Jump to content


Photo
- - - - -

Проблем с eGo-C


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#21 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 5.09.12 г. в 12:26

.................
За парите си този Vision е ок, но ако си склонен да отделиш малко по-голяма сума може да пробваш VIVI Nova, а ако ти идва голям- VIVI Nova mini. Лошото е, че не навсякъде се намират.

E....поне вече в Пловдив има и мини и 2,5. Мисля от сутринта или от снощи.
Лично аз пробвах 2,5мл на eGo 650 батерия. Малко като факела на Статуята на Свободата е но за сметка на това вкус и пара има. На по-голяма батерия смятам , че няма да изглежда като подарено :)
....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#22 devilbo

devilbo

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 5.09.12 г. в 14:17

Пробвах ги и ми допадна и днес поръчах един 2 мл.(поради причината дето я спомена за факела :thumbup: ).
Иначе ползвам и Vision V3. Допада ми, но и моя се е разлепил или се е счупил и протече от металната част(не сядайте върху тях, че явно не им понася :blush: )

#23 d3v1lStaR

d3v1lStaR

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 5.09.12 г. в 17:52

За парите си този Vision е ок, но ако си склонен да отделиш малко по-голяма сума може да пробваш VIVI Nova, а ако ти идва голям- VIVI Nova mini. Лошото е, че не навсякъде се намират.
[/quote]

Ами не съм сигурен, но ги гледах да са към 30-тина лева. Не е чак толкова по-голяма сумата ако наистина може да ме издържи месец, месец и нещо. Даже като си направя сметка за сменените досега и по-евтин ще ми излезе ;)Не започнах да изпарявам с идеята, че ще ми излиза по-тънко - напротив - знаех, че поне в началото няма да е така :)

#24 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 5.09.12 г. в 18:04

Комплект Виви Нова,идва с три глави–така че,спокойно изкарва месец ! :drinks:


chelsea f.c.


#25 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 5.09.12 г. в 20:44

Е, месец, аз със моя чорба стоковата глава ми кара вече 2 месеца.
Дори не смогвам да пусна пренавитата :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#26 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 5.09.12 г. в 21:05

Е, месец, аз със моя чорба стоковата глава ми кара вече 2 месеца.
Дори не смогвам да пусна пренавитата :)


Ама с ежеседмично бърнене иначе...

#27 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 5.09.12 г. в 23:32

Факт :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#28 d3v1lStaR

d3v1lStaR

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 6.09.12 г. в 10:06

Topper - колко милилитра течност пушиш на седмица. При мен всички ми казват, че не е нормално да пуша 10мл за 2 дни и няколко часа :(

#29 mugiwara

mugiwara

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 127 posts

Posted На 6.09.12 г. в 10:08

Колега да ти кажа и на мен ми се струва доста :) Пробвай с по силна течност.
ХОРАТА ПРАВЯТ ЖИВОТА ТОЛКОВА ИНТЕРЕСЕН. ПРЕДСТАВЯШ ЛИ СИ, ЧЕ ВЪВ ВСЕЛЕНА ПЪЛНА С ТОЛКОВА ЧУДЕСА, ТЕ УСПЯЛИ ДА ИЗМИСЛЯТ СКУКАТА? УДИВИТЕЛНО!

#30 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 6.09.12 г. в 10:48

Topper - колко милилитра течност пушиш на седмица. При мен всички ми казват, че не е нормално да пуша 10мл за 2 дни и няколко часа :(

Отдавна не броя, нещо не ми е по вкуса да си смятам разхода като на Гоуфу и ако надхвърля 10мл да се чудя от къде "тече". Изпарявам колко ми е кеф, ползвам 4 вида картове, но в общи линии брой 2 Виви-та за деня или 1 Виви, 2 СЕ2-ки, 1 Гигантомайзер.
Ти смятай, аз не мога и не ми трябва :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#31 d3v1lStaR

d3v1lStaR

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 6.09.12 г. в 10:56

Не искам по-силна, защото пак ще пуша по толкова ... :( Имам приятели в компанията, които изпаряват от 2 години и нещо ... те пушат 10 милилитра за повече от седмица ...

Не, аз не те питам колко изпаряваш заради ,,сметката'' - ами просто се чудя дали при мене това е нормално ... ама явно не е особено ОК ;-0 тези дни ще гледам да си поръчам и аз такъв карт ВИВИ - много го хвалите всички - не разбирам кое му е толкова COOL - прилича на моя V3

#32 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 6.09.12 г. в 14:22

Какво означава "COOL" ?
Ключовата дума е прилича. Всички си приличат, но са различни.
И не съм казал да си взимаш Виви, изпарявай с каквото си щастлив.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#33 devilbo

devilbo

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 37 posts

Posted На 6.09.12 г. в 14:34

То количеството си зависи от силата на течността и от човека, който изпарява.
Аз например изпарявам около 10 мл от 1,8 мг. за седмица и 2-3 дни.
Относно Вивито и V3-то-нямат нищо общо като изпълнение и не, че е COOL, но поне няма да ти се разлепя.

Edited by devilbo, На 6.09.12 г. в 14:37.


#34 d3v1lStaR

d3v1lStaR

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 8 posts

Posted На 6.09.12 г. в 20:45

Значи ще пробвам! Мерси за инфото отново! А имали някакъв проблем да си пуша цигарата постоянно, когато е на зарядното, дори и да е пълна ? или е по-добре да я извадя от USВ-то, когато се зареди напълно ?

#35 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 6.09.12 г. в 21:21

Значи ще пробвам! Мерси за инфото отново! А имали някакъв проблем да си пуша цигарата постоянно, когато е на зарядното, дори и да е пълна ? или е по-добре да я извадя от USВ-то, когато се зареди напълно ?

Няма значение.Пуши я както ти е удобно.
Biohazard