. Кафе на ФА 18 мг.Оказа се че изобщо не ми харесва...сега си стои и събира прах.Преди това изпарявах Ванилия на ФА 18мг. и много ми харесва дори изцяло бях спрял добрите стари обикновени цигари.Сега обаче не мога да открия никъде течности на ФА и по конкретно Ванилия 9 мг. или по-малко.Пробвах Деканг (простете ако бъркам името) Ванилия 6 мг. абсолютна гадост...Като "тежест" е супер обаче има един привкус на спирт или дезодорант.Ще имали на пазара отново ФА или да продължавам да си пуша обикновени цигарки?Малко ми омръзна да купувам различни течности на други марки и само да ги подарявам...Аз съм от Бургас ако знаете някое магазинче пишете...ако знаете някой сигурен сайт пишете...От къде мога да си купя Ванилия 9 мг. или по-малко на ФА?

Благодаря Ви.

#2 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 19.01.13 г. в 12:25

И аз съм от Бургс и мога да де уверя че FA няма никъде.. Най-масово е деканга а единсветно мога да се сетя за магазина на BGV*PE (срещу малибу кафето, би трябвало да го знаеш) - там има бази + аромати на Inawera - другата много добра фирма - пробвай ги (това е схема с правене на течности в къщи, трябва да престоят около седмица за да са хубави за пафкане, ако не те устройва тва си поръчай ФА от някой онлайн магазин примерно, няма как да няма)
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#3 vladimirh

vladimirh

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 252 posts

Posted На 19.01.13 г. в 13:21

ми като гледам тук в сайта има на фа ама 50 мл но не и ванилия

#4 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 19.01.13 г. в 14:46

Всеки ден нова тема за ФА...
Тия макароните бавят доставките...Има поръчки за течности, но доставки няма...
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#5 Косев

Косев

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 19.01.13 г. в 14:51

Колеги, за да не отварям нова тема искам да споделя следното:
Вчера в един магазин в Ямбол намерих течност на ФА. НО ми направи впечатление, че уж етикета е истински, а при разтъркване с пръст отпечатаното се изтрива :aggressive: Тия италианци толкова ли нямат качествен отпечатък или етикечетата са печатани в някой офис на мастилен принтер?

#6 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 19.01.13 г. в 15:33

Бих те посъветвал да внимаваш с тая течност, от къде я купи ? да не е гаражно изпълнение
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#7 cherniq

cherniq

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 25 posts

Posted На 19.01.13 г. в 15:41

Може и да нямат нямат качествен отпечатък защото на мен се случи същото с течност закупена от магазина на форума .

#8 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 19.01.13 г. в 16:42

Мда трие се мастилото от етикетите... Специално на маките бутилчичи съм го забелязал това... :)
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#9 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.01.13 г. в 17:29

И аз съм от Бургс и мога да де уверя че FA няма никъде.. Най-масово е деканга а единсветно мога да се сетя за магазина на BGV*PE (срещу малибу кафето, би трябвало да го знаеш) - там има бази + аромати на Inawera - другата много добра фирма - пробвай ги (това е схема с правене на течности в къщи, трябва да престоят около седмица за да са хубави за пафкане, ако не те устройва тва си поръчай ФА от някой онлайн магазин примерно, няма как да няма)

FA има е в едно магазинче на бившата Републиканска сега Цар Симеон
поне преди 2-3 седмици имаше по 10 и 50мл
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#10 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 19.01.13 г. в 17:37

тва магазинче да не е срешу пандата ? щото там не съм ходил, ако наистина има ФА ще проверя
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#11 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.01.13 г. в 18:04

не един колега беше писал за него тук и случайно го намерих
след новата поща подминаваш сиропиталището гимназията и в дясно
ако не се лъжа Цар Симеон 102 видях кантората на познат адвокат или е 102 или 104 ти номер там някъде
ама имат само течности нямат аромати

Edited by Burgazliq, На 19.01.13 г. в 18:09.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#12 oborotniq

oborotniq

    ентусиаст изпарител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 71 posts

Posted На 19.01.13 г. в 18:07

в посока към пощата или обратно ? и в двете може да се подминат :D
Joyetech eGo-C Upgrade 1000mAh + 650mAh + Vision Mini Vivi Nova

#13 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 19.01.13 г. в 18:07

Скапани са им мастилата на италианците.
Biohazard

#14 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.01.13 г. в 18:18

в посока към пощата или обратно ? и в двете може да се подминат :D

Пощата посока Богориди:)
виж на картата къде е Цар Симеон 102 по спомен беше до номер 102
http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#15 dada166

dada166

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 19.01.13 г. в 18:25

Това магазинче е всъщност точно до бившото кафе "Наполи".Миналата седмица ходих...нямаше нищо.В понеделник ще мина пак да проверя.

#16 boris2525

boris2525

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 19.01.13 г. в 19:35

Днес си купих на ФА "DESERT SHIP",само,че 50 мл.Не ми хареса изобщо.Почти същия вкус като "TUSKAN RESERVE",ако не и същия.

#17 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 19.01.13 г. в 19:56

Как може да давате пари за течности по 50 мл които даже не сте пробвали?! Иначе във форума има място за размяна и продажба, може да пробвате да ги смените. Колкото до етикетите- Тез брилянтини верно печатат с дамска спирала- супер слаб печат. 2 пъти сложиш от шишето и след това само етикет без надпис. :sSig_censored:

#18 Burgazliq

Burgazliq

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted На 19.01.13 г. в 23:19

Това магазинче е всъщност точно до бившото кафе "Наполи".Миналата седмица ходих...нямаше нищо.В понеделник ще мина пак да проверя.

Аз си купих от там за проба maxx blend на Fa по спомен беше 10лв за 10мл.
Говорих с човека,защо не зареждат бази и аромати,той ми каза че повечето хора взимали по 10мл,и после сменяли да пробват различни....
стори ми се доста сладникав,друго си е да си забъркаш сам,пък и с база Inawera и аромат на FA излиза приблизително 8 пъти по евтино....и удоволствието да си го направиш сам според твоят вкус

и един съвет от мен недей да пушиш аналогови цигари
аз повече от 3 месеца не пуша,палил съм 2-3 цигари но ми се струват гадни

Edited by Burgazliq, На 19.01.13 г. в 23:26.

http://www.opelclub-bs.com
Ако Бог беше ни създал да пушим,щяхме да имаме комини на главите си! (баба Ванга )

#19 dada166

dada166

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 20.01.13 г. в 14:12

Каква база трябва да купя за да си направя течност която да е на усещане като ФА Ванилия...Гледам че има няколко вида...или за да бъда по-конкретен...Да речем купувам си аромат "Ванилия" на ФА каква база да си взема за да стане все едно съм си купил Ванилия на ФА с ниско съдържание на никотин да речем 9 мг. или по-ниско...Гледам че има VG, PG и т.н. все съкращения които нищо не ми говорят...

ПП.И аз бях спрял цигарите обаче откакто настана тази криза с продуктите на ФА пръснах маса пари да пробвам други марки обаче не ми харесват...както написах по-горе взех си на Деканг 6 мг. Ванилия VG май и не ми хареса т.е. на тежест беше ОК обаче имах чувството че имаше привкус на дезодорант или спирт...

#20 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 20.01.13 г. в 14:56

Каква база трябва да купя за да си направя течност която да е на усещане като ФА Ванилия...

База PG50/VG40 + аромат ванилия и няколко седмици.

п.с. За съкращенията има гоогле и др.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!