Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

По колко и какво пушите?


  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#41 djagi

djagi

    Bronze потребител

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 2.03.10 г. в 19:58

Установих, че средно на ден съм с три пълнителя (1 пълнител = на 10 цигари, според прочетеното в heaven-gifts), но лошото е, че вече свършиха и за утре ще съм на сухо. Не ми се иска да се връщам към аналоговите, но в магазина няма течност, а и утре е празник и положението е лошо...

#42 NiOOH

NiOOH

    Silver потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPip
  • 477 posts

Posted На 2.03.10 г. в 20:14

Установих, че средно на ден съм с три пълнителя (1 пълнител = на 10 цигари, според прочетеното в heaven-gifts), но лошото е, че вече свършиха и за утре ще съм на сухо. Не ми се иска да се връщам към аналоговите, но в магазина няма течност, а и утре е празник и положението е лошо...


Ако си от София, в магазина JIM на Крум Попов, малко педипресечката с Христо Смирненски има 10 мл за 15 лв Малборо. Знам, скъпо е, но за спасяване на положението е много по-добро решение от връщаането към аналоговите цигари.

#43 Николай Димов

Николай Димов

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 42 posts

Posted На 2.03.10 г. в 20:39

От 30г. пуша по кутия и половина-две до три на ден.Пробвах с ментета от DX хареса ми ,но се разочаровах.Беше с оригиналните пълнители.Комбинирах с течности от Деканг и пак ми хареса ,но беше за кратко-1бр. атомизатор за за един ден.Реших да комбиним качествен атомизатор и останах очарован.Вече една седмица без аналогови.Разход не мога да дам,защото е с прекъсване.Ползвам и мод за батериите от второ зарядно от китайски GSM PRIVILEG X6.

#44 djagi

djagi

    Bronze потребител

  • Участници
  • Pip
  • 12 posts

Posted На 2.03.10 г. в 21:00

Ако си от София, в магазина JIM на Крум Попов, малко педипресечката с Христо Смирненски има 10 мл за 15 лв Малборо. Знам, скъпо е, но за спасяване на положението е много по-добро решение от връщаането към аналоговите цигари.

Благодаря! Жалко че нямат друг аромат, защото до сега бях с такъв и ми се искаше да пробвам нещо различно, но пък са близко и утре съм там :)

едит: взех течност и имах възможност да опитам череша и 555. И двата ми харесаха много повече от борото.

Edited by djagi, На 3.03.10 г. в 18:46.


#45 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 3.03.10 г. в 18:40

ако пуша по 2ml течност (18мг/мл) с никотин 24мг/мл колко мг чист никотин приемам?

#46 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 3.03.10 г. в 18:51

Нещо не схванах аз въпроса ти - пушиш 18, но мешаш с 24 или... ъм? :blink:

#47 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 3.03.10 г. в 19:12

Posted Image
кой от двата надписа показва съдържанието на никотин червения или зеления?
Идва малко за темата "Всичко за разтворите"

Edited by dragi4, На 3.03.10 г. в 19:40.


#48 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 3.03.10 г. в 21:19

Червеният.

Edited by locoo, На 3.03.10 г. в 21:28.

Biohazard

#49 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 3.03.10 г. в 21:26

Това трябва да е "до". На новите етикети ще е по-ясно означено, да не говоря, че на тези има грешка. Течността ти е 18, т.е. каквото си пише там, където пише вида.

Edited by geniusloci, На 3.03.10 г. в 21:26.


#50 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 3.03.10 г. в 21:53

Ясно :whistle2: , до сега мислех че е 24мг/мл..
изпарявам по 3мл течност на ден. Част от нея дава фира по филтъра, надявам се че съм в нормите.

Edited by dragi4, На 3.03.10 г. в 21:57.


#51 dragi4

dragi4

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 4.03.10 г. в 23:32

преди малко не се сдържах и запалих 1 аналогова, значи нямате си представа такава гнус не мога да повярвам че съм пушил 13г. запалих само половин дръпка и точно каквото очаквах, отврат изхвърлих цигарата. изобщо не пробвайте 2 седмици съм на електронна и на такива ще си остана.. отврат са аналоговитe!!!!!!

#52 adel

adel

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 210 posts

Posted На 5.03.10 г. в 08:31

преди малко не се сдържах и запалих 1 аналогова, значи нямате си представа такава гнус не мога да повярвам че съм пушил 13г. запалих само половин дръпка и точно каквото очаквах, отврат изхвърлих цигарата. изобщо не пробвайте 2 седмици съм на електронна и на такива ще си остана.. отврат са аналоговитe!!!!!!


особенно след caramel цигарата е с вкус на антитаб;)

Edited by adel, На 5.03.10 г. в 08:32.


#53 yordaniy

yordaniy

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 31 posts

Posted На 6.03.10 г. в 01:47

При мен има промяна спрямо предния ми пост в темата...

От 1 седмица въобще не пуша тютюневи цигари, а карам само на електронни. (От време на време изпитвам желание да си запаля тютюнева, но успешно се въздържам.) :rolleyes:

Нося си 2-3 броя е-цигарети, все с различни аромати - според случая: Ruyan#4, Cappuccino, Menthol, Vanilla - всичките на 18 мг.

Явно пуша по около един пълнител (1 мл.) на ден - налага ми се да ги презаредя приблизително на 3-ия ден.

Батериите ги сменям по-често: на всяка е-цигарета - на ден/ден-и-половина - вероятно щото правя по две дръпки - "подгряваща" и последваща "яка". :smoking-8570:

#54 dbrmr

dbrmr

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 11 posts

Posted На 15.03.10 г. в 15:06

"Пуша от 5 годишен, майка ми настояваше!" - цитат от филма сем.Адамс, който използвам постоянно по темата.
Не си спомням от кога пуша, но последните 5 години пуша по 1.9-2 кутии на ден.
Е-цигари ползвам от началото на тази година, започнах с небезизвесната M401, но явно съм се докопал до много лека течност и като пушех не усещах нищо, и продължих да пуша аналогови но междувременно се разрових за повече информация относно е-пушенето, успях да открия тешка (24мг) течност и започнах да пуша само електронната цигара. След две седмици цигарата се отказа мен, тогава открих този магазин и веднага се обзаведох с DSE901.
Като течности съм опитвал само Марл(24мг) - не го харесвам, но е силен и ме надрусва, и Райан (11мг) - много го харесвам, малко ми е слаб, но като започна от сутринта само с него и ме задоволява напълно.
По груби изчисления пуша по 35мл на месец.

В първия ми месец на е-цигари няколко пъти пробвах да пуша аналогови цигари, в заведение - не мога, имат гаден вкус. btw мисля че след като ги спрях, ми се е изострило обонянието, защото мога да посоча пушач в стаята само по миризмата на дрехите му или дъха ? незнам но това е нещо ново за мен.

В заключение: доволен съм от е-цигарите :thumbup1:
The future is function of the past.

#55 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 16.03.10 г. в 02:56

Аз май ще се окажа най-пестелив от всички. Започвам да си мисля, че отвертката пардон - 905, си е добра инвестиция, понеже оползотворява по-добре течността. Не съм дозареждал 901 атомайзера повече от веднъж дневно досега - зареждам сутринта, после досипвам, но досипването не го правя с вадене на кечето и пълнене на резервоара, само накапване. Така погледнато, хабя не повече от 30 капки на ден. Но и ми е трудно да отговоря вече, защото често пробвам вкусове по неволя.

Иначе пуша Mild7 вече 3-4 дена и все повече го харесвам. Няма да кажа защо :whistle2:

#56 locoo

locoo

    Редовен посетител

  • Администратори
  • 345 posts

Posted На 16.03.10 г. в 12:58

Аз май ще се окажа най-пестелив от всички

Е пестелив,пестелив-пак на месец не мисля,че ще си под 35-40мл.
То общо взето май всички сме около това количество :smiley_emoticons_joint:
Biohazard

#57 Valeri

Valeri

    Guest

  • Участници
  • PipPipPip
  • 176 posts

Posted На 16.03.10 г. в 13:30

Аз продължавам да държа под 30ml/месец със загубите, но течностите са ми 24mg.
този потребител вече не участва на този форум

#58 tishomen

tishomen

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 22.05.10 г. в 23:33

eco pure-тютюн. по едно на месец от 20мл.
Ако не знаеш защо искаш определено нещо - значи изпълняваш нечие чуждо желание.

#59 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 25.05.10 г. в 11:18

Аз май ще се окажа най-пестелив от всички

Е пестелив,пестелив-пак на месец не мисля,че ще си под 35-40мл.
То общо взето май всички сме около това количество :smiley_emoticons_joint:

Откакто минах на 801, май спрях да меря "колко харчи". Много, понеже с всеки изпран/сменен пълнител отива доста. :sorry:

#60 tishomen

tishomen

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 19 posts

Posted На 25.05.10 г. в 23:13

а аз си мислех че пуша по-малко а се оказва че съм от малкото които смучат по 4-5 пълнителя на ден.eco pure-високо съдържание.чудя се дали да си взема друг вкус и от друга марка но незнам дали ще ми хареса.пробвал съм камел,боро и банан.сладникавите не ми харесват а другите две нямат нищо общо с камел и боро.засега eco pure-тютюн има най близък вкус.може и аз да не съм попаднал на подходящия вкус.кажете някой близък до оригинала че този нещо ми омръзва.без блудкави вкусове на плодове,ядки и т.н. просто да има аромат на цигара(е не на пепелник :smiley_emoticons_joint: )

Edited by tishomen, На 25.05.10 г. в 23:14.

Ако не знаеш защо искаш определено нещо - значи изпълняваш нечие чуждо желание.