Jump to content


Photo
* * * - - 1 votes

eGo-CE4


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 slash

slash

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 3 posts

Posted На 16.08.12 г. в 16:58

Здравейте колеги!
Попаднах на тази оферта - http://www.

Чудя се обаче,дали цигарата е оригинална и ако е такава според вас,до каква степен има прилика с eGo-t?
Благодаря!

#2 last_hope

last_hope

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 511 posts

Posted На 16.08.12 г. в 20:28

Със сигурност е оригинална, само оригиналните са надписани! А на всичко отгоре и няма да има ТЕЧ, а и ще получиш инструкция на дигитален носител и стилна кутия. А това с "резервоарчето се напълва с течност в наколнено полужение" ме спечелиха и мен. Ще си купя 2!
Save the future from degenerates,chlorinating the Gene pool!!! www.darwinawards.com

#3 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 16.08.12 г. в 20:53

Супер-дупер, турбо, мега, хипер Уферта! :)

И аз бих се възползвал от новия вид "клеаромайсер", което "предотвратява теч на никотин на 100%". Вие знаете ли какво е неприятно да ви тече никотин по ръцете когато "засмуквате", а? :) Също "мундШука" им е добър на тоя версия. А дори и "Батерията на модела EGO-СЕ4 е идентична с тази на модела EGO"(направо почти същата :Koshechka_08: ) + това има екстра "предодвратяване на случайни включваня". Още една екстра, забележете: "батерята" е "с мъжка резба модел EGO-B650" (най новия вид)
:clapping: :laugh: :laugh:

#4 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 16.08.12 г. в 20:55

А пък мен "мундшука"... поооочти правилно.

Ей, много лоши хора в тоя форум, така да се подигравате/ме на офертата за която пита човекът.

Сега сериозно:
Какво значи "дали е оригинална"? Тоест какво точно питаш, защото на така зададения въпрос не може да се отговори.
Приликата с "eGo-T" е само най-общо дизайнът на батериите, който е показан на снимките.

п.п. малеее яко неграмотен сайт, пълен с правописни грешки! Само като видиш дизайна на страницата и тоновете правописни недоразумения и трябва да ти стане ясно, че не е сериозно просто!

Edited by mioki, На 16.08.12 г. в 21:01.

Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#5 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 16.08.12 г. в 21:22

Това е само за ПОЗНАВАЧИ!!! :tongue4:
"...предотвратява теч на никотин на 100%"
другите съставки могат да изтичат безпроблемно...
"Развива се мундшука на пълнителя след което резервоарчето се напълва с течност в наколнено полужение."
За НЕпознавачите - тънкият момент е в мундШука и в полУжението :) (колът е по избор)
...
НО е-пушейки, случайно не предотвратих включването(/изключването) на идеята да предложим на куриерска фирма еконт (пише се с малка буква, понеже е малкото й име) да предостави бонус (на автора на този текст) един пистолет (стрелящ и при "случайни включваня" когато не се ползва (без значение има или няма запетая (преди "когато"))...
...
Да приветстваме клиаромайСЕРА
(от три дни не съм правил секс и се чудех как да "смекча ефектите на въздържанието" :rofl:)

Сега разбирам колко съм сглупил, като съм пренебрегнал течащите майСери...
(ами те били high ТЕЧ :laugh: )

...
Ще си купя 2!


С тези количества... мисля, че е резонно да искаш преференциални цени ;)

#6 anttonn

anttonn

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 16.08.12 г. в 22:04

:smoking-8570: Сюпир :)))))

#7 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 16.08.12 г. в 22:05

Ръководството също е Много добре написано :) и даже е на дигитален носител(дискета 3.2'): тук е

Ето и някой бисера:
"2 х Нормални „Tank” атомайзери" - и два-3 ненормални шмайзера

"1 х Кълъфче за съхранение" - при желание се предлага и сапунерка с гравиран Его тех надпис на китайски
" Запазваме си правата да променяме съдържнието на компонентите и финкционалноста на е-цигарата, с цел подобряване на продукта,

без предварително уведомяване" - чат - пат слагаме тунинг на батерията, чат пат удряме по една боя на това онова..

"eGo – T използва „tank” пълнители, „tank”атомайзер и батерии" - Най-добрите танк батерии на пазара! Газят и стрелят без предупреждение!

"Включете USB кабел в зарядното за 220V или USB на РС", "Използвайте мощен USB изход на РС за правилно зареждане на батерията." - най добре към ядрен генератор я включете, за по сигурно :rofl: :skull:

"За зглобяването на eGo-T", "завийте батерията в посока обратна от часовника на атомайзера " - Атомайзера разполага с часовкик тип ролекс

"Внимавайте да не попадне прах върху атомайзера или батерията. " или особено опасно е да поадне шепа пясък от плажа или яко я изтървете на село в кочината на прасето.. това би съсипало батерията..

" Пазете течността на сигурно място, далеч от деца или домашни любимци" - Кучето ми глътна една 10-ка :)

"Не я съхранявайте нито на много студена среда да не замързне" - :fool:


Сори за гаврата, но не издържах..

#8 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 16.08.12 г. в 22:25

Е спестил си доста бисери :rofl:

eGo-Tank е изградена въз основата на eGo :shok: наистина ли?!

При нормални условия, зареждането
на батерията отнема до 5 часа.
ПЕТ часа?! моята 650мАч батерия ще е ментак някакъв, зарежда се само за някакви си два... явно я зареждам при ненормални условия :shot:

Просто отворете силиконовата капачка, сипете течност в резервоарчето и затворете с капачката тези с пластмасови капачки само мога да ги съжалявам...

Винаги зареждайте батерията напълно преди да е използвате след всяка дръпка на зарядното!!

пазете батерията подалеч от остри предмети много важно, пилите и шилата, а също карфици, ножици, ножове и т.н. само чакат да я оставите в тяхна близост, веднага ще й се нахвърлят.

Моля Ви,
осигурете достатъчно течност в пълнителя...
това е персонална молба от автора.

Темата е за гумичка май :spam: :lol:
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#9 puf-paf

puf-paf

    Байзъъ

  • Участници
  • PipPipPip
  • 337 posts

Posted На 16.08.12 г. в 23:03

"Неговата голяма 650 mAh батерия позволява около 800 дръпвания на ден. "
(нощните не се броят :) )
...
"Тя предлага пет пъти по-дълго време за пушене от всичките осанали електронни цигари"
(еееееех, моите са разпнати...)
...
"създава много дим"
особено през лятото - много пожари стават... ;)
...
"Това предпазва от прекомерно разреждане на батерията когато не се използва"
имам едни клекнали - отдавна не ги използвам - трябва да ги проверя ;)
...
"Нежно бутнете пълнителя в атомайзера.
Насилното бутане на пълнитела в атомайзера може да предизвика повреда"
еййййй - аз пък обичам по-hard да го "бутна" ...
...
"Ако течността влезне в контакт с усните, изтрийте ги или почистете с вода. "
къде е грешката (за усТни ли става дума или за водКа?)
...
(Боже, колко мъка (сайтове) има на този свят...)

Еееееее - тези са направо "върхът на гнойната пъпка"

"Виш видео, натисни ТУК"
виШ

Еееееее - скоро не съм се смял така :D
...
"- артикула е чисто нов и се тества с оборотен консуматив дали покрива допустимите показатели за нормална работоспособност"
(ако не ги покрива - издава се болничен лист за временна неработоспобност... (после - на ТЕЛК :Koshechka_08: )

Edited by puf-paf, На 16.08.12 г. в 22:46.


#10 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 17.08.12 г. в 00:13

Уникално наистина :rofl: :lol: Не мога да се спра просто:

"На външен вид и вкус електронната цигара не се различава от истинската, Пушекът или парата се създава като резултат от разграждането на разреденият никотинов пълнител до фини частици под действие на затоплящия елемент,зареден от литиевата батерия, контролирана от сензора." :crazy: - Под въздействие на обогатения уран, пластмасата на пълнителя се разгражда на елементарни частици, предимно електрони, неутрони и кварки. Литиевата батерия зарежда затоплящия елемент, под строгия контрол на сензора, който от своя страна е виновен за пушека на разводнения никотин... :fool: :rofl:

" Когато излизащия пушек намалее значително,това означава,че е време да смените пълнителя. Същото е и с батерията-ако спре да работи, значи трябва да се презареди с доставените зарядни за кола, usb или електрически контакт." Ако спре батерията, ха сега - бяг до колата да я заредите :rofl: .. Ако нямате кола си купете контакт от железарията и намушкайте батерията на него, ако и това не помогне - залеете батерията с бира, духнете 3 пъти, загрейте я на слаб огън докато припука няколко пъти и се отлющи парче боя и я ударете няколко пъти с тежък поне 3.6кг предмет, за предпочитане чугунен..

"Вече може спокойно да се наслаждавате на пушенето и същевременно да водите нормален живот."

