Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Нов електронен пушач - ПОМОГНЕТЕ


  • Please log in to reply
158 replies to this topic

#141 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 4.07.12 г. в 21:50

Математиците казват (11+6)/2 :) В случая скобите имат значение. ;) Но и математици, и химици биха се съгласили, че сметката е такава, само ако се смесят равни количества от двете течности ;)

Така е, съгласна съм на 100% с всичко казано :)
Аз по тази схема ще пробвам да намаля 6-те мг, че с егото нещо и тя ми идва тежичка от към удар. Явно цигарите които пушех преди са били планински въздух :blink:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#142 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 4.07.12 г. в 23:05


Математиците казват (11+6)/2 :) В случая скобите имат значение. ;) Но и математици, и химици биха се съгласили, че сметката е такава, само ако се смесят равни количества от двете течности ;)

Така е, съгласна съм на 100% с всичко казано :)
Аз по тази схема ще пробвам да намаля 6-те мг, че с егото нещо и тя ми идва тежичка от към удар. Явно цигарите които пушех преди са били планински въздух :blink:

Може и да не са били, но с метода на "изгаряне" си поемал/а едва 10-тина % от никотина.
Сега усвояваш >90% ;)

От година и половина изпарявам и започнах първо с 24мг. никотин, след 4-5 месеца намалих на 18мг.-пак 4-5 месеца и сега съм на 12мг., е, малко слабичко ми се струва, но пък удара е по-мек и по-приятен. Никакви проблеми не съм имал с гърлото освен сухота, но е нормално и с повечко вода компенсирам. Но в последно време ми се стори, че препушвам и реших да си направя един експеримент: тази неделя която отмина си броих дръпките и ги приравнявах на 12 дръпки за една тютюнева цигара.216 дръпки, които се равняват на 18 цигари. Преди пушех малко по-малко от една кутия средно или от 16 до 19, като си оставях вечер задължително по 1-2 за сутрешното кафе. И в крайна сметка какво излиза - че изпарявам толкова, колкото и съм пушил. Е, знам, че това сравнение е доста грубо, но това ме успокои и сега си пафкам с повече кеф.
И още нещо: спомням си, че от цигарите усещах удар в последните дръпки, а сега всяка дръпка е с удар, аромат и пара.

И не знам дали се сещаш в последните дръпки от тютюневата (ах, знам колко са сладки от фасчето) как гълташ всичките се събрани отрови, накуп...за това преди 20-тина години Лъки и Малборо вкараха капсула с вода, която да ти изгаси цигарата, преди да стигнеш до натрупаните накрая няколко хиляди гадости.

ПП:И сме го знаели, и пак сме ги пушели
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#143 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 4.07.12 г. в 23:46

ПП:И сме го знаели, и пак сме ги пушели

А още по-лошото е, че и сега има хора, които го знаят и въпреки че има алтернатива, продължават с отровите...

Edited by Туранага, На 4.07.12 г. в 23:47.


#144 Kozarev

Kozarev

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 20 posts

Posted На 5.07.12 г. в 10:21

Благодаря на математиците :smiley_emoticons_joint:

#145 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 28.09.12 г. в 15:07


ПП:И сме го знаели, и пак сме ги пушели

А още по-лошото е, че и сега има хора, които го знаят и въпреки че има алтернатива, продължават с отровите...

Ами то само с цигарите да беше така...

#146 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 16.10.12 г. в 14:29

Тръгвам веднага :uups: ...

#147 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 16.10.12 г. в 14:35

Тц, тц, тц, само два пъти сте го написали...чисто разхищение на мастило :Koshechka_08:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#148 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 16.10.12 г. в 16:50

"Колега",и пет пъти да го напишеш,пак няма да Стъпя Там ! Просто не си Струва – Лично Мнение !!! :drinks:

Ако не сте забелязали този форум е към Магазин,така че ...!


chelsea f.c.


#149 Jenevus

Jenevus

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 331 posts

Posted На 16.10.12 г. в 17:50

Сбърках "+" с "-" да са....:=%"+ы" у бързите ръце! Нищо де, продължавайте в тоя стил - той ви слага "+" и "-".
Ледът се пука, господа съдебни заседатели!

#150 Pana

Pana

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 80 posts

Posted На 16.10.12 г. в 19:17

Дано никога повече да не ми се налага да пиша такова мнение, но при тези няма да стъпя повече. Аз и още двама колеги имахме проблем с тяхни батерии и не ни уважиха гаранцията. Моята стана с много малък капацитет, а беше на месец и половина. Започна да се зарежда за 20 мин. и да си пуша пак горе-долу 20 мин. Обясниха ми научно-популярно, че Т2-ката я е развалила - трябвало съм да ползвам техни картове. Как другите ми батерии работят вече близо 5 месеца (а едната е супер ментак)и Т2 не ги рязваля...за мен е загадка. Да не говорим, че "фабричните течности" си ги бъркат направо пред клиентите.
P.S. Съжалявам за негативното мнение, майната му, че пих студена вода за 30и кусур лева...просто пиша това за да няма повече наиграни колеги.

