Jump to content


Photo
- - - - -

Препоръки за батерия


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 zafirovp

zafirovp

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 32 posts

Posted На 22.12.12 г. в 13:32

Здравейте,
изпарявам от 1 месец сериозно. Намалил съм цигарите до 10 на ден. Преди пуших по 30. Пуша бяло боро, а изпарявам 6мг никотинови течности. Имам Ego-c, Ego-c Upgrade, ECab и Ovale Elips. Скоро смятам да отказвам цигарите напълно. За целта обаче ми трябва по-сериозна батерия. Сегашните ми комплекти ще се ползват за навън, но когато съм сам в нас имам нужда от нещо качествено и голямо. Батерията която ми взе акъла е EVic, но предвид цената не смятам все още да си я взимам. Трябва ми нещо по-евтино. Може ли да ми препоръчате подобна батерия. Ще се пуши с Vision Vivi Nova на 1.8 ома.

Благодаря.

#2 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 22.12.12 г. в 13:44

Според мен за 1.8 ома глави не ти трябва мод.
Всяка еГо батерия върши идеална работа за 1.8омови глави.
Евтин мод например е Лавата. С Виви ще е прерфектно. (мое мнение)
Другия варянт е да се свържеш с last_hope, той продава в момента модове на добри цени и има доста доволни колеги, който са си купили от него!
Колкото до чорбите земи си 18ка и ще забравиш за аналоговите! :)
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#3 zafirovp

zafirovp

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 32 posts

Posted На 22.12.12 г. в 13:54

Да, обаче проблемът е че с 12 мг VG Dekang Важилия даже една дръпка немога да глътна. Задавям се. Незнам защо се получава така.

#4 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 22.12.12 г. в 14:30

Да, обаче проблемът е че с 12 мг VG Dekang Важилия даже една дръпка немога да глътна. Задавям се. Незнам защо се получава така.


Спри тотално тютюневите и вдигни малко концентрацията на течностите, да речем до 9 мг/мл. След седмица-две можеш да слезеш обратно до 6 мг/мл.

#5 Thor1001

Thor1001

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 10 posts

Posted На 22.12.12 г. в 15:31

Вземи си Lavatube (голямата) - 70лв, също така 2 батерии Sanyo 2800mah или на Панасоник 2250mah. Аз си взех от двете по една - по-доволен съм от Саниото, повече време държи. Зарядното е 10лв, ако си от София на бул.Черни връх е магазина срещу шивашкото е фото ателието и там има богат избор на зарядни.Аз от година и полувина бях само на батерии Его и не съм имал намерение да спирам цигарите през този период.Пушех по 5-10 на ден с кафето и по баровете и заведенията.Преди ~ 2 месеца реших че достатъчно съм пушил (повече от 10 години) и реших тотално да ги спра.Решението беше Лавата + повече мг никотин. Взех си 100мл 18мг и 100мл 12мг (преди изпарявах по 6-9мг). Неприятно беше с 18 мг, но ИЗОБЩО не се сещах за цигара...След седмица (около 20-30мл) ги смешах и ипарявах на около 14мг за около две седмици ( поне 50-60мл). Купих си още 100мл 0мг никотин и ги смешах отново.В момента изпарявам на около 4-5-6 мг никотин без никакви проблеми.Всичко това с GS V CORE 3.5мл купено от тук.Изпаряването с лавата няма нищо общо с Еговските батерии.Кеф ти дълъг живот-кеф ти повече волтове.Вече не съм толкова прецизен при правенето на главите с кантал и силикатно въже.Колкото ома излезне-толкова.С Его батерия примерно на 2.6 или 3 ома беше невъзможно да изпарявам (така както ми е кеф :) ). Относно големината на Лавата-в началото беше стресиращо, след няколко дни ми стана идеална, сега еговските батерии ми се губят в ръката и не са ми удобни (особенно 650мач) :) Аз изпарявам два дни с едно зареждане (6-7мл поне :) ) Относно разходите - честно да ви кажа не ме интересува дали някога ще си "избия" парите.До сега за е-цигари съм дал около 700лв от 3 април 2011 до днес.Тоталното спиране на цигарите и факта, че се чувствам изключително добре е безценен!След някои и друг месец ще спра и изпаряването най-вероятно :) Това е от мен, надявам се да съм помогнал и успех ;)

Edited by cslcool, На 22.12.12 г. в 15:34.


#6 unr3al

unr3al

    ъЪ ?

  • Участници
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted На 22.12.12 г. в 16:53

Здравейте,
изпарявам от 1 месец сериозно. Намалил съм цигарите до 10 на ден. Преди пуших по 30. Пуша бяло боро, а изпарявам 6мг никотинови течности. Имам Ego-c, Ego-c Upgrade, ECab и Ovale Elips. Скоро смятам да отказвам цигарите напълно. За целта обаче ми трябва по-сериозна батерия. Сегашните ми комплекти ще се ползват за навън, но когато съм сам в нас имам нужда от нещо качествено и голямо. Батерията която ми взе акъла е EVic, но предвид цената не смятам все още да си я взимам. Трябва ми нещо по-евтино. Може ли да ми препоръчате подобна батерия. Ще се пуши с Vision Vivi Nova на 1.8 ома.

Благодаря.



И аз си мислех, че главите на Вивито са 1.8 ома. След като получих мод-а си от Васко,(Ламбото е супер :sSig_goodjob2: )вчера замерих и показваше 2.2 ома, а пише 1.8.

Edited by unr3al, На 22.12.12 г. в 16:53.


#7 Missing

Missing

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 161 posts

Posted На 23.12.12 г. в 11:20

Е то и мойте глави уж са 1.8ома ама на замерване изкараха 2.2ома, обаче на еГо батерия си е добре Вивито. :smiley_emoticons_joint:
Joytech eGo-C upgrade 1000mAh + Mini Vivi Nova + SmokeTech Redux

#8 Fado

Fado

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted На 11.01.13 г. в 14:24

Привет,
Имам следния проблем с ВИВИ НОВА. Свърши ми батерията, сложих карта на нова, но не ще да тръгне. Разръчках го малко с една отвертка, но нищо не се получи. Моля за съвет, но ми го обяснете като на блондинка, моля. :smiley_emoticons_joint:
Опитах с няколко батерии без резултат.

Edited by Fado, На 11.01.13 г. в 14:27.


#9 cuban

cuban

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 224 posts

Posted На 15.01.13 г. в 01:33

Привет,
Имам следния проблем с ВИВИ НОВА. Свърши ми батерията, сложих карта на нова, но не ще да тръгне. Разръчках го малко с една отвертка, но нищо не се получи. Моля за съвет, но ми го обяснете като на блондинка, моля. :smiley_emoticons_joint:
Опитах с няколко батерии без резултат.


Ами то хубаво, обаче не разбрах кое си разръчкал с отвертка?! Защо и как.
Вивито няма какво да му се ръчка още повече с отвертка, а и батерията... не можах да разбера какво в същност си направил и какъв е проблема? Ако обясниш може някой да ти помогне.