Jump to content


Photo
- - - - -

Течност на ФА гърдите ми ще гръмнат


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#21 Мироон

Мироон

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 30.12.12 г. в 15:58

Jenevus - "Нещо не си разбрал. Много "неинформирани" въпроси и не по-малко "неинформирани" отговори биха били спестени, ако тези които питат, както и тези които отговарят направят минимално усилие да прочетат това-онова из форума." -
:sSig_goodjob2: - потрудих се минимално, и не видях чак толкова много теми , свързани със стягане в гърдите . Ще отида на очен лекар.....А, между другото, не е ли по-лесно вместо да се дават "компетентни" съвети и да се ръсят "комплименти" да се пуснат няколко линка към сходни теми и готово......дано ми е "информирано" питането :smiley_emoticons_joint:

#22 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 30.12.12 г. в 16:05

В този ред на мисли има ли пушачи от 3-4 години или ние сме опитните зайчета?

След два месеца точно ТРИ!!!! години
И не! Не сте опитни зайчета. Щото, ако се налагаше да почвате с М401 и подобни висини на хардуера-то тогава щеше да разбереш смисъла на стринга "опитни зайчета". Също така на времето достъпът до течности беше много силно ограничен..изпарявал съм с месеци ненавижданата и сочена за АБСОЛЮТНО мИнте Е-Хелт. Не съм бил възхитен от нея, ама все още съм от правилната страна на тревата, дет се вика. Здравословно никога в над 30 годишната си практика на пушач не съм се чувствал по-добре.
И те така!
ПП По темата. Предполагам съвпадение на здавословен проблем и начало на инхалиране. През времето съм стигал дори до 36мг/мл. Да се давя, да ми дере зверски гърлото-Това да! Ама никога не съм имал проблеми с дишането. Всъщност ...А как дишам последните години само....Как дишам само!!

Edited by kuhara, На 30.12.12 г. в 16:08.


#23 garson

garson

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 30.12.12 г. в 17:45

Малко офтопик, но заглавието на темата ме наведе на едни спомени...
Преди около 2 години се опитах да направя една кака електронен пушач. Заръчах й DSE901, зарядни, чорби... бе както си му е реда. Изпарява тя 2-3 месеца и един ден ми се обажда и ми казва: "Спирам я, защото много ми растат циците от нея." Липсата на емпиричен опит не ми позволява да потвърдя нейното твърдение, а пък и тя не е като да си нямаше преди.
Та по темата - не обвинявайте за всичко електронните цигари и/или течности, най-вероятно е реакция на организма от спирането на хартиените такива.

#24 asiyaolo

asiyaolo

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 142 posts

Posted На 30.12.12 г. в 19:33

DSE901 казваш? Кажи и за чорбите, че мераклийки ще има много. :D

#25 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 30.12.12 г. в 21:24

DSE901 казваш? Кажи и за чорбите, че мераклийки ще има много. :D


Ми чорбите са специални - на силиконова основа.
Весело посрещане на всички :drinks:

#26 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 30.12.12 г. в 22:37

Мъжете са като рибите - кълват на силикон :)

(а жените - на DSE901 :girl_devil: )

***

най-вероятно е реакция на организма...


А може би и липса на "емпиричен опит" ... :whistle2:

Edited by puf-paf, На 30.12.12 г. в 22:42.


#27 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 31.12.12 г. в 01:03

Jenevus - "Нещо не си разбрал. Много "неинформирани" въпроси и не по-малко "неинформирани" отговори биха били спестени, ако тези които питат, както и тези които отговарят направят минимално усилие да прочетат това-онова из форума." -
:sSig_goodjob2: - потрудих се минимално, и не видях чак толкова много теми , свързани със стягане в гърдите . Ще отида на очен лекар.....А, между другото, не е ли по-лесно вместо да се дават "компетентни" съвети и да се ръсят "комплименти" да се пуснат няколко линка към сходни теми и готово......дано ми е "информирано" питането :smiley_emoticons_joint:

Ми написал съм го: "Много "неинформирани" въпроси..." - това априори изключва "всички" въпроси - за всички въпроси в този и в кой да е форум отговори няма! Нещо повече - да се очакват "компетентни" съвети в чисто потребителски форум не е много сериозно. Тук съветите са потребителски. И още: К`ви "комплименти"?! Дай пример и после отиди на какъвто лекар си избереш.
Много е просто да се каже "да се пуснат няколко линка към сходни теми и готово..."! Кой е длъжен/може да държи в рама база с линкове за случайни въпроси на n-броя потребители?! Без самоучастие НЕ СТАВА и готови решения НЯМА! Странно нали!?
По въпросът за "стягането в гърдите", който не си задал: PG може да предизвика свиване на белодробните клетки, изразяващо се в "закашляне" (много изпарители го познават), прогресиращо в учестен пулс, задъхване или нещо като "стягане в гърдите". Информацията е по четено и гледано тук и там, както и лични "наблюдения/разсъждения" и поради това линкове не мога да дам. Това е непроверена информация/опит и затова не съм я "споделял" до момента. Сега като я постнах, колко ще ти е от полза? Николко! Сериозни изследвания за ефектите от изпаряването няма или почти няма, камо ли може да се разчита на юзърски напъни по темата.
Изпаряването не е пушене и просто трябва да се "пасе". Това е положението.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#28 dada166

dada166

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 16 posts

Posted На 31.12.12 г. в 11:48

Смених отново картомайзер-а т.е. оставих на страна новия Mini Vivi Nova- Vision...Сега съм с другия CE5 или нещо такова...Коренна разлика...няма го това стягане...обаче почти не усещам вкусът...Общо взето май с новия карт трябва да взимам по-слаби течности.Сега ще пробвам 9 мг. или без никотин...Ще пиша да ви кажа какво става по въпроса.