#151 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 16.10.12 г. в 20:04

Ами като ги е СРАМ и страх да си направят форум към магазина.Защото ако направят може да им блокира сървара от калпава батерия и после ще смърди на сушени партенки "като тези дето мятат на клиентите си ";) :banned:
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#152 Туранага

Туранага

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 340 posts

Posted На 16.10.12 г. в 21:26

Ами като ги е СРАМ и страх да си направят форум към магазина.Защото ако направят може да им блокира сървара от калпава батерия и после ще смърди на сушени партенки "като тези дето мятат на клиентите си ";) :banned:

Те и форум да направят, пак файда - нали ще модерират всички мнения преди да ги публикуват. :) Е, вярно че така няма да има нито едно мнение по форумите, освен техните, както е и в момента с коментарите под продуктите им, но това е друг въпрос. :D

#153 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 16.10.12 г. в 21:40

И аз потвърждавам, че когато имам избор не пазарувам от там. Обслужването е отвратително - все едно им е досадно да ме обслужат. Да не говорим, че цените им са една идея нагоре. Да повторя и аз, че и течностите се бъркат на място - купувал съм от тях течност на Деканг, забъркана пред мен (доколкото знам Деканг не предлагат аромати и бази поотделно, следователно какво точно са ми забъркали продавайки ми го за Деканг?).

И да споделя друго:
Отивам да си купя карт Vision eGo v3 (просто в читавите магазини го нямаше). И те ми викат, че трябвало да го пробвам на място, дали не съм си носел течност? Не носех. Ами тогава ще ви сипем наша за да го пробваме, защото това било консуматив и ако не работел нямало да ми го сменат. ОК, какво ще ми сипете? Ами тука еди каква си. Ами аз не искам такава. Ами нямаме друга отворена. Съгласих се, но след това три дни не мога да се отърва от отвратителната течност, която ми сипаха. Както и да е - отмина. Отива след седмица за нов карт (за жена ми). И пак същата история. Викам НЕ! Ще си го пробвам в къщи, ако не работи ще ви го донеса. Ама това било консуматив - не можело, няма да ми го сменат. Казах им, че проблем няма - ако не ми го сменат - аз няма никога да им стъпя в магазина. Девойката не се впечатли много.

Написах всичко това, за да спра колкото се може повече клиенти да пазаруват от там.

#154 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 16.10.12 г. в 22:00

На мен такъв касис ми бяха забъркали, че вече половин година касис не мога да помириша... Служителите им са груби, незаинтересовани от клиентите си, сложени са безобразни цени на някои неща, например батерии. (@mioki, заради теб направо ме сърбят ръчичките да напиша батерий! :laugh: )

Та "колегата" наистина не знам какво ще постигне с тройното написване на адреса. :sSig_censored:

#155 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 16.10.12 г. в 22:02

Всъщност заеква предполагам та затова се е повторил.

Колеги хайде стига сме ги коментирали. Колкото потребители сме толкова мнения за тях ли ще правим ? Правим им реклама като ги дъФчим. Да си продават на баламите "последен модел електронна цигарка на супер пУрмоция" и да се спасяват.
:smoking-8570:

Edited by batko32, На 16.10.12 г. в 22:03.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#156 missy

missy

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 165 posts

Posted На 16.10.12 г. в 22:05

Колеги хайде стига сме ги коментирали.


Ми аз просто не успях да се сдържа с моята драма с касиса. Особено като чета каква слабост е на някои колеги, а аз само при споменаването му си спомням огнено нещо с мирис на парфюм... :sorry:

#157 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 16.10.12 г. в 22:14

Приятел изчетох темата ти с интерес. Аз изпарявам от около 2 седмици и за сега съм с батерия eGo-T и съм пробвал 3 вида картомайзери CE4 V3, Smokteck Redux и днес ми пристигна Mini Vivi-то с декоративния пръстен от което съм приятно изненадан, особенно от начина по които придава вкуса на течностите. Сега ще ти приложа няколко снимки да видиш визуално как изглеждат за да се ориентираш по лесно:

1. eGo-T + CE4 картомайзер 1.6мл: Цък
2. eGo-T + Smokteck Redux 1.6мл: Цък
3. eGo-T + Mini Vivi Nova катромайзер 2мл: Цък

Ето ти нагледно големината на батерийте: Цък

Аз бих ти препоръчал да си поръчаш от GigaDrinks всичко, защото не всичко го има в PV-BG ако го има взимай от PV-BG:

2x eGo-T Passthrough (за жена ти 900mah за теб 1100mah) цвят по предпочитане.
2x броя картомайзери Smoktech ReDux 1.6мл или Mini Vivi Nova 2лм. + Декоративна капачка за DCT която се навива на батерията за да не седи самия картомайзер като недодялан на нея.

Сокчета(никотинова течност) по твой избор, аз бих ти препоръчал като начало да си вземеш готови тютюневи течности като:

Shade (FlavourArt) 10мл/18мг - моят фаворит
Tabacco Classic (Inawera) 10мл/18мг - още един от любимите ми
Мax-Blend (FlavourArt) 10мл/18мг - леко сладникав, не е лош
Gold Ducat (Dekang) 10мл/18мг - идва ми доста сладникав, медената нотка е много силна

От плодовите ти препоръчвам:

Black Cherry (FlavourArt) 10мл/12мг
Strawberry (FlavourArt) 10мл/12мг
Киви (FlavourArt) 10мл/12мг

ПС: Комбинацията на киви с ягода е уникална и плодовите си ги избирам с нарочно с ниско съдържание на никотин за да не ме боли главата от предозиране с никотин.

Едит: Модовете като WOOO..., Lavatube, Vmax, ProVari са по-добри от eGo-T/C имат повечко екстри, но и са по скъпички с изключение на WOO-то, също така са и доста по-солидни и по-тежички.

Edited by LxD, На 16.10.12 г. в 22:19.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#158 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 16.10.12 г. в 22:36

Като гледам заформилата се по-горе "дискусия", май тук трябваше да си постна мнението.

#159 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 16.10.12 г. в 22:55

Като гледам заформилата се по-горе "дискусия", май тук трябваше да си постна мнението.


Добре дошла в клуба. Получавам малък душевен оргазъм като чета за поредния недоволен клиент от тях.