Jump to content


- - - - -

Мнение за V2 Cigs от v2cigs.bg


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#21 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.08.12 г. в 23:31

От род AW IMR какво ще каже? Това явно обяснява баснословната цена :)

Topper знаеш какво имам в предвид. Ще ги сложим ще са ултра добри и са да речем Sanyo or Panasonic ;) Да отдават ток като тях или с нещо да ги сравним "ако разбира се не ни се подскаже какви са точно" И аз и ти прекрасно знаем какво има в Ego 650/900/1100 ;)
А понеже снощи имах задача да разкостя няколко разновидности на 808,901 и любимите ми e-helt .....просто си нямаш на представа колко интересни батерии излезнаха :)

Edited by batko32, На 17.08.12 г. в 23:35.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#22 v2cigs.bg

v2cigs.bg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 17.08.12 г. в 23:46

Продължавам да не разбирам агресивно негативния ви тон, но това изглежда си е стил във форума.

Производител на цигарите V2 Cigs е компанията VMR Products LLC, която е обявена за най-бързо развиващата се компания в областта на електронните цигари в щатите. Продуктът не е бранд а е изцяло производство на компанията. За справка може да се провери, че американският сайт v2cigs.com е най-посещаваният сайт за електронни цигари в света (Предполагам не си го посещават сами 3ма човека). Сравнението с 808 е неуместно, защото общото между продуктите е само приликата. Колкото до това, дали ги ползвам, да ползвам ги и наистина качеството на течностите е на високо ниво (посочете ми друга компания, която публикува всичките съставки на течностите си). В България не предлагаме празни пълнители и отделно течности, защото преценихме, че пазарът е пренаситен с голям избор от различни течности и варианти на цигари от 3 части. Ние се стремим към клиенти, на които не им се занимава с капене на течности и сменяне на изпарители. Предлагаме качествена батерия (с нормален размер) с доживотна гаранция и пълнители, които изхвърляте, след като свършат. Относно цените, можете да си направите справка в нашия сайт http:/ (255лв е най-скъпият ни комплект с най-голям асортимент от батерии, пълнители и аксесоари), може да сравните че цените са същите като в американския сайт, което мисля че не се случва за много продукти, които се предлагат и на американския и на българския пазар.

П.П. Съветвам ви да гледате по-положително на нещата, така животът е по-усмихнат!

Приятна вечер!

#23 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 18.08.12 г. в 00:00

Батерия с доживотна гаранция? Аз си мислех, че колегите се майтапят, ама то ...
Че аз какви Панасоници,Самсунг,Саньо и AW-та ползвам, че се скапват и ги хвърлям?
Ментарляци ще да са били :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#24 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 18.08.12 г. в 00:00

Продължавам да не разбирам агресивно негативния ви тон, но това изглежда си е стил във форума.

Производител на цигарите V2 Cigs е компанията VMR Products LLC, която е обявена за най-бързо развиващата се компания в областта на електронните цигари в щатите. Продуктът не е бранд а е изцяло производство на компанията. За справка може да се провери, че американският сайт v2cigs.com е най-посещаваният сайт за електронни цигари в света (Предполагам не си го посещават сами 3ма човека). Сравнението с 808 е неуместно, защото общото между продуктите е само приликата. Колкото до това, дали ги ползвам, да ползвам ги и наистина качеството на течностите е на високо ниво (посочете ми друга компания, която публикува всичките съставки на течностите си). В България не предлагаме празни пълнители и отделно течности, защото преценихме, че пазарът е пренаситен с голям избор от различни течности и варианти на цигари от 3 части. Ние се стремим към клиенти, на които не им се занимава с капене на течности и сменяне на изпарители. Предлагаме качествена батерия (с нормален размер) с доживотна гаранция и пълнители, които изхвърляте, след като свършат. Относно цените, можете да си направите справка в нашия сайт http:/ (255лв е най-скъпият ни комплект с най-голям асортимент от батерии, пълнители и аксесоари), може да сравните че цените са същите като в американския сайт, което мисля че не се случва за много продукти, които се предлагат и на американския и на българския пазар.

П.П. Съветвам ви да гледате по-положително на нещата, така животът е по-усмихнат!

Приятна вечер!



Абре хора съвземете се бе. За 255лв такъв хардуер ще събере човек, че ще е и с няколко доживотни гаранции.
това което предлагате като "най-скъпия" вариант , реалната му цена е не повече от 70лв с 200% надценка.
Дано по -малко хора да излъжете с тези си продукти-"американски"

ааа и да ви напомня минусчето е долу в десно под мнението ми

#25 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 18.08.12 г. в 00:17

За тази супер цигара ли става дума :)
http://www.youtube.c...tpx16mqA#t=202s
Малко не успява да изкара пара, няколко пъти, но иначе по принцип си е супер.
Особено с тази батерия и еднократни катриджи... върха за цената ;)

Продължавам да не разбирам агресивно негативния ви тон, но това изглежда си е стил във форума.

Производител на цигарите V2 Cigs е компанията VMR Products LLC, която е обявена за най-бързо развиващата се компания в областта на електронните цигари в щатите. Продуктът не е бранд а е изцяло производство на компанията. За справка може да се провери, че американският сайт v2cigs.com е най-посещаваният сайт за електронни цигари в света (Предполагам не си го посещават сами 3ма човека).

Ами направете си вие справката, преди да хвърляте прах.
http://www.importgen...mr-products-llc
Тук ясно си пише с какво се занимава компанията, внос на е-цигари от Китай. Така че хич не са брандирани, може да поръчаме един контейнер с марка PV-BG, що не ;)

ПП:Също е интерсна групата от 16 потребителя в най-големия форум за е-цигари в света ECF
http://www.e-cigaret...tion-group.html
И последното мнение е показателно на бивш собственик, сега тютюнопушач.

Edited by Topper, На 18.08.12 г. в 00:20.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#26 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 18.08.12 г. в 00:21

Продължавам да не разбирам агресивно негативния ви тон, но това изглежда си е стил във форума.

Производител на цигарите V2 Cigs е компанията VMR Products LLC, която е обявена за най-бързо развиващата се компания в областта на електронните цигари в щатите. Продуктът не е бранд а е изцяло производство на компанията. За справка може да се провери, че американският сайт v2cigs.com е най-посещаваният сайт за електронни цигари в света (Предполагам не си го посещават сами 3ма човека). Сравнението с 808 е неуместно, защото общото между продуктите е само приликата. Колкото до това, дали ги ползвам, да ползвам ги и наистина качеството на течностите е на високо ниво (посочете ми друга компания, която публикува всичките съставки на течностите си). В България не предлагаме празни пълнители и отделно течности, защото преценихме, че пазарът е пренаситен с голям избор от различни течности и варианти на цигари от 3 части. Ние се стремим към клиенти, на които не им се занимава с капене на течности и сменяне на изпарители. Предлагаме качествена батерия (с нормален размер) с доживотна гаранция и пълнители, които изхвърляте, след като свършат. Относно цените, можете да си направите справка в нашия сайт http:(255лв е най-скъпият ни комплект с най-голям асортимент от батерии, пълнители и аксесоари), може да сравните че цените са същите като в американския сайт, което мисля че не се случва за много продукти, които се предлагат и на американския и на българския пазар.

П.П. Съветвам ви да гледате по-положително на нещата, така животът е по-усмихнат!

Приятна вечер!

Както се вижда бях задал елементарни въпроси целта на които е не да оправдае/обвини някой а за да се изяснят някои бих казал недоразумения. Но щом като сме на Е-вълна искам да попитам

Ние се стремим към клиенти, на които не им се занимава с капене на течности и сменяне на изпарители.


Предлагаме качествена батерия (с нормален размер) с доживотна гаранция и пълнители, които изхвърляте, след като свършат.

А как продължава да е фунционална цигарата след като свърши един изпарител ? Предполагам , че се СМЕНЯ .
И Доживотна гаранция е времето оставащо на даден клиент като живот или живот на батерията?

3. Всяка употреба на продукта, различна от тази, за която оригинално е предназначен (употребата на неодобрени аксесоари, като зарядни устройства и адаптeри). Каквато и да е гаранция, която не е предвидена тук, и каквото и да е средство за правна защита, различно от гаранцията, съдържаща се тук, която би могла да възникне в следствие на намеса или действие на закона, се изключва и отхвърля включително приложените гаранции за продаваемост и пригодност за определена цел.

Само от тази точка става ясно , че продукта /батерията също е част от продукта и се зарежда "НЕ Е с доживотна гаранция. Вие по всяко време можете да се оправдаете , че въпросния продукт не е зареждан с ОДОБРЕНО от Вас зарядно.

Ще се въздържа от коментари за посещения/бр


Топър. Погледни рецептурника който са дали на сайта. От всички изброени аромати едва в два от тях се споменава именто на виновника да има пара.
Извинете но Череша не се получава с аромат Ванилия , Ванилин, Ментол и Розово масло. Тези и още други съставки се повтярят на 90% във всичките аромати. Човек да се чуди как да ги различи.

Edited by locoo, На 18.08.12 г. в 00:45.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#27 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 18.08.12 г. в 00:28

За тази супер цигара ли става дума :)
http://www.youtube.c...tpx16mqA#t=202s
Малко не успява да изкара пара, няколко пъти, но иначе по принцип си е супер.
...


Не се вижда, защото е СТЕЛТ-технология... :thumbup:

#28 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 18.08.12 г. в 00:53

Стандартнатa V2 Автоматична Батерия може да издържи от 2 дни до цяла седмица, преди да се нуждае от презареждане (зависи от времетраенето и начина ви на пушене). Пълното зареждане на батерията трае около 2-3 часа.

Спечелиха ме с това.Веднага захвърлям "скапаните" eGo батерии и си купувам такава,даже две.А ако си взема четири,цял месец няма да мисля за зарядни устройства... :smiley_emoticons_joint:


За тази супер цигара ли става дума :)
http://www.youtube.c...tpx16mqA#t=202s
Малко не успява да изкара пара, няколко пъти, но иначе по принцип си е супер.
...


Не се вижда, защото е СТЕЛТ-технология... :thumbup:


Абе май не е СТЕЛТ,а просто човека от клипа ползва батерията вече пети ден и напрежението е паднало на 1,5-2 волта. :Koshechka_08:
Biohazard

#29 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 18.08.12 г. в 00:56

А ако не я ползваш - ще те изкара до края на живота :Koshechka_08:

#30 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 18.08.12 г. в 01:01

А ако не я ползваш - ще те изкара до края на живота :Koshechka_08:


Минимум! Нали е с "доживотна" гаранция.


По принцип V2 Автоматичните батерии са по-лесни за употреба и заради това и по-предпочитани, но от друга страна V2 Ръчните батерии са за хората, които обичат да контролират с прецизност нещата. Само с едно натисване и леко задъжане на бутона вие определята плътността на вашия дим, забавно е все едно карате автомобил с автоматични скорости.


Тея продължават да ме озадачават...
Biohazard

#31 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 18.08.12 г. в 09:25

В Щатите със сигурност има пазар на "антики". Миналата седмица изпратиха и един Трабант за там ,( е не е производство на First Union,Шенжен, ама пак е в контейнер). Със сигурност ще се намери някой халтав американец да го купи на цената на Порше.
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#32 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 18.08.12 г. в 09:31

Продуктът не е бранд а е изцяло производство на компанията.

Това ми стигаше, поредните лъжци, този път били най-това, най-онова. Компанията е преди всичко маркетинг, останалото са празни приказки и хубав американски пазар. За течностите - оставете съставките (които също не са публикувани чак толкова изчерпателно), посочете ми къде има тестове. Иначе е чак обидно към FlavourArt да твърдите или намеквате каквото и да е по отношение на качеството на течностите, понеже пред тях (една справка, който иска може да намери и повече) и усилията им да направят наистина съобразен със здравето на хората продукт повечето производители са меко казано смешни.

Сравнението с 808 е неуместно, защото общото между продуктите е само приликата.

Дали? Или просто там е далаверата - да убеждавате хората, че има разлика. Както и intellicig правеха с M401 на Сайлебао. Всъщност са KR-808 модел, произведен незнайно от кой (не в САЩ), вероятно ползващ по-читави батерии вътре. Което няма да направи автоматичните батерии по-неподатливи на разваляне или да увеличи значително капацитета им с някаква магия - той си е 250mAh и преди всичко зависи от развитието на технологиите за производство на такива елементи, а те не са мръднали много.

KR-808 E-Cigarette: Kits and Prices
The two most popular KR-808 kits are sold by V2 Cigs and Green Smoke. I’ve used them both, and while both are excellent performers, they’re also a bit on the pricey side. If you’re looking for a less expensive KR-808 e-cigarette kit, I suggest the Halo G6. The Halo G6 kit includes two batteries in any combination of automatic or manual styles and nine different colors, USB and wall chargers, a pack of five filled cartomizers and two empty cartomizers. Of the three major companies that market KR-808 e-cigarette kits, Halo is the only one that makes its own liquids, and it shows; many of the flavors are incredible. Start with the Torque 56 flavor if you want something powerful, or try Tribeca if you want something a little sweet. The Halo G6 kit costs $54.99.

A second benefit of buying the Halo G6 is the money you’ll save if you buy packs of pre-filled cartomizers. Halo charges just $9.99 per five-pack, while V2 charges $12.95 and Green Smoke charges $16.99. The V2 and Green Smoke KR-808 cartomizers are also designed with hard tips that are difficult to pry out for refilling, while the Halo G6 cartomizer has a soft tip that comes out easily. After all, Halo is an e-liquid company first and a hardware company second; they want you to buy your e-liquids by the bottle if that’s what you prefer.


Американците обичат такива прости неща. За справка - най-популярните там е-цигари. Че не вършат работа и обикновено биват захвърляни след няколко месеца - има много доказателства. Повечето (вероятно не всички, ако и да не разбирам мазохизма, все пак има хора, които смятат, че естетически трябва да прилича на цигара) е-пушачи с над 2 години стаж дори не си помислят за такива - и сами може да го видите по големите форуми, всички реагират с подигравка на тези модели. Green Smoke също нееднократно искаха някой да ги предлага в България. Правих си труда да им отговоря веднъж, че ако искахме моделите им, можем да си ги вземем от производителя. Китайският производител на Blu ни постави единственото условие "да не са брандирани Blu". И т.н., колеги от други фирми също могат да споделят сходни наблюдения.

Едно мнение, което споделям:

Yes they are fishy, bought and paid for by the vendors themselves or people using kick back codes of up to 20% for referrals of the overpriced stuff. There is nothing special about any of it. All made by the same Chinese manufacturers and rebranded with their names. They advertise and hype their overpriced stuff. At least V2cigs KR808 stuff while nothing special is compatible with other KR808 models.

You'll notice they only recommend models that give kickbacks. Lots of their YouTube video reviews are vendor generated as well.




Мислех да затворя темата, но личните ми виждания са, че този вид цигари само водят до разочарование и промотират незнание и липса на интерес към самите продукти в хората, които ги ползват; тези наблюдения са базирани освен на дълъг стаж като е-пушач, така и на търговец, а и достатъчно наблюдения над продаваните на пазара модели. Не ми трябва да виждам всеки "нов" от тях, понеже знам на база какво съществуват отделните производители, то реално големите такива се броят на пръстите на ръцете ми (ако включа тези на картомайзери), останалите са или гаражни китайски фирми, или OEM реселъри. При това положение - по-добре да отделя темата. Питайте Google след няколко дена защо.

#33 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 18.08.12 г. в 09:36

Отделям дискусията, която тръгна от питане за V2 Cigs е-цигара. Моля да не оспамвате(ме) съседната тема отново.

#34 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 18.08.12 г. в 11:42

Хайде сега, всички сме почнали с М401 и сме се кичили с DSE901 и KR808, но това беше преди 3 години! Сега има няколко поколения в е-цигарите и майзерите, аз дори се чудя, кой още прави еднократни картриджи...като гледам е-хелт още ги има, явно са избълвали някой милион пълнители преди години :)
М401 доста го "дъвках", по едно време ходех с 4-5 батерии ЗА ДЕН, даже специална табакера си взех и номерирах, за да не оставам без ток баш когато искам 10-те дръпки от пълнителчето. Но този мъчителен период не го броя даже като стаж на е-пушач, защото си бе една мъка и най-вече опит да задоволявам навици на работното место! Същото беше с 901 и 808, като разликата бе, че вече бях само с 3 батерии и можеше, евентуално, да се пълнят пълнители (с е-хелт разбира се) ако не се разтече и иде в коша. А майзера можеше да се измие и да изкара още един месец, ако не е изгорял от малко повече работа.
Та това беше преди 2-3 години, сега има еГо батерии (и 2-3 други производители на същия тип), има вече и дивайси с конвенционални литеви или полимерни батерии (тези модели даже не могат да се изброят)... и най-вече модове. За всеки вкус! Е, при това положение да се върнеш с 3 години назад, че и на цената на фул кит мод с 10 картомайзера и 4 батерии...че това е оборудване за една година щастливо вейпване бе хора ;)
Нямам против, нека има на пазара изобилие, за всеки влак си има пътници, може би жените ще ги харесат като визия, особено ако дръпват по 3 пъти на час.
Но да се обявяват за Цигара №1 е малко нахално, да не говорим за разочарованието на начинаещите - най-големия проблем за обществото и реномето на е-цигарите.

Edited by Topper, На 18.08.12 г. в 11:45.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#35 gigafive

gigafive

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 88 posts

Posted На 18.08.12 г. в 11:53

Te сигурно тютюниевите компании ги поръчват разработките на тези модели, за да ни откажат :cursing: ама нямааа...
Vape On The Water!

#36 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 18.08.12 г. в 16:55

Доживотна гаранция е времето оставащо на даден клиент като живот или живот на батерията?

Това ме накара искрено да се спукам от смях. :Koshechka_08:

Моля,направето добро на настоящите и бъдещите е-пушачи,баннете го тоя смешник от тука.Спестете на хората разочарованието.

Edited by zeroed, На 18.08.12 г. в 16:56.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#37 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 18.08.12 г. в 17:42

Доживотна гаранция е времето оставащо на даден клиент като живот или живот на батерията?

Това ме накара искрено да се спукам от смях. :Koshechka_08:

Моля,направето добро на настоящите и бъдещите е-пушачи,баннете го тоя смешник от тука.Спестете на хората разочарованието.

Ами то си е за смях. :whistle2: . Нали знаеш онази стара поговорка ?
"Всяко малко гущерче иска да стане голяяяям крокодил......обаче не всяко умее добре да плува ;)"
:thumbup1:

Малко са ни останалите супер НЕизвестни и НЕчути магазинчета и бакалии които с абсолютните си евтини ментета уронват престижа на е-цигарата ами и още един капан за начинаещи да толерираме. :thumbdown:

Edited by batko32, На 18.08.12 г. в 17:46.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#38 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 18.08.12 г. в 17:55

И най–лошото е,че във всяко магазинче се продават тези "е–цигари" ! :smoking-8570:

:drinks:



chelsea f.c.


#39 Vapor

Vapor

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 18.08.12 г. в 19:30

Да добавя още един цитат от www.e-cigarette-forum.com, който според мен най-добре обобщава качествата на V2 и причините за популярността им.

I started with the v2, and while it's a solid product, it's waaaaay overpriced, and most don't find it satisfying enough long term.

If you do decide to go with a v2 type (k808d) buy a different brand. There's really no sense in paying 2 or 3 times as much for something you may 'outgrow' in a relatively short period of time.


added: v2 is one of the more popular products with noobs simply because they spend the most money in advertising....and noobs don't know better and buy into the hype....I did.

#40 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 18.08.12 г. в 20:46

Аз започнах с v2, и докато той е твърд продукт, тя е waaaaay надценени, и повечето не го отговарят достатъчно дългосрочен план.

Ако все пак решите да отидете с v2 тип (k808d) купуват различна марка. Има наистина няма смисъл да се плаща 2 или 3 пъти повече за нещо, което може да "израствам" в относително кратък период от време.


добавя: v2 е един от най-популярните продукти с Noobs, просто защото те прекарват най-много пари в реклама .... и Noobs не знам по-добре и купи в свръх .... аз го направих.[left]
[list=1]

Това е превода,спрямо Google :drinks: !!!

Edited by PepiSuni, На 24.08.12 г. в 22:03.


chelsea f.c.