Jump to content


Photo
- - - - -

Joyetech Ego-T MOD или Smoktech Ego-T Mod - търся си по-евтин мод


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#61 PhrozenCrew

PhrozenCrew

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 295 posts

Posted На 20.10.12 г. в 19:08

Освен това с този рамер батерии са далеч от 750 ма

Бях обещал, че ще пиша колко ме карат батериите на Ego-V6. Току що единия чифт, който заредих на зарядното примигнаха, че им свършва капцитета. Изкараха ме точно 48 часа +- 30мин. Изпарил съм с тях около 5-6 мл, не повече. Изпарявал съм на 1-вата степен с глава 2.8ohm на Mini Vivi Nova. Ей това са батериите:
Posted Image
Нямам си на идея, дали това време е оптимално или е прекалено малко за 2x 750 mAh. До сега не съм ползвал подобен мод. Ползвал съм 1100mAh EGO-батерия на Microcig с Vivi-то и глава 1.8ohm, която ме изкарваше около ден и половина.

#62 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 20.10.12 г. в 22:13


Освен това с този рамер батерии са далеч от 750 ма

Бях обещал, че ще пиша колко ме карат батериите на Ego-V6. Току що единия чифт, който заредих на зарядното примигнаха, че им свършва капцитета. Изкараха ме точно 48 часа +- 30мин. Изпарил съм с тях около 5-6 мл, не повече. Изпарявал съм на 1-вата степен с глава 2.8ohm на Mini Vivi Nova. Ей това са батериите:
Posted Image
Нямам си на идея, дали това време е оптимално или е прекалено малко за 2x 750 mAh. До сега не съм ползвал подобен мод. Ползвал съм 1100mAh EGO-батерия на Microcig с Vivi-то и глава 1.8ohm, която ме изкарваше около ден и половина.


Почти съм сигурен, че не са 750ма , но това не е толкоз важно в случая щом изкарваш спокойно при твоето пушене поне 24 часа и нагоре...
Но най-важното за батериите е като се натоварят да не клякат много щото се губи G-точката :Koshechka_08:
Аз съм с 2 броя 600ма батерии и изкарвам с едно зареждане около 9-10мл течност

#63 Dekang_art

Dekang_art

    Нов участник

  • Участници
  • Pip
  • 9 posts

Posted На 21.10.12 г. в 12:11

Аз съм с 2 броя 600ма батерии и изкарвам с едно зареждане около 9-10мл течност

Здравей колега. Какви батерии ползваш - марка, модел? Каква ти е техниката. 10 мл с 1200ма е цял рекорд за мен.

#64 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 21.10.12 г. в 12:26

Ефест IMR от Пловдивския магазин с VMax + Vivi Nova V2 ( и пренаВИВИ глави разбира се )

Edited by Topper, На 21.10.12 г. в 12:26.

eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#65 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 21.10.12 г. в 14:59

Ефест IMR от Пловдивския магазин с VMax + Vivi Nova V2 ( и пренаВИВИ глави разбира се )

Ще помоля за разяснение,колко Ома е главата и колко волта са зададени на Макса ? Благодаря !!! :drinks:


chelsea f.c.


#66 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 21.10.12 г. в 15:14

A, Pioneer да каже, аз само съм запомнил с какво изправя - понеже и на мен един от дивайсите ми са такива (абсолютно същите, само дето главите на Вивито съм си ги навивал аз)
Като факт, и аз изкарвам 2 1/2 Вивита, когато съм го тествал на "гранични стойности" - докато изгасне. Волтажа ми е 3в, долкото може да се каже за волтаж при ВиМакса и глави 1.8-2.2 ома.
Със същия тип батерии и Баданарка селф мейд изкарвам и над 48 часа, като не съм засичал пробега в милилитри, но приблизително казано това са ~4 Вивита т.е. 4х3=12мл.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#67 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 21.10.12 г. в 15:41

долкото може да се каже за волтаж при ВиМакса

Не работи ли,как си требе тоя В Макс ?


Сетих се ,че е с някакви импулси . Сигурно това имаш предвид,още един път Благодаря !


chelsea f.c.


#68 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 21.10.12 г. в 16:01

долкото може да се каже за волтаж при ВиМакса

Не работи ли,как си требе тоя В Макс ?


Сетих се ,че е с някакви импулси . Сигурно това имаш предвид,още един път Благодаря !

Работи си той като пушка, проблема е, че не показва вярно на дисплея волтовете. По-точно винаги (особено на по-ниските волтажи) пуска повече към карта от колкото показва :smiley_emoticons_joint:

#69 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 21.10.12 г. в 16:05

Точно така :)
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#70 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 21.10.12 г. в 22:31

батериите са Efest Imr водят ги за 800ма но мисля, че са си баш 600ма
С едно зареждане на батериите си изкарвам спокойно 8-9мл, като това количество го изпушвам с Виви Нова 3,5мл някой път за ден друг път за ден и половина.
Главите съм ги навил на 2,0ом и пуша на 3-3,3в

#71 Topper

Topper

    Изпарител-тарикат :)

  • Супер потребители
  • PipPipPipPipPip
  • 1,041 posts

Posted На 21.10.12 г. в 23:13


долкото може да се каже за волтаж при ВиМакса

Не работи ли,как си требе тоя В Макс ?


Сетих се ,че е с някакви импулси . Сигурно това имаш предвид,още един път Благодаря !

Работи си той като пушка, проблема е, че не показва вярно на дисплея волтовете. По-точно винаги (особено на по-ниските волтажи) пуска повече към карта от колкото показва :smiley_emoticons_joint:

Винаги максимума на импулса е 8.2-8.4, независимо какво си задал.
RMS се получава около зададеното от теб напрежение.
С някои картове се получава ... не това което трябва.
eGO USB 1000mAh/650mAh,eGo atom LR,eGo-T atom,DCT-mod,DCT Tank v1/v2,CE2-mod,Smok Dual coil,OA self made,Genesis self made,CE2 Gigantomizer, KR eGo CC, KR 510 CE2,CE4+,Clear Giant,Smok Skrew,Smok Vivi Tank,R-tank,LavaTube(Sanyo 1800mAh, Samsung 2200mAh),Dream Atomizer,
BaDaNarka VV, BGGen II mod,T2,Vision Vivi Nova V2,Vision STV Nova, Кайфун 3.1 ES,VMax IMR Efest, SilkS VV, APV Vamo :D
http://goo.gl/NYLbA

#72 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 24.10.12 г. в 21:05

Не знам,ама при напълно заредени батерии/й, това "животно" ми скъса нервите. След малко употреба се оправи или свикнах,не знам ?


chelsea f.c.


#73 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 24.10.12 г. в 21:14

Каква е причината да ти скъса нервите?

#74 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 24.10.12 г. в 21:25

Каква е причината да ти скъса нервите?

Първо :менюто

Второ : сухи дръпки–загоряло

Трето: липса на опит,към момента !

А иначе ме радва,само ме е яд,че пуснаха в продажба Z Max,след като поръчах тоя МОД !



chelsea f.c.


#75 gstavrev

gstavrev

    Редовен посетител

  • Участници
  • PipPipPip
  • 160 posts

Posted На 24.10.12 г. в 21:27

С менюто се свиква бързо.
А за Змакса се облизвам и аз, ама ще изчакам да му падне цената малко :smiley_emoticons_joint:

#76 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 24.10.12 г. в 21:52

ама ще изчакам да му падне цената малко

И аз така ,винаги чакам до край ! И за сега съм Доволен !!! :drinks:

батериите са Efest Imr водят ги за 800ма но мисля, че са си баш 600ма

Там където ми хакна "–",е те тия карат повече–пробвано !!! :drinks:


chelsea f.c.


#77 pioneer 306c

pioneer 306c

    Ветеран

  • Участници
  • PipPipPip
  • 406 posts

Posted На 24.10.12 г. в 22:01

ама ще изчакам да му падне цената малко

И аз така ,винаги чакам до край ! И за сега съм Доволен !!! :drinks:

батериите са Efest Imr водят ги за 800ма но мисля, че са си баш 600ма

Там където ми хакна "–",е те тия карат повече–пробвано !!! :drinks:


Аз пък за кво да ти хакам "-"

#78 PepiSuni

PepiSuni

    Супер потребител

  • Супер потребители
  • PipPipPipPip
  • 880 posts

Posted На 24.10.12 г. в 22:12

Ти знаеш !!! :drinks:


chelsea f.c.


#79 geniusloci

geniusloci

    PV-BG гуру

  • Администратори
  • 1,081 posts

Posted На 25.10.12 г. в 08:48


Иначе пристига доста бързо за 2-3 дни, но после оформянето на документите може да се забави :)

Да речем, че съм си харесал някакви продукти от Китай. Разбрали сме се с търговеца да ми ги прати като подарък през DHL. Продуктите общо струват $60, но това няма да го пише никъде по доставката. Самата доставка ще ми струва около $35 с DHL.
Какво ще стане в DHL? Какви документи ще се обработват. Ще плащам ли нещо допълнително?

Понеже и други ме питаха:
Поръчки с обикновена поща
- най-често минават и идват директно до вратата ви, ако не са големи, особено, ако не пише стойност. Ако са с обявена стойност ще ги спрат на митницата на Веслец, ще си загубите почти половин ден. Няма закон божи над каква стойност ги спират, ако пакетчето е малко и да пише $100, пак може да мине, просто е по-малко вероятно.

Поръчки с EMS
- задължително спират на митницата на Веслец.

Поръчки с DHL
- подгответе си документи за освобождаване (сами на летището или чрез DHL, мисля, че вече е безплатна услугата им, но трябва пълномощно от вас, около 5 лева при първия нотариус, ще ви го изпратят от DHL) - фактура, плащането, може да ви поискат описание на продуктите, ако са повече - CE сертификати. Ако са течности - ще чакате и проверка от КЗП (стига да сте дали права на DHL да освобождават). Стойността на транспорта трябва да е ясно написана на фактурата, иначе DHL ще сложат своя фактура и ще платите повече. Като цяло - избягвайте го.

Поръчки с TNT
- същото като с DHL, само че още по-неудобно