Jump to content


Photo
- - - - -

Магазини от които пазарувате


  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#21 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 14.10.12 г. в 17:39

Аз няколко пъти се бях пробвал да пиша коментари на сайта им (специално за течностите), ама защо ли така и никой не ги одобри и не се виждат.. :smiley_emoticons_joint:

#22 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.10.12 г. в 17:44

Що ли ? Не им изнася да се четат подобни работи !


chelsea f.c.


#23 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 14.10.12 г. в 20:16

Aко ще поръчвам по интернет избирам gigadrinksот там взимам картове , бази ,аромати консумативи фитилчета и тем подобни джунджурийки ,
но това при положение че ми трябват в момента повечето неща на куп .

Батерии не взимам от там никъде не пише че са оригинал на joyetech и не ми се рискува .
Батерии само от PV-BG да ми е мирна главата :)
Всъщност и всичко останало изброено по горе взимам от там ако се случи да взимам нещата едно по едно и имам време да отида .

Чат пат отивам до Пушестком като закъсам за течност или за карт (преди да си взема виви-то) понеже ми е по близо.
При др обстоятелства никога не бих избрал Пушест пред PV особено след последния път когато един приятел си взе 900мах Twist за 52лв.
Супер гаранцията която му дадоха е 2 месеца а течността която му предложиха била от "новите партиди" на същата цена - някакъв декант му дадоха но аз такъв и на хавлиенци съм взимал за 4лв не за 8 и нещо (само дето на илиянци няма всички аромати а само табако).

Иновейшън мисля въобще да не ги обсъждам няма смисъл :smiley_emoticons_joint: смятам че повечето от вас ще ме разберат : :thumbdown:


Това все едно аз съм го писал. Абсолютно същото мисля и аз за всички споменати магазини.

#24 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 14.10.12 г. в 20:50

Днес поръчах от GigaDrinks 3x Картомайзерa Vision Mini Vivi Nova 2.0мл, 3x Декоративна капачка за DCT, 3x Изпарителни глави за Vision Vivi Nova 2.0мл, 2.4 ома , сокче на Деканг Melon 18мг/10мл и едно сокче пак на Деканг Mango 8мг/10мл. До 3 дни би трябвало да дойдат. Мислех за по-голяма поръчка да направя, но от приятелите ми само 3-ма изпаряват и искат да пробват тези прословути вивита включително и аз. :drinks:

Edited by LxD, На 14.10.12 г. в 20:52.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#25 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 14.10.12 г. в 21:08

Първият ден Виви–то не работи както трябва,но после всичко си идва на място ! Казвам това,за да не се разочаровате !

Edited by PepiSuni, На 14.10.12 г. в 21:14.


chelsea f.c.


#26 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 15.10.12 г. в 05:48

Само не знам допълнителните изпарителни глави защо сте ги поръчали. Картомайзерът си идва с три (1.8/2.4/2.8 ома) и принципно е хубаво да решите коя от трите ще ви "седне на сърце", преди да поръчвате резервни. :)
Иначе добре сте избрали декоративна капачка с ръбче. Другият вариант стои малко странно.

Edited by Sisq0, На 15.10.12 г. в 05:55.


#27 Георги Дяков

Георги Дяков

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 22 posts

Posted На 15.10.12 г. в 09:10

1.gigadrinks
2.la-vape за течности. Имат страхотни течности, особено ментичката.

#28 delux

delux

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 15.10.12 г. в 11:44

Течности,картомаизери и други джуджавки взимам от Gigadrinks.Батерий само от PV-BG.Темата е хубава надявам се повече хора да споделят предпочитанията си.

#29 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 15.10.12 г. в 12:37

Първият ден Виви–то не работи както трябва,но после всичко си идва на място ! Казвам това,за да не се разочаровате !


Благодаря, ще го имам в предвид!

Само не знам допълнителните изпарителни глави защо сте ги поръчали. Картомайзерът си идва с три (1.8/2.4/2.8 ома) и принципно е хубаво да решите коя от трите ще ви "седне на сърце", преди да поръчвате резервни. :)
Иначе добре сте избрали декоративна капачка с ръбче. Другият вариант стои малко странно.


Взехме 2.4 oma защото при тези картомаизери с които сме в момента сме с изпарители 1.8 и на всеки 10-20 дръпки все една или две имат вкус на изгоряло. Аз опитах и с 2.4 ома и за сега съм доволен повече отколкото с изпарителя на 1.8.

Edited by LxD, На 15.10.12 г. в 12:38.

Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#30 Sisq0

Sisq0

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 302 posts

Posted На 15.10.12 г. в 13:24

Ясно. :thumbup1:
Аз на 1.8 нямам сухи дръпки, ама аз не съм chain vaper, та може и заради това да е.

#31 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 15.10.12 г. в 13:32

Ясно. :thumbup1:
Аз на 1.8 нямам сухи дръпки, ама аз не съм chain vaper, та може и заради това да е.

Chain vaper да не е примерно да навържеш 4-5 картомайзера един след друг?
Пробвал съм proxy chain за вдигане левъла на анонимност, но това трябва да е нещо друго.
Шегувам се! Просто ми стана смешно за израза.

Моите магазини към момента са:
Gigadrinks - сокчета, батерии, фитил, картове
http://www.healthcabin.net/ - сокчета
http://www.heaven-gifts.com/ - сокчета и аксесоари
http://www.chinabuye.com/ - батерии, електроника и един мод

Edited by PhrozenCrew, На 15.10.12 г. в 13:40.


#32 CMihailov

CMihailov

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 15 posts

Posted На 16.10.12 г. в 13:04

Досега съм пазарувал от:
pu6com.com - Пасстру батерия, няколко карта и една течност. Отзиви: Батерията си е батерия и съм доволен, но в последствие установих, че цената им е с около 10на лева отгоре в сравнение с магазина към форума например. Картовете бяха Вижън в3 и от тях също съм си доволен (взимал съм и няколко резервни глави от тях). Течноста беше киви доколкото си спомням и не останах особено впечатлен когато момчето в магазина ми я "ароматизира" пред мен. Като цяло pu6com остава като някакъв резервен вариант за мен.
innovationbg.com - Взимал съм може би 10-15 10мл течности от тях за мен и за една позната, и 2 от техните картове пак за мен и за моята позната. Отзиви: При течностите имат добри попадения. Шаде-то не е лошо, но и нямам база за да кажа как е с оригинала. Пробвал съм също и дъвка, черна череша, голд дукат (тютюн с мед), банан, кола и пъпеш. Като цяло съм доволен, но бях потресен от пъпеша който оставяше послевкус на тиквени семки. За картовете мога да кажа само, че това бяха може би най-неразумно похарчените ми 20лв. При тест на 2 карта и 2та дадоха еднакакви резултати. Постоянно бълбукане и мокрене на батерията, трябва да се държат пълни почти догоре тъй като влакното пресъхва бързо.
gigadrinks.com - От там си взех Виви нова 2мл и няколко течности. Отзиви: смятам че момчетата са много коректни и съм доволен от обслужването. Картомайзера си работи на пушка а за течностите мога да кажа, че също са добри. Малко по-големи очаквания имах от лимона (dekang), но какво да се прави. А зелената ябълка на L&A Vape ми стана фаворит до момента.
Това е засега, смятам скоро да започна да пазарувам сокчета и от PV-BG, но засега съм се заредил.

Поздрави

#33 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 16.10.12 г. в 17:03

Аз вече казах откъде пазарувам, а защо... мисля, че е ясно.

