Jump to content


Photo

Очаквано зареждане

IPOW 2

  • Please log in to reply
358 replies to this topic

#81 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 10.09.12 г. в 20:59

Не ми се влиза в безсмислен спор :), но "около 20" не значи точно 20. А понеже също се занимавам с вид търговия, пари се правят най-вече от доволни клиенти и оборот, а не от надценка. Няма какво да им смятаме на момчетата парите - едва ли биха работили на загуба. А какво по-хубаво от качествена стока на нормални цени? На мен лично ми е писнало почти всичко да се продава с чудовищни надценки само защото продавачът разчита, че няма да ти се занимава да си го доставиш сам.

Толкоз от мен. Поздрави :)

#82 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 10.09.12 г. в 21:56

В България все още разчитаме, че ще минем метър и ще избегнем митницата. Ако всичко беше както трябва, дори най-малките поръчки в китайските магазини щяха да минават през митнициата и като си сложите разправиите, чакането, парите за таксите, за обработката на митническите декларации, ДДС-то и т.н. на никой нямеше да му се занимава със собствен внос. В най-добрия случай се спестяват едни 10тина процента, заради които се разделяте с гаранцията и си удължавате чакането в пъти.
Аз имам вече такъв опит с техника от щатите и от тогава не си правя експерименти - ако има някой да ми го донесе - да, но иначе предпочитам да си го взема от тук. Вярно, срещу някой лев повече, но ако нещо се скапе и си го купил отвън - можеш да се оплачеш на арменския поп...

А за Вивито - те хората са си го казали, че не е на Вижън. Колко е качествено, ще могат да кажат само тези, които имат и оригиналния продукт.

#83 ashandarey

ashandarey

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 23 posts

Posted На 11.09.12 г. в 10:04

Малко по темата ....да попитам какво става с никотиночите течности ? Говоря за 50-100ml на flavour art. Че като гледам всичко са разграбили хората, няма какво да се изпарява вече. Ще има ли скоро доставка ? Видях в по преден пост от 24.08, че сте писали до 10тина дни ...?

#84 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 11.09.12 г. в 12:16

А ти представяш ли си как се плащат заплати, наеми данъци и др. неща с надценка 0,80лв

Няма как да струва 20лв с всичките му разходи по транспорт, мито, ДДС + надценка .
Всъщност има. Да го зареждат ей така за да дразнят другите :smiley_emoticons_joint:

А ти представяш ли си, че някой търговец зарежда на крайни цени, та да смятаме крайната цена според крайната там по точно този начин?

Малко по темата ....да попитам какво става с никотиночите течности ? Говоря за 50-100ml на flavour art. Че като гледам всичко са разграбили хората, няма какво да се изпарява вече. Ще има ли скоро доставка ? Видях в по преден пост от 24.08, че сте писали до 10тина дни ...?

Днес ще ги заскладят колегите.

#85 expose

expose

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 11.09.12 г. в 18:59


Кога да чакаме попълнения с Twist 1000 mAh?


Няма да има в близките 10 дни.


Някаква яснота по въпроса?

#86 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 11.09.12 г. в 20:01



Кога да чакаме попълнения с Twist 1000 mAh?


Няма да има в близките 10 дни.


Някаква яснота по въпроса?

Мен също продължава да ме интересува, защото взех 2 туиста на браточката, а едната е сдала багажа (мигат лампички и ни`ква пара)... След 10-на дни потърпевшият ще е тук с дефектиралата батерия, която е в гаранция, а няма наличности.
От друга страна имам споделен братски експириънс от туист на еГо, който силно стимулира потребителският ми интерес.
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#87 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 13.09.12 г. в 12:43

GS V-core/ViVi Nova Clearomizer-ите вече са налични на сайта и може да се поръчват.
http://www.pv-bg.com...izer-2.8ml.html
Biohazard

#88 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 13.09.12 г. в 19:27

Ето за това ви говорех .
Виви нова (оригинала) е на Вижън.
И точно поради тази причина казах в по горните си постове, че няма как да докарате цена от 20-22лв , ама са опитвате да ми докажете обратното. И в крайна сметка не успяхте

#89 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 13.09.12 г. в 20:46

Не съм споменавал на кой производител ще са.. :smiley_emoticons_joint:
Biohazard

#90 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.09.12 г. в 14:19

Не съм споменавал на кой производител ще са.. :smiley_emoticons_joint:

Добри са ,въпреки това ! :drinks:


chelsea f.c.


#91 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 15.09.12 г. в 08:51

Ето за това ви говорех .
Виви нова (оригинала) е на Вижън.
И точно поради тази причина казах в по горните си постове, че няма как да докарате цена от 20-22лв , ама са опитвате да ми докажете обратното. И в крайна сметка не успяхте

Внимавай да не се изненадаш, че те чакат и още две версии, едната по-евтина, едната на почти сходна цена...

#92 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 15.09.12 г. в 17:35


Ето за това ви говорех .
Виви нова (оригинала) е на Вижън.
И точно поради тази причина казах в по горните си постове, че няма как да докарате цена от 20-22лв , ама са опитвате да ми докажете обратното. И в крайна сметка не успяхте

Внимавай да не се изненадаш, че те чакат и още две версии, едната по-евтина, едната на почти сходна цена...



Няма как да ме изнедаш понеже са ми минали през ръцете повечето имитации на Виви-то ... още преди да разберете, че има такива изпарители :smiley_emoticons_joint: :smiley_emoticons_joint:

И засега няма Виви имитация която да работи добре както оригинала на Вижън

#93 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 15.09.12 г. в 22:04

.........................................
И засега няма Виви имитация която да работи добре както оригинала на Вижън

Are you sure? Тоя път аз ще съм в твоята роля на "Тома Неверни" :spiteful: . Ще пробвам с едно Виви и от тук . Поне да имам база за сравнение :smiley_emoticons_joint:
П.П.
Намотката фиряса. Навил съм с 0.20 7 витки "не съм мерил даже омажа" и фитил на 4 ката....засега дими.Утре ще кербовам :smiley_emoticons_joint:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#94 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 17.09.12 г. в 06:23

Няма как да ме изнедаш понеже са ми минали през ръцете повечето имитации на Виви-то ... още преди да разберете, че има такива изпарители :smiley_emoticons_joint: :smiley_emoticons_joint:

Мисълта ми е, че едната е на Vision...

#95 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 18.09.12 г. в 14:47

Ха някой да сподели отзиви за тези Вивита (GS V-core) ?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#96 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 18.09.12 г. в 15:11

Ха някой да сподели отзиви за тези Вивита (GS V-core) ?

Накратко-изключително много ми харесва.
Ползвам го с eGo батерия на стандартно напрежение и глава на 2,4 ома и се чудя как може да вади толкова много пара.Предава вкуса доста добре,а удара е определено е по-силен от CE4+ и T2 на 1,8 ома.
Biohazard

#97 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 18.09.12 г. в 16:59

И аз съм доволен,ползвам го на 3.5 Волта(глава на 2.4 ома) ! Пара,вкус доволно ! Теч за пет дни няма,пробвах го и с пластмасов дрип но не ми хареса,с оригиналният ми се струва по–добре. Това последното може и да е самовнушение–не знам ! :drinks:

пп: Още нещо на 4.5 Волта,вкусът е отврат . И не ползвам "цигарата" като биберон,в смисъл не правя серийни дръпки !

Edited by PepiSuni, На 18.09.12 г. в 17:00.


chelsea f.c.


#98 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 18.09.12 г. в 17:01

Аз смених дрипа на втория ден.С пластмасовия ми е доста по-комфортно.Течове и при мен няма.
Biohazard

#99 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 18.09.12 г. в 19:45

Аз смених дрипа на втория ден.С пластмасовия ми е доста по-комфортно.

От тия малките ли ?

пп: сега сложих от ЦЕ 2+,екстра е !!! :drinks:

Стана си Вижън–че,направо !


chelsea f.c.


#100 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 18.09.12 г. в 22:03

И аз съм доволен,ползвам го на 3.5 Волта(глава на 2.4 ома) ! Пара,вкус доволно ! Теч за пет дни няма,пробвах го и с пластмасов дрип но не ми хареса,с оригиналният ми се струва по–добре. Това последното може и да е самовнушение–не знам ! :drinks:

пп: Още нещо на 4.5 Волта,вкусът е отврат . И не ползвам "цигарата" като биберон,в смисъл не правя серийни дръпки !


Колега пратете една до мен за проба. Нещо се бъгва акаунта ми в магазина и като стигна до поръчка ми дава 404 форбиден.
Може и в лаптопа ми да е проблема но не съм се отказал. Ао трябва на лично да пратя адрес ?
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com