Jump to content


Photo
- - - - -

280mAh батерии за 510


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 NovemberRain

NovemberRain

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 24.10.11 г. в 20:14

Здравейте,
Тъй като това ми е първа тема смятам, че е редно първо да се представя преди да премина директно към въпроса си :blush:
Та... на 28 години съм, пуша от около 5. Преди 3 месеца реших да си взема електронна цигара просто от любопитвсто. Поръчах си от един китайски сайт евтина слим цигара. В интерес на истината останах изненадващо доволна и вече от 3 месеца пуша само нея, без никакви аналогови цигари.
Та... реших вече, че е време да си купя "истинска" е-цигара. Четох и разглеждах доста тук и по други сайтове и в крайна сметка се спрях на Joye 510 Т с 280mAh батерия. Виждам, че в момента тук не се предлага комплект с този тип батерии и реших да попитам дали се очаква да има такъв или ще се наложи да купувам комплект с малките батерии и отделно да взимам голяма :unsure:

Edited by NovemberRain, На 24.10.11 г. в 20:25.


#2 Leny

Leny

    Участник

  • Участници
  • PipPip
  • 26 posts

Posted На 24.10.11 г. в 21:23

За мен специално най-гадния атомайзер които не дава никакъв вкус и удър е именно този които си описала.Пробвал съм какви ли не сглобки и за мене най удачния вариянт е: атомайзер на DSE 901 с батерия 650 Mah за ЕгоТ.Комбинацията е страхотна имайки напредвид,че имаш супер дълъг живот на батерията ,а атома ти придава супер вкус ,много пара и добър удър.Успех

Edited by Leny, На 24.10.11 г. в 21:24.


#3 NovemberRain

NovemberRain

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 24.10.11 г. в 21:42

Благодаря за съвета. За съжаление Его батериите са дооста големи за моя вкус. Първо все пак съм жена и не ми изглежда красиво да налапам подобна тояга :smiley_emoticons_joint: , второ- винаги съм пушила слим цигари, сега и електронната ми китайка е с размерите на нормална Карелия слим и просто не мога току тъй да мина на нещо толкова голямо... Иначе с моята пристрастеност (да се разбира, че и в тоалетната не влизам без е-цигара) дори и 2200 батерия сигурно ще ми е малко, но... трай, бабо, за хубост :blush:
Та нека поставя въпроса си по друг начин - кой е оптималният вариант издръжливост на батерия+голяма вместимост на пълнителите при минимален размер на цигарата? Сегашната ми евтинийка ме задоволява напълно като размер, но батерията ми кара по 2 часа и това непрекъснато докапване в пълнителя направо ми скъсва нервите :mad: Това беше и причината да се насоча към танк варианта с 280mAh батерия, която макар и по-дълга, поне не е дебела като пура

#4 vakill

vakill

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 238 posts

Posted На 24.10.11 г. в 23:05

Танк варианта е добър,но не ти го препоръчвам.510 с батерийка по твой вкус ще ти върши добра работа.С танковете можеш да имаш къде къде по късащи нервите неща от накапването.

Щастлив user на VAMO+Nimbus


#5 Массаракш

Массаракш

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 153 posts

Posted На 25.10.11 г. в 10:53

Картомайзер се сравнява като размер с атомайзер+пълнител. Обаче на сайта не виждам подходящ за 510 батерии картомайзер в наличност. Може би колегите да помогнат тук.

Относно докапването на пълнителите, имах такъв кратък период - просто си взех повече пълнители, заредени и с поставено капаче в табакера, модифицирани със "сламкомода" :) (така пълнителите събират повече течност, има много варианти, ето един обсъждан тук http://www.pv-bg.com...ch=1)

И аз жена, но навън се разхождам с 650/900 Его батерия и картомайзери. Много бързо свикнах. Аз също "пуша" много. Сега в табакера нося 1/2 Его батерии и картомайзери. И ми допада повече от носенето на 3-4 510 батерии или 2+зарядна кутия.