Но да кажа защо никога повече няма да стъпя в "любимия" пуШЕСТком, въпреки че ми е наблизо. Първия (и последен) път, когато отидох там, имах електронна цигара съвсем отскоро и бях решила да пробвам карт CE4+ (при тях - Vision Ego). Взех си карт - дотук добре. Обаче реших да попитам за течности, защото моята свършваше. Още не бях открила какво точно ми харесва. Попитах за течности на Flavour Art. Казаха, че има и започнаха да ми изброяват аромати. Най-шокиращо за мен беше, че ме поляха с такъв. Хаха, не е точно така, както звучи, разбира се.
Една жена, видимо ядосана от моето колебание за избора на аромат, докато се усетя какво иска да направи, вече беше хванала ръката ми и беше капнала отгере 1-2 капки. Ще речете "голяма работа". Да, обаче от месеци обикалях дерматолози и лекувах упорита алергична екзема, намираща се на същото място, където се озоваха и няколкото капки от нещо, на чиято опаковка пише, че при контакт с кожата е токсично. Не просто капна капките, но и ги втри в кожата. Много се ядосах. Единственото, което ме спря да напусна веднага магазина беше, че ако го направя, на следващия ден трябва да поръчвам течност онлайн и да чакам да пристигне.
Така... Избрах си аромат. И те извадиха отнякъде едно шише с оранжева капачка - същото, като тези с които беше пълно по пода в магазина, прилежно подредени в кашончета на Dekang. Естествено попитах какво става - аз поисках FA, а те ми вадят шише на Dekang. Направо ми се скараха (сопнаха... не знам и аз как да го кажа), че добре са ме чули, че искам FA и това ще ми дадат - аромат на FA... с база на Dekang. Е, това вече ме отказа да си купя течност от тях. А пък отношението им ме отказа да си купувам каквото и да е оттам.

Edited by Destiny, На 16.10.12 г. в 17:10.


#34 yass

yass

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 349 posts

Posted На 16.10.12 г. в 23:02

И аз да кръстосам връзката с мнението ми за пуШЕСТкома.

#35 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 17.10.12 г. в 21:59

Преди ден, пристигнаха нещата които бяхме поръчали аз и Delux с Еконта от GigaDrinks:
Ето и малко снимчоци на новите ни придобивки (по-нагоре в поста съм описал какви са те):

Снимка 1
Снимка 2
Снимка 3
Снимка 4
Снимка 5
Снимка 6
Снимка 7


Като цяло съм доволен, предполагам че ще остана още по-доволен като вивито се разработи баш като хората.
До сега само 3 часа съм изпарявал с него, но преди да го започна като хората имам да довърша едно гадно сокче с един Smok Redux карт и после ще се потопя в дълбините на хубавия вкус които вивито придава с любимата ми течност.
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#36 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:21

Красота е това Vivi!
А честито и да почерпиш, че да не ти засъхне фитила!

#37 LxD

LxD

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 235 posts

Posted На 17.10.12 г. в 22:31

Ще се погрижа да не засъхва, а и ти трябва да черпиш за новото модче :smiley_emoticons_joint: с здраве да си изпаряваш. :Koshechka_08:

ПС: Как се държи мода за сега, какви са ти впечатленията за него и колко $$$ ти излезна да ти го докарат до вратата?
Ихаааааа... от последната ми аналогова цигара е минало ... и съм спестил ...

#38 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 18.10.12 г. в 07:42

Ще се сетите, от 4 месеца ви разправяме "дърти и патили" за Виви, ама не...СЕ4 та СЕ4+ :sSig_goodjob2:
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#39 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 18.10.12 г. в 08:09

Ще се погрижа да не засъхва, а и ти трябва да черпиш за новото модче :smiley_emoticons_joint: с здраве да си изпаряваш. :Koshechka_08:

ПС: Как се държи мода за сега, какви са ти впечатленията за него и колко $$$ ти излезна да ти го докарат до вратата?

Ше почерпим бе, как няма. Сокче домашна поста жулиш ли? Като поотлежаха и започнаха да ми харесват повече от купешките :tongue4:
Мода се държи идеално. Сега с кафенцето го тествах и на 6V - направо ша изкърти кочината. Трябва яко мъцкане, щото почва да пука едни гръмотевици и то с глава 2.8ohm.
Доставиха ми го до кварталната поща и ми струваше 0лв да ида да си го взема. Много добре беше увит.

#40 delux

delux

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 18.10.12 г. в 12:11

Mini Vivi Nova - да те бях открил по-рано...просто перфектен,идеален вкус.Парата е приятна а не както обикновено "нажежена",за момента няма течове и други главоболия след парвия ден се разпушва много добре.Думата е бомба : ) с кеф да си пиеш по няколко кафенца. :smiley_emoticons_joint: