Jump to content


Photo
- - - - -

Его Т изгорял вкус


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 28.01.12 г. в 21:16

Закупих ego-t мега пак стоманени. Цигарите работиха нормално, но след няколко минути една от цигарите имаше вкус на изгоряло. Пробвах с продухване, не помогна... Цигарите са чисто нови, едната от тях работи супер и съм много доволен, но другата ме разочарова ...

#2 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 28.01.12 г. в 21:31

Има няколко полезни теми за e-Go Т ,там има отговор на този въпрос, прочети малко там и ще научиш много работи.От една година съм с такъв модел и нямам нито течове нито изгорял вкус.Успех

#3 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 28.01.12 г. в 21:40

Търсих навсякъде във форума, но не можах да намеря решение за моя проблем. Питах познати, опитах и да се свържа чрез контактната форма от сайта.

#4 amji

amji

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 28.01.12 г. в 22:37

Щом има вкус на изгоряло, това означава, че не тече течност към реотанчето и атомайзера работи на сухо. Като начало препоръчвам следното:

1- Недей да пълниш пълнителя до горе, остави малко свободно място за въздух

2- Изкарай пълнителя от атомайзер и го постави обратно няколко пъти последователно, за да протече течноста към реотанчето.

3- Обърни внимание на пълнителя, да не би да пречи на течноста - отрязъка от предупчения отвор(малкото кръгло парченце) е възможно да го запушва.

4- Преди да започнеш да изпаряваш направи две-три дърпвания, без да активираш батерията и на следващото си я активирай, за да видиш дали ще се получи вкус и пара или не.

#5 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 28.01.12 г. в 23:14

Вкус и пара си има до втората секунда, след това идва изгорял вкус, мерси за съвета ще пробвам и ще пиша. А пък съм и сменил 2 пълнителя, не е възможно да е от него.

* След като изпълних това което ми каза ето изводите които си направих -
LR атомайзера работи нормално ( повече пора, много по-силен удар в гърлото ).
Другия атомайзер - по-малко пара, почти никакъв удар в гърлото, до 3-тата секунда ок, но след това пак има ужасен вкус на изгоряло ...
Изпълних 4-те стъпки с другия атомайзер който си мисля, че е дефектен ...

Edited by katsar0v, На 28.01.12 г. в 23:35.


#6 Leny

Leny

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 29.01.12 г. в 03:16

Изпробвал съм десетки различни видове атомайзери и извода ми е един.Електронната цигара е пълен боклук ,може би просто не е осъшаршенствана ,не ,че ще се върна на аналоговите ,но просто всичко което идва от 'дръпнатите' е боклук и винаги ще бъде.Просто колега остава да си изпаряваме и да си ни мирише на изгоряло и тва е.Дано след време измислят някоя електроннка за която да кажа евала ,защото за сега такава няма

#7 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 29.01.12 г. в 09:03

Аз съм супер доволен от ego t, моята цигара си работи перфектно, но някак си не е честно да закупя две и втората да е дефектна ( тя не е за мен, но въпреки това аз съм дал парите ). Разликата между двете е-цигари според мен е огромна ... пара, вкус, удар в гърлото. Сякаш съм купил два различни модела цигари. Мисля, че ще е хубаво някой от екипа на сайта да изкаже мнение :)

Edited by katsar0v, На 29.01.12 г. в 09:19.


#8 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 29.01.12 г. в 13:02

Изпробвал съм десетки различни видове атомайзери и извода ми е един.Електронната цигара е пълен боклук ,може би просто не е осъшаршенствана ,не ,че ще се върна на аналоговите ,но просто всичко което идва от 'дръпнатите' е боклук и винаги ще бъде.Просто колега остава да си изпаряваме и да си ни мирише на изгоряло и тва е.Дано след време измислят някоя електроннка за която да кажа евала ,защото за сега такава няма

Говориш глупости, лично мнение.
Ами опитай тогава картомайзер, като атомайзерите не ти пасват.
Атомайзерите не са за серийно пушене, също не очаквай заместител на усещането на аналоговата цигара - това е съвсем различно като техника и усещане.

И как го каза само, да измислят електроника, че да не си пробвал всичките видове цигари?
Че вземи някой от модовете, ProVari, Genesis атомайзери, SSGGT, пък тогава давай обобщения за "измислените" цигари.

Моите 2ст по въпроса.

Edited by Topper, На 29.01.12 г. в 13:05.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#9 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 29.01.12 г. в 17:47

просто мини на картомаизери и проблема ти е решен


chelsea f.c.


#10 Leny

Leny

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 29.01.12 г. в 18:35

Отдавна съм на Картомайзери поради простата причина ,че съм пробвал всички възможни атоми ,не говоря за модове които приличат на Monster Truck.Плюс това колега не искам да има общо с истинската цигара ,защото аз винаги си купувам плодови аромати

#11 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 29.01.12 г. в 20:22

Отдавна съм на Картомайзери поради простата причина ,че съм пробвал всички възможни атоми ,не говоря за модове които приличат на Monster Truck.Плюс това колега не искам да има общо с истинската цигара ,защото аз винаги си купувам плодови аромати

Да отбележим, че вече си противоречиш колега. Атомайзер или картомайзер ти дава този вкус?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#12 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 29.01.12 г. в 20:37

Трябва да си свалиш фитила надолу малко за да обтича течноста нормално.Тук е обяснено добре.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#13 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 29.01.12 г. в 21:07

Не разбирам много добре английски, но пробвах с клечка за зъби да избутам фитилчето навътре. Изчезна малко загорелия вкус, но удар в гърлото няма ... Мерси на всички за помощта.

Edited by katsar0v, На 29.01.12 г. в 21:13.


#14 Leny

Leny

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 29.01.12 г. в 23:53

Атомайзер ЕГО-Т имам 3 и трите са чисто нови и вонят

#15 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 30.01.12 г. в 09:04

За да премахнеш изгорелия вкус трябва да извадиш фитила с металната игла която влиза в пълнитела и да измиеш всичко с вода.Това е лесна интервенция по профилактика на танк атомайзерите ,която един път като направиш и свикваш.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#16 katsar0v

katsar0v

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 24 posts

Posted На 30.01.12 г. в 11:35

Направих това в клиповете, изгорялия вкус отмина, но парата пак е по-малко, а удар почти няма.

#17 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 30.01.12 г. в 11:46

Каква течност ползваш и какви танкове (с каква капачак отдолу) ?
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#18 Vlad

Vlad

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 115 posts

Posted На 30.01.12 г. в 13:12

Направих това в клиповете, изгорялия вкус отмина, но парата пак е по-малко, а удар почти няма.


Отваряш атомайзера с отверка там от където влиза пълнителя. Обгаряш със запалка филтъра до побеляване. Слагаш атомайзера на батерията, както е отворен и задействаш.. така се обгаря и реотана.. обгаряш го докато спре да пуши и започне да се вижда че грее..
За по добър удар в гърлото ползвай по силно никотинови течности 24-26мг или 32-36мг.
За повече пара ползвай VG течност.
Като цяло с картомайзери ще си решиш проблемите на 90% и няма да се занимаваш с глупости.

#19 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 30.01.12 г. в 14:06


Направих това в клиповете, изгорялия вкус отмина, но парата пак е по-малко, а удар почти няма.


Отваряш атомайзера с отверка там от където влиза пълнителя. Обгаряш със запалка филтъра до побеляване. Слагаш атомайзера на батерията, както е отворен и задействаш.. така се обгаря и реотана.. обгаряш го докато спре да пуши и започне да се вижда че грее..
За по добър удар в гърлото ползвай по силно никотинови течности 24-26мг или 32-36мг.
За повече пара ползвай VG течност.
Като цяло с картомайзери ще си решиш проблемите на 90% и няма да се занимаваш с глупости.


32-36mg/ml ???
Ти сериозно ли :)
Никъде не се продават такива "готови" течности, продават се базови за разреждане и овкусяване.
Ще вземе да се натрови човека ;)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#20 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 30.01.12 г. в 14:27

За по добър удар в гърлото ползвай по силно никотинови течности 24-26мг или 32-36мг

Всичко над 24-26мг силно НЕ препоръчвам.

За повече пара ползвай VG течност.

Също не препоръчвам.Освен че прави по малко удър Vg-то и не обтича достаъчно добре през Tанк моделите.

Слагаш атомайзера на батерията, както е отворен и задействаш.. така се обгаря и реотана.. обгаряш го докато спре да пуши и започне да се вижда че грее..

Това се прави задължително,но с повишено внимание да не си изгориш атомайзера.Ето така се прави.

Щастлив user на VAMO+Nimbus