Между другото комбинацията Его батерия + тънък 510 атомайзер/картомайзер е малко по-фина от тип Б атомайзери. Ето пример за сравнение: http://www.pv-bg.com...36eaf74b139.jpg

#6 NovemberRain

NovemberRain

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 25.10.11 г. в 12:06

Благодаря на всички за помощта :give_rose:
Ако се спра на Его, то със сигурност ще бъде варианта "ако е гарга да е рошава" и ще взема най-голямата батерия.
Така или иначе съм замислила да зарадвам мъжа ми за рождения ден с едно Его и ще използвам случая да тествам неговата за да реша окончателно. До тогава ще избутам с евтиното китайче ако оцелее още месец и половина. Неговите пълнители преживяха вече една модификация от моя страна (с чаена торбичка /и с Липтън, и с обикновена българска лайка резултатът е еднакво добър/ :spiteful: ) и сега определено карат много по-дълго, но заради размерът им и заради това, че не си вадя цигарата от устата пак не мога да мина без 2-3 допълвания дневно, а капачета за тях няма и не мога да нося по няколко без да протекат...
Та именно това допълване искам да избегна защото определено се чувствам тъпо като наизвадя тия ми ти течности насред детската площадка (в майчинство съм и там си прекарвам основно времето)... добре, че се оттренирах вече да ги пълня без спринцовка, че тогава вече щеше да е съвсем потресаващо за околните :lol:

#7 evilution

evilution

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 59 posts

Posted На 30.10.11 г. в 13:26

Благодаря на всички за помощта :give_rose:
Ако се спра на Его, то със сигурност ще бъде варианта "ако е гарга да е рошава" и ще взема най-голямата батерия.
Така или иначе съм замислила да зарадвам мъжа ми за рождения ден с едно Его и ще използвам случая да тествам неговата за да реша окончателно. До тогава ще избутам с евтиното китайче ако оцелее още месец и половина. Неговите пълнители преживяха вече една модификация от моя страна (с чаена торбичка /и с Липтън, и с обикновена българска лайка резултатът е еднакво добър/ :spiteful: ) и сега определено карат много по-дълго, но заради размерът им и заради това, че не си вадя цигарата от устата пак не мога да мина без 2-3 допълвания дневно, а капачета за тях няма и не мога да нося по няколко без да протекат...
Та именно това допълване искам да избегна защото определено се чувствам тъпо като наизвадя тия ми ти течности насред детската площадка (в майчинство съм и там си прекарвам основно времето)... добре, че се оттренирах вече да ги пълня без спринцовка, че тогава вече щеше да е съвсем потресаващо за околните :lol:



Голямата eGo е наистина голяма :)
Има вариант да си вземеш една USB pass through 650. 1000 огромна наистина. Хубавото е, че можеш да я ползваш с 510 нормален или танк атомайзер, не лошо да пробваш и двата вида. А защо не две батерии 510 с едно пастру за по-тежки ситуации.
Между другото 510 заредени не би трябвало да протичат, може да си носиш няколко.
Има и 280 батерия за DSE 801, на която с адаптер можеш да сложиш 510.

#8 NovemberRain

NovemberRain

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 13 posts

Posted На 30.10.11 г. в 18:01

Голямата eGo е наистина голяма :)

Тя и 650ката не е много малка. Мен лично повече ме смущава дебелината отколкото дължината и всъщност дори с голямата батерия ми седи някак по-хармонична на вид цигарата отколкото с късото и дебело бичме...
Струва ми се, че ще взема и малка и голяма батерия + различните видове атомайзери и двамата с мъжа ми ще си сглобяваме и тестваме докато изберем оптималния вариант за всеки от нас. Най-вероятно другата седмица ще се запиша в съответния раздел за да се похваля с придобивката и да споделя впечатления :Koshechka_08:

Edited by NovemberRain, На 30.10.11 г. в 18:02.