"2.Колко време трае всеки пълнител?
Взависимост от периода на вдишвания,пълнителят издържа колкото 15-20 нормални цигари." - Пълнителя си трае период от мезозоя до преди новата ера :)

"7.Предлагате ли гаранция на електронната цигара?
Да, всеки модел има определена гаранция минимална е 3 дена максималната е 30 дни, Тя покрива всякакви дефекти, но не покрива физически повреди, неправилна употреба и нормално износване." - от 3 секунди до 6 минути и 24 секунди в зависимост от това колко сте ядосани.

"също така електронната цигара може да се пуши навсякъде-край басейните, барове, ресторанти, киносалони, летища, самолети, забранени помещения за пушене и дори пред бебето ви" - в близост до язовири, водоеми, посстанции или обикновени локви, също така можете да пушите под юргана, на черешата или ливадата докато косите люцерна..

"Зз цени натисни ТУК"
:rofl: :rofl: :rofl:

#11 Destiny

Destiny

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 197 posts

Posted На 17.08.12 г. в 01:53

:offtopic:

Смях се с глас! :rofl:
Не толкова на написаното във въпросния сайт, колкото на интерпретациите, които сте направили :sSig_goodjob2:

Edited by Destiny, На 17.08.12 г. в 01:59.


#12 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 17.08.12 г. в 08:37

Олеле, олеле, малко ви трябва колеги :)

И някой е пропуснал да отговори на Slash - ако пазарувате от този сайт/магазин, най-вероятно ще съжалявате, много.

#13 mioki

mioki

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 386 posts

Posted На 17.08.12 г. в 13:14

Аз му отговорих /справка няколко поста нагоре/ до колкото можах :)
и искам да подчертая, че подигравките които се изсипаха тук, са насочени към смешния сайт, а не към автора на темата!!!
Който иска - намира начин, който не иска - намира оправдание.

#14 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 17.08.12 г. в 14:53

Боже,колко мъка има по този свят!
Biohazard

#15 J_O_I_N_T

J_O_I_N_T

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 150 posts

Posted На 17.08.12 г. в 19:52

"....се изхвърля параподобен пушек...."

или по-скоро паранормален пушек :D

#16 batko32

batko32

    хауптбанобергрупенфюрер

  • Участници
  • PipPipPip
  • 370 posts

Posted На 17.08.12 г. в 22:58

Е защо се чудите ? Това "Нещо" работи със самозареждаща батерия :smoking-8570::sSig_censored: :crazy:
А аз се чудя защо тогава в комплекта предлагат зарядно ? :sherlock: ......ама най-вероятно е за авторитет. Всяка уважаваща себе си е-цигара има такова .
После идват невероятни неща. Много ми прилича на скеч на "Тутурутка"
-Химични елементи , начин на получаване и състав на течността.
отговор:
-Ами....според мене де..на вкус е киселина.....на вид е основа.....а на мирис е метал......

Edited by batko32, На 17.08.12 г. в 23:05.

....Тури му Мента и ще се оправи.... гаранция :)
www.audio-spirit.eu........................www.opelclub-bg.com

#17 The_Wind

The_Wind

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 20.08.12 г. в 15:41

Здравейте,колеги по неволя :)

и аз съм вече в отбора на вайпърите :) и се чувствам някък щастлив от тоя факт .

аз стартирах направо с eGo-T прозрачен CE4+ Clearomizer V2 картомайзер (с дълъг фитил)

И не знам как са били предните е-цигарки,
но тая е велика..няма теч удобно пълнене,голямо резервоеарче..
кво му трябва друго на съвременния е-пушач :)
И си вдигам пара навсякъде просто.
eGo-T прозрачен CE4+ Clearomizer V2 картомайзер
като парния локомотив...революция :)

#18 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 20.08.12 г. в 15:47

Честито и щастливо изпаряване ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#19 The_Wind

The_Wind

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 5 posts

Posted На 20.08.12 г. в 15:50

еми Мерси :)

и тук намерих доста актуална информация като цяло за новата мода в пушенето :) а и доста хумор.

вдига се пара хич да не е :)

Edited by The_Wind, На 20.08.12 г. в 15:50.

eGo-T прозрачен CE4+ Clearomizer V2 картомайзер
като парния локомотив...революция :)

#20 praskovka20

praskovka20

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 20.11.12 г. в 20:26

еми Мерси :)

и тук намерих доста актуална информация като цяло за новата мода в пушенето :) а и доста хумор.

вдига се пара хич да не е :)

Здравейте.Днес си закупих електронна цигара ego-T.Заредих батерията поне 6 часа.Дръпнах няколко пъти и сега не мога... Мушкам пак в зарядното,но показва , че е заредена.Дали съм се прецакала?
:unsure: