Jump to content


- - - - -

Мнение за V2 Cigs от v2cigs.bg


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 Guest_Pinchy_*

Guest_Pinchy_*
  • Гости

Posted На 17.08.12 г. в 12:47

Здравейте, някой пробвал ли е цигарите V2 Cigs http: и може ли да ми каже нещо за тях?

#2 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 17.08.12 г. в 13:02

Здравейте, някой пробвал ли е цигарите V2 Cigs http:// и може ли да ми каже нещо за тях?

Аман от посредствени продукти на убийствени цени. Дано да няма много "експриментатори", които ще си дадът парите за това нещо, защото после всички електронни цигари страдат от негативните коментари на потърпевшите.

#3 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 17.08.12 г. в 13:10

Боже, та това прилича на М401 модел от 2010г ? Още ли ги продават ?
Аз предлагам да направим някаква кампания, в Интернет, социалните мрежи и т.н. където може - списък на сайтове със съмнителна репутация, съмнителна стока, опасни продукти и явно уронващи имиджа на е-цигарите и обществото на е-пушачите.
Нещо съвсем сериозно ми писна да давам обяснения ВСЕКИ БОЖИ ДЕН че не, не съм умрял, жив съм и се чувствам добре, даже спортувам активно на 40 години И изпарявм НЕотровни течности от НЕгърмящи батерии с ПРОВЕРЕНИ устройства, пък макар и китайски :smoking-8570: :thumbdown: :cursing:

ПП:Джойтек вече имат такъв черен списък на сайта си!
http://www.joyetech....out/copycat.php

Edited by Topper, На 17.08.12 г. в 13:16.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#4 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 17.08.12 г. в 13:17

Добра идея :thumbup1:
Доста фирмички и човечета се опитват да правят пари на гърба на незапознатите и неориентирани хора, а като сега започнаш да се интересуваш и хал хабер си нямаш от атомайзери и картомайзери и всичко това ти звучи като много мръсни думи събрани на куп.
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#5 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 17.08.12 г. в 13:26

Как да не се лъжат хората. Напишете в Google "електронни цигари" - PV-BG е чак на втора страница. На първа е пълно с безумни връзки, естествено. Има оферти от по 9.99лв. :)
При "електронна цигара" положението е малко по-добре - пети "hit" на първа страница.

#6 Guest_Pinchy_*

Guest_Pinchy_*
  • Гости

Posted На 17.08.12 г. в 14:03

Като стана въпрос за Google, за v2 cigs ми излизат доста добри рецензии от американски сайтове, включително са поставени в разни класации под номер 1. А и имат официален сайт в щатите, както и в Англия, което не мога да кажа за доста модели електронни цигари.

http://best-ecigarette-review.com/
http://www.cocktailnerd.com/

#7 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 17.08.12 г. в 17:55

Като стана въпрос за Google, за v2 cigs ми излизат доста добри рецензии от американски сайтове, включително са поставени в разни класации под номер 1. А и имат официален сайт в щатите, както и в Англия, което не мога да кажа за доста модели електронни цигари.

http://best-ecigarette-review.com/
http://www.cocktailnerd.com/

Ами взимай си тогава и късмет.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#8 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 17.08.12 г. в 18:29

МалИИИИИИИИИ!!!!!
Това като го гледам е нов живот за архивното 808..ама за сметка на това си е добри пари.
http://
Не е истина просто :yahoo:

#9 zeroed

zeroed

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 163 posts

Posted На 17.08.12 г. в 19:19

За тези пари ще си взема ПроВари,че и едно Виви Нова към него,откъде се намери бе pinchy,върни се там откъдето излезе моля,ако имаш нещо общо и с reseller мрежата на тези археологически открития,още по-зле говори за тебе.Чисто и просто KR-808,ни повече,ни по-малко,на по 5 долара парчето вървят,може ли да има толкова заблуден народ да даде 255 лева ??Престани да пишеш глупости,ще вземе някой,който не е в час да се върже да си я купи.

Edited by zeroed, На 17.08.12 г. в 19:20.

Не е лесно душата да търси романтика, а дупето приключения ...

#10 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 17.08.12 г. в 19:58

Молим, молим това са дъ бест електронни цигари!!!

цитат от друг форум:

Случайно попаднах на темата, докато си търсех филтри за v2. Много се радвам, че са вече и в България, аз си купих от Англия преди няколко месеца и определено качеството е несравнимо с другите електронни цигари. Доста се учудих на негативните коментари и въпреки, че обикновено не пиша коментари по форуми, не се въздържам да ви ги "похваля". Пробвайте ги, няма да сгрешите. Усещането е за истинска цигара, а аз дори харесвам и филтрите им без никотин - кафето ми е любимо, а арабския тютюн е по-добър и от наргиле.

добре, че се появи фирма която да ги внесе и да отвори очите на заблудените... :thumbdown:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#11 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 17.08.12 г. в 20:02

Вие не разбрахте ли че човека си прави реклама на сайта, понеже няма продажби(понеже продава стока която има много ниска себестойност и качество, за доста, ама доста висока цена;)) :sSig_busted:
Естествено посочените сайтове са направени с цел да рекламират тези цигари ;) аз сефте ги чувам..:)
В сравнение с E-health сигурно са мноого по хубави, ама нямат нищо общо с всичко останало..

Edited by Vlad, На 17.08.12 г. в 20:05.


#12 v2cigs.bg

v2cigs.bg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 17.08.12 г. в 21:20

Здравейте, радвам се че продуктите на нашия сайт са станали обект на дискусия в този форум. Също така съм впечатлен, че има толкова много компетентни личности, които са запознати с нашите продукти, без да са ги пробвали, или без дори да са чели за тях. С удоволствие, ще отговоря на всички ваши въпроси тук ***. Приятна и спокойна вечер! :)

#13 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 17.08.12 г. в 22:20

има толкова много компетентни личности, които са запознати с нашите продукти, без да са ги пробвали, или без дори да са чели за тях.

Брат`чед, аз когато съм спрял да ползвам 808, ти вероятно не си бил чувал, че има такова жУвотно-електронна цигара.
ПП Да ме прощават колегите за пишлигарския език, който не ми прилича на годините! :smiley_emoticons_joint:
ПП2..От къде ги измислихте тия пари при положение, че Хамериканските сайтове преко сили ги продават за 40 зелени?!
цък

Edited by gogo63, На 17.08.12 г. в 22:28.


#14 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 17.08.12 г. в 22:43

v2cigs.bg благодаря че ми хакна минус на предния отговор. Много бързо отреагира като видя накъде отиват нещата и реши да се изкажеш и със другия си профил ;)
Може да не сме пробвали вашия модел електронни цигари, но ни е пределно ясен принципа им на работа! Още ми се търкалят разни пълнителчета и разглобени батерии на е-хелт по бюрото и шкафовете, а най ценно на е-хелт се оказа кутията й - в нея си събирам резервни части ;)
И колко й държи 250 mAh та батерия? - 10тина дръпки?
А пълнителя? Като му гледам капацитета хич не е много..

#15 v2cigs.bg

v2cigs.bg

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 17.08.12 г. в 22:55

:) Не разбирам защо продължавате да сравнявате нашите продукти с вашите спомени. Аз не ви обиждам, нито се опитвам да ви продам нещо, нито пък ви сравнявам с познати ми неща от миналия век. Всичко е въпрос на възпитание и манталитет, ако имате желание за реални въпроси, съм готов да ви отговоря.

До Vlad - Нашата стандартна батерия издържа 200 - 250 дръпвания (в зависимост от начина на пушене и от това дали е автоматична или ръчна), приблизително толкова издържа и един от нашите пълнители, което се равнява на една кутия обикновени цигари.

#16 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 17.08.12 г. в 23:06

Супер!! Хвърлям Vmax, Lavaта, це2ките, 4-ките, генезисите и дцт-то в боклука(изглежда за нищо не стават) и веднага ще премина на 808! :rofl:
:Koshechka_08: :db: :wild:

#17 gogo63

gogo63

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 275 posts

Posted На 17.08.12 г. в 23:11

Истината изисква да споменем, че това не е е-хелт цигара. Всъщност това е нивото/808/ от което може да се говори, че въобще е възможно да се получи нещо. Ама само толкова. Примерно великата цигара от едно време-/Волкано. После беше 901..малко ток, малко чорба из ватата и много в устата, бързо като вкус стопени чорапи ..това може да се получи на една напълно справедлива цена от САМО 255 нещастни български левчета :sSig_goodjob2:
ПП

Здравейте, радвам се че продуктите на нашия сайт са станали обект на дискусия в този форум.

Въобще не става дума за дискусия....ако разбираш какво ти казвам. Бъзикът не е дискусия. Просто вкарваме тонус във форума за ваша сметка

Edited by gogo63, На 17.08.12 г. в 23:15.


#18 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 17.08.12 г. в 23:16

Като стана въпрос за Google, за v2 cigs ми излизат доста добри рецензии от американски сайтове, включително са поставени в разни класации под номер 1. А и имат официален сайт в щатите, както и в Англия, което не мога да кажа за доста модели електронни цигари.

http://best-ecigarette-review.com/
http://www.cocktailnerd.com/

Лошо няма, пробвай, после пробвай една USB 650-ка с CE4+ за 1/5 от цената. Няма да се набуташ много, а ще разбереш от собствен опит защо изпаряваме и уважаваме основно деривати на eGo и последвалите картове.

Според мен брандирането трябва да го забранят и всичи цигари да се продават под марката на производителя. Все едно телевизор сони да е всъщност Yomowang с лепенка Сони - в половината ревюта пак ще обясняват колко велико Сони е, дори да е пълен кенеф. Няма да е кеф, нали?

Повечето "брандове" са просто маркетинг - като тук lifetime гаранция. И ние да продавахме по 120 лева батерии от по 5-6 долара, и ние ще държим такава. V2Cig не са производител, също както и останалите от същия тип с други имена.

С удоволствие, ще отговоря на всички ваши въпроси тук

Аз имам само един - производител на модела от горния линк? Тайна, или не знаете, нали? То е и все тая де, знаем кой модел е или на кой модел е дериват. Че не се чупят - ръчните батерии не се чупят, разни 808, които сме продавали, и досега си работят, не, че някой ги ползва.

Нашата стандартна батерия издържа 200 - 250 дръпвания

Ъм, с извинение, но ти ползваш ли ги? 250 дръпвания, дори да са 4 сек, колкото е стандартното за измерване, няма как да има в този пълнител, просто няма къде да се събере толкова течност. Освен ако не изпарява ватата вътре. Батерията - също, още повече 808 работи добре преди да падне на 3.7V, после ударът не е така остър. Ако говорим дръпвания като от цигара - може, но те са крайно недостатъчни за електронна цигара...

#19 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.08.12 г. в 23:17

:) Не разбирам защо продължавате да сравнявате нашите продукти с вашите спомени. Аз не ви обиждам, нито се опитвам да ви продам нещо, нито пък ви сравнявам с познати ми неща от миналия век. Всичко е въпрос на възпитание и манталитет, ако имате желание за реални въпроси, съм готов да ви отговоря.

До Vlad - Нашата стандартна батерия издържа 200 - 250 дръпвания (в зависимост от начина на пушене и от това дали е автоматична или ръчна), приблизително толкова издържа и един от нашите пълнители, което се равнява на една кутия обикновени цигари.

Ще се радвам да поясните "200-250 дръпвания" . Колко е според Вас като продължителност едно дръпване ? И с какво съпротивление са изпарителите. После със съвсем елементарна Математика и основни познания по Физика може да бъде доказано или отхвърлено твърдението Ви. Така няма да има излишни спорове.Батерията вече е известна с какъв капацитет е и ще предположим , че е с перфектно качество и е от род AW и/или IMR. :smiley_emoticons_joint:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#20 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 17.08.12 г. в 23:26

От род AW IMR какво ще каже? Това явно обяснява баснословната цена :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA